Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

:classic_cool: wróciła z nart, padnięta...i tylko udało mi się właczyć tego acera i wyłączyłam...a dalej siedze na dziadku.. Pariss, czyli lepiej...e tam, idż z laptopem do szpitala. pomyslą,że z ministerstwa jestes i będą skakać koło ciebie. Jak uważasz, zawsze mozemy spróbowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek oglądnęłam zdjęcia. Czy zabrałaś może drzewko z ogrodów cesarskich. Takie ładne bonsai tam widziałam ;) Szanghaj i Pekin super. Niesamowite być w takich miejscach które widzi się w tv a tu nagle ma się zdjęcie i widzisz to na własne oczy. Ta perła Szanghaju np. Taki znany widoczek na miasto. A jak czyściutko i od liniki w tym Pekinie Nowe Miasto. Mam nadzieję, ze mur chiński obeszłaś cały :D :D :D Powiedz jak było z tymi helsinkami. Nocowaliście tam i stamtad był wylot i z powrotem tak samo? Vanili dzisiaj to pewnie sobie pojeździłaś bo napadało tego puchu sporo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Helsinkach bylismy rano i wieczorem odjedzalismy. Finskie linie dały nam darmowe bilety na autobus ktory wozi do samego centrum jakies 25 minutek i przywozi potem na samolot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę jak ładnie. Nie ma to jak jechać z porządnym biurem. A jaka mniej więcej temperatura była. Widać, ze czasem słonecznie, ale mroźno chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Też sobie właśnie oglądnęłam zdjęcia :) super, fajnie, tylko jakoś zdziwiło mnie, że tam jest tak chłodno. Nie wiem zawsze kojarzyło mi się, że tam jednak nie ma zimy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ej, nie bądźcie takie akuratne :P:P:P nie będę przecież rezygnować z wszystkich przyjemności :D tak jak myślałam na 2 lekcję też nie dotarliśmy :) fajna ta moja grupa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się dziś uśmiałam :) moja koleżanka była w innym mieście coś załatwić, miała jeszcze godz czasu do spotkania i chciała iść na kawę. w pobliżu nie było nic poza knajpą z kebabem więc poszła tam. wchodzi a tak 2 turków sprzedaje, jak się później okazało słabo mówili po polsku. zamówiła kawę on jeszcze 2 razy potwierdził czy o to jej chodzi i usiadła. czekała z 10 min w końcu niesie filiżankę i cukier. przyniósł jakąś 3 w 1 ale mniejsza z tym. ona pije kawę nagle jeden podchodzi z malboro i ją częstuje, ona podziękowała bo nie pali, trochę go zbiła z tropu ale nic. wypiła kawę zbiera się a on " może turkish tee" ona już po ang. że niestety nie ma czasu, wyciąga portfel żeby za kawę zapł. a oni " nie, nie to na koszt firmy" :D i sobie poszła. teraz tak myślę że może oni pomyśleli że to jakaś kontrola ?? :D bo na podryw to za słabe było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku, zdjęcia wspaniałe , pozazdrościć! Tylko nie wiem czy to ja mam taki problem że nie mogę ich otworzyć w dużym formacie? Miłej nocy wszystkim !!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunaydin! Witam w przyjemny mroźny poranek. Nie pada. Biało. Super jest. Fannky to się udało Twojej kumpeli :) Kwiatuszek a powiedz nam jeszcze jak było w Sylwestra. Mieliście jakąś kolacyjkę, spacer po mieście itp? Jak oni tam witają Nowy Rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!!! U mnie dzisiaj mroźno ale nie tak jak wczoraj,a do tego świeci słoneczko.Właśnie wróciłam ze sklepu z zakupami ,zjem śniadanko i biorę się za obiadek. Pariss-co Ty tak szybko wstałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... ..to i ja dołączę do grupy stękających istot, doprawiłam się wczoraj, przemarzłam na krzesełku, był duży mróz, a dziś cudowne słońce, z dachu kap, kap...cóż mnie pozostaje narzekanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Vanili-ja myślę że musisz mieć powtórkę z rozrywki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, Bobo...święta racja! tyle,że ledwo wlokę za sobą nogi....ale gdybym zobaczyła stok, to z pewnością stan kondycji się poprawi..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanili-może wsiądź na sanie powiedz koniom dokąd mają Cię zaciągnąć a potem to już będzie z górki hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. ja od rana zalatana, ciągle coś trzeba załatwić. dobrze, że w pracy mogę odsapnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky-witam Cię bardzo gorąco w samo południe.Czy już odsapnęłaś?To teraz zrób sobie kawusię i się zrelaksuj!Ja też od rana miałam troszkę roboty a teraz przyszła do mnie koleżanka,która też jest na urlopie i popijamy sobie kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo średnio, mam ciągle w pracy coś do zrobienia :) ale zamiast kawki zrobiłam sobie herbatkę na spalanie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja też jestem dziś zakręcona Fannky jak korkociąg. Bobo, ale Ci fajnie....chociaż mi się już troszkę nudziło jak miałam to wolne a Vanili, gdzie Ty na tych nartach pomykasz ??? Wszystkie kobitki pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszęę na tym nowym cudzie techniki, no fajne, tylko litery za małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżankę Dżunię!!!! Chcę powiedzieć,że ja się w domku nie nudzę,bo zawsze jest coś do zrobienia.Rodzinka duża i wszyscy dorośli. Także wiesz jak to jest.Obiad ,sprzątanie,gotowanie, pranie itd..... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku jak cudownie, ze ten dzień się w końcu skończył. Dopiero usiadłam, cały dzień z czymś biegałam. Zaraz koniec :) Bobo fajnie tak sobie w domciu posiedzieć jak tak zimno na dworzu. Vanili ja mam Acera ale 15 calowego bo laptopa nigdzie nie wożę ze sobą. Nie mam takiej potrzeby. Taki malutki to rzeczywiście tylko na chwilę i jak trzeba koniecznie. No chyba, ze ma się dwa ;) Zajrzę do Was wieczorkiem. Paaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza Koleżanka Dżunia ma teraz takie piękne posty, a to rączka a to kwiatek - zdolna niesłychanie :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 9, ale waży tylko kg i kupowany pod katem wyjazdów..wiesz masz mapy, wiadomości...on jest wielkości książki...na razie nie będę wgrywać innych programów, bo ma zainstalowane, ale póki co nie mam skaypa i gg...bawię się....ale na codzień się chyba nie nadaje...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny jeszcze nie przeczytałam wszystkiego tyle tego naprodukowałyście :) Zawalam moją obecność na forum i mam ogromne poczucie winy chyba powinnam odwdzięczyć się kilkoma nowymi przepisami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss trzymam kciuki dopiero teraz przeczytałam. Będzie dobrze tylko trzymaj rękę na pulsie a raczej na jajniku :) Będziemy Cię wspierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Manuelka witaj. Co Ty taka zabiegana, ze tak rzadka zaglądasz? :) Ja zaraz wyciągam moją piękną torbę Burberry prosto z Marmaris i zacznę pakowanie. A co, czymś muszę tam poszpanować :D :D Jak laptopa nie mogę to chociaż z torbą będę się lansować :p Żeby tylko jakiejś łapówki ode mnie nie chcieli :D Naszykowałam sobie też peeling kawowy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×