Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Bobo ja jeżdzę do blue stara ale pisałam że w sezonie ok 3500 kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie tak pisałyście, że fajna obsługa, że lubią polki itp. Ja wiem to od Was bo sama tam nie byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{kwiat} dla Was kobitki, wpadłam tylko na sekundę, żeby przeczytać, co u was słychać :D....no i żeby mi się dużo zaległości w lekturze nie narobiło ;) Bo tu widzę, że buszujecie dzielnie i dużo.....a to dobrze. Ja to po moim choróbsku, to się nawet od kompa odzwyczaiłam i korzystam tylko tyle co muszę, tzn, w pracy. A co Wy z tą NK?.....i dlaczego ja nie dostałam żadnego zaproszenia 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście na początku miał być 🌻......ale mi się pomyrdoliły nawiaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia a jak Cię możemy zlokalizować na nk?:) Bobo my tam możemy mówić tylko o jednym hotelu:P tak nawiasem mówiąc jest remontowany podobno,ale w tym roku beda sami Rosjanie i Irlandczycy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo jak dla mnie świetny hotel ale nie powiedziałabym że świetny dla Polek. w każdym hotelu turcy z obsługi są mili i natrętni więc nie ma co wyróżniać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm.....na naszej poczcie- jest poczta ode mnie, no i już wtedy macie personalia ;) Jest podobno jeszcze jedna osoba o tym samym nazwisku z Rudy (czy coś takiego) to nie ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok poszły 4 zaproszenia mam nadzieję tylko, że dobrze wysłałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ja jeszcze wrócę i poszuka Dżuni. Miłej nocki psiółki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zaczęłam szukać!i między czasie nasza Fannky już mnie odnalazła to chociaż Dżunie zdążyłam sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turkomaniaczki teraz nawet są na nk:)sasasa:classic_cool: Dobranoc kobitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! A mnie to już nikt nie dodał na nk :O Sama musialam...:p dobrze, ze wogole jakos sie zalogowalam dzisiaj bo ogolnie w pracy cos ciezko mi chodzi ta strona i zagladam tylko w domu. Brabrrurka, ja obstaję przy tym Sultan Sipahi o którym pisałyśmy. Idz dzisiaj do biur jeszcze pochodz i zobacz. Moze cos ciekawego w alfie dostaniesz to pomyślimy. Napisz mi dokładny termin na kiedy to ma być w lipcu, to moze cos poszukam pozniej jak wroce do domu. Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ale superrr, dzięki za NK 🌻 Rano sobie otwieram kompa-w pracy ;) no i tradycyjnie robie sobie tzw. prasóweczkę, czyli kafeteria, NK, interia i takie tam, a dzisiaj niespodzianka :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam lejdis! U nmie swieci sloneczko, jest 6° na plusie i az chce sie zyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 🖐️ koleżanko Pariss ja Cię wczoraj zaprosiłam !!!!! a pozostałym dziękuję za przyjęcie zaproszeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mozecie mi
polecić najtańszą oraz sprawdzoną firmę w miejscowości: Alanya, która organizuje wycieczki fakultatywne? np. do Kapadocji, czy Aqua Parku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mozecie mi
słyszałam, że rezydenci biorą nawet o 0% więcej, niż lokalne biura. Od razu jeszcze zapytam o wypożyczalnie samochodów w Alanyi? Znacie jakieś sprawdzone? Ile kosztuje wypożyczenie samochodu na 1 dzień i czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selam!:) Pariss ja Cie szukałam,ale pisałam Ci jak to wychodziło:P Ja też dziękuje za zaproszenie od Fannky i przyjęcie zaproszenia przez Dżunie:) Miłego popołudnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy możecie.. w alanii jest kilka biur polsko-języcznych. jedno z nich to u leny czy coś takiego, znajduje się przy gł. ulicy także bez problemu znajdziesz. z resztą wystarczy się przejść tą ulicą a zauważysz więcej biur z polską flagą, ceny w lokalnych biurach podobne. u rezydenta nawet 2 razy droższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanko Fannky ja nie miałam od Ciebie zaproszenia dzisiaj rano :O Ja Ciebie zaprosiłam, sprawdz moze wcisnęłas kogoś innego ;) hi..hi.. Padam juz na nos, i jeszcze na koniec dnia 48 gr mi sie nie zgadza :O rano ich poszukam :D CZy możecie mi... w Alanii masz Pacho Tour, ale musisz uważać na jakieś podróby tego biura. Jest jeszcze Jolcia oraz wuejk i Mariolka. Na mieście masz tego pełno. Można przebierać. A z jakim biurem jedziesz? Jak z Wezyrem to bierz Kapadocję od nich i nie szukaj na ulicy. Wieczorem napiszę dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brabrurrka
Kochani, prosze Was o rade, a w szczegolnosci Pariss, ktora mi wczoraj troche podpowiedziala :) Zrobilam dzisiaj drugi obchod po BP. W przystepnej cenie mam do wyboru Hotel Sultan Sipahi **** - triada 2509zł all. (jest to budynek w kurorcie pieciogwiazdkowego hotelu Sultan Sipahi Resort i niby mozna korzystac rowniez z ich basenow, ciekawa jestem czy w rzeczywistosci tez tak jest) Parasole i lezaki sa za dodatkowa oplata - czy jest to duzo jezeli przez 2 tyg bedzie sie chcialo lezec ? ;) Hotel Aska Kleopatra Beste **** - GTI 2593 Hotel Gold Safran **** - GTI 2607 Ja sklaniam sie ku Sultan Sipahi, ale w jednym biurze mowili zeby uwazac na triade, poniewaz idzie "na ilosc" Prosze o opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brabrurrka
aha, i jeszcze santana ****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Braburrka ja juz lece do domu, napisz mi jaki termin patrzysz konkretnie. Napisze pozniej :) paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brabrurrka,zawsze parasolki i leżaki(przynajmniej nigdy do tej pory nie słyszałam,żeby było inaczej nawet przy opcji all)są odpłatne na plaży,ale moim zdaniem szkoda kasy na to,lepiej przeznaczyć ta kasę na inny cel,może zakupki?:D Ale to jak kto woli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brabrurrka
Planowalam na 8 lipca, ale wtedy jest tylko do Hotelu Santana (ktory jest 12 km od Alanyi to chyba troche daleko) i ten Aska Kleopatra, ktory nie wyglada szalowo. Sultan Sipahi oraz Gold Safran 15 lipca.. tez dalabym rade;) generalnie lipiec.. do pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×