Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

🖐️ Kari, ale zrobiłaś męża :) Fannky, zmień następnym razem choćby miasto :) Bobo uwierz mi kochana, ze wczoraj były tam takie ceny. Ja widziałam ofertę za 949 zł na oknie biura podróży, ale nie spojrzałam jakie to biuro i jak przyszłam do domu to wpisałam w easygo.pl. Wyskoczyły mi te oferty, było napisane Oferta Tygodnia moze tylko jeden dzień? Dzisiaj najtańsze Maroko na ten termin to 1439 3* a 4* 1634 zł HB. Biuro Selectours. Dzisiaj nawet na stronie SunFun mi nie wyskakuje ten termin już. Lece na tą nk Ciebie poszukać, albo dodaj mnie bo ja w szukaniu nie jestem dobra :) Która chce tutku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj Anezi z Eximu na 27.01 jest za 1489/tydz. niestety. W Ecco mają za 1874 zł , za to na 20.01 ze względu na 4 dni do wylotu już tylko 1208 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam!!!! Ecco Wakacje - wejdz tam Bobo i wpisz termin 27.01 Maroko wyskakuje mi 990 zł!!!!!!!!!!! Naprawdę. 14 dni 1350 zł. Ecco Wakacje to agent, kupiłam kiedyś u nich Turcję i wysyłam tam wszystkie babki z pracy ode mnie bo u mnie w Gdyni pracuje fajna dziewczyna w biurze. Nie widze tam zadnych haczyków, ceny są kompletne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ostro szukacie... nie wiem, czy to hotel który ma najgorsze opinie, znalazłam podobną ofertę kilka dni temu...same jedynki, a ludzie suchej nitki nie zostawili na biurze.. ale może się mylę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thtnnnttrnr
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanky..koniecznie musisz wyjść na wzgórze...ja drugi raz pojechałam do Alany, bo nie zdążyłam zaliczyć plaży Kleopatry i jaskini przez wyjazd do Kapadocji..i jak tu mówić , że się było?...nie miałam bladego pojęcia jak wygląda ta plaża...a w sumie odległość mała, tylko brakło czasu...w nocy nie widać...jedynie oswietlone wzgórze... dlatego od tamtej pory kupuję 2 tygodnie, żeby fakultety zaliczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowy dzień 🌻 Pariss-- , szkoda że przespałam tą ofertę .Mogłaś mi zarezerwować ! Jadę właśnie do zachodnich sąsiadów na zakupy. Miłego weekendu dla wszystkich 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł! Dzisiaj troszkę mi napadało jakiegoś białego puchu, ale mysle ze zniknie szybko. Ma byc plusowa temperatura w tym tyg. Mam w planie na popołudnie posegregować zdjęcia do wywołania bo od 2007 r nie mam nic w albumie. Pewnie z 500 mi wyjdzie, ale mam kupon rabatowy do empiiku wiec w 200 zł powinnam się zmieścić. Nie mogę dalej zwlekać bo jak tak dalej pojdzie to do 500 zł dobije :D Bobo no szkoda, ze nie było Ciebie wczoraj wieczorkiem. Dzisiaj na Ecco Wakacje już znowu ceny zmienili. Vanili ten hotel nie ma złych opinii: http://opinie.travelplanet.pl/453,opinie_hotel,maroko,agadir,anezi.html a co najważniejsze jest w centrum Agadiru. Zresztą za 990 zł za tydzień za Maroko to cena jest naprawdę niesamowita. Na miejscu fakultet do Marakeszu, Essaouria , i wystarczy - do Casablanki niestety daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! U mnie sniegu juz dawno niet, czekam na jakies sloneczko:) Ja mam wyjscie albo zostac w domu albo isc z malzonkiem na doroczny salon samochodowy z nowosciami , wiec ide i sie napatrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wieczur!!! Pariss- zajrzyj na nk bojakiś pan cię zaprosił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł:) Ale fajowsko,że jesteśmy tez razem na nk:) Bobo jak tam zakupki?ale Ty masz fajnie z taka opcją.. Mi dzisiejszy dzień trochę przeleciał między palcami,a teraz idę do sąsiadów na imprezkę,ale będę na drugiej zmianie -jak przystało:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo ja już dawno przyjęłam zaproszenie od Pana ;) Pilnuj tego biura moze w tym tygodniu tez zrobią takiego lasta na Maroko. Wiecie co? Siedzę nad tymi zdjęciami i dopero przebrałam Kemer z X.2007r. i troszkę takich różnych rodzinnych i z jakiś imprezek i wyszło mi 273 zdjęcia a gdzie Syria? Marmaris? Wyjdzie chyba z 700 i to lekko. W empiku wyjdzie mi wtedy 0,39 za jedno plus mam 10% zniżki. Szkoda mi tyle kasy, ale to moja wina, ze to tak zaniedbałam. Zawsze starałam się wywoływać zdjęcia zaraz po powrocie a tu takie opóźnienie :O Muszę się przez weekend oswoić z tą myślą i zakupić jeszcze jeden album bo mam tylko 2 na 250 zdjec. POzniej opisywanie - a pamięc juz nie ta :p hi...hi... Gdzie reszta? Meldować nam się tutaj: Dżunia, Vanili, Manuela, nie wspomnę o Kwiatuszku co to nie zaglądała chyba cały tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Fannky, jek się TObie nic nie chce to nic nie rób :) ja walczę ze zdjęciami. Juz mam 571 hi..hi... jeszcze troszkę... Zbankrutuję. Już mi się nudzi to oglądanie i chyba poprasuję bo pranie mi wyschło. Czy bedzie jakiś fajny film?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też przeglądałam zdjęcia z niemiec do wywołania. mam... 8 :D dobrze, że na bieżąco wywołuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprasowałam, ufff jak gorąco ;) Fannky ja z Niemiec mam może 4 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą. Pariss to współczuję , ja robiłam z TR 580 szt a tobie wyjdzie troszkę więcej.Ale już nie zwlekaj bo zaraz nastepne wczasy i następnych 500 dojdzie. Dziewczyny ja zwariuję u mnie Euro po 4,26. Dolar 3,20 to jakiś koszmar czy co!? Froguś -- nic szczególnego nie kupiłam , troszkę szmatek, i chemia i wiecie co w niemieckim Lidlu bardzo ale to bardzo dobre banany w czekoladzie. Zanim dojechałam do granicy to pudełeczko zniknęło w moim brzuszku . Bagatela 300g. Frogii - miłej zabawy.Ciekawe o której się tu pojawisz? Ja zasiedziałam się na nk bo tam tyle do oglądania. I co kręcimy jakąś imprę .Np z okazji weekendu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo o walucie nawet nie mów. Ja też jestem załamana. Sama nie wiem co robić. Może chociaż po stówce bede co miesiąc kupować to tego nie odczuję za bardzo. Czytałam w tym tygoniu na wp. że niestety tendencje cały czas bedą wzrostowe. Ja mam nadzieję, ze spadnie jak zawsze nieco po świętach wielkanocnych. Niestety kryzys nadchodzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss-- mam nadzieję że wiesz co piszesz.Ja dzisiaj rozmawiałam z gościem z kantoru i mówił mi że nie ma pojęcia co może być z tą walutą.' Mówi też że kurs potrafi się zmienić 3-razy dziennie . Nie mam pojęcia co zrobić. Ja też kupuję co miesiąc małymi partiami na przemian euro i dolary ale tak dalej nie może być. Oglądałam Twoje foty na NK .Ale się nazwiedzałaś oho.! Też bym tak chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurs się zmienia kilka razy bo to zależnie od tego co się dzieje na giełdzie. Spadki są małe za to wzrosty niestety drastyczne...dla nas. No rzeczywiście się nazwiedzałam....100 razy w Turcji :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie przesadzaj moja kochana. Ja nie mam na myśli samejTurcji ale jeszcze pozostałe 100 krajów. Wiem że został Ci tylko Meksico , którego Ci bardzo gorąco życzę. I wtedy będzie już cały świat prawda.? Dobrze nam tu żartować troszkę ale myślę że gdyby człowiek zaczął zwiedzać w wieku 10 lat i skończył w wieku 75 to i tak by nie dał rady wszystkiego objechać. Widziałam dziś w niemieckim BP wycieczkę na życzenie 15 dni dookoła świata , trasę wybierasz sama . Koszt 2899 Euro. Myślę że to nie tak dużo jak za taką wycieczkę. Widziałam też ofert na Chorwację , Italię za naprawdę śmieszne pieniądze. Chorwacja za129 Euro na 7 dni to jakiś koszmar no nie. co prawda 3* ale pieniądze żadne. Nie umie niemieckiego na tyle żeby rozmawiać płynnie z panią z BP ale myślę że nie ma do tego żadnych dodatkowych opłat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Bobo nie smaruj mi tutaj :) Meksyk to bedzie to, na pewno! Ja to żałuję, ze tak pózno ruszyłam się z domu, chociaż wcześniej albo kasy nie było, pozniej studia i zawsze zostało na Zakopane tylko ( za którym tęsknię czasami bo góry uwielbiam). Moja kumpela zawsze mnie namawiała i mowiła, ze się da radę nawet ze szkoła. A teraz jak sama poszła to juz wie co to znaczy. Każdy z nas ma jakieś marzenia i coś chciałby zobaczyć, ale ja nie jestem w gorącej wodzie kąpana i nie robię nic na zasadzie "zaliczenia" kolejnego kraju - jak moj sąsiad np. Jak bede chciała do Turcji jechać po raz 50 to sobie pojadę i już. A Hiszpania bedzie cały czas na 3 miejscu i poczeka :) Odbierz prosze pocztę na nk bo mam pytanko małe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oferty niemieckie zawsze są zabójcze. Oni mają dużo lotnisk, Niemcy są zamożni, jeżdżą nie od dziś wiec konkurencja jest ogromna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie ta nasz Frogusia . Chyba dobra ta impra u sąsiadów. U moich na górze też impra tylko ja na kompie siedzę zamiast imprezować. I tak piszę do kilku psiółek i nie mam czasu zrobić drina. Za oknem pada marznący deszcz i jest -1 do rana lodowisko , a ja łyżwy na Allegro sprzedałam. No cóż na boso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo pojeździsz sobie w butach na lodowisku i juz :) u mnie -2 C Frogi wracaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi pisała że na drugiej zmianie już będzie na razie 2 godz. spóźnienia. Jakbym miała taka pracownicę to bym ją zwolniła ,Ale że kocham Naszą Frogi to jej wybaczam. Mam nadzieję że lada moment się pojawi. Chyba żeby u sąsiadów był jakiś młody przystojny , to jej wybaczam i daję wolne do rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×