Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

niestety nie ode mnie to zależało:) bo mi Twoja propozycja się podobała,ale masz racje chociaż literka się zgadza więc i na forum może zaglądać hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO jakaś skoczna to Tosia skoro do kompa nawet sięga ;) Na nk cisza narazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też witam Tosię na naszym forum . Tak macie rację kobietki o spadku walut możemy tylko śnić.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczcie ale ide na serial,raz na ruski rok trzeba:P będę później.. a Tosia to na razie nie skacze nigdzie:P i chyba dobrze.. póki co wierci się na kolanach hehe i od czasu do czasu daje znac,że jest KOCIURICĄ -poznałam to nie dawno,ale strasznie mnie bawi:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi a może jakieś zdjęcie na skrzyneczkę ? Tosia przy kafe np ? :D :D Zrób jej jakąś sesję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sesja jest obiecana tylko muszę dorwać aparat,którego nie posiadam:( -generalnie temat i brak dla mnie drażniący-ale cierpliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ wiecie że dziś blue monday ?? najbardziej depresyjny dzień w roku?? i chyba mnie coś dopadło, nie miewam depresji ani nic takiego a dziś wszystko jakieś do d...... mi się wydaje :) ehh trzeba przeczekać do wtorku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi nie ucz kota oglądania seriali bo wystarczy że pisze za Ciebie maile na NK i rozmawia na skeypie. To dla mnie wygląda na wykorzystywanie biednego zwierzątka. 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky wiem, ja też to nieco odczułam w pracy. W domu juz spoko, ale spadek formy mam. A moze to przez brak słodyczy ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanky , no co Ty , daj spokój , my wszystkie w dobrym nastroju a Ty ? Frogi nawet kota uczy oglądać seriale . Pariss- nie chce biegać , a u Ciebie deprecha. Poniedziałki to najpiękniejsze dni tygodnia.🌻😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie powoli żegnam bo kręgosłup mnie boli i musze sie połozyć. Sypię się sypię... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brabrurrka
Kochani!!! wybieram sie 1 raz do Turcji. prosze doradzcie mi jakis hotel w centrum Alanyi, bo im wiecej szperam w necie- tym wiekszy mam balagan w glowie :) nastawiam sie na wczasy 2 tyg-wypoczynkowe. same balangi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Priss-- co z Tobą będzie jak dożyjesz moich lat? Fanky a co z moim Callanem? Uda się czy nie? proszę 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brabrurka , wpisz więcej informacji. Czy sama lecisz , czego oczekujesz co chcesz zwiedzic, czy tylko wypocząć i zakupy, ile dni itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo ja na prawdę nie umiem tego wysłać 😭 to jest dużyyy plik. wpisz w google callan mp3 może uda ci się jakoś ściągnąć. albo może ktoś wie jak mogę przesłać 800 mb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brabrurrka
BoBo63, wybieram sie z kolezanka. chcemy jechac sie odstresowac. po prosty relaks i same balangi do rana :) wybieramy sie w lipcu. nie podoba mi sie jak w biurach podrozy wciskaja, co im sie nasunie pierwsze. chcemy przeznaczyc ok 2500zl z all.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Ci niestety nie pomogę bo znam tylko 1 hotel i w tym czasie kosztuje ok 3500 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brabrurka , jak chcecie poszaleć to centrum Alanyi i hotel nie jest tu ważny bo pewnie mało będziecie w nim przebywać może być 2+*,3* Co do wyżywienia to hotele o tym samym standardzie mają tak zróżnicowane żarcie że trudno o tym mówić. 2500 na obie czy na 1 os.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brabrurrka
2500 na glowe! wiecej nie dam, chyba ze wygram w totka :D wtedy to Wam tez zasponsoruje. a tak powaznie :D jutro zrobie drugi obchod po biurach podrozy, trzeba sie szybko rozejrzec, bo do konca tego miesiaca jest taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbrurrka z hotelem ciężko powiedzieć,bo każdy oczekuje czego innego,ale moim zdaniem minimum3*** i musisz pamiętać ze standard jest jednak inny niz europejski..2500zł/1os na 2 tyg all to w tym roku myślę będzie normalną stawką jeśli chodzi o te niższe kategorie,niestety za kryzysem-jak sadzę-wszystko poszło w górę ...poza tym lipiec to lipiec szczyt sezonu. Ale jak się domyślam skoro stawiacie na zabawę to pewnie rzadko będziecie w hotelu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brabrurko polecam BP Alfa Star , hotel 4* za ok 1800 / 8 dni lub ok 2200 15 dni. Lipiec w Turcji jest bardzo upalny więc faktycznie hotel musi być z dobrą klimą i przynajmniej 4* Odległość 1,5-2 km od centrum nie robi różnicy bo kursują dolmusy takie tanie busy za 1 lira jedziesz do centrum kiedy chcesz bo one kursuja na okrągło, poza ty Tr to bardzo bezpieczny kraj i w nocy bez problemu możesz iść pieszo , nawet sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo weź zobacz wstępnie na internecie po biurach wtedy ogranicz sobie do kilku ofert najfajniejszych i idź sie dowiadywać szczegółów. Poza tym odwiedzaj nas tutaj,to pewnie uzyskasz takze odpowiedź od Naszej Pariss:) która jest niezastąpiona❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brabrurrka
ile kilometrow najdalej od centrum mozna sie zatrzymac, tak zeby transport nie byl po prostu meczacy i drogi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss - dzisiaj już śpi bo jest chora , tzn boli ją kręgosłup , ale na pewno jutro Ci powie co , gdzie i za ile. Pozdrawiam i do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brabrurka 1,5 do 2 km , pisałam wcześniej. na porzedniej stronie. Wpisz w wyszukiwarce hotel "blu star" raj dla polek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brabrurrka
Dziekuje kochani :) kolorowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×