Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

ja muszę poszukać na necie callana w mp3. może dokształcę się trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FAnky ---jak znajdziesz na necie Callana to daj znać. Ja byłam na Koniu trojańskim i polecam tym którzy tak jak ja dobrze pamiętają lata 80-te.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie niby próbuje ściągnąć jak mi się uda dam znać. wiem, że mój kolega ma to może od niego wezmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Wy wszystkie na NK pouciekałyście ? Nic tu się nie dzieje a sezon tuż tuż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaglądam tam 1-2 razy dziennie. ale nudzi się już po woli :) była któraś z was w niemczech w tropical island? właśnie poczytałam i trzeba by się tam wybrać kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszesz Fanky o tym największym Parku w okolicach Berlina. Nie byłam ale wiem że warto !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak o tym. no właśnie mam nadzieję że w tym roku uda tam się pojechać. to jest otwarte całą dobę i podobno można spać na leżakach co prawda nie wygodnie ale co tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jasne czego Polak nie potrafi.!? Ja może w kwietniu się wybiorę z rodzinką. Mam w końcu tylko 120 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ok 400 km ale wymyśliłam że moja ze z siostrą możemy się tam spotkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja gdzieś powinnam mieć płytę Callana, postaram się przeszukać moje CD wtedy mogę skopiować jak mi sie uda i Wam wyslac. O Tropical Island poczytajcie tutaj: http://www.karawana.fora.pl/niemcy,26/tropical-islands,231.html Fajnie tam jest, w to nie wątpię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie sciaga juz mam 94 % tylko na razie nie wiem dokładnie co i gdzie to sie zapisuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ja bym chciała na mp3 bo z CD to problem , (nie mieści mi się do kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zwijam kobitki. Jutro nie przelewki w pracy. Od rana pełna parą pewnie :) DO tego na głodzie :D :D Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo ściągłam to ale będzie problem z wysłaniem bo to jest ok 800 Mb :( ja to ściągałam z torrenta, nie masz jak tego ściągnąć?? bo nie wiem czy będę umiała to spakować do wysyłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanky - ja nie mam pojęcia jak to się robi i co się robi. Więc jak będziesz umiała to bardzo proszę na maila.Dziękuję z góry. Postaraj się, przecież wiem że jesteś dzielną dziewczynką i jak chcesz to potrafisz. Kolorowych snów. Ja uciekam bo rano o 4:30 pobudka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Bobo akurat w przesyłaniu dużych plików jestem słaba :( chyba że mi ktoś wytłumaczy jak mogę tak duży plik wysłać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! U mnie nie działa dzisiaj program, ale i tak mam pełno do zrobienia. śniegu napadało w nocy i nawet przyjemnie było rano. 0 C i lekki puch. Najgorsze, ze dziewczyny w pracy przesunęły termin imprezy na za 2 tygodnie. I jak ja się mam zmniejszyć przez zaledwie 14 dni? Chyba zaczynam głodówkę, ale jak można głodować jak jest zimno ? :p Miłego dnia ! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej cholera ja też musiałabym się jakoś ostrzej zabrać za dietę ale ....... gdzie moja silna wola 😭 jak ja nienawidzę się odchudzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma któraś ochotę na pomarancze? Słodkie, soczyste, jak tureckie ;) Zaczynam przesyłanie zdjęć. Pewnie mi kompa zmuli na jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mam dobry pomysł na zgubienie 4 kg przez jedną sobotę. Otóż moje piękne Panie : stajemy na \"Ewę\" na wadze ,(zapisać) ,ubieramy się na cebulkę lub nawet 1,5 cebulkipod spodem bawełniane ciuszki od kostek aż po szyję,do tego szaliki gruba czapka. Wybiegamy z domku biegniemy 4 km w jedną stronę i wracamy takim samym tempem do domku. Następnie bardzo gorąca kąpiel i na wagę.rewelacja nie uwierzycie same. W następną sobotę powtórka i tak spokojnie w miesiącu ok 8 kg na spokojnie gubimy lub zostawiamy w naszych bawełnianych ciuszkach. Nie ważne są warunki pogodowe! 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo, ale wymyśliłaś :) Nie da się z 4 km zrobić choćby kilometra? Miej wzgląd na mój podeszły wiek :D :D Wkurzyłam sie na te zdjecia bo ponad godzinę przechodziło mi 120 zdjęć i najfajniejsze w tym jest to, ze wszystkie się pomieszały i za cholerę nie wiem w końcu które są, czy są wszystkie, czy nie. Muszę w sobotę wysłać je wszystkie hurtem 632 i już. Na kilka godzin zostawię i może się uda. Dzisiaj już nie mam siły i cierpliwości. Naczytałam się też o kryzysie i jestem przerażona :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss - nie poddawaj się zawczasu , jeszcze nie spróbowałaś a już wiesz że nie. Na pewno dasz radę. Co do wysyłania fotek do empiku to wiem . I o tym pomieszaniu też i jeszcze jedno Ci podpowiem że na tyle fot będzie kilka powielonych. Ni możesz wgrać na DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wgram na dvd to zdjecie jest po 1 zł a nie po 0,39 :) Czyli i tak bede musiała sprawdzać. Niecierpię tego. Frogi i jak kotek czy kotka. Jak sie nazywa w końcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka dieta-cud ,Bobo to chyba tez nie dla mnie,a przynajmniej nie o tej porze roku:P Pariss o kryzysie nawet mi już nic nie mów,ja tylko czekam na spadek walut ,żeby się troszkę uspokoić...jak zapewne większość z Nas Gdzie ten nasz Kwiatuszek?i reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi o spadku walut to możemy poki co śnić :O O! Witamy Tosię 🖐️ Nie miało być nic z Turcją to chociaż na "T" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×