Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

A ja w ramach przerwy oprócz zaglądnięcia na nasza kafeterie zagłosowałam właśnie na tur-tur skylar:) w konkursie BLOG ROKU.. brabrurrka,a nie znalazłaś nic bliżej centrum?i nie wolisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zagłosowałam na bloga :) w końcu kasa idzie na szczytne cele :) Pariss widocznie coś nie tak wyszło z tym zaproszeniem ale chęci miałam szczere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi- ja jak bylam w Kemer to lezaki i parasole na plazy byly bezplatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO patrzymy jeszcze raz: SARITAS: http://www.holidaycheck.de/hotel-Reiseinformationen_Hotel+Saritas-hid_35494.html dzielnica Obagol, ale chyba juz pod samym Mahmutlar bo na mapie widze ze spory kawałek. Powiem Tobie, ze 3 km od centrum to niedaleko, ale jak sie idzie wsrod sklepów i jak cos sie dzieje naokoło - i tak jest od zachodniej czesci Alanii czyli od plaży Kleopatry. Natomiast na wschód od portu po 2 km zaczyna sie trochę nudnawo robic - te dzielnice dopiero sie rozbudowują i dopiero je \"robią\" . W tym linku po prawej stronie jest nad pogodą jest Hier liegt dieses hotel - wejdz tam i zobaczysz Twoj hotel zaznaczony niebieską literką H. Teraz przejedz w lewo myszką i szukaj portu. TO bedzie taka marina i wchodząca w wodę góra i dalej za tą górą juz masz plażę Kleopatry. CAle zycie nocne jest jednak w porcie. Saritas u Niemców nie ma jakis nadzwyczajnych opinii. Poza tym daleko. SANTANA: Wyobraz sobie, ze jest jeszcze dalej niz Saritas. TO nieszczesne Mahmutlar gdzie masz same budowy hoteli, droga i to wszystko. Nudy, nudy, nudy... GOLD SAFRAN: Może też nie ma rewelacyjnych opinii, ale zobacz na mapie jak blisko jest portu. http://www.holidaycheck.de/hotel-Reiseinformationen_Hotel+Gold+Safran-hid_35727.html mozesz chodzic w ta i z powrotem do miasta 100 razy dziennie. Jest tez dosc blisko plazy. SULTAN SIPAHI: http://www.holidaycheck.de/hotel-Reiseinformationen_Hotel+Sultan+Sipahi-hid_35598.html tym razem na mapce idziesz do portu w prawo. TO bedzie na pieszo jakies 20-30 minut spacerem. KLEOPATRA BESTE - nie znam, lezy nieco wyżej od Sipahi, spojrz na mapie w holidaycheck: http://www.holidaycheck.de/hotel-Urlaubsbilder_Hotel+Kleopatra+Beste-ch_ub-hid_36652.html Jesli chodzi o biura to rzeczywiscie ani Triadzie ani Jetowi nie mozna ufac w 100%, ale z drugiej strony w sezonie to nie mozna prawie kazdemu ufac. Hotele są zapchane turystami po brzegi. Czesto mają overbooking, ale najważniejsze to jechac z dobrym nastawieniem. Lezaki i parasole na plazy sa platne i bezpłatne i to zalezy od hotelu. Jesli hotel ma wykupiony swoj kawałek plazy to za lezaki nie placisz, placisz tylko za materac do lezaka. Jesli hotel ma swoją plazę i bar na niej to nie placisz raczej, ale to jest w katalogu napisane. Mozna sie z chłopakiem od lezaków dogadac i ustalic np. jakas opłatę za tydzień i da zniżkę. Mozna tez zawsze polozyc sie gdziekolwiek na pisaku ze swoim recznikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brabrurrka
co to za cisza kochani, ja tu czekam az mi ktos doradzi, a tu nic!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dobrze ze mi przypomnialyscie o skylar, odkładałam kilka razy i zapomniałam. Lecę zagłosować. Braburka poczytaj z koleżanką sobie ciekawy blog żeby pozniej nie było rozczarowań: http://tur-tur.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeżdzę z GTI w sumie ok firma, ja nie miałam nigdy żadnych problemów ale w tym roku byłam świadkiem kilku problemów z GTI np. poprzekładali ludziom loty z wrocławia na poznań. także różnica duża. mam nadzieję że kolejny raz się na nich nie zawiodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagłosowałam :) Z dwóch numerów hi..hi... to apropo notki ostatniej :D Jeszcze z rodziców telefonów wyslę pozniej. Fannky ja tez z GTI byłam 2 razy i jestem zadowolona. Ostatnio cos tam szwankowali, ale mysle, ze to jednostkowe przypadki. Na loty nie mają wiekszego wplywu przeciez. Co prawda w ostatnim sezonie niektore hotele mieli naprawde słabe, ale w tym juz sie poprawili, dali tez duzo nowych w Kemer i Alanii tez. W koncu tez latają juz ze wszystkich chyba lokalnych. Z Gdańska latało ostatnio 5 pełnych samolotów do Antalii - tyle ludzi jezdzi do Turcji. Do Egiptu mamy zaledwie 2 samoloty w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze o Pacho i biurach lokalnych: kiedys byłam przeciwniczką jezdzenia z biurem z ktorym sie przyjechało. Dzisiaj juz mi sie odmienilo. Mianowicie uwazam, ze wycieczka taka jak Kapadocja czy Pamukkale najlepuej ze swoim biurem. Wycieczki miejscowe i hamam TYLKO z miejscowym. Ostatnio we wrzesniu była moja znajoma z Wezyrem i roznica we wszystkim wyszła chyba 20-25 E za dwudniową Kapadocję, ale....spali w 5* hotelu mieli wliczone jedzenie, byli naprawde we wszystkich miejscach w Kapadocji, w Goreme, Kaymakli, dolina motyli, 3 pieknosci itd itp. do tego polski przewodnik. Zaraz poszukam moze wątku na gazecie gdzie porównywane były ceny i co jest wliczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może masz rację ale moim zdaniem to dotyczy tylko dalekich wycieczek, wszystkie bliżej, rejsy statkiem itd polecam jednak z lokalnego biura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak wlasnie napisalam Fannky. Wszystkie rejsiki, Aspendos, zakupy, rafting itd TYLKO z lokalnego. DO tego nie trzeba specjalnie przewodnika i daleko sie nie jedzie. Nie znalazłam tego wątku bo to juz jakis czas temu było. Pewnie u nas tez o tym pisalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcecie dzisiaj pomarańcze znowu czy może pomarańczowe Cin z posypką czekoladową ;) :p nie wiem co lepsze? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Ja kuszę? Zjadłam dwa duże cin wczoraj :O Trudno. Braburrka jaka decyzja? GTI czy Triada? Jeden i drugi hotel jest OK. Miłego dnia! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość braburrka
Pariss, ja zdecydowalam na Sultan Sipahi. Sklonilo mnie to, ze jest przy plazy Kleopatry i blisko centrum... tak jak mowilas, napewno bedziemy chcialy latac po centrum czesto :) W przyszlym tyg z kolezanka musimy wszystko zalatwic, bo do konca stycznia jest taniej. trzeba wplacic 30% wiec to wychodzi ok 750 zl.. troche duzo:/ da sie w BP jakos dogadac zeby zmniejszyc pierwsza rate?? :))))) Juz na sama mysl nie moge doczekac sie wakacji !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość braburrka
No... nie rate tylko zaliczke, wiadomo o co chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
godd afternoon :) brabrurrka musisz pytać w biurze o tą ratę. ale wiesz co się odwlecze.. :) Pariss nie martw się ja też czasami się złamię w sumie te parę kilo w tą czy w tą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc moje drogie troszke mnie nie było ale robilam wielkie sprzatanie. Dodatkowo poszlam tydzien temu do kina na film Zmierzch i to mnie okropnie zgubilo. Efekt poleciałam odrazu do ksiegarni i zakupiłam 4 tomowa ksiązke na motywach ktorych byl film. I teraz nic nie robie jak czytam. Niesamowita ksiazka i okropnie wciaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Braburka niestety raczej nie mozesz negocjować tej ceny, ale zapytaj. Tak juz jest, ze wpłaca sie zaliczkę określonym procentem. Lepiej załatwiaj jak najszybciej bo pozniej moze byc rozczarowanie jak zabraknie miejsc w hotelu lub w samolocie. Ja nawet w styczniu kupowałam czasem ostatnie miejsca i serce miałam w gardle. Kaiwtuszek witaj po długim czasie. O czym jest ta książka taka wciągająca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam panie 🖐️ ja lubię czytać ale fantastyka to nie moja bajka. czytam głównie w pracy więc lubię jakieś miłe i łatwe ksiązki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Fannky :) Kwiatuszek brrrr , ja też za sf nie przepadam. I do tego 4 tomy? TO nie dla mnie. Przeczytałam sobie streszczenie tej książki i pewnie fajna. Duzo juz przeczytałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tak się zaczytałam o Krecie i Santorini, że nie mam czasu...siedzę na kilku forach.. a wiecie, że na Santoryn ludzie jeżdżą brać śluby? kurcze...samo ogladanie zdjęć mnie tak wessało... ...Pozdrawiam,,,,zdrówka ...a jak Wasze diety? u mnie lipa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Vanili sie przebudziła ze swojego greckiego snu :) Zimno mi jest strasznie brrrr....Dzisiaj bede miec wieści o moim wybranym hostelu w Mexico :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilli ja cały czas się przymierzam do Mexico ;) Zbieram info itp... Fannky u mnie też nieco cieńko, ale co to można powiedzieć po 3 dniach? Kupiłam sobie dzis moje ulubione zupki z Hortexu - królewską ze szpinakiem. Pyyycha. Do tego jedna Berlinka z serem i mam obiadek. Ja mam wolna przemianę materii wiec mi trzeba dobrych dwoch miesiecy zeby 3 kg sie utrzymało :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł kobitki 🌻 a propos diet to na pewno idealną jest tzw. MŻ :D Ale jak się jest chorym, to też nie ma się ochoty na papu i samemu leci się z wagi, ale choroby raczej nie polecam. No a Wy Fannky i Pariss motywujcie się, bo z tego co czytałam imprezki się zbliżają, a Wy co :P w sumie tak szczerze powiedziawszy, to z czego macie zamiar się odchudzać : chyba, że z kości na ości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia nie podlizuj się :p Ja sie odchudzam z tłuszczu na kości póki co :D z kości na ości to juz bym poległa bo uwielbiam jeść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×