Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Jestem moje 😍 Pariss-- przesłałaś, czy jeszcze idą.? U mnie też pochmurno ale wiosna 4,5C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz mnie jasny szlag trafi!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😡 Właczylam zdjecia do przesylania ok. 11.30 do teraz sie przesyłały , patrzę i zamiast 632 mam tylko 492!!!! Muszę teraz wyszukiwać te, ktore juz mam i wyslac te ktorych nie mam. Normalnie zajebiście. Nie wspomnę , ze wogóle nie obowaizuje w nich zadna kolejnosc i musze je wyszukwiac w calym pliku. Dzisiaj juz sobie daruję. Jak mi złość przejdzie to jutro nad tym usiade. Do końca tygodnia muszę sie wyrobić bo do 31.01 mam dodatkowo 10 % zniżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss-nie denerwuj sie, przerwij na chwile, zlosc minie i na nowo:) Bobo- i jak tam minela koleda? Dobrze ze u nas nie chodza na zebry...ojczyzny mi brakuje ale polskich ksiezy nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.tvn24.pl/0,1582998,0,1,wichury-w-turcji-inbspfrancjii,wiadomosc.html mowili o wiatrach w wiadomosciach. Nie wiem w jakich to miastach, zaraz poszukam. Ma iść na zachód ten wiatr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari ja tez nie lubię kolęd. Bardzo . Dla mnie to co kiedys bylo tradycją teraz zupełnie straciło sens jesli za to sie płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki :) Przeczytałam wszystko co wyprodukowałyście ufff ... :) Niezła wichurka w Turcji, mówią w tv, że to w połdniowo-wschodniej części kraju. Ostatnio nie zaglądałam na forum, bo zdradzałam Was z naszą klasą :) Buziole dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paris-tylko spokojnie z tym Empik foto , ja pisałam Ci że przeżyłam to samo. Co do księdza mija droga Kari , to zawsze mam z nim ten sam problem, w tamtym roku modlił się do mojego barku ,mało mu oczy nie wypadły a teraz zlustrował ogromny telewizor i zdjęcia z Turcji na komodzie. I zamiast o Bogu to rozmowa zeszła na inne tematy. Ale taki już jest i wszyscy o tym wiedzą i nikt oprócz dewot go nie lubi. Ale jakoś tam było i minęło. Co do pogody w Turcji to właśnie na TV oglądałam i otworzyłam kamery z Alany , Tam wieje i mokro ale żeby aż tak źle to nie jest. Może dopiero nadciąga.Jutro w dzień zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie był ksiądz w grudniu tydzień przed świętami. Gaduła straszny i ciągle mówił "cholerka" , niesamowity gość :) dość nietypowy jak na księdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manuela- rzeczywiscie nie-ty-po-wy:) Najbardziej mnie oburza wtracanie sie klechow do in vitro! Ogladalam w wiadomosciach relacje z Hiszpanii, Francji i Turcji, nie powiem okropna wichura, nawet ludzie zgineli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Manuela 🖐️ Zobaczcie na jakie ładne zdjęcia się natknęłam: www.alpalper.com wejdzcie na górze po prawej w 1000 feet Turkey i pojawi się książka po lewej , trzeba kliknąć i oglądać piękne zdjęcia. Niesamowite zdjęcia z samolotu. Turcja jest piękna. Jak wejdziecie w ksiązke to trzeba wybrac fotoglaflar wtedy bedzie sie ogladac strona po stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss- zdjecia sa przecudne!!! Az chcialoby sie to wszystko zobaczyc na zywo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym chciała zobaczyć to na żywo. Wiekszosc jest ze wschodnich rejonów z tego co widzę. Ja miałam okazję widzieć stronę 21,22 Hieriapolis 58,59,60 to Dalyan tam gdzie płynęłam na piekną plażę i nie zdążyłyśmy na nasz statek :) Aya Sofia, Stambuł - 69 70 - Oludeniz Reszta normalnie zapiera dech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po tej grypie to mam taka ochote na cos zimnego ze zeszlam po lody i nalozylam sobie do nich dwie lychy adwokata takiego gestego ze sprzedaja go w sloikach.:) Ale mam uczte:) Chyba po nich oslabne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manuelka - witam moje 😍 Pariss-- a mnie się książka nie otwiera ! Co może być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo a kliknelas w 1000 feet Turkey? no i potem po lewej sie wyswietli ksiazka i juz mozesz ogladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari ale mi narobiłaś ochoty tymi lodami. Tez bym sobie zjadła. Muszę kupić koniecznie. Poki co zjadłam dwa pomarańcze zalane jogurtem naturalnym i zaraz pęknę. Bobo nie mam pojęcia dlaczego się nie otwiera :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari dzięki za zaproszenie, ale może jutro? ....;) hi...hi... Wczoraj szczerze mówiąc stałam w sklepie nad lodówką z lodami, ale w końcu wzięłam takie ciasto do odmrożenia i do odgrzania - jabłecznik z kruszonką. Patrzyłam chciwym okiem na torty z Coppenrath Wiese, ale 50 zł odrazu mną wstrząsnęło. Stwierdziłam, że nie dowiozę moich ulubionych Carte dor do domu i kupię na osiedlu. A na osiedlu zapomniałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carte d\'or to nasze belgijskie lody a najlepiej smakuja w Hagen Dazs\'ie, kupujesz jedna galke a daja dwie, a o takich smakach ze moga sie tylko przysnic.... Jak jest cieplo to ze spacerku moje nogi same mnie prowadza do tego przybytku uciech smakowych:) Ostatnio obok lodow staja sie popularne wlasnie o tej porze truskawki zanurzone w polowie w cieplej czekoladzie:) pieknie pakowane --delicieux!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o odpowiedzz
czy w maju na pammukale jest chlodniej niz w alani? jak sie ubrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari nie kuś nie kuś :) truskaweczki w czekoladzie? hmmmm..... Nawet nie wiedziałam, ze carte dor są belgijskie, ale mnie olśniło teraz bo kolezanka zawsze przywozi takie pyszne cukerki truflowe carte dor to pewnie ta sama firma. Nie wiem dokładnie jak to sie pisze. Raz też dorwałam te trufle w BOMI, są niesamowite. W maju w Pamukkale może byc chłodno niestety, ale wcale nie musi. Jak to z pogodą :) na wszelki wypadek weź jakąś kurteczkę lekką czy cieńki polar, szczególnie na podróż się przyda bo w autokarze jak jest klima to potrafi byc chłodno. To samo z majową Kapadocją. Chłodno i mozna trafic na deszcz, poranki bardzo chłodne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po mojej małej nieobecności.. jest tu kto o tej porze?.. Tymi lodami to naprawdę smaka narobiłyście:D ja za to dzisiaj na obiadek zrobiłam sobie mięsko i zalałam winkiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Frogi! Ja wlasnie mialam pisac, że sie zbieram. Jak siedze długo w piatek i w sobote to odrazu sie przestawiam i w niedziele nie moge zasnąć. Wtedy jestem zła bo w poniedziałek idę niewyspana do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
selam Pariss❤️ masz również wiadomość ode mnie:P a ze spaniem skąd to znam,aj sie przestawiłam na późne chodzenie spać i tak samo na wstawanie ale musze od pon bardzo sie zmobilizować:) właśnie oglądam sobie te fotki z linku,który podałaś,śliczneee:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi odpisałam. Kari znalazłam ta firmę cukierkową to Cote d'or. Pyszności :) Ja juz sie zegnam, dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o odpowiedzz
Pariss dziekuje za odp. :) pozdrawiam nawet sie ciesze ze nie bedzie tak cieplo i nie beda paniusie w stringach chodzily po pamukale bo slyszalam ze sie zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja własnie wróciłam od koleżanki z nasiadówki :P i dziś się dowiedziałam że nasz wypad do alanii powiększa się o następne 2 os. !! :))))))))) oj bedzie się działo tym razem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×