Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

ahhh Fannky ciii:P dziękuje bardzo:):):)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😍 --- FROGI--- 😍 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻 Tyle kwiatów ile lat ? Serdeczne życzonka uśmiechów i słonka. Szczęścia ogromnego - wszystkiego dobrego! Słońca i radości, dużo pomyślności. Na te urodzinki życzę zawsze słodkiej minki. Zdrowia, czasu dużo na zabawy i podróże. Moc uścisków, uśmiechów wiele w dni powszechne i niedziele. No i oczywiście 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie psióły Dzunia - dzięki za komentarz na NK. Co do godzin wylotu Szazza -- to ja wiem już od początku o godzinie wylotu.To chyba zależy od BP. Miłego wspólnego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhabaaaa!!!! Frogi wszystkiego naj, naj, naj, wspaniałych podróży, szczęścia w życiu i w miłości ;) uśmiechu, dużo dodatkowej kasy na wakacyjne szaleństwa i ZDROWIA :) Buziaki i kwiatki od Pariss 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEn hotel Riviera jest zajebisty. Super położenie. Z jakiego biura jest w ofercie? Pierwszy raz słyszę o nim. Z wylotami jest różnie dlatego, ze zazwyczaj biura w okresie zimowym nie mają na 100% ustalonych lotów. Najlepiej potweirdzić sobie na stronie i pozniej 1 dzien wczesniej w biurze o ile nie zadzwonią. A ten lot z Gdańska to z Wezyrem o 16-tej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky i co załatwiłaś z tym wyjazdem dla kumpli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się również dołączam do życzeń i dodam : zdanych egzaminów - oczywiście w pierwszym terminie i zawsze na piatkę :classic_cool: 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 i się pożale : znowu mnie dopada jakieś katarzysko !!!!! ja chyba oszaleję, dopiero co byłam chora!!!!! co radzicie - tylko proszę nie czosnek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss sama nie wiem. podobno gti obniżyło znowu o 10 % ale w sumie może oni chcą coś tańszego myślę ze 3*** dostaliby za jakieś 2500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky podaj im stronę www.easygo.pl niech wpiszą termin i szukają wg ceny. Tam są też opinie jak wejdą. Niech wybiorą ze dwa jakies i wtedy im pomożemy, który lepszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wszytko jasne.....TUI.... 2 tygodnie 3250 !!!! HB!!!! Oh my gosh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Panie i Panienki wiem o której lot-masz rację w exim wcześniej nie mają żadnych informacji o lotach do Turcji,dopiero dwa ,trzy dni przed odlotem informują.Ja lecę z Katowic,w ubiegłym roku loty odbywały się podobno tylko w nocy i nad ranem.Wiem że jeden z przewoźników się wycofał i rownież została zmieniona firma ubezpieczeniowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paris -dzięki za rozklad,ale ten rozkład jest wazny tylko do 2 06,a ja lecę 15 07 Fajnie by było lecieć o tej godzinie ,szukam strojów kąpielowych w necie.Może coś podpowiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzunie jak nie czosnek to : 1. grzane piwo (mocno) 50 -60 C i 1,5 łyżki cukru. Wypić gorące. 2.Cytryna z przegotowaną ostudzoną wodą i miodem , wywar sporządzony wieczorem pijemy rano . 3.no i najstarszy przepis świata: grzane mleko, miód, kogel mogel ,niestety czosnek i łyżeczka masła, ach palce lizać. Dużo zdrowia Dżunia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia zdrówka też życzę. Na katar kup sobie tabletki Acatar. Mi pomagają zawsze. POdobno też można wypić setkę i gorącą herbatkę i szybko do łóżka się wygrzać, ale to już raczej przedgrypowo. Która chętna na oglądanie mojego Mexico? ;) http://tnij.org/ctsa Shazza ja stroje kupuję w sklepie bo muszę mierzyć. Niestety nieco niewymiarowa jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak jak
Pariss- ja zamawiam w niemczech i to przez internet, pokazuje tam ,ze niby jest on 4****,ale na polskiej stronie widze, ze jednak 3***, podobnie jak Mallorca, zamawiasz 3***, a tu sie okazuje na miejscu,ze podrzedny hotel do ktorego wstyd sie przyznac :O ten nasz hotel Riviera mam super opinie,dlatego chcemy to wybrac, nigdy w Turcji nie bylam , dlatego troche tak w ciemno sie kierujemy. Kiedys na Ibize lecialam ,trafilysmy do takiej dziury,duzo zaplacilysmy i po tyg juz z radoscia wracalysmy do domu, bo nam sie nudzilo. Na Majorce mam sprawdzona rozrywkowa miejscowosc, fajne sa imprezy jakby ktos sie wybieral powiedzcie, czy tam w Antalya sa jakies fajne dyskoteki i czy w maju bedzie sie cos juz dzialo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari jak zaglądniesz tutaj to czy możesz pi razy drzwi powiedziec co tu jest napisane? Nou Ilja, Ik denk dat het wat betreft Alper (maneger)en Ali (baas) wel meevalt hoor wij zijn e rook geweest en ze zijn er goede vrienden van ons geworden. J emoet niet over mensen praten als je niet weet wat er aan de hand is misschien had hij wle hele andere dingen aan ze hoofd dat hij daarom niet zo vrolijk keek. En wij vinden dat ze het heel goed doen voor een hotel dat net een paar maanden bestaat! Dzieki z góry 🌼 no jak jak--> ja bym wzięła ten hotelik bo wygląda bardzo przyzwoicie, tylko mam nadzieje, ze jest all bo położenie jest dobre. PAtrzyłas na holidaycheck?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak jak
u nas bylaby opcja halbpension(sniad. i kolacje) . w tym hotelu nie ma all inkl przynamniej na tej stornie co ja chce zamawiac, zreszta nie upieram sie przy tym, bo nie wiem czy bym ta opcje w pelni wykorzystala, zawsze myslalam ,ze u mnie to by sie za bardzo nie oplacalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w takim razie jak nie musisz miec All i HB wystarczy a cena jest dla Ciebie OK to bierz. Z tego co widzę na zdjęciach to jedzenia jest tam bardzo duzo takze starczy HB. Kiedyś byłam kilka nocy w 4* hotelu w Alanii - super hotel, ale jakie jedzenie :) Niemcy nie mogli od stołów odejść a ja sama nie wiedziałam co mam jeść. Jakie ciasta z malinami, bita śmietana, kuchnia japońska, turecka, meksykańska itp. ach! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak jak
no bysmy placily 455 euro za 9dni widzialam opinie niemcow, ze jedzenie bardzo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie to podziewa się nasza FROGI -- ???? A gdzie szampan hm , nie lubi nas chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wróciłam z basenu i sauny. uff nie ma nic lepszego :) Frogi chyba świętuje w najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! hihi:) bardzo dziękuje każdej z osobna za życzonka!😘😘😘😘😘 dzisiaj nie balowałam...impreza dopiero w pt:P Jednocześnie jako pierwsza-trochę oszukańczo-mówię dzień dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry szkoda, że nie mieszkam bliżej może bym się załapała na tą imprezę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selam! Jeśli macie tylko ochote nie ma problemu,zapraszam do Wrocławia!Tylko,że nie będzie to domówka:P ale jeśli dla was nie ma to znaczenia to czekam!:D Przepraszam,że mnie tu nie było wczoraj i nic nie postawiłam:P Pariss w jakim hotelu**** byłaś w Alanyi gdzie takie super jedzenie było? Ja śmigam do nauki! Do później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mnie tutaj ominelo, jakies urodziny?:) Wszystkiego najlepszego dla naszej najmlodszej kolezanki!!:) Pariss- przykro mi ale ja nie flamandzka, ja walonska, gdyby bylo po francusku to; pas de probleme:) pomimo ze od dwoch lat mieszkam po stronie flamandzkiej, tego jezyka sie nie ucze i nie bede sie uczyla:) Mam blisko do Brukselii a tam wystarczy mi francuski. Dzunia- dzieki, dam niedlugo odpowiedz, i wpadne do Ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrze i nie wierze, euro po 4.67 !! Jade do Polski na zakupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×