Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Bobo coś czuje,że jutro chyba popiszemy bardziej:) zgadnij dlaczego ale nie mów głośno:p czyżbyś miała drugą zmianę?:D Udanego początku tygodnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też pożegna się i miłego jutra. Frogi- mam2-gą zmianę. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_owca84
Witam dziewczyny :) W tym roku zamierzam wraz z narzeczonym spedzic urlop w Turcji. Ja biorę pod uwage Alanye :) Tak bardzo przez Was ukochaną :) Chcialam spytac Paris, czy moglabys mi powiedziec, jakie masz doswiadczenia w zwiazku z last minute? Chodzi mi o takie last minute, gdzie polecimy z dnia na dzien :) Bo poki co nie mozemy zaplanowac czegos konkretniejszego. Zastanawiam sie o ile tansze sa takie oferty? Gdybys mogla Paris, bardzo bede wdzeiczna za odpowiedz. Jeszcze mam jedno pytanie - szukam sprawdzonego hotelu blisko centrum. Myslalam o cenie okolo 3 tys po tym all inclusive, czy moglabys Paris poelcic ktorys? Powiem Ci jakie sa wymagania bedzie zapewne łatwiej. Moje sa nieduże ;) Tyle zeby do centrum bylo niedaleko. Moja polowica natomiast to dosc wysoki standard jesli chodzi o pokoje oraz najwazniejsze jedzenie. Mysle o hotelu 4 *. Bede bardzo zobowiazana. Aha na urloop nastawiamy sie taki typowo wypoczynkowy na 14 dni. Paris serdecznie prosze o podpowiedz :) Oczywiscie resztę dziewczat rowniez ;) Aha - teraz cos co Was pewnie zaskoczy - przebrnęłam wszystkie strony !! I przy okzaji Gunajdyn ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_owca84
wkradl mi sie blad mialam napisac, jaka bedzie cena po tym last minute ale oczywiscie chodzi o all inclusive. I przy okazji dodam, ze wczasy bedą 14 dniowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunaydin! Czarna owca widzę, ze sie przygotowałaś teoretycznie i dużo wiesz skoro przeczytalas cały watek. Gratulacje :) Odpowiem Tobie na spokojnie jak wrócę do domu. Spokojnie dostaniesz w tej cenie co mowisz, nawet 5* jak dobrze pojdzie. To zalezy tez kiedy mniej wiecej planujesz ten wyjazd, maj. lipiec, wrzesien? Tak pi razy drzwi i skąd wylot? Poki co do głowy przychodzą mi 2 hotele Panorama z TUI i oczywiście Grand Zaman Garden (Scan Holiday i Rainbow Tours). Miłego dnia ! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_owca84
Hej Pariss:) :) Serdecznie dziękuje :) Wylot bedzie z Katowic :) I w lipcu. Pawdopodobnie na poczatku. Sprawa wyglada tak, że jakby bylo cos tanszego w dobrym standardzie to oczywiscie tym lepiej i wiecej waluty na zakupy :D To bedze moj pierwszy taki wyjazd dlatego pelna obaw tutaj trafilam :) Bardzo dziekuje za checi :) I zycze milej pracy bo pewnie tam wlasnie jestes :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzień dobry ale ja podziwiam tych co czekają na lasta :) serio ja pomimo tego, że mam możliwość brak wolne z dnia na dzień, nerwicy bym się nabawiła czekając :) ale znam takich szczęśliwców co zawsze z tego korzystają :) także życzę koleżance powodzenia !! mi panie w biurze szukają ofert dla kolegów zobaczymy co tam wyczarują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_owca84
fannky witaj :) Ja tez sie troche denerwuje, ale nie mam innego wyjscia i nie moge nic rezerwowac wczesniej :( Ewentualnie wybiore inny kierunek wyjazdu, aczkolwiek na ta Turcje mam straszliwą ochotę :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna_owca Jak miło,że kolejna osoba wybiera sie do Alanyii i na dodatek tutaj zagląda:):):) oczywiście gratulacje przeczytania 222 stron!:D Ja w tamtym roku zamawiałam na laście ale jednak to było2,5m-ąca wcześniej,ale za to cofając się o jeszcze jeden rok do tyłu zdecydowałam sie na Hiszpanię wraz z 7os(nie lada wyczyn wiadomo jak to sie czasami nie można dogadać:)i mieliśmy chyba5/6dni do wyjazdu,na wpłate2dni, ale i cena była super!Także życzę powodzenia i cierpliwości!:D Pariss myślisz,że nasz wymarzony Grand Zaman Garden❤️ na laście spada do3tys na 2 tyg? Fannky to trzymam kciuki!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam jeszcze powiedzieć, ze dolar po 3,57 a euro po 4,62 znowu spadek :D :D Oby tak dalej! Jeszcze tylko 57 groszy i kupuję ;) Frogi ja myślę, ze może spaść ten GRAND ZAMAN jesli normalnie jest koło 3,600 to last jest możliwy za 3,000 tym bardziej, że moze byc zupełnie na tydzien przed. A Rainbow ma tez ciekawe lasty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dzisiaj w Katowicach dolar 3.60 euro 4.56 Moja Alanya zdrożala 560zł ,dzisiaj dzwoniłam do Exim i pracownica zapewniła mnie że mam gwarancję stałej ceny,więc podwyżka mnie nie dotyczy. Pariss czy kamera nr.4 to główna ulica Alanii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss za 3tysiaki do Grand Zaman Garden na 2 tyg to mega:D:D:D Szazza for you:) kamerka nr1 to port,i patrząc na lewo jest aleja/deptak z pięknymi Palmami:D a w pobliżu jakby jeszcze cofając się na lewo(ale nie widac) są dyskoteki..a za plecami jest wzgórze Kale(kamerka nr3) kamerka nr2(obecnie) to jest widok na jedno z przejśc na głównej ulicy Ataturka,która masz na myśli kamerka nr4 nie wiem dokładnie,ale jest juz daleko od centrum w przeciwną stronę niż Twój hotel( z tego co pamietam,bo tez go obserwuję:p) i plaża Kleopatra. Jak dla mnie to jakby lewa strona Alanyi patrząc na wzgórze Kale na wprost,w której nie byłam,gdyż mój hotel był na prawo czyli od str plaży Kleopatry..nie wiem czy to jest zrozumiałe:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.alanya-rehber.com/en/Alanya_Live_Cameras/ tu masz przedstawione :) z tym,że właśnie kamerka najbardziej po lewej str tej mapy nie zgadza się z obecnym obrazem,gdyż jest zastąpiona kamerka na to przejście w centrum:) A tak normalnie to z niej widac ta "prawą strone" ;dalej od centrum,z widokiem na deptak,plaże Kleopatre i morze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_owca84
Witam dziewczyny :) Paris dziekuje obejrzałam sobie te hotele - obydwa bardzo ładne :) Patrzylam na portalu i opinie o nich rowniez super :) A czy coś do 2,5 tys cos by sie znalazlo? Tzn wiem, że by sie znalazlo ale tak, żeby odpowiadało mej połowicy ;) Mi tam zalezy tylko zeby blisko centrum. Mam nadzieje, że nie macie mi za złe, że tak wymyslam, ale nastawiam sie na to, że zaproponuja mi kilka opcji w biurze i cos bede musiala wybrac. Chcialam jeszcze zapytac jak z ceną odzieży? Mam tu na mysli takie rzeczy jak sukienka np :) Jakas zwiewna, letnia. I czy tam rzeczywiscie jest bezpiecznie? Bo o Egipcie roznie sie slyszy - ze nie bardzo samemu wyprawy po miescie, chyba bym sie bala, Turcja wydaje mi sie blizsza, bardziej Europejska :) Dziewczyny, a jaki stosunek Turków do turystek? Mialyscie jakies niemile incydenty typu zaczepki? Ja jade z mezczyzną, wiec moze nie bedzie najgorzej?? Pozdrawiam Pariss serdecznie dziekuje za te linki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna_owca ja uważam Alanyie za bezpieczna byłam pierwszy raz teraz i to tylko z dwoma koleżankami:) musiałyśmy sie tylko przyzwyczaić do zaczepek do sklepów,ale to akurat nie ma większego znaczenia jak jedziesz i już po pierwszym dniu przywykłyśmy:) także myślę,że o to nie ma sie co martwic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss dzięki Tobie przypomniałam sobie o walucie..no to u mnie jeszcze lepiej z tego co widzę:) euro4,52 dolar3,45 I w jednym kantorze sa te liry po 2zł muszę tam przy okazji bycia w mieście pójść i zobaczyć na żywo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iyi aksamlar! Czarna owca, z lastami jest mniej wiecej tak: Trochę to ruletka, ale dla chcącego nic trudnego. Jest nieco nerwów, ale coś się upoluje. Nie wiem jak z wylotami z Katowic, ale podejrzewam, ze podobnie jak z Gdańska. Z GTI zawsze jest sporo miejsc i cos sie trafi. Pamietam lasta w tamtym roku w lipcu z GTI na 5 * hotel sieci Riva za ok. 2300/2 tyg. Rainbow też ma dobre lasty i też lata z Katowic. Ja dwa razy kupowałam z tygodniowym wyprzedzeniem. Raz zapłaciłam w czerwcu 948 zł za 3* all, a ostatnio w czerwcu tydzień 3* all za 699 zł (ale ja byłam na 2 tygodnie)- a ten hotel zaczął w marcu od ceny 1800 na ten termin. Lasty są czasem bardzo zaskakujące i mozna naprawde dostac super cos ciekawego. Najlepiej gdybyś sprawdziła sobie w biurach na początku sezonu w jakie dni latają z Katowic, ile biur lata z KTW, ile jest samolotów. Wtedy bedziesz znała dzien od kiedy masz się szykowac na wyjazd. Przykładowo chcesz leciec za mniej wiecej 2 tygodnie i juz patrzysz sobie jakie są oferty, jakie hotele itp. SPrawdzasz biura po koloei, wybierasz sobie jakieś ze 3 hotele i czekasz. Spakowana mozesz byc juz tydzien przed, taka adrenalina jest naprawde dobra. Zaglądaj na topik i na pewno cos znajdziemy w sezonie. Lipiec bywa ciężki, ale cos sie wymysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektóre biura latające z KTW: Wezyr GTI TRIADA ORBIS Selectours Exim TOurs ALfa Star Itaka Ecco Holiday Scan Holiday Sun Fun Rainbow Tours Teraz z tych biur wybierz sobie kilka najbardziej popularnych np.: Wezyr, GTI, TRIADA, Alfa STar, RAinbow Tours, Exim i idz co jakiś czas po katalog. Uzbieraj komplet i przejrzyj każdy dokładnie. Poczytaj jak daleko są od centrum, co oferują, w jakim są miejscu. Wybierz sobie hotel Marzenie, hotel Bardzo Fajny, i hotel Moze Byc. Wtedy obserwuj ceny od początku sezonu, czytaj opinie na bieżaco. Strony www.holidaycheck.de - opinie o hotelach http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=20943 - opinie http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=660 - forum http://forum.wakacje.pl/list.php?4 - forum wyszukiwarki ofert: www.easygo.pl http://www.traveligo.pl/ www.blizejslonca.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku sporzałam na stronę kantoru! dolar 3,51 ! Jeszcze taniej niz w ciagu dnia. Euro 4,56. Dziewczyny trzymajcie dalej kciuki :D :D yupi yupi ja ja jejej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss proszę podaj mi tą stronę z kursami walut,ja tylko wchodzę na Interię i tam są kursy ale po 14godz. Frogi jeśli nie jest tajemnicą to proszę powiedz mi miasto gdzie jest taki niski kurs walut.Mąż powiedział że lira po 2zł to dobra cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja dziś byłam po ofertę dla kolegów ale szczerze mówiąc spodziewałam się czegoś tańszego. zaproponowali mi hotel atlas ( 2781 zl). aska kleopatra beste (2843). blue fish (2719) to chyba takie najkorzystniejsze. ale jakoś nic do mnie nie przemawia. to już chyba lepiej dołożyć do tego blue stara. Pariss Ty jesteś bezbłędna z tym obcykaniem co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna ta nasza Pariss ,wszystkim doradza ,podpowiada tylko my nie możemy jej pomóc z Mexico.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, była u mnie moja 3 letnia \"koleżanka\" musiałam bawić sie w plażę :D za to driny były i lody ;) Fannky w Blue fishu byłam w 2004 roku na TRAFIE z Triady. Miło wspominam ten hotel. Jedzenie było naprawdę dobre i dużo. Plaża niestety wąska. Pozniej na tej samej plaży byłam 2 lata temu bo z hotelu Aura Beach. Tak daleko lepiej niech sie nie zapuszczają, chociaz to nie jest w samym Konakli a daleko przed. Zaraz za 3 tunelem od Alanii chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje najdroższe koleżanki i nowe również Aleście się tu dzisiaj rozpisały. Pariss - krzycz jakby dolar był po 3zł.wyślij mi sms-a.Trzymam kciuki za zniżkę kursu. Frogi- Ty zawsze coś taniego wyczaisz , nawet lira TR. Jak po 2 zł to się opłaca. Ja bym kupowała. U mnie na\" wsi\" pytałam ale o lirze Tr mogę pomarzyć. Ja to zawsze mam pecha.Frogi - pilnuj tego kantoru! Tak właściwie to wpadłam tylko się przywitać bo rano mam na 6:00 do pracy , fajnie nie ,z 2-giej na 1-szą zmianę. Dobrze już wystarczy tego biadolenia. Czarna owca- gratulacje , ja w tamtym roku przed wylotem do Alani musiałam przeczytać ok 60 stron ale Ty pobiłaś wszelkie rekordy. Co do wyboru kurortu , gratuluję. Jest tam naprawdę bardzo spokojnie i wypocząć można do bólu. Frogusiu-- nici z naszych dzisiejszych pogaduszek , mam jeszcze parę spraw do załatwienia i szybciutko muszę spać żeby się obudzić o 4:30. Przepraszam Cię 👄 Fanky - Ty to się masz z tymi kolesiami. Ale to co pisałaś to kosmiczne ceny .Jak dobrze że ja kupiłam w tamtym roku ,ufuf. Dobranoc moje😍 psióły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Bobo 🖐️ i dobranoc 🖐️ Śpij dobrze i powoli. Ja też sie zwijam powoli. DO jutra. Fannky daj znać co tam chłopaki wybrali ;) paaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss jak bym miała im doradzać to wybrałabym jednak blue stara droższy tylko o jakieś 300 zł ale 100 % sprawdzony. ale niech robią co chcą żeby nie było na mnie :) głodna jestem tak w ogóle 😭 nie wiem czy już pisałam ale sałatka Pariss bardzooo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja siostra się dziś dowiedziała, że urodzi syna :) a ma już 3 letnią córkę więc bedzie parka. teraz poszukiwanie imienia :) kto ma pomysł na jakieś oryginalne ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×