Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Pariss - sukienki jest tak troche do kolanka ;) Jeszcze do mnie nie doszła :) Ale jak dojdzie to moge posłac zdjecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To czekamy na sukienkę ;) Czy szykuje sie Tobie Walentynkowy weekend z katalogami? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ja wróciłam z ang. i koledzy od razu mnie odwiedzili z kasą na zaliczkę. teraz mogę poszaleć :classic_cool: z tego załatwiania ciągle komuś wyjazdu nie mogę się doczekać tych wakacji 😭 i wiem, że z tak liczną grupą bardzoooooooo szybko zleci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky to ja się przyłączam do szaleństw ;) Juz niedługo tłusty czwartek. Która robi pączki i faworki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola! No wiec....biore juz pod uwage 2 hotele obydwa 4* 1. Sandos Playacar Beach Resort 2. Viva Wynham Maya teraz tylko ktory? OK. bede myslec jutro:) Ale termin nie ulegl zmianie na pewno 26 marzec:) Z tym hola (wymawia sie ola) kiedys dawno temu w Madrycie byly jaja. Moj brat, w pierwszym dniu pobytu jechal winda i wsiadla hiszpanka oczywiscie usmiechnela sie i pozdrowila slowem hola, na to moj brat skinal glowa i rzekl; Marek jestem...hehehe...caly wieczor mielismy ubaw po pachy:) Witaj prawdziwie czarna owco;) Wiecie, niezly pomysl z otwarciem takiego biura turystycznego, ciekawe jak to wyglada od formalnej strony...Pariss nie wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari zaraz oblukam hoteliki ;) Biuro to nie tak łatwo. Rynek zarzucony, a poza tym chyba właściciel musi miec wyższe studia turystyczne. Jest tu taka jedna ale sie chowa po kątach :P Kari ja kupiłam sobie książeczkę hiszpański w 4 tygdonie i 4 tyg przed zacznę studiować :D :D Kiedyś chodziłam na hiszp. ale jakiś trucny mi sie wydał, angielski to pryszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedy ten tlusty czwartek? Bo u mnie to jakby tlusty wtorek i wtedy piecze sie i je tylko nalesniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to masz tak samo jak w Anglii. Shrove Tuesday. Tłusty czwartek mamy w nastepny czwartek 19 lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari jeden i drugi jest fajny i mają dobre opinie, ale ten pierwszy ma ładniejsze pokoje i wogóle jakiś fajniejszy. Sa niedaleko siebie wiec na to samo wychodzi. Ten pierwszy jest juz na samym końcu Playa stamtąd bedzie blizej do Tulum ;) Obok jest las. Plaża piekna szeroka biały piaseczek. Cudo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Pariss ja nie obchodze świeta murarza (walę tynki). :D Bez sensu jest to świeto, a ja mam dzien zakochanych przez cały rok od wielu lat ;) A przynajmniej tak mi sie wydaje :) Katalogi sa juz bardziej powyginane niz moje notatki uczelniane ;) Ale zaopatrze sie w nowe to dopiero sobie poogladam;) Dziewczyny jakie faworki hola hola - odchudzam sie do stroju ktory musze zakupic ;) Nie no zart taki, ale paczka z lukrem to bym zjadla mniam mniam Ja moge sprobowac zrobic i nawet Was zaprosic, ale nie odpiwiadam za efekty. Kari ale sie usmialam z tego hola ;)) hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mogę patronować nad biurem i trzymać pieczę :) i jakieś papiery na otwarcie się znajdą :P Pariss ja pączki kupię, lubię takie ciepłe z cukierni mmmmmmmm. także nie dziw się, że chodzę na basen i saunę a waga stoi 😭 taki już chyba mój los i nie jest mi dane być szczupłą :O a tak w ogóle to super macie z tym meksykiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fannky - jakby mi sie chcialo tak chodzi na ten basen jak Tobie, to bym zjadla nawet potrojną dawkę bez wyrzutów sumienia :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam na swietny pomysl dotyczacy biura - ja moge byc testerem - tzn bedziecie mnie wysylaly na bezplatne wakacje w ramach podrozy sluzbowych do hoteli ktore znajdą sie nastepnie w ofercie :)Moge tez spisywac swoje wrazenia w pamietniku ;):D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...a ja jakby mi sie chciało tak jak Fannky. Ale najpierw to muszę sobie jakies spodnie dresowe zakupić i wtedy sie zapisze na siłownie MOZE :P Paczki tez kupię, ale wolę faworki. Nie robię w domu bo nie umiem. Raz sie porwałam i wyrzuciłam w końcu ciasto bo mi sie znudziło je lepić, a za cholerę nie chciały być okrągłe i równe tylko jakieś takie niesforne. Tak samo mialam z ciastem do rogalików w końcu płakałam i smiałam sie ze te rogaliki takie każdy w inną stronę i wyrzuciłam to ciasto również. W domu płakali ze śmiechu i jedli te dziwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna owca takie stanowisko to bedzie ruchome ;) Papiery mamy, ale trzeba bedzie sie jakoś "skumulowac" w Polsce z miejscem bo żadna chyba nie chciałaby dojeżdzać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to wszystko jedno - ja bede Was tylko odwiedzać, bo przeciez w czasie papierkowej roboty bede testowała hotele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na siłownię chodziłam jakieś pół roku i niestety efektów też żadnych :O ale i diety żadnej nie miałam a powinnam :) także jak widzicie, że nawet jakbym chciała to i tak nie schudnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ja spadam powoli. Do jutra. Jak znam Bobo to pewnie ona bedzie robić pączki ;) A ciekawe czy Dżunia sie obkupiła w tym Metzingen. Pozdrawiam drugą zmianę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja rowniez uciekam do wanny :) Pozdrawiam Was wszystkie :) Ja tez czytalam (cale 222 strony) no i tez pomyslalam, ze Bobo bedzie pączki robiła :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky pamietaj, ze laski nie muszą sie odchudzać ;) Zamiast kwaitek wpisac to ja kwiatki :D 🌼 Paaaaaa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczyny;) Fannky szefowa, Pariss wice-szefowa, Owieczka- testerka, ja....nie wiem : Buenas noches! Lece do lozeczka jak zwykle jeszcze z godzinke poczytac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tego biura to zapomnialam kurcze, jakie stanowisko beda mialy Frogi i Bobo??:( Eeee ... niech same wymysla:) Ja sie zastanowilam i rezerwuje skarbnika;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie niech każdy znajdzie sobie sam stanowisko :) Pariss laski to się może i nie muszą odchudzać ale z racji tego że ja do nich nie należę. ja muszę :) ja też już się odmeldowuję 🖐️ dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje dziewczynki. Dziękuję że wspominacie o nieobecnych. Co do pączków Paris-- o Czarna , to się mylicie , sklep blisko mam. Ale za to faworki na 100% będą moje własne i w ilości że starczyło by dla Armii . W Naszym biurze turystycznym Frogi-- będzie główną księgową a ja sprzątaczką. Kto już śpi to kolorowych snów , a kto nie to zapraszam.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak jak
dzieki Pariss za odpowiedz! :) ze mna nie bedzie problemu,bo lubie takie alkohole jak whisky czy bacardi, gorzej z kolezanka ,bo ona raczej piwo. butelka whisky na pewno starczy,ale nie wiesz ile np mozna piwa przewiezc?? czy whisky moge miec w bagazu czy musze miec to w bagazu podrecznym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak jak - w podręcznym nie możesz mieć nawt wody do picia i perfum , więc pozostaje tylko główny bagaż.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak jak
ano faktycznie:O masz racje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak kupisz alkohol w bezcłówce to dadzą Ci specjalny woreczek i możesz ją wnieść na pokład w podręcznym. Ale tak jak pisała Pariss- w samolocie też można kupić i to chyba taniej jak na lotnisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×