Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

:) tak Bobo. źle napisałam teraz na basen a później na winko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanki-stosunkowo udanego wieczoru w takim razie i baw się najlepiej.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky baw sie dobrze. Bobo tam jest koło 13 w południe. Fajnie tak sobie leżec na plaży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paris- żebyś wiedziała , bosko w takim słoneczku poleżeć na plaży i popływać w ciepłej wodzie. Już niedługo TR. 3-m-ce i 2 dni.i też wyłożę się na plaży w Alani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorowo;) fajnie się Was \"śledziło\" odnośnie mojej małej tajemnicy:P i niestety muszę Was zmartwić żadna nie trafiła...wszystko w swoim czasie:) Ja dzisiaj jakaś rześka jestem,ale żeby nie było nie z powodu o jakim myślicie (Pariss i Bobo)..tak się poukładało akurat. Do Bobo już napisałam \"poemat\" i zaraz zabieram się za czytanie odpowiedzi:).. p.s.powyższy post pisałam chwile temu..bo miałam przerwę na coś już mniej miłego..ale nieważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi widzę że skazane jesteśmy na siebie. Nikt tu do nas nie zagląda. Pariss pewnie ogląda swoje kryminały na AXN.{kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu druga zmiana:D Tylko ja coś wszędzie jestem z opóźnieniem,sorki Bobo,ale gg nk email i kom to troche sporo:P ale jestem jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak ja i tu i tam ale też jestem i jeszcze na dodatek oglądam M jak M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam śledzikowo...a raczej po....... fajnie było...ale szkoda, że dzisiaj wtorek a nie np. piateczek :D ide chyba nynać, żeby się śledzik za bardzo nie \"rozpływał\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dżunia, ja też po ale nie śledziku.. Idź wypoczywać bo będzie źle jak rybka zacznie pływać. Do jutra , miłej nocy 🌻 Frogi 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja dla witających dzień jutrzeszy przesyłam 😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzień dobry ja już wstałam. były i śledzie i coś żeby mógł popływać. :) teraz czas na śniadanko i trzeba się zbierać do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek :) Ja dopiero sie wyrobiłam z papierami. Koniec na dzisiaj. Zimno jest u mnie i wieje. Chcialam isć do apteki, ale to raczej rano mi sie chcialo a teraz to juz nie wiem... Dzisiaj przychodzi do mnie moja "koleżanka" Zuzanna, dzwonila sie umówic na malowanie paznokci bo jutro idzie na urodziny do kuzyna :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.... ogladam te relacje z Amsterdamu i...zawsze się boję samolotów! a to jeszcze turecki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Vanili, Ja słyszałam narazie i widziałam jakies zdjecia na necie. Podczas lotu nigdy nie myślę ze mogłoby sie cos stac. Lecę z nastawieniem, że gdzieś tam zaraz bedzie super świetny urlop i nie ma czasu na jakies wkrecanie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss to dziś masz salon urody z Zuzią :) Vanili mnie jak to przeczytałam to trochę też strach obleciał, ja się raczej nie boję latania ale jakiś respekt przed nimi mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak Fannky. Powiedziała mi juz ze tym razem to ja bede "kernerką" bo ostatnio ona była moją :D :D turecki czy nie turecki zdarza sie po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss ale chyba nie będziecie sobie paznokci malować na wzajem ?? :D co do samolotu ja mam tylko 1 dewizę, co ma być to będzie. równie dobrze mogę zginąć pod domem na parkingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie! Zresztą to i tak bezbarwny :) Masz rację co ma być to bedzie. Ja sie powoli zwijam do domu, ale super mmmmm....a jutro juz czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dziś smutny dzień ... wzięłam urlop , bo miałam o 11 rano pogrzeb mojego kolegi . Nie dałabym rady iść do pracy po tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ale tu dzisiaj same smutne wieści (wiem że środa popielcowa) . Co do samolotu to ja tak jak Fanki--co ma być to będzie. Manuela wyrazy współczucia ! Dziewczyny ale zobaczcie jak mało ofiar w tym wypadku samolotu. Dobrze że ja lecę Sun Express bo do TR nie mam zaufania a moje linie i tak w 50% są tureckie. Ja mam dalszy urlop do końca tygodnia.Coś mi się wydaje że przez ten kryzys to będę zmuszona wziąć bezpłatny na wczasy. Miłego popołudnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, dziewczyny. Ta środa naprawdę jakaś koszmarna. Ja dzisiaj sie dowiedziałam, że moja koleżanka z którą jeżdżę zawsze na urlopy ma nerki w fatalnym stanie. Ona choruje na nerki i co miesiąc jeździ do Akademii na badania i na oddział. Teraz zrobiła usg i wyszło, ze jedną nerkę ma ogromną jak u dorosłego meżczyzny a druga jest mała bo zanika. Dodam, że ona jest bardzo drobna i chudzielec wiec nie wiem jak to moze byc. Oprócz tego jedna i druga jest cała w torbielach. Lekarze rozłożyli ręcę i nawet nie dali jej żadnych leków! A wszyscy robili tylko wielkie oczy. Nawet nie była w stanie mi powiedziec co oni mowili bo odrazu płakała a ze to w pracy to trochę nie bardzo. Znacie moze jakiś dobrych nefrologów? Albo jakies metody leczenia alternatywne? Nie wiem jak jej pomóc :O Masakra jakaś. Manuela 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no i ja dzisiaj tez jakos dziwnie sie czuję. CAły czas mam zawroty głowy, nawet siedząc. Ostatnio coraz częściej. Nie wiecie jakich to witamin brakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss- nigdy nie pytałam lekarzy co z tymi zawrotami głowy , ale wydaje mi się że to sprawa zmian ciśnienia .Ja tak mam od jesieni do wiosny, ciągle kołowrotek w głowie. Myślę że musimy się po prostu uczyć z tym żyć.A może Ty masz racje że to brak jakiejś witaminy, aleja myślę że to brak potasu lub magnezu jeżeli tak jest.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magnez to bym czekoladę musiała zjeść ;) ale nie jem juz. A moze kakao sobie zrobię. Ja nigdy nie miałam tak, ale ostatnio naprawdę juz zaczyna mnie to wkurzac. Zaraz sobie ciśnienie zmierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co jak tam ciśnienie? Ale to nie o Twoje chodziło tylko o zewnętrzne. Ja też wielokrotnie zastanawiałam się z czego biorą się takie stany. Może jest wśród nas taka która się zna na tym to prosimy o radę. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej widzę, że tu dziś troszkę perymistycznie ale co zrobić takie życie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×