Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

🖐️ dzień dobry Patinka nie dziwię się mężowi jak jest Turkiem, że chce znowu tam jechać i tak mnie dziwi że tam częściej nie jeździcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! U mnie piękne słoneczko świeci. Zapowiada sie ładny tydzień. Znowu mi sie kreci w głowie. Muszę w tygodniu zrobić sobie wszystkie badania krwi bo juz maksymalnie mnie to wkurza. Patinka korzystaj z tego, ze mozesz odwiedzać piękną Turcję. A gdzie mieszkacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A podobało się Tobie w Turcji? Twój mąż pochodzi z rejonów Kusadasi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola dziewczeta! U mnie weekend minal razem ze sloneczkiem.:) Pogrzebalam w ogrodku, posadzilam kielkujace hiacenty, zonkile, tulipany i teraz czekam az zakwitna:) Poza tym zrobilam wycieczke krajoznawcza , pospacerowalismy, posiedzielismy przy piwku i sobota, niedziela minela bardzo przyjemnie.;) Milo bylo wyjsc do ogrodu, moje domki dla ptaszkow sz juz chyba wszystkie zajete przez sikorki ...oby nie powtorzyl sie scenariusz ze zeszlego roku, kiedy to wszyscy razem z pieskami chodzilismy bokami zeby nie przestraszyc sikorek z mlodymi...i pewnego ranka przlazlo kocisko od sasiadow i po naszych pisklakach zostaly tylko piorka na trawie.:( Jak widze to kocisko w ogrodzie to wypuszczam moje pieski zeby mialy ucieche, gonia za nim jak szalone...a on niezadowolony sie wynosi. Pariss- ostatnio tez mialam niskie cisnienie, jakies zawroty glowy, znajoma lekarka doradzial zebym wypila lampke wina czerwonego, wytrawnego ( zreszta tylko takie pije) i jakas kawusie; Poszlam w gosci wypilam niejedna lampke i ...przeszlo;) Ale nie wzoroj sie na mnie bo moze z tym winem to zly pomysl? A jak tam uplynal weekend innym paniom, panienkom???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby nie podroz :O to bylo by super, dosc blisko okolo 40 minut autem :). Lecialam samolotem prawie 4 godziny do Ankary potem autobusem do Istambul ok 10 godzin :O a potem 30 minut do Izmiru tam czekal na nas brat meza i jechalismy autem okolo godziny.Mielismy taka przeprawa poniewaz mielismy w ambasadzie polskiej sporo spraw do zalatwienia w sprawie slubu :) Moja 8 letnia corka bladyneczka byla atrakcja i zaklady byly czyja zona zostaje :D ale nie oddalalm jej :D za wszsytkie skarby Jest tylko Moja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari - to podobnie jak ja , słoneczna sobota, spacer, zwiedzanie ogródków tylko że ja tulipany sadziłam we wrześniu i powschodziły mi pięknie wszystkie ok 200szt. I pojawiły się inne mniej lub bardziej wiosenne. Wczoraj było tak ciepło na słoneczku że chciałam grila na działce zrobić. Pozdrawiam i miłego wieczoru.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc moje drogie. Widze ze ciagle musze nadrabiac wasze wpisy. Ale pochwale sie wam byłam 10 dni w turcji i pojechałam na 3 dni odwiedzic Alanya :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie juz prawie po-niedzielnie... Moje wczorajsze sprzątanie sie odbyło:) dzisiaj na imieninkach:) a w powietrzu ta nutka wiosny extra!ale ale...właśnie oglądnęłam prognoze14dniową to jeszcze maja wrócić po10.03 temp ok.0 st. jednak teraz parę dni ma być nawet do 13 st.:D Kwiatuszku!!!! w końcu się nam odezwałaś i to jeszcze z taka wiadomością! ahh Ty szczęściaro! czyżby odwiedziny tego kogo mam na myśli?No i mam nadzieje,że już teraz będziesz z nami częściej🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek Ty to masz dobrze ciągle gdzieś podróżujesz :) ja byłam w kinie na slumdogu. warty obejrzenia, całkiem inny niż większość produkcji z hollywood. czuć atmosferę tego filmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak byłam tam gdzie myslisz. W piatek juz pobrałam katalogi i mam juz wszsytko ustalone na wakacje. Zastanawiam sie tylko nad dwoma hotelami bo w tym roku robie zmiany i zmieniam kierunek. tzn z Alanyi Hotel Blue Star zmienim na Alanye: Kahya albo Elysee. Moze juz ktos był w tych hotelach bo nie wiem ktory jest lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo dobrze,że poczekałaś z tym grillem:) Jeszcze co do kwiatuszków..to ja uwielbiam tulipanki!!!bardziej jak róże:) i bardzo często właśnie od teraźniejszego okresu kupuję sobie do domciu :):):) z reszta ja uwielbiam kwiaty w domciu... Pariss to idź koniecznie sobie zrób te badania..ja ostatnio też tak miałam..3mam kciuki!Ja też mam zamiar porobić sobie badania właśnie plus inne 2 wizyty:P A mnie jutro czeka ciężki dzień i zarazem przygoda o której trochę tajemniczo wspominałam:P ale relacje zdam pewnie we wt,bo nie wiem czy jutro dam rade. Dlatego też od razu się już pożegnam...dobrej nocki Turkomaniaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba mogę się cieszyć Kwiatuszku,hmm?:D fajowskooo:classic_cool: ahh i jeszcze zapomniałam przywitać się z patinka26 więc witaj!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś czuje,że jednak jeszcze tu będe dziś trochę:P a gdzie reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem. Odzyskałam komputer :) Kwiatuszek witaj 🖐️ Opowiadaj jak tam było. Znaczy sie plany sie pozmieniały i wszystko wróciło na stare tory? ;) Ściągnęłyśmy Cię chyba tymi wywodami na temat kwiatów 🌻 Frogi dobrze, ze juz we wtorek nam cos powiesz bo umrę z ciekawości niedługo. Patinka sama widzisz, ze to tylko jednorazowo było tak długo. Nastepnym razem bedzie szybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie całkiem było ale jezdzic do hotelu. Teraz tam pogoda nijaka na plazy ale przynajmniej zaliczyłam sobie spacer po plazy. A od jutro przechodze na scisła diete plus sport. Mam 4 miesiace na zrzucenie sadła bo spasłam sie jak prosie. Dzis pojechałam do sklepu i pokupowałam sobie wszytko do diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak ja bedziesz dietkować :) Jak masz jakies zdjecia Alanii o tej porze to dawaj na skrzynkę. Fannky a ja mam pytanie czy Ty moze byłaś kiedys na infrasaunie. To taka na podczerwień. Podobno dobra na celulit i spalanie kalorii. Zastanawiam sie czy nie wykupić sobie kilka seansów. DO suchej nie mogę bo mam pękające żyłki. Korzystam tylko w Turcji w hamamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Kahya byli moi znajomi (bardzo wymagający) i sobie chwalili. Elysee nie znam opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss ja nie byłam, ale moja mama kiedyś chodziła. nie wiem czy są po tym jakieś efekty, ale jak dla mnie byłaby za słaba :) tam jest ok 50-60 st a ja lubię takie ponad 100 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss znam ta piosenke ostatnio mi koleżanka zapodała;) tylko,że jak wtedy słuchałam ją jako podobieństwo do morandi-zdanie kol-tak teraz posłucham sobie pod Twoje zdanie:) Kwiatuszku jak masz zdjęcia to koniecznie!My chyba już takie wygłodniałe czekamy na każdą możliwą opcje:p..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie mam zdjecia bo zapomniałam aparatu. To był wyjazd potwornie spontaniczny i w ciagu 2 dni pojechałam. Własnie sobie przygotowałam jedzonko do pracy: duzy jogurt naturalny i 3 marchewki :) a do tego herbatki czerwone pu-erta z grejfrutem. A co do terminu wyjazdu to juz wiem ze napewno jade 4 lipca i chyba do Kahyi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to superrr Kwiatuszku:) kolejna z Nas ma zaplanowane wakacje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss- do Mexa lece 29 marca:) Uwielbiam taka muzyke i takie klimaty;) kiedys bylam w Hiszpanii w takiej knajpeczce gdzie spotykaja sie sami latynosi, muzyka na zywo i te ich tance....ta salsa, nic tylko nogi same sie rwaly do tanca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, taki fajny przystojniak gra w moim filmie Medium. Ciekawe co t za aktor hmmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari to jeszcze cały miesiąc czekania masz i nauki tańców ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lo Pariss Ty to masz gust;) facet niezly....powiem wiecej super przystojniacha!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×