Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

🖐️ u mnie wiosny jeszcze nie widać ale ja już żyję myślą, że nie długo przyjdzie :) na działce nie da się nic robić bo śniegu jeszcze dość leży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannki-- u mnie nie ma śladu po śniegu.Ale bardzo mokro jest i nie da się wejść na działkę. Ja i tak nie podaruję i pójdę zobaczyć czy moje tulipany wzeszły. miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo.....w AA miejscówka już wykupiona ;) W sumie nie jest tak źle.....człowiek od czasu do czasu musi się zrelaksować (czytaj : napić), pośmiać, pobawić, pokochać.......bo inaczej cóż to za sens miałoby to nasze życie. ...chyba bzdur nie mówię????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najprawdziwsza prawda Dżunie i winszuję ciągu dalszego🌻 A tak w ogóle to jak ze zdrówkiem? (czytaj kacem) A gdzie to reszta naszych perełek , Co z Frogi, Pariss, Kari.Vanili Manuelą Gdzie wy się podziewacie. Ja już kończę obiaek i uciekam na powietrze +10st na słonku.Ale piękna wiosenka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrówko....czytaj: kacyk....w normie i do przeżycia :D Nie wiem, gdzie te dziewczyny się podziewają, ale znając moje szczęście, to jak ja się ulotnię...to wszystkie się pojawią ;) Idę na meczyk.......hokejowy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wiosennie i przede wszystkim weekendowo sie tu zrobiło widzę:)... Mnie już można skreślić z listy nieobecnych:P U mnie słonko się pojawia,ale na dworze nie byłam:P Idealny plan na dziś to posprzątać,poprasować,zrobić pranie i może zmontować jeszcze jakiś obiadek heh sama jestem ciekawa co to ja dzisiaj zrobię..ale zaraz się zbiorę,a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia , nie pośliźnij się hehe. Ja się na mecz hokeja nie nadaję bo mąż do obiadu zrobił pyszna tzatzyki i zionę czosnkiem na kilometr. Uciekam na działeczkę i jak tak dalej słoneczko poświeci to wrócę wieczorem. Miłej niedzieli naszym nieobecnym kumpelom.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh chyba \"dojrzałam\" i zabieram się za robótke! Mam nadzieje,że niektóre z Was przyjemnie odpoczywają:) biorąc przykład np. za Dżunią:) A gdzie Szazza?!Bo jej to już dawnoooo nie było.. ohhh jak ślicznie jest w Alanyi!!!a ludziii w porcie..sporo:D plaża Kleopatra błyszczy tym złocistym piaseczkiem w słoneczku,a morze przecudne!ohh❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam na zakupach teraz muszę się wziąć za jakieś sprzątanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Ja miałam lenia od wczoraj. W pracy zap.... a po pracy byłam jak wypluta. Nawet nie potrafiłam się cieszyć tym co mnie czeka juz od marca :) Nie chciało mi sie włączać kompa. Dzisiaj nieco poczytałam, posprzątałam, poprałam i dopiero usiadłam. Znalazłam coś o Cancun dzisiaj o 23! i pewnie bede czekac. Miałam fajny sen dzisiaj. Śniło mi się, że biegłam gdzieś bardzo długo i wcale nie byłam zmęczona. Gdzieś pod górkę, wśród takich drewnianych domów, pełno kwiatów, nagle stoję na jakimś balkonie czy tarasie bardzo wysoko, koło mnie jakiś chłopak i patrzę a tam piękny widok na morze, góry, miasto .........i mówię do niego (ale nie znam go) : \"widzisz i dlatego wlasnie kocham Alanię, to moje miasto\" i zaczęłam płakać ze wzruszenia..... Wcale to jednak nie była Alania bo nic mi tam nie pasowało a widoczek to był taki przy któym mam zdjęcie w okolicach Fethiye. Mimo wszystko cudnie. Sprawdziłam w senniku bieganie i płacz i wszystko w porządku bo juz myślałam, ze to coś złego. Miłego wieczora 👄 Aha dzisiaj o 4 rano losowanie 170 mln $

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAha. a ja byłam na działce, nie uwierzycie chyba ze 100 tulipanów moich wzeszło, ależ będzie pięknie w maju,już nie mogę się doczekać. Frogi nie mów że cały dzień nie byłaś na dworze! 🌻 Miałam chęć zrobić dziś grila na działce i rozpocząć sezon, ale zostawiam to na następny weekend. Mam nadzieję że będzie jeszcze słoneczniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PARISS--ja już trzymam kciuki, ja tam nie jestem zachłanna ale jak wygrasz to dla mnie tylko te 70 mln. miłego wieczoru., Ja mam sąsiadów na kolacji . Papa do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo baw się dobrze. Jak tulipany juz beda w rozkwicie to trzaśnij jakieś zdjęcie. W tym tygodniu ma byc juz coraz cieplej takze moze zaczniesz ten sezon grillowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss- jeszcze nie wiem co wyszło z dzisiejszych fotek ale jutro na nasze pocztę wyślę moje pączki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny na naszej poczcie fotka moich tulipanków, Zapraszam po kwiatki.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss- jeden na 100% dla Ciebie na Dzień Kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja wybieram ten koło kamienia ;) Sporo ich tam masz. A jak urosną to beda super wygladać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w piwkiem w ręku :) Bobo super uwielbiam tulipany ja też mam na działce ale nie tyle :) a masz różne odmiany ?? moje ulubione to papuzie takie pokręcone :) z resztą ja w ogóle lubie kwiaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę,że tak właśnie będzie a kolorki są zajefajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Fannky 🖐️ W poprzednią sobotę jak szłam na ten ślub to też kupiłam własnie tulipany, takie jasno-różowe. Babka ładnie mi przybrała. A w kwiaciarni były przeróżne kolory i odmiany. Filetowe jasne, ciemne, białe, żółte... i takie własnie poszarpane na końcach. Piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannki-są i papuzie,nakupowałam w tamtym roku na Allegro. Kolorki-czarny,niebieski ,zielony,płonące,biały no i wiele innych. Sama już się nie mogę doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te zielono- czerowo- żółte są śliczne :) my zawsze sadzimy co nam zostanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam wszystkie kwiatki,czy to będą tulipany,żonkile,bratki ,róże itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet wolę kwiaty z działki czy polne niż z kwiaciarni :) ohh jak dobrze że już nie długo wiosna będzie tak cudnie zielono 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi internet nie chodzi tak jak trzeba,tnie się i muszę po kilka razy starać się wysyłać wiadomość. Zaraz się zdenerwuję.......to będzie źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry kwiatuszki - tulipanki 🌻 Ja też uwielbiam kwiaty, a bardzo podobają mi się słoneczniki, albo bukiecik takich polnych kwiatów....... Miłej niedzieli Wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielny poranek! U mnie słoneczka takiego mocno świecącego jak wczoraj to jeszcze nie ma ale myślę,że pojawi się.Najważniejsze,że jest ciepło i ptaszki pięknie śpiewają. Życzę udanej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze bardzo chwalicie sobie turcje :) ja bylam raz w Soke 2 kropeczki nd literka O :) i w kushadesi nie wiem jak to skie poprawnie pisze mam troszke fotek :) maz znow mnie tam ciagnie tylko ze ja nie znosze podrozy dlugich :) Moj maz jest Turkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×