Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

mi się też podoba ja w ogóle lubię takich wymuskanych facetów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja go lubię bo jest wysoki, nosi marynarkę i rozpiętą koszulę i ma zajebisty uśmiech :D Oczywiście wolę mojego Clooneya bez dwóch zdań, za jego piekne brązowe oczy, uśmiech i za to ze też jest wysoki. Kari po wizę jadę 30.03 dokładnie. W tym tygodniu planuję dzwonić do ambasady i umówić sie na wizytę już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO i dlatego, ze mam taki wlasnie gust to nigdy w życiu nie znajdę sobie faceta :O Takich w Polsce nie ma 😭 A byłam juz raz tak blisko :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej, laseczki. Witam Kwiatuszka i pozostałe damy. Zanim Was poczytałam i pooglądałam co przysłałyście to jak zwykle wszystkie zdążyły się pożegnać. Miałam sporo zajęcia i gości po południ,ale byłam też na spacerze i na mojej działce . Dla Was moje wiosenne kwiatki na naszej poczcie. Miłego tygodnia, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Przebiśniegi. Piękne. Ja sie własnie zbieram. Życzę Wam spokojnego tygodnia 🌻...idę śnić o Clooneyach i innych Davidach (odrazu wiedziałam, ze to Angol jak go zobaczyłam w filmie) paaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Pariss zagladnij na nasza poczte i moze taki Ci sie podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja tylko pytam. idę już 🖐️ jakaś śpiąca się zrobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie juz w marcu!!! Dawno mnie tu u Was nie było.Mialam problemy z internetem wkurzyłam się i kupiłam bezprzewodowe.Teraz jest ok. Chcę Wam się pochwalić że namówiłam koleżankę na Turcję i tez wyjeżdża w tym samym terminie co ja tylko za Alanyę do Obagol[nie wiem czy dobrze napisałam nazwę miejscowości]. Moja znajoma dzwoniła z Krakowa z wiadomością że biuro turystyczne Turysta zwraca pieniądze za rezerwacje i wyjazd się nie odbędzie ,a rezerwacja była od grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Kari tego aktora kojarzę, ale on ma zbyt grzeczny wyraz twarzy. W Davidzie i Clooneyu widać ten błysk twardziela w oku. Ten za młody na to może jeszcze i nie ma pewnośći siebie ;) ...ale przystojny jest. Iyi gunler!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shazza to Tobie tez sie szykuje wieksze towarzystwo? Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss czy coś wiesz o Obagol ? Koleżanka też tak jak ja ,jedzie pierwszy raz do Turcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shazza Obagol jest po drugiej stronie plaży Kleopatry, czyli na wschód Alanii. ZAleży jak daleko jest hotel Twojej koleżanki. Kamera 4 jest wlasnie na plażę Keykubat w Obagol. Na niej widać, ze wzgórze z portu jest po prawej stronie stojąc twarzą do morza. Z Oba jest blisko na rzekę Dimcay gdzie są wodne restauracje z dobrą rybką, jest też ogromna dyskoteka Auditorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam widzę, że poszerza nam się grono wczasowiczów :) ciekawe czy każdy pokocha alanyię tak jak my :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss dzięki !!! Wiem że koleżanka ma wycieczkę,jakiś rejs po rzece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shazza a z jakiego biura jedzie? Podpytaj o hotel. Co tam słychać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu co takie pustki ?? ja wróciłam z ang i odpoczywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc czesc. Miałam dzis napisac z rana jak obiecałam ale sie okazało ze niestety w pracy padł net i nie mogłam całej swojej pracy zrobis a co dopiero do was napisac. Ja juz pierwszy dzien na diecie i narazie sie trzymam. Na nic sie nie skusiłam i jeszcze steperek zaliczyłam. Jutro mam fitnes do arabskiej muzy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff, uszy juz mnie bolą. Basta! Juz ta godzina? \' Kwiatuszek ja dzisiaj sie zważyłam i mam dwa kg mniej. Nie wiem jakim cudem. Specjalnie sie nie oszczedzałam. Jakoś tak. Tylko teraz to utrzymać i dalej maleć to jest dopiero sztuka. Chce tez isc na tą saunę moze. Jak znajdę jakąś chętną kumpelę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Szazza jak fajnie,że też już jesteś:) Pariss nawet nie wiesz jak się ciesze,naprawdę szał pał:D !!! Kwiatuszek skoro jest taki fitness to ja tez koniecznie muszę znaleźć u siebie we wrocku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🖐️ fajnie sobie tak poogladać te \"ciasteczka\", widzę kobitki, ze u Was tez wiosna zaczyna zagladać i to nie koniecznie tylko w ogródkach ;) To fajnie :D A ja sobie słucham tego...w sumie nie mój jakiś ulubiony gatunek muzyki, ale na słuchawkach fajnie...przynajmniej dzisiaj http://musicman18.wrzuta.pl/audio/RYqAjzVMTP/dj_angelo_divine_-_i_m_walking_away I jeszcze trochę się muszę obrazic :( , bo mówicie o zakochanych w Alanii, a ja tam jeszcze nie byłam.....dla mnie kochane jest Bodrum i w ogóle cała Turcja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia to koniecznie musisz odwiedzić, nie wiem czy miłość do tego miejsca ma związek z tym, że tylko tam byłam czy na prawdę ma aż taki urok :) Pariss ale ci fajnie, moja waga niestety stoi 😭 ale życzę Ci i Kwiatuszkowi wytrwałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky, naprawdę ma taki urok ;) Frogi a Ty co się tak cieszysz? Jutro juz wtorek...tak tylko przypominam :p Kwiatuszek a te ćwiczenia to duży plik? czy da sie przesłać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Planuję, ale tak po cichutku (bo jak za głośno to mi nigdy nie wychodzi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×