Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Jejku dziewczyny ale musiałam nadganiac czytania. Miałam problem z internetem i jakos na złosc w pracy tez. No i przez sobie narobiłam tyle zajesc poza praca że wracałam do domu i padalam: basen, bieganie, bally dance, fitnes, a teraz jeszcze spacerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) No tak, troszkę czasu minęło. W ogóle ostatnio żyje w ciągłym biegu i czas bardzo szybko mi płynie... A plany, własnie jestem na etapie poszukiwania jakiejs ciekawej oferty:) Wlasciwie znalazlam jedną, ale nie jestem przekonana co do okolicy (Fethyie-Calis). Szukam i szukam... Ominęła mnie jakaś Twoja podróż Pariss?:) Będę musiala te kilkaset stron ponadrabiac ahhhhhhhhhhh : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a mnie głowa boli i gardło :O jak zwykle ludzie spacerują w słoneczku a ja chora :O:O Kwiatuszek jak idzie zrzucanie kg ?? :) widzę że ostro się wzięłaś zazdroszczę takiej motywacji :) Malinowa ja w lastach się w ogóle nie orientuję to ci nie pomogę :) ale jak znam Pariss będzie miała mnóstwo praktycznych informacji. Ah co my byśmy bez niej zrobiły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky ---- idzie niezle bo 12 kg w miesiąc ;-) A dzis kupiłam dodatkowo jeszcze Egipt 2 tygodnie. Czyli najpierw standardowo Turcja a potem Egipt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaole
kwiatuszek jak Ty to robisz bo ja już nie wiem czego próbować a musze zgubić z dwa razy tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B. nie, jakoś się nie zorganizowaliśmy :O mam nadzieję, że kiedyś nam się uda w końcu znowu zebrać !!! może w lipcu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ledwo żyję :O Malinowa truskawka, ten hotel do którego podałaś linka to hotel w Kemer a nie w Alanii. A gwarancja stałej ceny to taka opcja przy zakupie wycieczki - dodatkowo płatna - ktora gwarantuje Tobie stałą cenę i biuro nie ma prawa Tobie pozniej podnieść opłaty. Czyli np. jesli wycieczka kosztuje dzisiaj 2300 i masz gwarancję niezmienności ceny to nawet gdyby doszły jakieś opłaty paliwowe czy związane z wyższym kursem waluty itp to Ty juz nie dopłacasz. A niestety w tym roku nic nie jest pewne wiec lepiej taką gwarację mieć. I tutaj w tej ofericie to jest bezpłatne jesli zarezerwujesz wycieczkę do 30.04, jesli pozniej to dodatkowo za to płacisz, ale nie jest to obowiązkowe oczwywiscie. Nie wiem czy na 2 tygodnie w czerwcu znajdziesz cos do 2000. Moze sie Tobie akurat uda, ale moze byc ciężko. Lepsze ceny są tylko jeszcze w pierwszej połowie czerwca. Pozniej juz tylko lasty. A z jakiego miasta chcesz leciec? Jesli z Wawy to znajdziesz cos ciekawego. Wezyr jest ok, ale wcale nie jest taki tani. Jestes młoda i niepotrzebne Tobie luksusy ani 4* tym bardziej. Patrz na 3* i moze znajdziesz cos fajnego w Jet Touristic. Oni mają naprawdę dobre lasty. To samo GTI. Kwiatuszek Ty to pezisz z tymi kg. TO Ciebie juz nie ma? 12 kg to duuuzo. Ale jestes zawzięta. Twój facet Ciebie nie pozna. Zazdroszczę 🌼 no i Egipt jeszcze.... Angelica Fethiye jest bardzo sennym miasteczkiem, ale zato ładnym. Blisko masz na lagunę w Oludeniz. Mozesz leciec paralotnią ;) Poczytaj tutaj o moim pobycie w Marmaris, które jest bardziej rozrywkowe: http://www.karawana.fora.pl/turcja,9/marmaris,380.html Byłam tylko w Marmaris własnie w tamtym roku. Bardzo mi sie podobało. Fannky, to pewnie przez okna sie załatwiłas bo mnie tez cos łamie. A skąd Ty znasz powiedzenie git? Ja myslałam, ze tylko Kaszubi tak mowią. Chyba, ze to z niemieckiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskawko na 3.06 wylot przykładowo z Wawy masz przykłądowo Kleopatra Gondola - jedzie do niego Shazza w lipcu i ma go polecony przez znajomą. Położenie jest super, hotel na 3 jest naprawdę fajny, wystarczy Tobie masz all incl i kosztuje 1999/2 tyg. biuro Exim Tours. Trochę jest tych 3 gwaizdkowych za ok. 2000 ale zawsze raczej ponad niz mniej. Wybierz jakies i poczytaj opinie http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=20943 (skasuj spację za przecinkiem) wtedy sie odezwj i cos poradzimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, właśnie rozważam plusy i minusy zarówno Fethyie jak i Alanyi, między którymi się waham. Do Fethiye ciągnie mnie właśnie ta laguna, tak właśnie szukałam informacji iz tego wynika, że to mniejsze miasteczko, ale z kolei jest chyba bliżej do innych miejsc, które można byłoby odwiedzić. A ja własnie nie chcialabym leżec 2 tygodnie plackiem na plaży, tylko pozwiedzać. Alanya to z kolei większe miasto i turystów więcej, ale tak patrzę na mapę i raczej odosobnione, w sensie jest to chyba taka słabsza baza wypadowa do jakichkolwiek innych miejsc.. PS: na Śląsku tez mówimy \"git\" : ) Cóż za rozpowszechnione słowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelica z Alanii masz też sporo do zobaczenia: Kapadocja - tego nie ma z okolic Fethiye/Marmaris Efez - to jest z F/M i do tego bliżej Anamur - to nowa wycieczka na wschód za Alanią - piękne rejony Side - na własną rękę no i wszystkie jakies rejsiki jednodniowe, aquaparki itp. Z Marmaris masz: Efez z Pamukkale również Dalyan - pisałam o tym w moim linku Rodos Bodrum Oludeniz/Fethiye też jest co robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Relację czytałam już wcześniej tak się teraz zorientowałam, naprawdę piękna: ) Tak się zastanawiam czy z Alanyi jakimś trafem nie można by było dojechać do Fethyie i na lagunę. Na taką jednodniową wycieczkę. Ale to chyba zbyt ambitny plan. W Efezie i Pamukkale byłam już, także teraz chcialabym cos innego zobaczyć : ) Mam jeszcze jendo pytanie: Czy w Fethyie też jest że tak powiem życie nocne "na poziomie"? Nie zamykają wszystskiego o 21 przypadkiem? : ) Może mogłabym zapytać też o Twoją opinię i Twoje odczucia. Gdzie Ci się bardziej podobało? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Alanii do Fethiye to naprawdę spory kawał drogi. Mysle, ze jakies 400 km, ale drogi same serpentyny na początku. Z Alanii nawet nikt tego nie organizuje. Trzeba by było autobusem chyba. Fethiye jest fajne, ale małe, kameralne. Nie sądzę zeby był jakis duzy wybór nocnych klubów. Ja byłam tam tylko przejazdem na wycieczce i chwilę chodziłam, ale spokojnie tam jest strasznie.O niebo lepiej jest w Mamaris. Bardzo porównywalnie z Alanią. Cała promenada jest w klubach, dyskotekach, animacjach itp. trudno powiedzieć gdzie lepiej. mi sie podobało i w Marmaris i Alanii. Po prostu wszedzie jest inaczej. Skoro byłas w Pamukkale to nie widziałas Kapadocji a to tylko z riwiery wiec nie ma co sie zastanawiac. Kapadocję musisz zobaczyc tym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapadocji nie widziałam, to fakt:) Będę się musiala przespać z moimi myślami, jutro poszukam jeszcze , może znajdę coś interesującego. Ale chcialabym już zarezerwować ta wycieczkę, żeby by jej nikt sprzed nosa nie sprzątnął : O Pariss, dziekuję za rady , a teraz zmykam już spać bo jutro ciężki dzień.. Wyśpij się, dobranoc papa: ) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja niedawno z 5 godzinnego spaceru wrociłam a i jeszcze obowiazkowo musiałam poćwiczyć ;-) Angelica220 ------> ja jade z Exim Tours i mam gwarancje ceny. Do turcji nie mam i sie zastanawiam czy nie opłaca sie zrobic dopłaty ale nie wiem ile Magdaole -------> przede wszystkim duzo ćwicze i chodze 5 razy w tyogniu na basen po godznie pływania bez odpoczynku. I odpowiednia dieta. A przede wszystkim sie zaparam i powiedziałam że mi sie uda a widok ciuchów które trzymam w garsci jak ide dodatkowo motywuje Pariss-----------> jestem własnie ciekawa jak zareaguje bo nie ma szand abysmy sie do lipca zobaczyli. Niestety on w maju ma duzo pracy a mi szef nie da urlopu bo musze zostawic na lipieci i sierpien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Ja wstałam juz :) Jakoś zimno dzisiaj u mnie i słńca nie widzę. Miłego dnia! Vanili lecę oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry moje przyjaciółki. Ja już po obiadku i zaraz zmykam na świeże powietrze. Pogoda u mnie różna , troszkę słońca troszkę chmur.Ale ogólnie ciepło. Vanili , oglądałam zdjęcie, są superanckie.. Kwiatuszek - gratulacje , ale żeby 12 kg , uważaj nie przesadzaj bo to też szkodzi zdrowiu. Pozdrawiam pozostałe koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo, dzięki za słowa uznania...to tylko cząstka fotek.... najładniejszy był hotelowy ogród, hi,hi... tak powoli je zacznę wrzucać U mnie słońce, ale ja mam nastrój podły i kaszel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam miłe panie :) ja do południa byłam na zakupach a później jakoś źle się czułam. przeziębienie nie chce puścić i jak nigdy głowa mnie ciągle boli :O nawet na moim rowerku nie mogę jeszcze jeździć :( może w końcu jutro już przejdzie mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam już z lepszym stanem zdrowia :) za to jak na złość jak czuję się na tyle dobrze, że planowałam na rowerze do pracy przyjechać to mi się słonko schowało i nie wiem czy nie będzie padać. pech po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Paris ten link byl z Kemer nie zauwazylam, moge leciec z Warszawy lub Gdanska, no wlasnie ja bym wolala lasta bo moj chlopak ma egzaminmy i nie wiadomo czy za pierwszym razem zda, wiec nie wiadomo dokladnie kiedy bede mogla leciec wiec Twoim zdaniem lepiej czekac na lasty czy od razu zarezerwowac? Duzo moze cena spasc przy lastach? Dzieki Paris ze mi odpisalas, jestes kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Vanili fotki świetne, opisy też. DAwaj dalej ;) Kwiatuszek, chciałabym zobaczyć jego minę jak się spotkacie ;) Fannky i dobrze ze nie masz pogody bo ledwoi Tobie lepiej a juz bys chciala sie zgrzac na rowerze. Pojedziesz jutro. Truskawko, spokojnie znajdziesz lasta. I z Gdańska i z Wawy tym bardziej. W GTI juz zaczynaja dawac lasty bo w koncu sezon sie zaczął. Czy duzo spadnie tego nie wiem, ale w laście można juz za ok. 1.100 zł pojechać na tydzień. W tamtym roku nawet były hotele za 748 i 950 zł także spoko. Miłego dnia! u mnie słoneczko świeci. A Dżunia w stolicy została czy wróciła do domu? ;) Shazzy też nie widać. A Kari pewnie odsypia Mexico...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i dobrze że nie ma słonka :) ale może ruch dobrze by mi zrobił :) widzę, że przegapiłam zdjęcia Vanili ale już nadrobiłam i faktycznie fajnie i zdjęcia i opisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×