Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gość magdaole
hej dziewczyny u mnie słońca nie było do południa teraz wyszło i jest cieplutko ide zaraz z moją księżniczką na spacer, bo gdyby nie ona to siedziała bym w domu z lenistwa wszędzie jężdze samochodem a tak to musze z dzieckiem wyjść Pozdrawiam Was wszystkie, miłego popołudnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny [teraz mówię szeptem ;) ] : ...dolar spada....hi..hi..oby tak do 3 zł to bedzie git ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paris a Ty kiedys dawalas taki link z opiniami o hotelach, tam wczasowicze wklejali prywatne zdjecia zrobione z hoteli, moze znasz/pamietasz go bo szukac w tych 274 stronach to jak igly w stogu siana hih:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola dziewczyny!!! Wrocilam 2 godzinki temu, zajrzalam i sie zameldowalam:) Napisze wieczorkiem, bylo CUDOWNIE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari 👄 witaj Meksykanko! Wracaj szybko tutaj i opowiadaj. Truskawko, pewnie chodzi Tobie o niemiecką stronkę: http://www.holidaycheck.de/ i odpowiednik polski http://www.holidaycheck.pl/ Jak wejdziesz w jakiś hotel to masz Urlaubsbilder i tam są zdjęcia a po prawej jest mapka z literką H i tam jak klikniesz to jest połóżenie hotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wlasnie o to, dzieki dzieki:) kurcze na tym topiku to ciagle atmosfera wczasow, ktos wyjezdza ktos przyjezdza, jak tylko sie tu wchodzi to mozna pomazyc o wczasach:) no i jedyny topic bez niemilych pomaranczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! ja juz zmachana po baseniku i mysle o jakims obiedzie dietetycznym heheh zaparłam sie i koniec moze ten moj przejdzie koło mnie i mnie nawet nie pozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche obejrzalam tych ofert i z tych tanszych to mysle ze np ten hotel jest dosc fajny http://www.easygo.pl/wycieczka/turcja/riwiera-turecka/premier-tac-22675.html?od-2009-05-06 tylko wlasnie tak sie zastanawiam czy te ceny spadna, bo w tych nizszych cenach to juz nie ma miejsc a mozna np w biurze zapytac sie ile jeszcze jest miejsc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek a jaki to obiad dietetyczny? Truskawko, ten hotel kojarzę coś z forum. WIem, ze kiedys nazywał sie inaczej, ale teraz był wyremontowany. Wygląda super i jest w centrum. Nie masz sie co obawiac. Jesli Twoj chłopak ma egzaminy to nie warto nic zamawiac bo nie wiadomo co wymyslą w na uczelni. Lepiej poczekaj. Tylko lepiej tez zeby to bylo w pirwszej połowie czrwca niz w drugiej bo drugiej ceny rosną. Alfa Star tez ma dobre lasty. Obserwuj sobie ten hotel na wylot z Gdanska. Zobacz np. jak wyglada cena na koniec kwietnia i sprawdzaj co tydzien czy spada. Na tydzien lub dwa przed dadzą lasta i zobaczysz czy sie opłaca. W biurze babka zawsze Tobie powie, ze są ostatnie miejsca. Poza tym oni nie mają tak, ze dzisiaj juz sa zapełnione wszystkie samoloty na cały kwiecień-maj itd. Zapełnione są miejsca, które były w promocji a teraz beda dokłądać dalsze promocje. Inaczej nie byłoby sensu sprzedać wszystko w kwietniu i pozniej wogole nic do konca sezonu. Ale jesli chcesz i znasz 100% termin to mozesz oczywiscie zamowic teraz. Powiem TObie, ze koniec maja tez jest dobrym terminem i tez beda dobre lasty na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, w alfie masz przy ofercie takie "domki" z numerem w srodku i jest np. >10 co znaczy, ze jest wiecej jak 10 miejsc lub 10 i u góry są cały czas wyloty na ten termin to spokojnie czekaj. Jak cos sie ruszy to rezerwuj albo patrz na tydzien pozniej. Oni zawsze piszą np. ostatnie 10 miejsc na wylot na tydzien itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Wszystkim!!! racja z tymi lastami! no ja się rabnęłam z tą Kretą w styczniu!!!!! teraz mogę kupić na promocji i taniej, w dodatku hotel nie rewelacja, wręcz tragedia!!! dopłaciłam gwarancję niezmienności ceny a rano chwyciłam Teneryfę w alfa star dla singla za 1980 Pl, niestety zrezygnowałam, bo za 3 tyg. muszę do tej cholernej Krety dopłacić i jeszcze 500€ zabrać na wycieczki, napoje, klimatyzację i jeszcze waluty spadają, jakos i te wczasy potanieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilii ostanio cztałam że wczasy maa podrożec i ja sie zaczełam matwic ze to turcji nie mam gwarancji zmiennosci ceny jedynie do egiptu bo tam mi dali to w cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskawko... no i jedyny topic bez niemilych pomaranczek bo tu sama inteligencja się wypowiada i o czym miałyby te orange pisać? * a dzięki za słowa uznania, ale...nie idzie mi z tymi zdjęciami, robiłam na 2 aparaty, w domu 4 kompy, ale na jednym się nie da wrzucać! w kuchni mam mały lapik, cóż nie ma wsadu na płytki duży nie zrobiony od 3 m-cy a nie chce mi sie iść do kafejki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek to sobie chociaż kostkę rosołową włóż, bedzie neico smaku w tej girce ;) Vanili Ty byś chciała cały swiat zobaczyc w jeden rok :) Teraz czekaj spokojnie na Kretę. Juz nie ma co żałować. Duzo i tak pewnie nie przepłaciłas. Ja nie sadze zeby az tak bardzo faktycznie poszły w gore te wycieczki. Oczywiscie biura to wykorzytają i podniosą nieco ceny, ale zawsze cos sie wczai na swoją kieszen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, wkurzyłam sie ,bo za tę samą kasę miałam Maroko, a ile atrakcji, disco, programy, cudo ogród, plaża i szwedzki stół a tak będzie tylko HB i w dodatku ludzie piszą ,że głodni byli , bo nawet sałatek nie robili wiesz zabuliłam jak za all i to mnie wkurza! bo tak gadali, że bedzie drogo a teraz masa super ofert np Exim miał super Arancię resort k /Alany za 1900 Pl 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek :D Vanili nie patrz na te oferty w takim razie. Stało sie i juz. Sama wiesz, ze na Krecie trudno o dobry hotel z all bo to sporo kasy kosztuje. A Ciebie i tak nie bedzie w hotelu wiec nie ma co przepłacać. Zawsze mozesz isc na dobrą musakę do taverny ;) Idę oglądać film Da Vinci , moze sie wciagnę. Chyba go nie oglądałam, ale wiem, ze książkę czytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki moje drogie nie chce któas moze małej świnki morskiej bo lada chwila bede miała poród w domu i zostane akuszerką ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy wytrzymam do końca z tym filmem. Kwiatuszek ja niestety nie chce maleństwa. A wlasnie mi sie przypomnialo, ze Bobo pytala o yorki. A zdjecia gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytalam Was tak tylko przelotem i...ciesze sie ogromnie Pariss:), ze i Ty bedziesz mogla zobaczyc przepiekne plaze i lazurowe morze Meksyku:) Jestem pod ogromnym wrazeniem, takiego bajecznego miejsca na swiecie jeszcze nie widzialam w moim zyciu, a dosc sporo podrozuje. Zawsze wybieram 7-dniowy pobyt, a w tym wypadku to o 2 dni za malo, ale nie zapeszam i pewnie powtorze kiedys ten Meksyk. Woda w morzu marzenie, pogoda rowniez, caly czas slonko swiecilo i temperatura w cieniu 34st. Hotel w ktorym bylam niesamowity z przeogromnym ogrodem, z kilkoma stolowkami, kilkoma barami w tym z trzema na plazy, z restauracjami: wloska, brazylijska, orientalna, amerykanska, francuska, wszystkie gratis na wczesniejsze zamowienie, bary z najlepszymi drinkami na swiecie; mojito, huragan, pina colada, i najlepszy riwiera maya- to likier melonowy, sok pomaranczowy wymieszany z bialym rumem i na to lod miksowany z truskawkami, smak i kolor (zielony, pomaranczowy i czerwony) zaj**isty:) W pierwszym dniu wynajelismy samochod pojechalismy na poludnie od Playa del Carmen, do Tulum i Koba zobaczyc ruiny miasta i piramide Majow, po drodze zatrzymalismy sie na w przydroznej restauracji w przeslicznym widokiem na morze. Nastepne dwa dni lezenie na naszej urokliwej plazy w hamaku z drinkami w rece;) W czwartym dniu wynajetym samochodem pojechalismy do Cancun z przystankiem w Puerto Morelos na cudnej plazy zeby poplywac i ponurkowac;) Nastepny dzien to calkowite nierobstwo, lenistwo i korzystanie z atrakcji naszego przesuperowego hotelu; kajaki, katamarany, spa, tenis, golf..wszystko gratis;) Ostatnia atrakcja to plywanie z delfinami; 6 osob i trzy delfiny;) No i na koniec wieczorny pobyt w Playa Del Carmen z zakupami, lazeniem od sklepu do sklepu, od knajpki do knajpki :) palenie prawdziwego kubanskiego cygara;) i moj wymarzony zakup; meksykanski hamak ktory powiesze sobie w ogrodzie;) ..i jeszcze jedna niespodzianka, w knajpce z napisem \"najlepsze reggae na zywo z Jamajki \" lecialo spiewane polskie reggae ( nie znam tytylu) ale z refrenem \"plyniemy\" -milo bylo posluchac:) Na razie kobietki bo zmiana czasu daje mi sie we znaki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....a i zapomnialam ze, w naszym ogrodzie pelno bylo malych i duzych iguanow i malpy, ktore skakaly po balkonach i rzucaly krzeslami:) i cos romantycznego ; w naszym hotelu na naszej plazy organizowane byly sluby, sa bardzo popularne zwlaszcza wsrod Amerykanow, za mojego pobytu bylo tych slubow trzy ;) moze ktoras z Was sie skusi??:) ja chetnie polece zeby w nim uczetniczyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari, ale super miałaś. Ja też chce do Tulum podjechać i moze do Coba. Z Puerto Morelos mam kartkę od Kolegi. Ostatnio też zażyczyłam sobie wlasnie z hamakiem bo marzy mi sie takie leżenie na plaży. Ogólnie gdzie było łądniej w Cancun czy Playa? Moj hostel jest zaraz koło 5 avenida w Playa, 100 m mam do plazy. A jak Meksykanie? Pomocni? Ja tez mysle, ze sie nie zawiodę. Jednak Karaiby robią wrażenie, i jak patrzę na zdjecia z Dominikany czy Meksyku czy Kuby to aż mnie ściska, ze to tak daleko od nas....i tak drogo. Jak sie rozpakujesz to przeslij kilka zdjec zebym nacieszyla oko. Szczegolnie jak masz cos z Playa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki ślub dla nas to wydatek ok. 2000 dolarów. Ostatnio dziewczyna pytała na forum bo szukała świadków. Potrzebne jest też badanie krwi nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kari ale ja ci zazdroszcze. Moje marzenie to jeszcze karaiby np dominikana albo aruba, Indie i Peru ale Meksyk tez mogłby być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, szczerze powiem ze Playa bardziej mi spasowala bo jest pomimo duzej ilosci Amerykancow jakos taka europejska, natomiast Cancum to takie amerykanskie Miami.. Meksykanczycy sa uczynni, ale jak wjedziesz gdzies na ubocze to raczej oprocz hiszpanskiego nie pogadasz z nimi. Jezeli bedziesz sama podrozowac to nie radzilabym Tobie jako kobiecie zapuszczac sie w tereny malo uczeszczane przez turystow, po prostu ja osobiscie bym sie bala, to nie Europa A w pasie nadmorskim nic raczej Ci nie bedzie grozilo; Moze znajdz sobie kogos do towarzystwa bo w dwojke zawsze razniej i pewniej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×