Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Witam Malinowa Truskawka-u mnie też rano nie działały kamerki ale teraz jest odbiór Miłej soboty i niedzieli życzę.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł! U mnie jakie słońce cały dzień...aby sie utrzymało na kolejny tydzień :) Miłego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss ,co myślisz o tych niepokojących wieściach z Meksyku ? Czy masz jakieś wiadomości od znajomych z USA ? Wczoraj mówili w tv że od 1 maja nie można wwozić żywności z krajów nie należących do Unii Europejskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shazza narazie aż tak bardzo nie panikuję bo to dopiero początek i nie wiadomo co z tego wyjdzie. Najwyżej pojadę tylko do USA, myślę, ze tam predzej sobie z tym poradzą. Meksyk wtedy odpuszczę. Mam jeszcze 4 miesiace na myslenie. Pamietam jak z 2-3 lata temu ludzie panikowali z powodu ptasiej grypy w Turcji i Egipcie a naprawde nie było o co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich i pozdrawiam. Bardzo proszę o pomoc bo sama nie mogę się zdecydować.Planuję wyjazd z rodziną do Hiszpani i padlo na Costa Brawa bo z tamtąd blisko do Barcelony żeby pozwiedzać.Tyllko nie wiem jaką miejscowość wybrać i hotel.Może ktoś mi doradzi ,jestem otwarta na każdą podpowiedż i wskazówkę.Urllop planuję 2=tygodniowy od 1 sierpnia.Trochę żałuję że nie do Turcji w tym roku,ale córka nie lubi wracać do tych samych miejsc tylko jest ciekawa czegoś noewgo.Czekam z niecierpliwością na podpowiedzi.Pariss wspaniale ,że jedziesz do USA i Meksyku.Podróż zapowiada się niesamowicie,podziwiam Cię za odwagę,będę śledzila Twoje przygotowania do wyjazdu no i oczywiście wrażenia po przyjeżdzie.Mąż był w kwietniu w Brazyli 12 dni iteż był zauroczony tym co zobaczył.Rio i plażą copacabana nie bardzo,ale stadionem Maracaną iodbitymi tam stopami sławnych piłkarzy ,których wymienial mi pół godziny,ale wiadomo facet.Najbardziej jednak mu się podobały wodospady Iguazzu,był zachwycony i...tukanami ,które siedziały po 20,30 na drzewach.Ale się rozpisałam :))Miłej niedzieli życzę wszystkim i dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzień . Ale u mnie pięknie za oknem , ma być 23 st. w dzień już pomału szykuje się na działeczkę do opalania i na grilla (moja córeczka organizuje) A Wy jeszcze śpicie? Na naszej poczcie niespodzianka dla Was. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Pariss-- nie obawiaj się, grypa szybko mija . Za miesiąc już nikt o niej nie będzie pamiętał. :) Miłej niedzieli.😍👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Również melduje się niedzielnie:) mam nadzieje,że u Was tez tak świeci ładniusio jak u mnie od samego ranka:) Grill udany:D:D:D Bobo😘 Tylko dzisiaj chociaż nie pracuj na tej działeczce!i juz zaglądam na poczte.. Inka ja byłam w Calleli to jest ok.70km od Barcelony.Jest połączenie do Barcelony bez problemu,ja z moja ekipą wybrałam się taka kolejką(coś pomiędzy metrem,a pociągiem:P).Po drodze bardzo ładne widoczki były. Wiadomo,ze są wycieczki fakultatywne do Barcelony ale my postanowiliśmy zwiedzić na własną rękę stąd taki środek lokomocji:). Same miasteczko Callela, no mi osobiście bardzooooo się podobało. Jeśli będziesz chciała jeszcze jakiś informacji to pytaj:) jak będę mogła i umiała odpowiedzieć, to z wielka chęcią!Były to moje wspaniałe wakacje pod różnymi względami i ogólnie klasuja sie na 1 bądź drugim miejscu tak jak moje Turkish,w zależności co biorę pod uwagę hehehe:D:D:D:D Uciekam się ogarnąc i na kafffke:) Buziaki dla Was!!!Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje drogi czy u Was też tak wieje jak u mnie? Słon eczko ładnie świeci a jak tylko wyjdzieśz na dwór to mało głowy nie urwie i nie mówie jeszcze o piasku w oczach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Ja czytam sobie przewodnik. Pogoda jest super, ale coś mnie łamie w kościach a jutro ide na piwko na plazę takze chyba dzisiaj sie pokuruję. Wezmę gripex i cos na gardło. Chyba ostatnio za lekko sie ubierałam i dlatego dzisiaj kicham od rana. Innka ja w Hiszpanii nie byłam ale jak widzisz nasza Frogi juz cos moze pomóc :) Pozdrawiam Was wszystkie i miłej niedzieli 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! no i zrobiłam sobie taki suwaczek (w stopce) , który odlicza mi dni do urlopu zebym nie zapomniała przypadkiem polecieć hi hi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ i ja się witam w ten piękny słoneczny dzień. mój grill również udany a zaraz wybieram się na rowerek bo po obiedzie jadę w odwiedziny do rodzinki :) także miłej niedzieli życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo tulipanki piekne. Naprawdę niesamowite. Te poszarpane w szczególności. A wiecie, ze tulipany pochodzą z Turcji? Nam kojarzą sie zawsze z Holandią, ale tak naprawdę do Europy dotarły wlasnie z dworu Sułtana. Dlatego też Turcja w swoim logo turystycznym ma wlasnie tulipana. Kojarzycie? Kwiatuszek to rob sobie tez suwaczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss to kuruj sie koniecznie!Suwaczek fajowski:) A przede wszystkim Ty to jesteś niesamowita wiecznie jakimiś ciekawostkami Nas zaskakujesz,ahhh mega 😘❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola kobitki :D pogubiłam się juz kto jest chory...ale mam receptę : nalezy zaaplikowac koniecznie \"rumianek\"...tzn. rum do gardziołka i janka do łózia :D :D :D Idę z moja Wiosną na spacerek :) Pogoda jest zajebista!!!!!!! Pozdrawiaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale CUD sie zdarzył. Przegladałam szafę i natknęłam sie na moje dżinsy, ktore kupiłam w Turcji w 2006 r. i nigdy w nich nie chodziłam bo zaraz były za małe. A teraz je przymierzyłam i są super. Jaja normalnie. Szkoda tylko, ze to takie mocne biodrówki i muszę mieć coś dłuższego do nich. Za to oryginalne Dolce Gabbana z Turcji :D :D Fajna ta pogoda rzeczywiście, oby jutro tez na plazy taka była. Do tego piwko albo mojito mmmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziwczętęta Dżunia mam Janka do łózia ale skąd rum? Ty to jesteś mocna. Twoje rady są nie zastąpione. Pariss--ależ Ty jesteś sztuka. Dżinsy 3 lata ,ten sam rozmiar?? no no no? U mnie dzisiaj taki wiatr że trudno na działce wytrzymać,ale jakoś do tej pory wytrzymałam. Słoneczko owszem grzało co nie miara ale drinki wywracał wiatr ze stołu. Tulipanki wytrzepotał że ledwo żyją . Ja chyba też zrobię sobie suwaczek bo mi zostało do Alany 31 dni. Może my zaczniemy jak mężczyźni w wojsku rwać cm.krawiecki.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo, ja mam za to rum a janka nie mam cholera. Najwyżej bede chora. Piekny bedzie Twoj suwaczek - 31 dni ach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha , z tymi Jankami to jest różnie, jedne ich mają drugie nie , ale też nie narzekają , a oni są jacy są jak Janki.Hm? Co do suwaczka to go odwiedziłam i nie dla mnie on ci nie dla mnie.124 dni??? Low ,mnie tylko 31., niema takiego suwaczka co tak małe dni odlicza. Jesuuuuu już tylko miesiąc i Alanyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Też 😍TR i Was 😍 i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja jestem w stanie nie nadającym się na przebywanie na necie , więc wybaczcie pożegnam się i zamknę dzisiejszy wieczór. {love]👄:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello miłe Panie :D Ależ to był cudny weekend! :D normalnie jak latem. Nad jeziorem całe stada ludzi, ale trochę można było się opalić... Dobrze, że to jeszcze nie letnie słońce, bo mogło by być ciężko cały dzień siedzieć na słońcu. Także \"podkładzik\" pod letnie opalanie i urlopik jest hehe :) Faktycznie panika straszna z ta dziwaczną odmianą grypy, ale zwykle tak bywa, że więcej strachu niż to wszystko warte. Jednak mimo wszystko trzeba uważać... Miejmy nadzieje, że za klika miesięcy to się uspokoi... Ja fryzjera w końcu zaliczyłam ;) zmiana o 180stopni, z długich na krótkie ;) ale jestem zadowolona, farbę tez mi dobrą dobrała, także nieliczni się zorientowali, że mam położony jakiś kolor :P Pozdrawiam serdecznie Was wszystkie, miłego tygodnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola! Witam słonecznie. U mnie pieknie świeci ale rano byl dosc zimny wiatr. I chyba mam juz ta grype bo dalej kicham i gardlo mnie boli. To od tego czytania o Meksyku chyba. Crazy woman czyli fryzjer wyszedł na dobre jednak :) Ja ide jutro a dzisiaj wieczorem po plazy lece na depilacje...nienawidze tego. Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss robisz depilację u kosmetyczki czy sama ?? ja byłam dziś ale tylko z brwiami :) z resztą ja w ogóle nie lubię tam chodzić, brak mi cierpliwości na te zabiegi :) pogoda też jakaś dziwna bliżej nie określona- niby słońce ale i chmury i wiatr taka pomieszana, za to od jutra zapowiadają deszcze i burze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pogoda ok,słoneczko jest i wiatr również-czasami i piaseczek w oczkach również:P Ja już po zajęciach:)ale za to zaczyna sie u mnie malowanko:D więc każdy wie co się z tym wiąże... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss---> jak to się mówi nadszedł czas na zmiany :P Zawsze miałam włosy długie albo półdługie więc nadeszła pora na krótką fryzurkę ;) no i na razie jestem zadowolona aczkolwiek rano trzeba trochę czasu poświęcić żeby to jakoś ułożyć :P ale spoko dojdę do wprawy ;) Pariss nie czytaj więcej o tej grypie! Bo faktycznie się rozchorujesz.. uu..frogi--> no to współczuje...remonty to kupa pracy i sprzątania - wszystkie remonty są męczące, ale za to jaki potem efekt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky robię u koleżanki, która jakąs tam szkołę kończyla i teraz zajmuje sie w domu depilacją. Ona mi zawsze mowi, ze po piwie lepiej sie ze mną współpracuje bo ja sie dre i trzymam ten plaster z woskiem bo \"musze sie przygotowac do zdarcia\" :D :D a tak nie mozna bo za szybko zaschnie. Tzn. ona mi smaruje woskiem a pozniej takie \"karteczki\" specjalne przykłada i odrywa z siłą niesamowitą. Frogi współczuję , nie cierpię remontów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crazy woman a ja zawsze mialam takie połdługie albo krótkie włosy przez ostatnie 5-6 lat a teraz nieco zapuściłam i jest ok. Ciekawe jak długo wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki Ja też już mogę zrobić sobie suwaczek albo coś innego do odmierzania dni tz.15lipca.Dzisiaj dopiero dowiedzialam się o której wylot i powrot.Lecimy o 22.45 litewskimi liniami bezpośrednio do Antaly. Pozdrawiam 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×