Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

🖐️ dzień dobry moje miłe Kwiatuszek ja też gratuluje tak silnej woli Ty już tyle zrzuciłaś a ja dalej mam swoje + 5 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry z rana :) Uff ale ciepełko :D jeszcze 2 dni i mamy długi weekend :D Macie jakieś plany?? Wyjeżdżacie gdzieś ?? Ja zostaje w mieście, ale jak będzie ciepło to zapewne jakieś leżakowanie nad jeziorem będzie, a oprócz tego umówiliśmy się z kumplem, że zorganizujemy spotkanko, bo już chyba ponad pół roku się nie widzieliśmy.. Także będzie czas na jakieś pogaduchy ze znajomymi i plażowanie... Jeszcze 3 miesiące i welcome to Turkey :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola! Dziewczyny te wieści z Mex są nieciekawe :O CHyba mam pecha. Całe zycie marzylam o tym wyjezdzie i teraz jak sie zdecydowalam to klapa. Tragedia! U mnie tez ciepelko dzisiaj. Przeczytalam tez dzisiaj, po tym jak w radio mowili, ze sa takie karty ICE, na ktorych wpisuje sie telefony 3 wybranych osob do ktorych ekipa ratunkowa ma zadzwonic gdyby nam cos sie stalo. CZy to bedziemy za granica czy w Polsce. W telefonie mozna wpisac sobie kontakt ICE a telefon np. do mamy czy męża. Poczytajcie, ja sobie i rodzicom zamowie taka karte na stronie PCK, kosztuje tylko 5 zł: http://pl.wikipedia.org/wiki/I.C.E. http://www.pck.org.pl/ice/ Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na dlugi weekend ma sie pogoda pogorszyc troche w sobote. Ja jade do znajomych na grilla i moze w pt jeszcze bedzie ladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie coraz więcej jest zarażonych :( dane z dnia dzisiejszego: Kwiecień 29th, 2009 Liczba zgonów w Meksyku spowodowanych prawdopodobnie przez nowy szczep wirusa tzw. świńskiej grypy wzrosła w środę do co najmniej 159 osób. W tym liczba potwierdzonych przypadków obecności wirusa A/H1N1 wynosi 26 osób - zakomunikował meksykański minister zdrowia. Według Jose Angela Cordovy, liczba chorych, u których podejrzewa się świńską grypę wynosi obecnie 2 498 osób. Spośród nich w szpitalach przebywa ponad 1300 ludzi. źródło: http://www.swinskagrypa.pl/ Ciekawe jak to wszystko się dalej potoczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na długi weekend konkretnych planów brak, ale w sumie i ja go nie mam bo idę w sobotę do pracy :) jedynie tyle, że mam od jutro wolną chatę :P zapraszam !!! :) w piątek pójdę na rower planuję pojechać jakąś dłuższą trasą rowerową. a w niedziele może wyciągnę kumpla w góry i na czantorię wejdziemy na piechotkę :) ale to jeszcze zobaczymy co z tego wyjdzie. Pariss nie martw się tą grypą bo po 1. to jeszcze kawał czasu do twojego wyjazdu a po 2. wirus też nie będzie wiecznie zabijał w końcu go opanują ( przynajmniej mam taką nadzieję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski! Eee... nie ma co panikowac z ta grypa, to ze tyle ludzi w Meksyku zmarlo to i tak znikomy procent w stosunku do mieszkancow, przeciez w Mexico City mieszka prawie 30 milionow ludzi, prawie tyle ile w calej Polsce i do tego w jakich warunkach. Sama widzialam jak mieszkaja, bez wody, bez swiatla, czesto pod golym niebem, widzialam legowiska na skraju dzunglii, wiec i tak dobrze ze nie ma innych epidemii. Ale masz fajnie Fannky ze pojdziesz na Czantorie, zaraz mi sie przypomnialy mlode lata jak sie lazilo po gorach... Czantoria, Biabia Gora...eh... Ja w piatek, o ile pogoda dopisze zabieramy pieski i jedziemy do Luksemburga, (piekny kraj!) bedziemy lykac swieze powietrze, jezdzic serpentynami i podziwiac piekne widoki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo elo 6 2 0 :D Ja po przeprowadzeniu badania,obiadku i pomalowaniu ścian przedpokoju a teraz jazda do castoramy i wybierać kolory-co już może być gorsze:P Poza tym pogoda to dzisiaj sama rewelacje,ciepluteńkooo bardzo:) U mnie weekendzik majowy to pewnie dalsze malowanie i nauka na poniedziałkowe koło:/ i..może coś jeszcze się przytrafi z milszych rzeczy kto wie:P... tymczasem zmykam do tego sklepu... b u z i a k i !!! !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko wszystkie kobitki! Ja jestem troszkę zaganiana,bo wiadomo praca dom,działeczka. Wczoraj przyszłam z działki o 20godz. i nawet nie jadłam kolacji byłam padnięta.Muszki i komary atakują zaraz po zachodzie słońca nawet środki stosowane przeciwko komarom i meszkom są mało skuteczne. Zaraz też idę bo trzeba kwiatki podlać. To na razie do wieczorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Pariss moze di deto czasu wszystko przejdzie i spokojnie bedziesz mogła pojechac do meksyku. Fannky a ty kiedys sie wybierasz na wakacje bo juz chyba przegapiłam gdzie która jedzie i kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też kiedyś wjeżdżałam na Czantorię wyciągiem . To było kupę czasu temu, już ponad 10 lat..raaany jak ten czas ucieka... Ale bardzo fajnie wspominam wyprawy w góry w czasach liceum ;) wędrowało się z plecakiem od schroniska do schroniska z mapą w ręku... Potem już nie miałam okazji tak często być w górach. funnky--> mieszkasz w tamtych okolicach?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! W pracy masakra! Wszyscy mnie dzisiaj wkurzali. Nic mi sie juz nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja :) nie ma co się wkurzać Pariss, mnie dopadły takie jakieś smutaski :( , ale przegoniłam to \"w pierony\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez kiedys bylam na Czantorii jak bylam gowniarą. To bylo na wczasach w Ustroniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N o widzisz Pariss, odprez sie, przegon to co zle jak Dzunia radzi po goralsku \"w pierony\" i pamietaj ze jutro ostatni dzien przed weekendem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, jeszcze tylko 8 godzin i koniec. W piątek rano wyruszam do znajomych, moze na półwysep skoczymy na spacerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w wolnych chwilach caly czas sprzatam:( cholera tak jak bym sie na nowo wprowadzala, jeszcze do tego mam kilka pudel z Polski, i pewnie mi tak jeszcze zejdzie tydzien z przerwami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) Kolory wybrane teraz poczekamy jak wyjdzie mój wymysł i wtedy powiem \"ufff\"... Widze,że ruszyły wspomnienia z dawnych wycieczek górskich:) A gdzie Bobo sie podziewa?czyżby tak pilnowała tulipanków:P A Szaza...?i Manueli już dawnooooo też nie było... Fannky to jeśli dobrze pamiętam jedzie 02.09:):):) i jak się ułoży to się wymienimy obecnością w Alanyii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kwiatuszek ja standardowo początek września. także ja na koniec jak już wszyscy powracają :P do Ustronia mam jakieś 60 km :) więc w lato jeżdżę tam dość często. od jutra będę sama w pracy, uff trzeba będzie się sprężyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi dobrą masz pamięć, nie myli Cię :) a Ty w końcu planujesz na kiedy? II połowa września?? może uda nam się spotkać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem,jestem .Nie tylko tulipanków pilnuję,cała działka się ruszyła. Ostatni etap grodzenia.Jakoś nie mam czasu myśleć o wczasach,ale wszystko pod kontrolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak moze trochę nie po polsku, ale : ale żem się zagadała z kumpelami z zza wody :D ale juz jestem...widzę, że gronko się zebrało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fannky i znowu Blue Star? ja w tym roku spasowała bo mu sie pogorszylo i zmieniłam na podobno lepszy ale sie okaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór drogie Panie jakoś nie miałam czasu wpaść tu do Was i popisać, nadrabiam zaległości :) ja na weekend majowy wybiore sie z dzieckiem do czech do zoo w końcu mam niedaleko to sie przejedziemy. Do wczasów zostało mi 50 dni i już nie mogę się doczekać z drugiej jednak strony przeraża mnie ta świńska grypa, ale mam nadzieję że rozejdzie sie to wszystko po kościach i spokojne będzie można sobie wczasować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×