Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

a ja zawsze wylatam te moje ciuchy i wolę wziąć więcej bo pod koniec 2 tyg już mam dość tego samego :) ja fajną sukienkę kupiłam w tym roku w h&m i nie droga. mam z resztą pełno jeszcze z tamtego roku także martwić się nie muszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa zapomniałam wam powiedzieć, co wymyśliłam dziś na saunie :) a mianowicie spotkanie na jesień :) co wy na to ?? może paź- listopad jak już wszyscy powracają z wakacji. miejsce myślę gdzieś środek Polski żeby ci z południa i północy mieli po środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny pomysł jestem za. Fannky do ciebie to ja mam chyba najblizej ;-) jaka dzielnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek chyba nie, Dżunia ma bliżej :) ja jestem z górnego śl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to cos mi sie poyliło. To która była z Warszawy? Frogi jest z jakiego miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze ktoras była napewno z mojego miasta hhee zagadka. Napewno odpada Pariss, Fannky, Frogi, Bobo, Dzunia i Kari wiecej grzechów nie pamietam ;-) sorki ale mi juz z przepracowania na głowe sie rzuca. Ide spac bo rano trzeba wstac Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dmitrij Jaunzems
ja bylem w czeczenii i w Osetji połódniowej na misji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagadałam sie z kumpelą przez telefon :) a teraz juz zmykam. Jutro ostatni raz o 5.30 :D Fannky dobra mysl. Jestem za. Moze Warszawa? Ja mam dobre połączenie. Manuela jest chyba z Warszawy. Ja do tego nie mam niestety pamięci. VAnilli też z południa (ostatnio tez nam znikła) . Pozdrówka, do jutra. Opiłam sie koktajlu truskawkowego i bede chyba zle spała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może być stolica ;) jeszcze trochę czasu to pomyślimy ale jakby co pamiętajcie o tym żeby czas znaleźć na jesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo .... no coz, taka lekko zakrecona jestem.....a moze zakochana ....ze mi sie pomyrdalo, hehehehe i ten nick na f i ten na f. Sorki Fannky. Ja oczwiscie jestem pierwsza zapisana na spotkanie i jak dla mnie to nawet moze byc w Gdansku lub Zakopanem......a w sumie to najlepiej blisko mnie, hahahahaha Pozdrawiaki + buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no i dobrze, że wszystkim się pomysł spodobał :) po wakacjach ustalimy jakiś termin i miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
selam!:) Pomysł pewnie,ze super! Kwiatuszek ja jestem z Wrocławia,Bobo z Gorzowa Wlk. A ja dzisiaj uciekam po statystować:P więc lece się szykowac dalej... Miłego piąteczku!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba Laseczki ;) Widze, że jakiś zlot \"czarownic\" się szykuje hehe Miłego dnia i weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z chęcią swoją miotłę też odpale i na zlot przylece pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszyskich. Mam pytanko kto z was był w Iclemer w Hotelu Club oylum prestige i moze mi cos na jego temam napisać. a moze ktoś z was wybiera sie tam 25 maja. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie Ależ z Was śpiochy :D Milego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ śpioch nie jestem ale 5 rano to lekka przesada :) ja już w pracy ciężko pracuję :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się witam jako trzecia:) ..ale tez wstałam wcześniej:P Szazza,jak dawnooo cie tu nie widziałam..🌻 Fannky to miłych klientów życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nie spie od osmej. Dwa dni wolnego i sie troszke poobijam. No moze troche posprzatam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Wszystkim :) Również się witam i udanego weekendu życzę :D Kurcze faktycznie niektóre z Was to wstają razem z ptakami - skoro świt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje ! Jak wy siedzicie do późna w nocy to sie nie dziwię że musicie pospać trchę dłużej niż ja.Ja chodzę spać z kurami tzn.o 21 ja juz jestem w łóżeczku.Dzisiaj byłam wczesnie rano na bazarze po świeże warzywa i dlatego was obudziłam.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Shazza pobiłaś rekord chyba :) Ja wczoraj miałam gości i nie miałam czasu zagladac. Myslałam tez o tym spotkaniu. Nie lepiej by było w pazdzierniku? Listopad juz jest taki brzydki i deszczowy. Pomyślałam tez o Krakowie. Z milą checia bym sie tam wybrała. Mam dobre połączenie z Gd. Znacie jakies fajne miejsca noclegowe w tamtych okolicach? Miłego! Karolina, ja nie byłam w Twoim hotelu. Byłam w Marmaris w tamtym roku jak chcesz jakieś informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie zaczełam sprzatac efekt wszystko wybaprałam na zewnatrz i teraz wyglada jak jeden wielki bałagan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie Dziewczyny :) Jejkuuuu... ale mnie długo nie było, Pariss i BoBo63 dla Was specjalne buziaczki. Witam wszystkie nowe przybyłe podczas mojej nieobecności koleżanki :) Powiększa się nam towarzystwo i bardzo dobrze. W warszawie dziś pięknie i słonecznie lekki wiatr. Byłam na zakupach i zdążyłam się już zmęczyć. A w ogóle mam dziś \"stresa\" , bo idę do spowiedzi ( będę świadkiem na ślubie ) i zobaczymy czy dostanę rozgrzeszenie. Wieczorem Wam powiem ( szanse marne są ... :) ). Pariss jak ja stęskniłam się za Wami !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj witaj Manuelo:) powodzenia!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dla mnie bez różnicy gdzie to spotkanie może być Kraków jest piękny :) i może być październik tak żeby wszyscy zdążyli pozjeżdżać z wyjazdów. co do noclegów to nie znam ale poszukamy coś na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy ja tez będę mogła doWas dołączyć w Krakowie ?:P Chyba mam najbliżej bo tylko 60km.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola! Tez dzisiaj wstalam raniutko:) i tez bylam na bazarze;) i kupilam czeresnie i duuzo truskawek i zrobie ciasto z truskawkami i galaretke :) na dzien matki, bo u nas jest jutro to swieto;) Za tydzien niedaleko mnie bedzie \"swieto truskawki\" bedzie festyn, lody truskawkowe i oczywiscie truskawki po bardzo niskiej cenie;) i chyba zrobie jakas konfiturke;) Ja to chyba odpadam na spotkanko bo mam \"tylko\" 1300km:( milego wekendu moje drogie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×