Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gość martaKa
na Rodos już byłam, co prawda wycieczka jednodniowa z Turcji ale trochę widziałam i niespodzianki nie będzie:) ale pomyślę jeszcze nad Hiszpanią.. a co do kanaryjskich to jakieś mi się sztuczne wydają, plaże i palmy... my naprawdę lubimy naturę,chyba najlepiej czulibyśmy sie w dżungli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja dokładnie swoją studniówkę mam za tydzień :) my nie lecimy dokładnie w ten sam dzień ale będziemy na miejscu praktycznie w tym samym czasie. Pariss TY już masz wykupiony lot ze stanów do meksyku? na kiedy? ja zmykam oglądać wojewódzkiego, bo dziś będzie kuźniak którego bardzoo lubię :) uwielbiam jego poczucie humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:0)Witam,Lenka wróciła z Francji,baaardzo zadowolona.Nawt miałam całe dwa dni na zwiedzanie,hihihi...I szykuje się niecierpliwie na Turcję.Po długich dyskusjach z Moim,doszliśmy do kompromisu:Kapadocja i rejs po wybrzeżu fakultatywnie,a Aspendos wynajętym samochodem i Carmen.Dziewczyny !nigdzie nie mogę znaleźć cennika ani rezerwacji w Aspendos,może któraś z was wybrała się na operę i ma pojęcie ile to kosztuje? A co do podróży poślubnej Krym to fajny pomysł,ja w każdym razie mam go na liście wypraw przede mną:)tam gdzie byłam polecam natomiast Majorkę-piękne plaże i romantycznie,a jak lubicie dzikość pomyślcie o jakiejś małej wiosce rybackiej w Grecji-jest sporo ciekawych ofert. Pozdrawiam:0)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba, Gunaydin i Hola i Hello!!!!! 100 dni do mojego wyjazdu!!! Zapraszam na wirtualnego torta :) Kwiatuszek Tobie zycze wszystkiego najlepszego, duzo zdrowia, i pomyslnosci z Askim ;) 👄 sto lat sto lat...;) Lenka witaj! Piekna stopka ;) Fannky mam kupiony bilet do Mex na 6.09-12.09. od soboty do niedzieli. Wczoraj przejrzalam znowu oferty w GTI i az zal nie jechac. Duzo hoteli za 700-1000 zł , nawet Blue Star jest za 790 ! Szok! Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss dziekuje bardzo. Stara d.... się robie. No i juz nie mam dwudziestu lat tylko trójka sie pojawiała buuu. 100 dni to juz szybko minie grunt że jutro będzie juz cyfra dwuczłnowa a nie trzy. A ja moge poweidziec że mam połowinki studniówki bo juz 49 dni. hehe o tej porzez za 7 tygodnie bede siedziala w samolocie i czekala na start.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola :) Dzień Dobry Wszystkim :) No to mamy studniówkę :D teraz to już z górki...dobrze, że się w tym Mexico uspokoiło z tą grypą... Kwiatuszek--->również wszystkiego naj, naj, najlepszego :D samych udanych podróży i niezapomnianych wrażeń! 🌼 🌼 My to chyba w podobnym wieku jesteśmy :P Pozdrawiam serdecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim Kwiatuszek ❤️ -wszystkiego naj,naj najlepszego !Ja Ci życzę aby się spełniły najskrytsze marzenia.🌼 Pariss widziałam kolczyki na zdjęciu -boskie.Proszę podaj cenę ,ile kosztowały przed targowaniem. Moja córka wczoraj wróciła z wycieczki chora ,jak i reszta klasy i znowu szpital w domu. U mnie piękna pogoda.Zyczę miłego dnia.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek jaka stara d...? Co ja mam powiedziec? A zreszta wiek wiekiem , najwazniejsze na ile sie czujemy. Szazza cena wyjsciowa byla chyba 350 dolarów a zeszłam na 170. Ten mial tanio bo w innych chcieli z 300 E schodzic. Jednemu takiemu poszłam pozniej je pokazac i powiedzialam ze zaplacilam 170 $ a nie 360 E! Zdziwil sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim serdecznie dziekuje za zyczenia. hehe i nikt mi nie wierzy ile mam lat. Mam wielbiciela który jest młodszy o 4 lata i on zrobił wielkie oczy jak mu powiedzialam. A on myslal ze ja młodsza albo rowiesnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek Ty to teraz chyba wyglądasz na 15 lat ,przy Twojej obecnej wadze ! Nie ważne co w metryce ,ważne samopoczucie .;) Pariss ja lubię takie cudeńka,pamiętam że kiedyś coś wspominałaś o pierścionku albo obrączce od Bulgari ,czy moglabyś mi ten wyrob opisać ? Jeszcze mam jedną prośbę ;czy w Turcji rezydent oprowadza turystów po mieście ? tzn.pierwszego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek--> mój obecny mężczyzna też nie wierzył ile mam lat jak się poznaliśmy hehe :P jest młodszy ode mnie o 3 lata.... :D Ale tak jak mówicie - nie ważne ile w metryce! - ważne samopoczucie :D Ja też coś planuje kupić sobie ze złota w Alanyi.. ......a może dostane jakiś pierścionek ? :P Zobaczymy.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie jesszcze na taka chudzinke to ja nie wygladam :p Ja tez planuje sobie cos kupić ze złota ale chyba poczekam na Egipt. No własnie która ma porównanie w cenach złota w Alanyi a w Hurgadzie. Narazie wiem że musze sobie kupić chuste dzwnoniaca do Bally Dance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek A gdzie Ty masz zamiar tańczyć w tej chuście ?;) Ja co to podaj adres to przyjdę na występ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szazza moj pierscionek z Bulgari, ktory mi sie podobal to taki: http://www.47collections.com/prodimages/bzero1dcs-M.jpg i taki: http://img.timeinc.net/time/daily/2007/0711/bulgari_itl.jpg ten jest ruchomy Szazza rezydent nie oprowadza po miescie. Przeciez jestesmy dorosli ;) Kwiatuszek mi osobiście nie podoba się żadne złoto z Egiptu. Zdecydowanie wolę te z Turcji, ladniej wykonane i ładniejsze złoto. Ja w Egipcie kupiłam tylko sobie małą Nefretete złotą, pierścionki były brzydkie. A chusty sa przeciez tez w Turcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kwiatuszek zdrówka, szczęścia, pomyślności i mnóstwo fantastycznych podróży 🌻🌻🌻 Pariss dobrze, że ten tort wirtualny to w biodra nie pójdzie :D Szazza Pariss ma rację na wczasach nikt nikogo nie oprowadza. na pierwszym spotkaniu w dzień przyjazdu rezydent opowie wam tylko co i jak, odpowie na pytania i tyle :) później jest dostępny jakieś 2-3 razy w tyg w hotelu w razie problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek - zdrowia szczęścia i słodyczy magdalenka Tobie życzy widze że jest nas kilka w podobnym wieku, no ja jeszcze przez rok będe dwudziestolatką, jakoś strasznie szybko mi ten czas leci.... Pariss tost pyszny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss Pierścionki piękne .Alanya to duże miasto i myślałam że rezydenka oprowadzi nas po mieście i pokaże jakies ciekawe miejsca.Ale to nie jest problem ,same sobie damy radę. Pariss a w jakich cenach są te cacka? ;) Mam troche tych lirów ale może trzeba wziąć coś więcej żeby takie coś sobie kupić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szazza -szczęscia,zdrowia,pomyślności...Sto Lat!!!!!!!!!!! :):):) mnie jakoś biżuteria nie pociąga specjalnie...tym bardziej jaksobie pomyśle jaka jest droga...:/ Jak cenoeoto wygląda w Turcji? ps.połopołudniowe pozdrowionka dla Was arkadiaszki :) ja tyle co wróciłam z ogrodowego opalania,ale niestety wyganała mnie chmura burzowa,także nici z zahartowania.. :/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky, Magdaole dziękuje wam bardzo za zyczenia Pariss a ile kosztowała ta twoja nefetete i jak duża? Magadaole mnie teraz czas dopiero zaczał gnać a ja ani męża ani dzieci hihihi ewentualnie marny kandydat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek ja zapłaciłam w 2005 r. za Nefretete ok. 100 zł , ale to było wtedy przepłacone (długa historia) Nie wiem ile moze kosztowac teraz. Moja kumpela z pracy zapłaciła ostatnio 60 dolarów, ale tyle bym nie dala i pewnie sie nie targowała. Ja bym za nią dała ok. 30 dolarów maxymalnie. One waża ok. 1 grama wiec nie ma co dawac wiecej. Szazza to zalezy ile sie wytargujesz i jaka jest cena wyjsciowa. Czasem mozna zejsc do połowy ceny a czasem nwet do 3/4 zalezy za co i co to jest, jaki model, jakie złoto , jakie duze. Nie da sie powiedziec. W wielu sklepach sa ceny i mozna sobie poogladac na wystawie. Ja zachorowalam bo dali lasta do mojego hotelu z Marmaris, na 27-go za UWAGA: 599 zł!!!!!! Znaczy przepłaciłam o 100 zł w tamtym roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
599 zł na tydzień?? a wyżywienie? jaki to hotel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky ale my idealnie zgrane jestesmy. Ciekawosc mnie zzera a Pariss nie odpowiada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo bo ciekawa też jestem chociaż ja niestety się nie załapie za tydzień ( 30.05) lecę na 2 tyg do niemiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuppsss-dziewczyny przepraszam,życzonka miały być dla Kwiatuszka!! :) ależ mi się pomyliło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka21 dziekuje za życzonka Fannky ja juz nie bede przesadzala i tak spedze 4 tyogdnie pod palmami i musze wybrac 21 dni urlopu. ;) Szkoda mi tylko urlpu na to aby dzien przed i po urlopach brac dzien wolnego bo to by było 4 dni dodatkowe i po urlopie. I tak wyjdzie ze wlece do domu po 16 pojade odwiezc moja trzode i spac. Przynajmniej nie bede przytupywała że juz chce jechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja latam po stronach biur podróży po prostu. 599 zł jest na stronie Jet Touristic , ten hotel co ja byłam w Marmaris w tamtym roku - Sun Maris City. Inne są za 699, 899 w GTI dzisiaj Blue Star na 27.05 790 zł, inny 4* Mermaid Village za chyba 760 zł itd itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×