Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

magdole 🌼 Tylko 32dni,a co my mamy powiedzieć ? Bobo to szczęściara ;) tylko pare dni i już leci ,podobno "nago "lecisz ?:D Ty to sobie możesz na to pozwolić ,ale jakbym ja chciała lecieć"nago " to z pewnością dostałabym deport a nie wizę.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky Nie pomyliło mi się ,nie .Jest ktoś ,poczekaj to poszukam ,wiem że Pariss pytala gdzie pracuje i była odpowiedź że w biurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19:16 [zgłoś do usunięcia] Aggie Ta dziewczyna pracuje w BP i może jeszcze ktoś ale nie pamiętam.Czytałam cały topik ,ale tego jest tyle stron że trudno zapamiętać wszystkie "bohaterki" i nawet faceci się zdażali.W tym roku same kobitki ,na naszych głowach to zawsze musi być wszystko. Ten topik ma już trzy lata Pariss weteranko pamiętasz ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Wróciłam juz i zachorowałam oczywiście na torebki. Wszystkie są super drogie jak zwykle :O Jedna z Pumy, moze nawet dwie, i jedna z Lacosty. Szkoda mi tyle kasy wydawać bo wiem, ze w USA kupię taniej i moze fajniejsze, ale w czym ja mam chodzić teraz???? Stwierdziłam ze sprzedam jedną moją co kupiłam ostatnio w Niemczech z Buffalo i kupie sobie z Kazara taką przez ramię. Kupiłam za to sobie fajną bluzeczkę w kolorze jaki zawsze chciałam. Takie niebieskie atramentowe jak teraz są wszędzie. Super jest :) Szazza faktycznie była na początku Aggie. Pamietam, ze pytalam ja czy ma biuro w trojmiescie. byla na samym początku tylko. Ja tez czasami mysle czy założycielka wątku zaglada na kafe i czy sie nie natknela na ten watek ktory wciaz zyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunaydin! Widzę włąsnie, ze kamerki nie działają dalej. Moze zmieniają albo coś? Ciekawe. Ja od rana czytam książkę a moja siostra wlasnie mowi, ze moze bysmy sie przejechaly do galerii. Moze sobie w koncu kupie torebkę ;) U mnie pochmurno, ale ciepło bo ok 15 C i bez wiatru. Iyi gunler!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey:) Filmiki naprawde super, najbardziej jestem pod wrazeniem uroku Alanyi noca:) Jak bedziecie jeszcze mialy jakies inne filmiki to wstawiajcie linki, bardzo chetnie obejrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję, ze kamerki działają :) Truskawko, na tej stronie co podałam filmik jest po prawej stronie wybór innych. Trzeba sobie ogladac. Jest rejs po morzu z Alanii, sa restauracje woden Dim Cay, jest wycieczka jeepami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wróciłam z działki, najadłam się czereśni bo już mam, mniammmmmmmm :)) a po południu jadę też po sklepach i do kina idę na vicky cristina barcelona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam doła i najchetniem bym wlazła do szafy. Szerze mowiac poszła bym juz do pracy przynajmniej myslec o problemach nie bede. A do kina ide w środe na Anioly i Demony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!:) U mnie dzisiaj pogoda fajniusia:) w przeciwieństwie do wczorajszego deszczu br! Jak znalazł mogę się przyłączyć do tematu zakupów:D hehe Aktualnie jestem w pełnym poszukiwaniu butów-raczej pełnych,balerinek nie stukających( ze względu na pracę:P)-ehh i póki co nic!w Kazarze nawet widziałam 2 pary ale bez rewelacji i cena tez średnia:/ Ale ale...kupiłam bluzeczkę i spodenki...mega się cieszę,że je dostałam,bo takich szukałam i już nawet na cenę tak nie patrzyłam..ale ile jeszcze rzeczy widziałam,hmmmm:) Z resztą ja akurat lubię zakupy hehe ale to chyba większość kobietek tak ma:P oczywiście buty,torebki,biżuteria namber łan:D Pariss czyżby po tą torebkę co widziałam kiedyś? Ja chyba właśnie będę w Kazarze reklamowa moje japonki z tamtego roku:P spróbować zawsze można no i jak znajdę balerinki to prosto z reklamacja do Quazi:P tak własnie narobiłam sama sobie w tamtym roku :O Filmiki superrrrrrr!!!!!!!!!!Bobo jak jest ten\" boat trip\" to widać Twój tegoroczny hotel:) jak zakupki u Ciebie? Kwiatuszek nie smutaj😘 Ide na balkonik robić referat,łącząc pożyteczne z przyjemnych a później grill:D Wszystkie gorąco pozdrawiam!Miłego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi to widze, ze u Ciebie zakupy sie udały. U mnie w końcu też!!!! Kupiłam sobie tą, ale tańszą: http://www.allegro.pl/item634240588_kazar_torebka_listonoszka_czarna.html#gallery Tamta co kiedys mi sie podobała jakas taka duza byla i zdecydowalam sie na tą. Ja tez uwielbiam zakupy. Jak bym miala duzo kasy to ja bym cienko wygladała na koniec miesiaca. Chociaz oszczedzac tez umiem i potrafie sobie czesto czegos odmowic. Zrobilam sobie kąpiel, czekam na ten śmieszny serial na tvn i ide spac. A jutro poniedziałek.... Kwiatuszek Ty sie nie dołuj. Spojrz na swoje stare ciuchy to sie Tobie odrazu poprawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja wróciłam już i z rundki po sklepach i kina. nic sobie nie kupiłam ale za to film był fajny, zakręcony ale można się było pośmiać. moim zdaniem warty polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór Turkomaniczki:) u mnie grill udany:D wróciłam do domku bo jutro na 8 uczelnia welcome to:P Pariss to extra:) iyi geceler!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór wszystkim! Przepraszam, że nie było mnie dzisiaj z Wami, ale imprezowałam sobie na działeczce z gośćmi. Frogi - kupiłam spódniczkę, a oprócz tego to artykuły spożywcze i chemiczne. Poza tym to nie było nic ciekawego. Pozdrawiam i życzę milej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzień dobry moje miłe :) czy lata któraś z was wizzairem ?? dziś dostałam maila o zmianie regulaminu w związku z bagażem. Zmienili limit z 20 kg na 15 😭 ja się w 20 ledwo mieściłam !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki Fannky to Ty dzisiaj pierwsza ? 🌼 Ja wstałam o 5.00 ale musiałam córkę wyprawić na wycieczkę i odwieź ja do autokaru. Ja Ci nie pomogę odnośnie samolotu ,bo sama dopiero pierwszy raz będę lecieć takimi liniami.Ja latam Lotem,Malev i Balkankar i włoskimi liniami. Słonecznego i ciepłego tygodnia Wam życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szazza ale ja nimi nie latam do turcji tylko do niemiec :) na wakacje latam sky airlines i ogólnie linie ok. jedzenie jest na ciepło, napoje do woli. raczej nie ma problemu z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Fannky ja raz leciałam Wizzairem. Wtedy było 20 kg. A teraz ostatnio jak leciałam Ryanairem to tez bylo 15 kg i sie bałam,z e bede miec nadbagaz, ale za to podręczny mogłam miec 10 kg. Jakos sie udało :) Mało te 15 kg. A co do cateringu to jest roznie. Nie zalezy to od dlugosci lotu. Ja z Gdanska zawsze i w Sun Express i Sky Airlines do Antalii mialam catering a ostatnio do Dalamanu Sun Express cateringu nie bylo. Milego dnia i tygonia! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 kg to stanowczo za mało, ja zawsze mam tyle rzeczy że ledwo w walizce mieszczę. muszę zmienić walizkę na torbę na kółkach zawsze będę jakieś 2-3 kg do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,witam :d Nawet nie miałam kiedy tu zajrzeć w weekend,to uczelnia,to goście...:D Widzę,że wszystkie są w wirze zakupów :D mnie niestety brak funduszy przydusił i spasowałam narazie... Ale podejrzewam że przed samym wylotem znowu coś się kupi :) Pozzzzdraaaawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja witam południowo:) ale...i trochę chorutka,wieczorkiem się juz źle czułam trochę,a rano obudziłam sie z 37,7st. -jak na mnie gdzie rzadko miewam gorączkę to już coś-bez siły totalnie,teraz trochę lepiej,ale nie mogę iść do pracy:O.. a na dodatek takie ciepełko:)... Dużo zdrówka i słoneczka!!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frogi -nie zazdroszczę...Wszystko przez tą pogodę-raz ciepło,raz zimno...:/ Szybkiego powrotu do zdrowia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ale miałam szkolenie hehe w sobotę zimno, deszcz, a my na motorowych łodziach w rejs po zatoce hehe dobrze, że dali nam kombinezony przeciwwiatrowe, kapoki i kaski na głowę, bo pędziliśmy prawie 90km/h :D Przeżycie fajne, ale szkoda tylko, że tak pioruńsko zimno było, a do tego deszcz brr.. :( ale zabawa godna polecenia, ja tez miałam iść we wtorek na Aniły i Demony z Profitu, ale się kurcze spóźniłam z wysłaniem sms-a :( no ale tak czy inaczej film mam w planie zobaczyć. Faktycznie pogoda jest różna raz gorąco raz zimno...o przeziębienie nie trudno.. Także wszystkim kichającym szybkiego powrotu do zdrowia życzę! 🌼 Pozdrowienia dla Wszystkich !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crazy womn ja tez ide z profitu i zabieram kolezanke. Wysłałam sms po 2h bo dopiero zobaczyłam sms i myslałam ze sie nie uda. Zaryzykowałam a oni mi napisali ze bilety są moje. Tak wiec mam prezent na urodzinki. Jejku jak ja juz mam dosc siedzenia w pracy i wrescie chce wyjechac. Bobo moze włozysz mnie do walizki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×