Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Frogi moja droga a ja ciągle zaglądam na Twoją stópkę i nic. Kiedy tu się coś pojawi. ????????? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wesoło się zrobiło na topiku ,coraz więcej turkomaniaczek, fajnie ! Jedne wracają ,drugie się szykują do wyjazdu ,szkoda że oczekiwania i przygotowania trwają długo a urlop w Turcji tylko dwa tygodnie.Zawsze co fajne szybko się kończy :D Miłego dnia 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana. W wawie ciepło i to bardzo ale rano padał deszcz wiec bez słonca. Jutro kiedy chciałam isc na spacer mabyc zimno i deszczowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek :) Ale się wczoraj burze przetoczyły przez 3-city... Wracałam wieczorem z Gdyni przez Sopot do Gdańska i takie błyskawice, że nie wiem.... ale za to dziś od rana piękne słońce i ciepło :D Jak tak się czyta przeżycia osób z urlopu w Turcji to naprawdę aż skręca, żeby juz jechać....a to jeszcze u mnie 2 miesiące... Dziś też się wybieram na zakupy może cos jeszcze kupię na wyjazd :P Kurcze wycieczka do Kapadocji od rezydenta aż 90E ??? Raaany ale drogo :( Faktycznie dużo drożej niż z biur regionalnych. Nie przypuszczałam, że różnice są aż tak duże.... Miłego piąteczku ... :D jak fajnie, że już jutro weekend....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielka37
Witajcie, Pariss-bardzo dziękuję:) Od rana podglądam Turcję z kamerek i ................... nie mam pojęcia jak przetrwać rokkkkkkkkkk? To istne cudo! nie sądziłam,że może być coś piękniejszebo niż nasze polskie Tatry:) Jak dotrwać,no jak? Co myślicie o cenach we wrześniu? Może z lasta będzie coś taniego,jak z tymi cenami wrześniowymi,o cholipa nie dam rady czekać rok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Marzycielka na 307 stronie są dwa super linki do Alanyi i Antalyi, super filmiki, jeden z zycia nocnego w ALanii. Zobacz sobie. Crazy woman burze byly okropne, ale moja dzielnice ominelo. Za to ja mam cala Gdynie jak na dloni z balkonu wiec widzialam co sie dzieje. Lece bo dzisiaj szefowa ma imieniny i mamy ciacha i torty i lody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciasta, torty lody ach jak miło popatrzec a ja tu mysle jak chudnac szybciej bo wyjazd coraz blizej i blizej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,witam :) Dziś u mnie za oknem pochmurno,ponuro i deszczowo....Wczoraj tak jak i u Was szalejące burze :/ W tym roku kiepski ten maj... A Turcja już niedługoooo :) Coraz bliżej!!!!! :D Tylko się cieszyć :D Pariss,czy Ty aby nie masz zadobrze? :P Przynieś kawałek tortu,no :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry moje kochaniutkie U nas wczoraj też była burza, ale nie było strasznie. Właśnie wróciłam z działeczki bo sadziłam koktajlowe pomidorki, muszę się pochwalić, że mam na działce czerwone, wielkie i pyszne truskawki. Teraz szykuję się do pracy. Wieczorkiem do Was zajrzę. Życzę miłego popołudnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielka37
Bobo83,te pomidorki sadzisz w grunt,czy pod folię? Już masz truskawki? moje jeszcze zielone:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakoś nie sugeruję się ofertami ze stron internetowych,bo zwykle w biurach wychodzą droższe...Ale zatanwia mnie dlaczego?niby taka sama oferta itd. ale drożej...? Druga rzecz mnie zastanawia jak to można załątwić przez stronę www,czy nie ma jakiś haczyków? a ja też mam jeszcze zielone... koleżanko,jak to zrobiłaś,że masz już zjadliwe te truskaweczki ? :) Ależ narobiłąś apetytu,mniammm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielka37
milka-czyli odwiedzasz biuro osobiście tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak,ja odwiedzam biuro soobiście. Nie spotkałam się jeszcze aby ktoś ze znajomych rezerwował przez internet,sama zresztą nie wiem jak tojest....generalnie,uważam,żeprzez pośrednictwo biura jest jakoś bezpieczniej,ale to tylko moje zdanie. Nie wiem....może któraś z Was dziewczyny rezerwowała przez internet,jak to jest? naprawdę,nie orientuję się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam...objadłam sie jak ....nawet nie powiem :O Pyyyycha było ale przez weekend nie zjem nic słodkiego. Milkaa dlaczego jest drozej na stronie? Chyba, ze w Triadzie. Reszta biur nie stosuje raczej takich praktyk. Ja wybieram oferte i ide do biura i jej mowie o co mi chodzi, babka wybiera ja place i koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja patrzyłam na stronie www,poszłam do agnecji turystycznej,które pośredniczyło z tym biurem,mówiłam o jaki hotel mi chodzi,termin etc. i wyszło drożej...Nie wiem dlaczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też właśnie miałam jakieś obawy przed rezerwacją wycieczki on-line... Wolałam pójść do biura i wszystko załatwić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielka37
Pariss-filmiki cudne,i wzmagają mój apetyt na wyjazd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u końcu dorwałam się komp. od rana przyjmuję albo udaję że przyjmuję towar. pogoda jakaś do d.... bo spać mi się chce i łażę jak mucha w smole, niby miało lać i miały być burze ale na razie spokój. co do rezerwacji on-line ja jakoś też nie mam przekonania, więc jeśli chodzi o wczasy to wolę iść do biura, przez net to tylko przeloty rezerwuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss Ty jadłaś słodkości i ja dzisiaj też.Wiesz co sobie zrobiłam ?Nie wiem czy u Was w regionie macie taką potrawę jak kluski z truskawkami ?tz.makaron ,truskawki ze śmietaną ?To jest moje ulubione danie . Ja jeszcze poruszę wątek rezerwacji ,na easy go była moja oferta za 2030zł a w biurze placiłam 1899zł.Koleżanka zrobiła rezerwację przez internet płaciła 2430zł a w biurze Itaka 2310zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fannky My to chyba mieszkamy blisko siebie ;) Dzisiaj u mnie straszna duchota,ciśnienie spadło i ja taka jakaś rozlazła jestem i śpiąca.Lepiej żeby popadało,najlepiej w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Szazza myślę że jakieś 50 km :) lubię kluski z truskawkami ale nie wiedzieć czemu rzadko robię. A wiecie na co mnie naszła ochota? nie wiem jak to się nazywa ale robi się z serków homogeniz. i galaretki, miesza się razem i do lodówki to taki deser ja dodaję jeszcze właśnie pocięte truskawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wawie burzy wczoraj nie było ale dzis taka duchota ze chyba przypaeta sie dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fanny To jest ptasie mleczko ,ja mieszkam siedem kilometrów od centrum Katowic.Czy znasz Będzin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szazza ja jestem z Rybnika, znam :) ale rzadko tam bywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fannky tak, to kawałek mieszkamy od siebie Dziewczynki znowu dzisiaj dolar spadł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja już drugi raz rezerwuje sobie wczasy przez internet z portalu easygo.pl i nie miałam z ty żadnego problemu a ceny w biurze i u nich były takie same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ki70
Ja też lecę do tego hotelu w sierpniu i tez czytałam różne opinie ale zalezy z jakim nastawieniem się jedzie.Napewno będzie super.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×