Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Betti ja nie pamietam ile dokladnie sie jedie do Kapadocji. Fakt, ze to daleko. Tylko, ze naprawde warto to zobaczyc. Sa tam podziemne miasta Kaymakli i muzeum w Goreme. Najlepiej jechac na 2 dni. Wiecej sie zobaczy. Kwiatuszek ale Ty sie ubierz w tą kieckę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczoraj wrocilam
hej juz wrocilqam,pislam wczesniej bylam tydzien,jestem zakochana w tucji!!!:) bylam w kapadocji-bajkaaaa,chialam teez pamukkale ale mieli tego samego dnia i wybralam jak radszilyscie kapadocje;) nie wiem co chcielibycie wiedziec bo Pariss juz duzo napisala jak mcie jakies pytania to chetnie odpowiem za rok tez chyba bedzie turcja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettti
No dzięki za odpowiedzi. 1. Chciałabym wiedzieć czy męczące było to zwiedzanie kościołów, podziemnego miatsta, muzeum... Tak non stop chodzić, zwiedzać... Nie byłaś zmęczona? 2. Jechałaś tam od rezydenta, czy z jakiegoś tureckiego biura? 3. Ile kosztował taki wyjazd (2 dniowy) 4. Czy było to z wyżywieneiem (wycieczka do Kapadocji)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss nie ma kto mi zrobić zdjecia. Zrobie w turcji hehe. POfarbuje włoski ładnie ułoze do tego złote pantofelki i pojde do portu moze nie dostanie zawału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałam zapytać, czy wycieczki do Kapadocji są tylko 2 dniowe?? Czy widziałaś tam osoby z małymi dziećmi - takimi 3-4 letnimi?? Jak myślisz (byłaś to wiesz),czy takie maluchy nadają się na taką wycieczkę do Kapadoci (z Side, to podobno ok 8 godz jazdy autokarem). W jakiej miejscowości byłaś? Ile jechałaś czasu do Kapadocji?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielka37.
witajcie,od kilku dni czytam wasze zapiski i zazdroszcze wam tych cudownych wypadów do Turcji:) oczywiście tak pozytywnie:) Marzę o wakacjach w Turcji,byłyby to moje pierwsze wakacje za granicą. Postanowiłam zbierać kasę i pojechac tam w przyszłym roku,w maju,bo wiem od Pariss,że wtedy naprawdę jest taniocha:) Chcę kupić kilka książek,przewodników i w czasie oczekiwania na wyjazd trochę się dakształcić,ale te wasze historyjki i wspaniałe opowieści to już wiele. Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieje,ze nie macie mi za złe,że podczytuje sobie troszkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WCZORAJ WROCIŁAM Pisz wszystko ;co kupiłaś ,jakie ceny co widziałaś fajnego ;) Napisz jak przebiegał lot i czy miałaś jakieś niespodzianki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioleczka
Witam Turcjo- maniaczki;) ja właśnie wróciłam wczoraj z bardzo udanego urlopu:) Zrobiliśmy sobie pierwszy rodzinny wyjazd i padło na Turcje. Dokładnie byliśmy w Konakli i myśle, że nie mogłam lepiej wybrać. A na dodatek w ciagu miesiąca był to mój drugi pobyt, bo pod koniec kwietnia byłam na Riwierze słuzbowo noo i już po mnie;) tak mi się ten kraj podoba ze jak na urlop z rodziną to tylko tam:) Ogolnie teraz mam niedosty, bo jeszcze za mało widziałam ale wiem, że na pewno jeszcze w przyszłości zwiedze wszystkie warte zobaczenia w Turcji miejsca:) Temat podglądałam już wcześniej i trzymam kciuki za wszystkie przyszłe wyjazdy topiczanek;) pozdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamerka w turcji link proszę
czy możecie podać link tej kamerki co widać Turcję?? Kiedyś czytałam wasz topik i wiem o kamerce ale teraz jest ponad 300stron i nie mogę odnaleźć linku. Czy oglądanie tej str jest płatne? :) dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek ja też chciała bym zobaczyć Twoją kiecke nie mam dostępu do Waszego maila to może wyślesz mi na mój magdaole@op.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettti
PONAWIAM MOJE PYTANIA I BARDZO PROSZE O ODPOWIEDZI, MOZE JUZ GDZIES O TYM PISALYSCIE, ALE TEN TOPIK MA PONAD 300 STR A JA NIE JESTEM W STANIE TEGO WSZYSTKIEGO PRZECZYTAC... 1. Chciałabym wiedzieć czy męczące było to zwiedzanie kościołów, podziemnego miatsta, muzeum... Tak non stop chodzić, zwiedzać... Nie byłaś zmęczona? 2. Jechałaś tam od rezydenta, czy z jakiegoś tureckiego biura? 3. Ile kosztował taki wyjazd (2 dniowy) 4. Czy było to z wyżywieneiem (wycieczka do Kapadocji)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bettii jak chcesz sie dowiedziec wielu ciekawych rzeczy i porad to naprawde zachecam do czytania od poczatku bo szczegolnie tam jest najwiecej wartosciowych porad. Jakies pytania to chetnie pomoge ale nie co do kapadocji i pamukale bo tam nie byłam i mnie szczegolnie nie ciagneło. Chyba ze przyjme prace i zamieszkam to odwiedze pamukale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda jakie przygotowanie :) Marzycielka życzę Tobie spełnienia tego marzenia. Bedziemy trzymac kciuki a w nastepnym roku wybierzemy jakas ciekawą oferte Last Minute. Ja przewodnikow nie mam, ale mam kilka ksiązek z historią Turcji jesli chcesz cos takeigo i lubisz. Moze chcesz tez tytuły książek tureckiego pisarza Orhana Pamuka? Są ciezkie w czytaniu ale moze akurat sie Tobie spodobają. Ja chyba po wakacjach zaczne czytac Koran powoli. TEraz mam pełno ksiązek o Meksyku i Chicago ;) Fioleczka ciesze sie ze sie Tobie podobało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betti ja Tobie nie odpowiem bo w Kapadocji bylam tylko podczas objazdówek a nie z biurem lokalnym. Jak dla mnie takie wycieczki nie sa meczace. Zobacz sobie tutaj w tym biurze wycieczki. Biuro jest w Alanii, ma polskich przewodnikow. Jest jeszcze biuro Pacho Tours i U Leny. http://www.wujek-i-mariolka.com/index.php?option=com_content&view=article&id=57&Itemid=69 TO muzeum jest na świezym powietrzu. W skałach wykute są kościoły. A miasta podziemne to chodzi sie w podziemiach. DO tego zatrzymujesz sie w miejscach gdzie tufowe skały mają ciekawe kształy i gdzie są piekne widoki. Jesli mozesz sobie pozwolic na drozsza dwudniową Kapadocję za 90 E to jedz z rezydentem. Wiecej sie widzi i jest lepszy hotel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioleczka
Oj podobało się bardzo Pariss:) wrażenia same pozytywne, przede wszystkim pogoda świetna. Podobało mi się tym bardziej że byłam tu i ówdzie, a ostatnio z rodziną na Teneryfie i myslałam że po niej będzie tylko gorzej a jednak tak nie było;) A wcale nie chciałam jechac do Turcji bo myslałam, że arabowo itp (po Egipcie i Tunezji) nie za bardzo podobał mi się ten klimat, a okazalo się że Turcja już jest bardzo bardzo europejska i starają się bardzo:) Magdaola zazdroszczę wyjazdu do Limak Lary- widziałam ten hotel i jest zajefajny - swietny poziom, piękny teren a pokoje (przynajmniej te które widziałam) super:) pozdr:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kwiatuszek myślałam, że się sama zaprezentujesz w tej nowej sukience i w końcu będziemy mogły podziwiać efekty diety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczoraj wrocilam
hej ogladalam zdjecia mam ich chyba 600,duzo z samej kapadocji:) z alani tez zwiedzilam ja dokladnie najpierw pobiegalam po porcie pozniej panorama z zamku a na koniec rejs statkiem cudowny widok skaly wchodza do morza eh kapadocja to nie jst tak ze biegasz caly czas po niej:) zawożą autokarem po dolinach w jednej tylko sie zmeczylam :) dziecko jechalo z nami taka mala dziewczynka 3 lub 4 latka i byla grzeczna wszyscy ja zabawiali taka maskotka:) lot byl super zadnych wiekszych torbulencji kebap turecki super,kawa po tuecku mocna;) jestem mile zaskoczona naprawde ,mam poownanie do tunezji i jest o niebo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no Kwiatuszek sukienka super jak ja bym chciała taki nosić, ale musiałam bym najpierw co nieco schudnąć, takie większe co nieco hahahahah, a brak mi silnej woli, której zazdroszcze Kwiatuszkowi bo te 19 to u mnie był by nie lada sukces Paris stronke hihi pamiętam bo sama nie raz szukałam tych linków do kamer aż w końcu dodałam do zakładek i już nie szukam a strone nadal pamiętam- taka to ja zdolna jestem hihi fioleczka no mam nadzieję, że się nie zawiodę i hotel faktycznie będzie super.... bo jak sobie przypomnę Tunezję to brrr.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek sukienka mega:D:D:D A ja też się mogę pochwalić;p kupiłam buty do pracy,klapki które odłożyłam i sukienkę w h&m za 40zł:) i jeszcze na jedną będę polować:) takie do śmigania :D Pariss ciesze się,że sie wpasowałam tylko szkoda,że na wrzesień,ale zawsze:) Dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka u mnie też sie zaczyna burza, zmykam do męża bo sie boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochaniutkie ! Dzisiaj jestem troszkę wcześniej ,najpierw musiałam poczytać o czym pisałyście. O jejku ale u mnie leje! Dobrze że zdążyłam wrócić z pracy. Paris-siedziałam i czytałam a miałam co,i dlatego tak zleciało. Kwiatuszek-sukienusia super!!! To na razie na tyle. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×