Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Pariss- a nie mówiłam że za miesiąc po świńskiej grypie pozostanie wspomnienie. Miałam rację. To jest tak jak z naszą ptasią , nikt już o niej nie wspomina a ptaki dalej na nią zdychają. Niepotrzebna panika . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam również! :) BoBo-->faktycznie tragedia.. :( strasznie przykre są takie sytuacje... Ale dobrze, że jesteś już z nami :) Cały tydzień było piękne słońce, ale przyszedł weekend i pełne zachmurzenie...pewnie zaraz zacznie padać... Ja na 11:00 mam szkolenie firmowe...dobrze, że to tylko dzisiaj, bo przynajmniej jeden dzień będę miała wolny... Pozdrawiam Was i miłego weekendu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crazy-woman, dziękuję i 🌻. Pogoda faktycznie do duszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello arkadaszki! brzydka pogoda az nic sie robic nie chce a miałam w planie spacer. Dla pocieszenei chciałam wejsc na kamerki aby popatrzec a słonko a tu nie dzialaja buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Kwiatuszku nie działają i wtedy właśnie jak potrzeba to ich nie ma. Macie koleżanki stronkę z kamerkami na cały świat. Jest na co popatrzeć , ale Alany tam nie ma.: http://www.worldcam.pl/5,0,0,kamery.html wybierasz kontynent, później kraj i miasto i widok jaki Cię interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Bobo witaj! Smutne to o czym piszesz. Moj kuzyn kiedys tak samo zrobil, i do dzisiaj nikt nie wie dlaczego. Nie wiem jakie mysli musza najść człowieka, zeby cos takiego zrobić. 🌼 U mnie dzisiaj bardzo chłodno. Tylko 12 C i słonca nie widac. Jade zaraz na jedne zakupy a pozniej z siostra do Klifu bo nam powiekszyli go nieco. Wczoraj ogladalam stroje kapielowe i musze zaczac sie rozgladac za takimi po sklepach. ...tez nigdy nie płukam zebow woda mineralna. W koncu wody sie nie połyka tylko się nią płuka. Nigdy nie miałam wiekszych problemów zołądkowych w Turcji. Przestrzegając kilku zasad ( o ktorych pisałyśmy wczesniej juz nie raz) da sie uniknąc wszystkiego. Ja chyba musze raz usiasc i poczytac sama watek od poczatku i zapisac strony z tematami ktore sie powtarzają, typu: wycieczki, zemsta sułtana, waluta, hamam, targowanie, pakowanie itd. Iyi gunler!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss widze ze pomalutku pomalutku i bedzie studniówka ;-) Taka pogoda ze nic tylko na zakupy pojechac ale juz przetrwoniłam kase na ciuchy hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Kwiatuszek. W środę mam studniówkę. Zapraszam na drinka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolczi, ja twoich kamerek nie moge otowrzyc u mnie na jednej stronie biało a na drugiej tylko muzyczka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss w srode mnie nie ma poniewaz mam urdziny i to nie byle jaka liczba wiec trzeba to poswietowac. Heh przetaje byc dwudziestolatką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie miałam problemów żołądkowych ale robiłam te różne rzeczy ale na objazdówce to jedna dziewczyna cały dzień w Kapadocji zamiast z nami łazić to siedziała blisko autokaru i kibelka i była bardzo wymęczona dałam jej nifuroksazyd także nie piszcie że ten problem nie istnieje w Turcji może macie dobre żołądki i dlatego nie miałyście problemów albo może już przyzwyczajone skoro parę razy byłyście w Turcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny JAKI SUPER FILMIK znalazłam z Alanii!!!!!! Ogladajcie i tesknijcie!!! Ja zaraz chyba zemdleję! Trzeba go najpierw puscic raz a pozniej juz dobrze poleci. A dziewczyny, ktore jada pierwszy raz niech patrza co je czeka. http://www.vimeo.com/1147785 A dla Magdy mam Antalię: http://www.vimeo.com/1853568 w tych blokach na skarpie mieszka moj kolega. Widok z okna to te góry, niesamowite!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magiterka ja nie piszę nigdy, ze ten problem nie istnieje w Turcji. Trzeba tylko przestrzegać jak napisałam kilku zasad i problemu nie bedzie. Kwiatuszek w takim razie jestes usprawiedliwiona 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe obejrzałam ten filmik i mam uczucie jak bym tam była bo idealnie oddaje zycie nocne. smieszne jest tez to ze ludzie na dyskotece tancza nie do rytmu bo podkład Shakiry jest inny niz na disco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss- dobry filmik. Uciekam do Niemiec na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss👄 Masz podziękowania od małolatek za ten filmik.Mnie się też podoba. Jak możesz to dawaj więcej ;) Kwiatuszek -ta melodia to tylko podkład muzyczny do filmiku.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem tylko smiesznie to wyglada ze muza inna a ludzie tancza do innego podkładu a wyglada jak by to wszystko było nie do rytmu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek:) Powinna być jakaś turecka muzyczka ,ale ogólnie super filmik dla takich jak ja ,ponieważ jeszcze nie byłam w Turcji.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten filmik naprawde oddaje to co sie dzieje w Alanyi wieczorami i nocami. Chco jeszcze nie do konca. Bo wszytko huczy i wydaje sie jeszcze tłoczniej i weselej. Ale w dzien na plzy jest spokojnie to wieczorkiem jest przynajmniej hucznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten drugi filmik też jest super !Uwielbiam takie stare klimaty. Kwiatuszek czy w Alanyi tez jest coś "starego" ?Czy tylko nowe budownictwo i plaża ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss 🌼 Obejrzałam wszystkie filmiki.Cud,miód :) Kamerki dalej nie działają .Szkoda U mnie na Śląsku dziasiaj paskudnie,pada i jest zimno.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka sama pogoda jak w Warszawie az sie nic nie chce robic. Jadła bym i jadła. Dobrze ze słodyczy nie mam w domu. Pozostaje czekac na wyjazd tam przynajmniej pogoda zapewniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek🌼 Czy Ty pracujesz w Biurze Turystycznym ? Możesz odpowiedzieć jeśli nie jest tajemnicą ,ale jak nie chcesz to nie muszę mieć odpowiedzi.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Paris że pamiętałaś o mnie, pomimo tego że nie udziełam się za często na forum, ale za to śledze wasze wypowiedzi na bieżąco. Filmiki fajne aż sie nie moge doczekać wyjazdu, a to jeszcze 32 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek Ok dzięki -ja myślałam że Ty pracujesz w branży turystycznej.Pamiętam że jest tu wsród nas na topiku dziewczyna pracująca w biurze turystycznym,ale nie pamiętam pseudo.Myślałam że to Ty Kwiatuszek.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szazza a nie pomyliło ci się to z tym że my chciałyśmy swoje otwierać ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×