Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

teraz też chyba wezmę coś takiego bo na miejscu spokojnie można wybrać i prowizje nie są takie duże. w tamtym roku wybierałam i od ok 100 e będzie ok 20 zł prowizji więc spoko. ale na zakupy żadne nie licze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też ciekawa
Zajrzałam na ten topik, ale tu ponad 300 stron, a zależy mi na uzyskaniu najważniejszych informacji tak jak poprzedniczkom: - co warto zwiedzić? - czy Kapadocja jest męcząca, czy z dzieckiem 4 letnim można sie tam wybrać? - ile zabrac waluty ( i jaka waluta: dolary, czy euro??) jak mam opcję allinclusiwe na 14 dni, chcialabym pojechac na jakies 2 wycieczki, jade z mezem i 4 letnim dzieckie, czy 1500 zl w walucie to za malo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitkalo a gdzie jedziesz? Do jakiego hotelu, w jakiej dzielnicy? Obagol, Mahmutlar, Konakli?? czy centrum? Z porywaniami to nie wiem skąd te obawy. Turcja to cywiliziwany kraj a nie dzika Afryka! Wycieczka to koniecznie Kapadocja to ok. 60 E, a reszta to juz co chcesz i mozesz. Kapadocja to mus. Frogi moje all za 599 zł to jest tylko piwo lokalne Efes, do tego kawa z automatu, ciasteczka kruche i gin z tonikiem, no i ewentualnie soki z dystrybutora w plastikowych kubkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WALUTA obojętnie jaka. nie ma znaczenia co. Na miejscu zamieniamy w kantorze na liry. Wycieczki kupuje sie w euro lub w dolarach. Kapadocja z 4 latkiem nie bardzo. Lepiej wezcie cos lzejszego typu jakis rejs łodką po zatoce czy aquapark. Jesli nie jestescie w centrum to na dojazd do Alanii do centrum busikiem trzeba liczyc chyba z 2,50-3 $ za łebka o ile dobrze mowie. Jesli hotel jest super to nie ma potrzeby jezdzic codziennie na miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss czyli rozumiem,że zakupiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Frogi, ale mysle intensywnie. Dzisiaj znowu sie naradzłysmy z kumpelką. Ona ma teraz w sobote zajęcia i sie okaze czy bedzie miec na pewno wolny weekend 13-14 wtedy bedzie mozna myslec i dzownic do drugiej kumpelki po vouchery. Zobaczylam tez ze niestety 11 czerwca jest wolne i nie wiem czy na dlug weekend beda takie oferty. Chociaz juz dzisiaj w Jecie sa na 8-go za 999 wiec moze jeszcze zejda z ceny. Jakby sie udalo z voucherami to wyszloby super tanio znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A juz myślałam:D.. już kiedyś miałam pytać Pariss kochana:) jak to jest z tymi voucherami,jak Ty je tam masz i w ogóle i szczególe:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitkalo
Ja lecę w sierpniu, z koleżanką, na 2 tyg, opcja alliclusive, do SIDE, hotel Sun Club Side :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitkalo
Czy ta cena Kapadocji to jest z wyżywieniem, czy samam podróż??? A bilety wstępu, zwiedzanie to już w cenie, w tym 60 E jest????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tak siedzę i zastanawiam jak to jest z tymi temepraturkami... W Tunezji jest teraz powyżej 30stopni a w Turcji max.25... Jak byliśmy w październiku w Tunezji było 20-25max. stopni i pochmurno,deszczowo....Znajomi mówili co byli w Turcji,że tam o wiele cieplej,ładniejsza pogoda... hmm... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitkalo Kapadocja z biura lokalnego kosztuje ok. 60 E. W tym masz cene chyba jednego obiadu i sniadania. Wstepy wliczone. Twoj hotel jest blisko centrum Side wiec nie musisz dojezdzac. To duzy plus. Odlicz sobie na wycieczki i skalkuluj tyle ile wydalabys w Zakopcu np. Jak nie to bierz karte i wybieraj z bankomatu. Frogi ja te vouchery mam od znajomej z forum (ale znamy sie osobiscie juz ;) )ona dostaje je w pracy, albo jej pracownicy, ktorzy z tego nie korzystaja i chca sprzedac. Wtedy my korzystamy. Minusem jest to, ze mozna je zrealizowac w jednym biurze w Warszawie, ale wtedy załatwiamy sobie przez nia albo same telefonicznie wszystko i mailowo/faxowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milkaaa Ty sie pogoda w lipcu nie przejmuj :) Rzeczywiscie powoli sie rozkreca w tym roku, ale pewnie lato bedzie super gorace mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi czasami takie vouchery sa do kupienia na allegro albo ktos na forum wakacyjnym sie oglasza. Ostatnio dziewczyna oglaszala sie i sprzedawala ze Scana warte 3000 za 2.500 i zaraz do niej zagadalam bo moja przyjaciolka jezdzi ze Scana. Dogadali sie jakos i sa 500 zł do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitkalo
Serdecznie dziękuję za rady, odpowiedzi. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Pariss :) Mam nadzieję,że nie trafię na deszcze czy też jakieś fronty burzowe...ech,bo jakoś szczęścia do pogody nie mam...w Tunezji przed naszym przylotem skończyły się upały i nas to już tylko deszcze zastały...aż wstyd mówić,ale po powrocie musiałam iśc na solarium,żeby nie mówili...heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss dziękuje bardzo za wyjaśnienie teraz kumam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tam,że nikt już nie zaglądnie,ale pożegnam się jak przystało na nocną zmianę:) dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja witam Was wszystkie bez wyjątku,moje drogie! Wiem,że śpicie ale rano musicie wstać do pracy, ja to dopiero na 14-tą. Kwiatuszku-przyjmij szczere życzenia urodzinowe , szczęścia ,zdrówka,pomyślności oraz 100 lat. Frogi-zdrowiej i dawaj z nami w środę do Alanyi. Moje kochane nie mogłam być tu wcześniej z Wami ,a dlaczego to już wiecie bo pisałam wcześniej. To na razie tyle.Idę spać. Dobranoc.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo 63 dziekuje ża życzenia ale juz jakos tarsza o dekadę ;) Jejku jak ja ci zazdroszcze że już wyjedzasz w ta środę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Bobo co Ty robisz po nocach?? o 1:20 nie spać? ło matko! ;) U mnie dzisiaj pochmurnie, ale jak bylo wczoraj ciepło to ubrałam sie lekko i dzisiaj zaraz bedzie lało. Cały tydzien tak chodze, jak sie ubiore ciepło to jest goraco jak lżej to jest zimno. ech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam dzis bluzke na którtki rekaw i do tego wełniane bolerko gdzie rekawy 3/4 . I boje sie czy nie zmarzne jak bede wychodziła. Zaraz wyjazd słózbowy na lotnisko i dobrze ze samochodem bo bym zamarła. Zanosi sie że bedzie padać. Az musze wejsc na kamerki i choc tam popatrzec na słonczeko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a u mnie słonko, dość ciepło i nie zapowiada się żeby padało i dobrze, bo przyjechałam na rowerze :) i właśnie teraz idę go trochę z kurzu umyć bo brudny że wstyd na nim jeździć :) i do serwisu w końcu muszę jechać ale nikt mi nie chce na miejscu tego zrobić :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widze fannky zabiera się za sport. Ja pozostane jednak przy pływaniu ale dopiero jak rozwiaze kłopoty. Mam nadzieje ze jeszcze dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek nie do końca " się zabieram" bo rower to mój ulubiony środek transportu od paru lat i jeżdżę na nim kiedy się da :) pływam też regularnie ale to w żaden sposób nie wypływa na moją figurę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety mam za daleko na rower do pracy ;( potem za bardzo bym była zmeczona w pracy. Nie mowiac że musiała sie przebierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jakies 5-6 km więc spoko 20 min i jestem w pracy. w pracy i tak się przebieram bo ciągle umorusana chodzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry, witam :) BoBo chyba cierpiała na bezsenność hehe :P Mój rower skonfiskowała moja mama :P jak się wyprowadzałam z rodzinnego domu, to rower został, bo nie miałam go gdzie zabrać, no i przeszedł teraz metamorfozę, mama dorobiła sobie błotniki, bagażnik... i tyle się ostało z mojego górala hehe :P Ale ostatnio coraz częściej myślę o rolkach... :) mój facet nie chce o tym słyszeć i w żaden sposób go nie namówię na te rolki...więc chyba będę musiała poszukac sobie towarzystwa :P wiem, że kumpelka z pracy ze swoim narzeczonym śmigają razem więc może czasami się do nich dołączę ;) No a poza rolkami to coraz bardziej szukam po necie cen odnośnie kubów fintes.. jakoś mnie tak wzięło :P zobaczymy czy na chęciach się nie zakończy, bo u mnie to się często zdarza hehe :P Pozdrawiam i miłego dnia życzę...pochmurno aczkolwiek ciepło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×