Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gość ej bobo
nudne juz te twoje mizdrzenie sie do "psiapsiolki" frogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paris- to Ty ino dobrze obserwuj ten deptak.....całuję Lenka-zobaczę na pewno Teraz zmykam pod prysznic Pa pa pa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iyi geceler Pariss ja też chyba powiem już "do jutra" :) i czekam na specjalny syg od Bobo:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zaczęły się wyloty :) Bobo co ja pakuję ?? ok 8 bluzek i tyle samo spodenek, spódnic itd. jakieś 2-3 pary klapek. kosmetyki, ręczniki i mnóstwo innych pierdół :) razem wychodzi cała waliza. Bobo ja też nie mogę uwierzyć, że już jutro tam będziesz :) Miłego wypoczynku !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss,dobre perfumy w wolnoclówkach czasem są 50% tańsze,mały Chopard (30ml) kosztuje w perfumerii od 120 do160.Może w wolnej strefie będzie mniej,zazwyczaj kupowałam na lotniskach Dolce Vita albo Poisson Diora,i się opłacało:-) Bobo,pomyśl jutro o tych co będą marznąć w kraju,bo cholera zapowiadają oziębienie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zazdroszcze bobo
bo ona tam leci a ja juz tam byla buuuu tesknie za piwem efes Tarkanem i za turkami ktorzy umieli pare zdan po polsku;) w kapadocji najlepiej umieli np. moja babcia zachorowala zjadla loda wyzdrowiala albo lody lody na smietanie kto polize temu stanie haha turysci z polski ich wycwiczyli ;) tęsknie za widokiem Tuczynek:) no wiecie w chustach i tak ubrane ja na zime np w czarnych skorach hihi ciekawe czy im goraco nie jest? tesknie za portem i kapadocją napewno kidys tam wróce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! No, Bobo juz pewnie wyladowała. Zaraz bedzie mykać po Kleopatrze. Przejedzie z lotniska przez całą budzącą sie do życia Antalię i dojedzie do obudzonej Alanii i zaraz na plazę pospać. Ale się rozmarzyłam. Ja chce tam jechac na tydzien!!! 😭 A moja kumpela caly czas nie wie czy moze jechac. W kazdym razie dzisiaj ide mierzyc stroje i widzialam fajna sukienkę w Tchibo, mogłabym ja miec na plazę. Moze uda mi sie jutro wygrac w totka to sobie kupię tam mieszkanie i sobie pomieszkam w Alanii na zawsze. Albo Antalii moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki :) dixi 78---> Ja lecę z Gdańska z biura triada więc chyba się raczej nie spotkamy w samolocie.. a szkoda ;) No to BoBo poleeeciala się wygrzewać na słońcu...ehhh jak ma fajnie :D a my musimy czekać na swoją kolejkę hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dzień dobry! Co za pogoda:O ble! A jak z Bobo to nie wiem,czy nie mieli opóźnienia,bo po2 była straszna burza w Poznaniu ale może do tej 4:30 sie uspokoiło... Pariss😘 uciekam na uczelnie!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi dzisiaj cos naskrobię. Musze sie zebrac w sobie :) 👄 Piękna stopka ;) Crazy woman --> dobrze ze macie swoje kolejki. Ja do Turcji nie mam :O 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss-->tak czytając twoje posty, to w sumie z Tobą nigdy nic nie wiadomo hehe :P więc się nie zdziwię jak się załapiesz do kolejki jeszcze w tym roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a ja właśnie wcinam śniadanie i popijam kawką :) ale nie ma lekko zaraz się trzeba do pracy zbierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Witam się z Wami i zabieram się za robienie gołąbków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia704
Marzycielka----> szkoda, że być może odłożycie wakacje, ja już wakacje odłożyłam w tamtym roku, musze sie spreżyc i wyjechac bo zwariuje, ja planuje wakacje z moja druga połówka, co do kosztów to tez musimy pasa zacisnac, mielismy juz remonty, operacje pieseczka kochanego...i tak ciągle cos:/ ale jak juz pisałam...jak nie wyjedziemy do oboje zwariujemy. Trzymam sie zatem dzielnie planu wyjazdu i nie odpuszczam. Planujemy dwa tygodnie bo tak zawsze jezdziłam (po zachodniej Eurpie) i nie wyobrażam sobie dobrego wypoczynku, który ma starczyć na cały rok krótszego niz 2 tyg. co do cen, racja Pariss, może być różnie, ale to dopiero sierpień pokaże, jestem optymistką i licze ze za takie max 2,000 może jeszcze pare groszu, no dobra do 2,500;) uda sie cos kupic na 2 tyg.nie wiem czy to nie za mało???? Co do waluty to chyba faktycznie kupie cosik wczesniej, to jest dobry pomysł:) Waluta sie zawsze przyda;) Za rok na pewno wykupie wakacje duuuuzo wczesniej i nie bedzie problemu. A że ten rok to rok wariata i w pracy i wszedzie to wyszło jak wyszło i trzeba sie postresowac na lasta. A może już teraz lepiej kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia704
Marzycielka...jeszcze jedno..doskonale rozumiem Twoje remonty, troszke mam ich za soba, a jeszcze sporo przed soba... m.in mi sie szafa marzy taka duuuża...na całą sciane i też bedzie ale po wakacjach chyba;))) małymi kroczkami do przodu, a człowiek nie maszyna odpoczac tez trzeba powiedz to swojemu mężowi;))) mój prawie mąż wymyśla samochód zamiast wakacji, ale sie nie dam;) pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielka37
Witajcie dziewczynki:) Pogoda nieciekawa,więc uznałam,że to wspaniała okazja do zrobienia porządków. Mąż mówi mi ,że wpadłam w nałóg buszowania po necie i chyba ma racje.Zawsze dużo czsu poświęcałam internetowi,ale głównie allegro. Od kiedy znalazłam Wasze opowiastki,od wtedy poległam:) Czuję się świetnie w Waszym towarzystwie i mam nadzieję,że Wam nie przeszkadzam.W końcu i ja będę spacerowała plażą Kleopatry,a że za rok to co!:) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielka37
Zuzia--------nie daj się!!!!!!!!Jeśli masz trochę kasy na wyjazd to trzymaj ją i nie wydawaj na nic innego:) Masz rację trzeba odpocząć i 2 tyg to naprawde sie odczuje,a 7 dni myknie jak chwilka. Lepsz taka chwilka niż nic,jasne,ale ja niestety na tą chwilkę raczej nie uzbieram. Chcesz wyjechać we wrześniu-tak? Ja czekałabym na lasta,bo też miałam 2 tyś zł na wakacje,ale to trochę mało na wrzesień.oferty z zeszłego roku stały tak 1200 od osoby-sprawdzałam,a teraz ten wysoki kurs euro i jeszcze coś do kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roerkowa
hej dziewczyny to jeszcze raz ja powiedzcie mi prosze jaka waluta najbardziej operuje sie w Turcji:Liry Euro czy dolary? z gory dziekuje:0 pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej :) No wlaśnie ciekawe jak tam nasza Bobo?jak jej lot minął...około 2 w nocy nad wielkopolską szalała okropna burza :/ Ale teraz napewno już Bobo chłonie uroki Alanii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielka37
J a też jestem z wielkopolski okolice Gniezna i w nocy był spokój,nic się nie działo,ale do Poznania 50 km,więc nie wiadomo czy tam też był spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) ja już wróciłam sobie z uczelni:P ale pogoda brrr dopiero teraz przestał padać deszcz i trochę sie przejaśnia...a mówiłam i prosiłam Bobo żeby zostawiła to ciepełko bo będzie miała wystarczająco:P Uprzejmie donoszę:P,że nasza Bobo dojechała szczęśliwe i 11:37(u nas10:37)dostałam syg,co oznaczało,że jest już w swoim hotelu...a godzinkę później dostałam sms,że jest u naszych arkadaszy z hotelu, w którym byłyśmy na wakacjach 2008:D :D :D Pariss już się zastanawiałam czy doszła moja odp także spokojnie ide jeść śniadanko i na kawusie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiecie może czy jakbym wysłała sms z netu to czy ten kto odbiera za granica płaci tak jak za normalnego sms czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roerkowa--> tak już wspominałyśmy tu wiele razy najlepiej wymienic na miejscu walutę na ich liry,a co weźmiesz czy euro czy dolary to chyba nie a większego znaczenia,może Pariss/Kwiatuszek/Fannky są bardziej pewne co się lepiej opłaca,bo były więcej razy niż ja...ja w tamtym roku miałam euro i wymieniałam na liry,ale w tym roku tez się zastanawiam co wezmę,bo euro drogie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi nie ma obawy odbieranie sms czy to z internetu czy własnek komorki jest zupełnie darmowe. Natomiast ty wysyłajac z własnej komorki płacisz jak po kraju. Pod warunkiem ze wysyłas na polski numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jakbym ja chciała teraz wyłac sms do Bobo to ona nie będzie płacić? tylko ja ? Zawsze mi sie wydawało,że i tak sie płaci nawet za odbiór..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi spokojnie mozesz ze swojej koórki słac sms i ona napewno nic nie zapłaci. Zapłacisz tylko ty wg swojej stawki np 20 gr. Sprawdzone. Wiele sms dostawałam bedac w turcji i nigdy nie zapłaciłam zreszta jak byłam w Chinach na Sylwestra i kazdy słal zyczenia to tez nie płaciłam nic za ich odebranie. Tak wiec nie ma obawy ręcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhh jak w tej Alanyii pięknie..a przed chwilką jeszcze tak fajnie było widać spadochroniarzy nad plażą:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×