Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Pariss z kołaczem to mnie mama w konia zrobiła :) jechała w gości i mówię weź im bo tego jest za dużo dla nas. oni pojechali robię kawę, szukam i nic. Nie mogłam znaleźć okazało się, że mamusia się mnie posłuchała i wzięła całe :D więc tylko po kawałeczku rano spróbowałam :) pytałam Cię wcześniej czy wiesz coś na temat tego zielonego kanionu ?? to jest w antali??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo co do kopiowania to o tym też nigdy nie pamiętam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia12222
co do nurkowania to bardzo polecam. Ja byłam na snorklowaniu (takie nurkowanie dla amatorów bez butli i z samą rurką) i przeżycie jest niesamowite, jakby się weszło do zaczarowanej krainy. Nale kompletnie inne zmysły zaczynaja pracować, rybki się nie boją, super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak wyglada nurkowanie w Turcji bo o takim nie slyszalam od nikogo. Zreszta tam nie ma raf a woda nie jest tak przejrzysta jak np. w Egipcie. Fannky to widzisz poszło Tobie na zdrowie ;) he he W Kanionie nie bylam nigdy i nawet nie wiem gdzie jest, ale widzialam kiedys zdjecia i wyglada zabójczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znalazłam w necie : "Green Canion To jest kolejna wycieczka w jakiej miałam przyjemność uczestniczyć. Płynie się pięknym kanionem, podziwia widoki, trzecią co do wielkości tamę w Turcji... A wszystko na rzece Manavgat. Generalnie jest to wycieczka, na której się odpoczywa. Są także dwa postoje na kąpiel - ja się postanowiłam wykąpać. W Turcji jest to jedna z niewielu możliwości kąpieli w słodkiej wodzie. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa to w Manavgat jest tez tama. Bo az wierzyc mi sie nie chcialo ze tam dalej moglyby byc takie widoki i tyle przestrzeni skoro sa gory. Wszystko jasne. Trzeba tam jechac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie napisałam do Leny o program na Green Canion. Musze tam pojechać w tym roku bo to blisko od Alanyi. Pariss mam już funty bo okazało się że moje dzieci mają w nadmiarze i dały mi na dzień mamy w prezencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na jeep safari widziałam ta tame z góry zaraz znajde i przezuce na nasza poczte to same zobaczycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a może któraś z was wie czy można jeszcze w TR wymienić stare miliony tureckie na nowe. Mam kilkaset milionów i nie wiem czy je zabrać do wymiany czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dopiero teraz zobaczyłam,że to oferty na tydzień ehhh:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi- ale oferta super no nie. Naprawdę masakra cenowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już zaliczyłam:):):) Bobo no właśnie w tym problem,że nie jest:( bo to na tydzień, sama sobie narobiłam niepotrzebnie ochoty i teraz jestem mega zła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam fotki przepiękne , Kwiatuszku jak możesz to wrzuć na na pocztę coś więcej o tym Canionie, mam na myśli Twoje odczucia i czy warto? Frogi widziałam że na tydzień ale może we wrześniu też się taki trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , ależ my lecimy z tymi stronkami , współczuję tym co nas czytają od początku . Z ciekawości cofnę się i zobaczę kiedy do Was dołączyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to są chyba zdjęcia z safari a nie green canionu. ładne widoki tak w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo ja jak widziałam go raczej z góry a z punktu widzenia płyniecia to z pontonu. Chyba wole taki sposb niz takie slimacze płyniecie bo on by mnie po jakism czasie znudziło a dodatkowo pogoda uplna nie sprzyja siedzeniu bezczynnie. W pontonie bez przerwy byłam mokra to nie czułam skwaru a na jeepach polewalismy sie wszyscy woda. Z nienacka pojedzał inny jeep i wylewał ci wiadro wody na głowe. Ale potem mozna było sie odwdzieczyc tym samym. Przednia zabawa. Bawili sie dobrze zarowno młodzi jak i starzy. Nawet jechal za nami muzułmanin ubrany biała długa sztate z dwoma zonami ubranymi w (zapomniałam jak sie nazywa ta ich czarna suknia ) z pozakrywanymi twarzami i nawet nie wiecie jak one sie bawiły wysmienicie i polewaly woda innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz wysyłam wam zdjecia którym wygladam tak jak mnie mama lubego widzi jako przyszła synowa hehe zreszta sama mi dała chuste i zawiazała fachowo hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem Kwiatuszku że nie byłaś w Canionie tylko na jeep safari . Ale Canion widziałaś więc chyba wiesz czy warto tam pojechać? Wiecie co , ja dołączyłam do Was na 64 str. a Frogii- chwilę przede mną. Kwiatuszek to weteranka nie wspomnę o Pariss(od samego początku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak z punktu widzenia tych moich wycieczek naprawde warto. Bardzo mi sie podobało i widoki niezapomniane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie pojawiła na 12 stronei a dokładnie na moj pierwszy post odpowiedziała Fannky ktora jest zaraz pod moim postem ;) Co to były za czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Kwiatuszek zaskoczyłaś mnie, ja znalazłam swój wpis na 55 str i myślałam, że to pierwszy. Jednak widzę że pisałam coś przed pierwszym wylotem, pewnie w stresie byłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak ja kurcze wałki mam na włosach i szkoda mi zdjac a tu rozmowa przez kamere sie szykuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, spojrzałam na te Wasze pierwsze posty. Zaraz na 65 stronie pojawila sie tez Manuela. Kto by pomyslał, ze ten topik juz tyle istnieje. Ide ogladac zdjecia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×