Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Niestety kurs walut skacze z dnia na dzien na całym swiecie wiec to całkiem normalne, ze kurs jest rózny. U nas tydzien temu jeszcze dolar stał za 3,33 a dzisiaj juz 3,27 i spadnie ;) ....mam nadzieję :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe...Pariss 👄 wiem,wiem trudno zdecydowanie \"nie\" powiedzieć tym \"arabom\",oni i tak wyjdą na swoje ;) Więc pewnie gdybym była w Twojej sytuacji nie wiem czy i ja nie wypiłabym tej, jak pisałaś-pysznej herbaty ;) Jeśli chodzi o kapelusz.... wiem,może i modne,ale ja raczej nie czułabym się w kapeluszu... Co do pieniążków- raczej dodamy chyba te 500zł jeszcze....a zawsze w razie \"wu\" przecież są karty visa ;) (z tego co słyszałam obsługiwane również w Alanii).Z wycieczek to napewno Kapadocja z nocą turecką :) noi dodatkowo hamam...więcej raczej ie planujemy,no chyba że zmieni się to na miejscu.Też myślę,że bez szaleństw powinno starczyć :) Dzięki za wszystkie informacje,a o hamamie zdążyłam przeczytać Twoją wypowiedź Pariss ;) Teraz jestemna etapie czytania o roamingu w orange.Bo oczywiście jak jechaliśmy do Tunezji lastem,to nawet nie pomyśleliśmy o włączeniu tej usługi i praktycznie nasze telefony okazały się bezużyteczne... :o Dobrze,że chociaż internet tam istniał-jedyna forma komunikacji z resztą świata ;) Bo jeśli chodzi o budki telefoniczne,to też dziwnym trafem nie dało rady...(pewnie wynikiem był nasz jakiś błąd ale próbować próbowaliśmy na rózne sposoby-nijak). No więc...doczytalam że tę usługę należy włączyć będąc jeszcze w Polsce-typowo przed wyjazdem i dodatkowo uruchomić tzw. rozmowy międzynarodowe,by móc dzwonić do Polski... :) No mam nadzieję,że \"jestem w domu\" i żadne sieciowe sensacje nie przytrafią się nam... :) Jeśli wiecie coś na ten temat,to chętnie skorzystam z porady :) a ...Pariss-moim zdaniem wcale tak mało nie zwiedziłaś,chciałabym choć tyle co Ty i mieć choć 1/3 tej wiedzy ;) fannky-dzięki,pewnie,że damy radę ;) A mapki to tak zbieram z drugiej strony tez na pamiątkę :) tą z Tunezji mam i tylko jak na nią spojrzę,to wiem co zobaczyłam i gdzie byłam dokładnie,chociażby podczas 2-dniowej Sahary :) Kochane turkomaniaczki jesteście nieocenione ;) Ten wątek to istna skarbnica wiedzy :) Mówiąc szczerze to tak jesszcze nigdy nie przygotowywałam się do wakacji...ale uważam że wiedzy nigdy za wiele...;) Teraz wiem na co zwrócić uwage itd. Jeśli chodzi o nasz poprzedni wyjazd-Tunezja,to był calkowity spontan,a tam na miejscu tak wszystko szybko się działo,tydzień przeleciał w oka mgnieniu i...czuje się teraz niedosyt...Też zw. na pogodę-jednen cały boży dzień była ulewa więc był całkowicie stracony...Widzieliśmy to i owo ale tak \"po łebkach\"-za mało czasu,za mało wiedzy,rozeznania...Ale też było fajnie :) Dzięki,dzięki jeszcze raz dizęki 👄 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhaaa...wiecie co? Mówię do męża,że podczas dwudniowej Kapadocji warto wziąśc noc turecką,a ona na to: "A co to jest?" :) No to tłumaczę...hehe- on na to "gdzie taniec brzucha itd..." Ach Ci mężczyżni-nie znają się no...Ale namówię go :D A napewno jak już z tego skorzystamy to śmiechu i zbawy nie będzie końca... Tak to juz jest-najpierw nie,nie,nie... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milkaaa, ale zaglądnij jeszcze przed wyjazdem. Pewnie jakies pytania i tak \"sie urodzą\" ;) Tesik juz blizej blizej...adrenalinka rosnie. Wkleję Wam zdjecie lotniska w Antalii zebyscie mialy przedsmak ;) Zdjecie nr 1 http://img41.imageshack.us/img41/2756/antalyaairport.jpg Tam z góry po prawej wyjdziecie po kupieniu wizy i na dół na taśmy po bagaże. I na lewo jest wyjście zdjęcie nr 2 http://img3.imageshack.us/img3/6853/airportayt.jpg jak bedziecie wracac to idziecie wlasnie tutaj do góry po tych schodach. Ci Panowie sprawdzają karty pokładowe i paszporty i dalej są sklepy wolnocłowe. Najpierw trzeba wyszukac swojej bramki bo moze sie okazac, ze bramka jest np. na dole i trzeba zjechac windą, a tam tez sa sklepy takze lepiej byc blizej. Zdjecia sa z netu. O roamingu nic nie powiem bo ja mam od poczatku jak kupilam telefon w Erze. Natomiast w orange mam na karte i tez byl odrazu chyba. Najlepiej zadzwonic albo isc d salonu i odrazu podpytac jaka siec jest najtańsza w Waszej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss oczywiście,że jeszcze tutaj zajrzę :P :) kurcze,te zdjęcia nie chcą mi się otworzyć,nie wiem co jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Wszystkim :) 👄 Pariss--> dzięki 🌼 jak szukałam info to były, ale kilka lat temu dodawane, a te widzę aktualne :) Mam do Ciebie takie pytanko: gdzie u nas w 3city wymieniasz walutę? Zupełnie się nie orientuje, który kantor ma niższe ceny niż pozostałe. Szukałam info na necie ale nie znalazłam takich, które podawały by informację o swoim kursie. Będę wymieniać sporo kasy od razu więc wolałabym kupić jak najtaniej - wiadomo :) Dobrej nocy :D pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już w domu jestem. ale koledzy mnie odwiedzili i dalej pijemy :P nie wiem czy od tej mieszanki łeb mnie jutro nie bedzie bolał :P_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky- udowodnij chłopakom,że masz mocną głowę,powodzenia A teraz mówię DOBRANOC!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo spoko oni znają mnie od lat ( mniej lub bardziej ale znają :P ) wiedzą że dam im radę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w nowym tygodniu fannky żyjesz ? :D U nas na Śląsku znowu się zaczyna koszmar, do czwartku burze i deszcz .Ja Wam życzę pogody słonecznej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki z rana! W wawie od wczoraj 30 stopni pieknie swieciło słoneczko cały dzien. Dzis rano 22 stopni przynajmniej tak było o 5 rano. Teraz siedze w pracy ale o 12 bede musiała zwiac na godzine aby pojechac i wyjsc z psem hihiii. Waluty nadal nie kupiłam i ciekawa jestem jak bedzie dzisaj kurs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również witam się w poniedziałek :) A miało być tak niby ładnie w ten weekend..i co i nic :( chmury na maksa wczoraj. Dobrze, że w sobotę było nieco słońca..ehh co za lato.. Pozdrawiam serdecznie w poniedziałek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! U mnie dzisiaj mglisto i pochmurnie ale bardzo parno i ciepło, lekki wiaterek. Ciekawe czy bedzie padac. Dzisiaj ide w koncu do fryzjera. Dwa tygodnie czekałam i sie doczekałam. Juz nie moge patrzec na moj odrost. Crazy woman, ja zawsze patrze na kurs w tym kantorze : http://www.kantor-promes.pl/ maja tez w Gdansku kantory. U mnie w Gdyni jest w kantorach zawsze ten kurs co u nich. Ciekawe jak dzisiaj bedzie waluta sie wahac. Mysle, ze w srode, czwartek mozna sie przygotowac na duzy spadek (jak co miesiac) i kupic duza sumę. Takze szykujcie kasę dziewczyny ;) Jak kupujecie wieksza sume to proscie o jakas znizke o 2-3 oczka (grosze) nizej. Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Pariss 🌼 Właśnie to był jeden z dwóch kantorów, które podają ceny walut na swojej stronie. Mam nadzieje, że nieco spadnie, bo 4,59 cholercia to sporo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Szazza żyję :) mówiłam że dam radę :P u mnie pogoda w tym tygodniu będzie taka do zdechnięcia 30 st i zachmurzone + opady. bleeee przy tej pogodzie coraz bardziej chce mi się wyjechać do ukochanej Turcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky- wiedziałam,że się uda bo przez całą noc trzymałam za Ciebie kciuki. U mnie 18 st. bez słoneczka, a po południu ma popadać i nawet ma być burzowo. Teraz uciekam do kuchni coś ugotować a później do pracy. Życzę miłego dzionka.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wszsytkich witam w nowym tygodniu Podobnie jak i u Was , u mnie pogoda niezdecydowana ... Odnosnie wymiany pienędzy to mam pytanie - bierzecie ze soba tylko euro czy dolary też? W weekend zrobiłam listę rzeczy, które mam wziąc ze sobą z podziałem na te, które juz mam i na te, które jeszcze muszę kupić :) Wyszło, że trochę rzeczy musze kupić :) Ale co tam - zakupy to przecież sama przyjemność :D Miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobra ja tylko euro tak jak pisałam w sumie różnica jest nieznaczna przy wymianie na liry a euro jakby zostało ( :D ) to przyda się do niemiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ten uśmiech miał świadczyć że nie wierzę w to :) w tamtym roku wybierałam jeszcze pod koniec bo przehulałam całą kasę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania000000
Witajcie. dzięki wszystkim za dobre rady..nie wiem czemu ale wakacje powinny cieszyć człowieka a ja jakoś jestem coraz bardziej przerażona..:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jadąc na wakacje ,co zabieracie do bagażu podręcznego ? Pytanie banalne ;) Ale tak z ciekawości chcę wiedzieć 🌼 Nie pytam o to co kupicie na bezcłowym :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×