Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gość malinooka z rynsztoka
wyszla mi :) pierwsza szklaneczka troche słaba, ale przy drugiej dałam więcej naparu i jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć cześć-jeszcze tylko 7 dni-i...witaj Turcjo 👄 🌼 ps. u mnie właśnie burza nadchodzi...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzunia
Hola, hola, ja sie poslusznie melduje, ze jeeeszcze zyje :D Strasznie Was podziwiam za ta masowa produkcje wpisow........ktore ja musze nadrabiac!!!!!!!! Ehhhh, zeby nam tak PKB roslo :D :D :D Jeszcze nie mam polskich literek.... musze jakiegos facia tu zgwalcic, zeby mi to przywrocil do porzadku ;) bo juz nie moge jako ta pomaranczka :( Kari, Ty w Ojczyznie sie bujala...a zdjec nie podrzucila, oj Ty Ty :( Pozdrawiaki cieplutenkie dla Was wszystkich podsylam.......no i chcialam zauwazyc, ze wrzesionek juz nie tak daleko i .........URLOPIK!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Fannky jestem pd wrażeniem! Szacun 🖐️ za ten wpis o herbatce ;) hi hi ...dawaj indeks :) Jest jeszcze wersja druga, ze herbaty w górnym czajniczku nie zalewa sie tąodrobiną wody tylko na dole gotuje sie suchą, ale jak dla mnie to ten sam smak. U mnie dzisiaj rano było biało tak, ze nic nie widziałam a w dzien pierwszy raz było mi potwornie gorąco w tym roku. Jak tak bedzie w sobote to jade na plaze bo nie wytrzymam. Kari załatwiłas wszystko w Polsce? PO ile tak orientacyjnie kupiłas okularki? Ja sprawdzałam ostatnio na wolnocłówce we Frankfurcie i troche drogo bo ponad 120-150 kosztowały najtansze z Guessa. Ja to jeszcze mam problem z okularami bo zadne mi nie pasują. Zanim cos znajde to lato mija. Dzunia jak Ty tak bez polskich literek? :) 👄 Lece kamerki sprawdzic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie widzę bo swiatla sie odbijaja, ale ta 2 wyglada mi na dzielnice Oba? W dzien tam nie bylo po lewej plazy i wzgórza w oddali? A 4 to nie mam pojecia? W pracy niestety niemoge wejsc bo mi sie nie wyswietlają, moze jutro zdaze przed zachodem slonca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez dolar po 3,23 i jak dla mnie to dobra cena, ale ciekawe jakjutro. Ja zreszta chyba w tym miesiacu nie kupie, jak juz to pod koniec lipca raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Pariss dzięki, co najmniej piąteczka powinna być :D ej wiecie co, nie mogę się doczekać tego naszego spotkania :) byłam dziś na działce zobaczyć co tam się dzieje i powiem wam ale mam piękne lilie. Serio cudooooo na jednej łodydze po parę takich wielkich kwiatów. Normalnie rzadko jakiś kwiat tak mnie zachwyci aż jutro zdjęcia im zrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky przyznaję 6-kę z kwiatkiem 🌼 hi..hi.. A zdjecia koniecznie chce zobaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbieram sie. Wiecie ja znowu mam zakrecony tydzien, ale poprzedni dał mi popalić i kg mi zleciał. Chociaz jeden plus tego zamieszania :) A moje kolezanka idzie na urlop juz za 2 tygodnie i bede 2 tyg odpoczywac :) 11 lipca ide tez do Zuzi na urodziny i kompletnie nie wiem co mam jej kupic :O Jak sie jej zapytałam to ona długo myslała i powiedziała: balony, balony mozesz mi przyniesc to bede miala wiecej (do przybrania domu na urodziny) A ja mowie: balony!??? No co Ty dziecko? A ona taka ździwiona, ze nie zadowoliła mnie ta odpowiedz mowi: to moze byc jakis kwiat....w doniczce np. :D :D :D ....myślałam, ze padnę ze smiechu ;) Dobranoc wszystkim 🌼 i pozdrawiam wszystkie zmiany bo ja to juz na zadne sie ostatnio nie załapuję ;) p.s. Fannky ja tez juz sie nie moge doczekac. Zeby ładna jesien byla to bedzie cudownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss ile ona ma ? jak pamiętam to jakaś modnisia bo paznokcie malowałyście. może jakiś perfum dla dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was gorąco U mnie dzisiaj słoneczko i już bardzo gorąco :D Życzę miłego dnia :) Jeśli się nie mylę to dzisiaj ktoś wraca ,chyba Magdaola 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Słonko slicznie świeci :) :D W końcu lato!!!! Szazza widzę że ty tez ranny ptaszek :) Udanego dnia wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam również :) Oj jak super wczoraj było :) w końcu ciepło i słonecznie :) ful ludzi na plaży, wszystkie \"przybytki\" plażowe ;) pootwierane, tak jak powinno być latem :D Dziś też już o siódmej rano było 20 stopni :D Pozdrawiam letnio Wszystkie 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Witam słonecznie i gorrrrąco! Ufff! ledwo doszłam. Dobrze, ze do popołudnia mamy zacieniony pokój to jakoś przeżyję. Faktycznie, dzisiaj wraca Magdaole z Antalii. Ciekawe jak jej sie podobało. Jak to szybko zleciało...zreszta mi ostatni tydzien zleciał jak z procy. Fannky ona ma 4 latka. Moze rzeczywiście jakis perfumik dla dzieci. I do tego blyszczyk. Ostatnio błyszczyk jej dałam taki mały w kształcie serduszka z breloczkiem to była szczęśliwa. Mam tez jej 2 fajne zdjecia i myslalam zeby wywołac i dac w ramki do powieszenia. Dzieci teraz mają przeciez tyle zabawek i ciuchów ze naprawde jest problem. Jeszcze ksiązka mi została bo ona bardzo lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie rano w pełnym słoncu było 30 C a w cienbiu 24 C 🖐️ ale jest lekki fajny wiaterek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, słuchajcie mam takie pytanie: czy jak się jedzie w sezonie - jak ja w tym roku - to nie ma problemów, żeby wykupić wycieczkę do Kapadocji ?? Czy może lepiej skontaktować się mailowo z Mariolką i wstępnie zarezerwować jakiś termin ?? Jak myślicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crazy nie ma raczej problemów, ludzi dużo w sezonie ale biur jeszcze więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki fannky :) bo już tak się zaczęłam zastanawiać czy przypadkiem nie zrobić jakiejś wstępnej rezerwacji.... No euro spadło znowu: 4,53...ciekawe czy jutro też jeszcze spadnie... kurcze nie wiem jak długo czekać żeby nie było jakiegoś skoku znowu bo się wkurzę hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crazy-woman ja tez się zastanawiam cały czas kiedy wymieniac kasę - czy już, czy jeszcze poczekać. Skłaniam się ku opcji \"jeszcze poczekac\" choć i tak nie licze na jakieś rewelacje. Mam tez do Was pytanie czy chodzicie na solarium, albo opalacie wczesniej przed takim wyjazdem, żeby przygotowac skórę trochę do słońca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba!:) u mnie też gorąco i słoneczko...a wczoraj dostałam tel i idę do mojej wcześniejszej pracy na te 3dni trochę mętlik miałam z tego powodu,ale nie chce mi się już nad tym zastanawiać... Pariss Zuzia jest świetna:D a kamerke nr 2 znów zmienili tak jak było...nr 4 to jest duże skrzyżowanie(najpierw myślałam,że ma coś wspólnego z rondem,ale nie ma;P ) i widać tylko szerokie pasmówki,zero plaży, deptaka czy kale,są tylko budynki (może i dość nowe) więc pasowałoby na jakąś trasę wyjazdową...także jednym słowem nic ciekawego:O dolar 3,22 euro 4,53 .... jak miło ;) tylko ja i tak jeszcze nie kupuje.. buziaki i pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna Kobra--->ja mam ciemną karnację więc na solarium jeśli pójdę do kilka razy na tydzień przed wyjazdem. Oprócz tego już jestem nieco opalona i biorę Capivit Sun.. :) więc myślę, że nie powinno być źle.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na solarium też nie chodzę bo też mam ciemną karnację i w ciągu lata szybko się opalam. Także jadąc na wakacje jestem już opalona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczynki za odpowiedź :) Ja niestety nie jestem posiadczką ciemnej karnacji, poniewaz jestem blondynką :) Ale na szczeście nie jestem tez strasznie blada więc trochę skorzystam z solarium przed wyjazdem, bo na opalanie na słonku nie mam czasu. I też jem beta karoten ale to bardziej z zalecenia lekarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ciemno, i słychać grzmoty od pół godziny. Co to bedzie? Co to bedzie? ;) Ja na solarium poszłam jakies 4 tyugodnie temu 2 razy po 5 minut i dostałam jakies uczulenie, piłam pozniej przez tydzien wapno bo nie chcialo przejsc. Coraz bardziej słychac......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolczi
Czarna Kobra, ja rok temu jadac do Portugalii nie poszlam na solarium ani nie bralam beta-karotenu. Mialam tylko wsyokie filtry, ktorymi sie smarowalam. Rezultat: najpierw alergia sloneczna- wysypka,a potem na granicy poparzenia (dreszcze i bol przy zakladaniu ubran). Teraz przed wyjazdem do Turcji wychodzilam swoje na solarium i dzieki temu skora byla juz opalona i w polaczeniu z wysokimi filtrami nie reagowala jak szalona na pierwsze slonce. Nie bylo klopotow z oparzeniami w tym roku wcale. Polecam chodzenie na solarium w przypadku osob takich jak ja: bardzo jasnych blondynek, bo potem sie nie martwisz,ze zwiedzajac cos poparzysz sobie np plecy, bo ja plecy mialam non stop odsloniete. A co do szkodliwosci solarium- wszystko w nadmiarze szkodzi:) Raz w roku jak sie pochodzi pare razy, to sie nic nie stanie... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paiss--> u mnie w GD tez już te grzmoty słychać ale żadnego poważnego zachmurzenia burzowego nie widać ... ;) pewnie ciągnie z Gdyni dopiero ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to widzę że zamieniłyśmy się pogodą bo u mnie do wczoraj lało a dziś lato w końcu się zrobiło :) ale nie na długo od piątku zaś ma lać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolczi - własnie takiej sytacji sie obawiam i wolę nie ryzkować - juz dzis sie zapisałam na solarium i do samego wyjazdu bede chodzic. Ta skóra będzie choć troche przygotowana na takie duże słońce, które mnie czeka w Turcji :) Poza tym napewno bedą ostrozna jesli chodzi o opalenia bo kiedys miałam pokrzywke słoneczną - straszne, skończyło sie na pogotowiu i zastrzyku odczulającym :O Prawdopodobnie uczuił mnie wtedy jakis kosmetyk :O Dzis pogoda na Śląsku na oplanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w parne popołudnie. Gorco az nie da sie zyc. Codziennie burza alo dwie ze człowiek az podskakuje jak huczy. Dolar tanieje. Ta 4 kamerka z wczoraj to widok na wyjazd z miasta za szpitalem. Mam pytanie bo mam zmiane do Egiptu linii lotniczych i mam miec miedzyladowanie. Nigdy w czarterach tego nie miałam i jestem ciekawa ile czasu trwa takie siedzenie w samolocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×