Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Szazza gdzie byłas dokładnie w Grecji? Opowiedz cos więcej! No wiem topic jest o Turcji :p ale mały wyjąteczek możesz zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki @ Ja lecę poderwać jakiegoś marynarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna Kobra ----ja byłam w Nei-Pori to jest Riwiera Olimpijska ,100km od Salonik a 150km od Meteora.Klimat extra,wkoło góry Olimp,woda kranowa źródlana ,plaża piękna piaszczysta.Wiem że i Bobo tam była. Pariss jak poderwiesz dwóch marynarzy to odstąp mi jednego ;) Życzę powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny! pomóżcie :) robilyscie sobie moze w domu kawę turecka? ja dostalam od znajomej z turcji kawę, z tym że nie mam odpowiedniego \"garnuszka\" zeby ją przygotowac chodzi mi konkretnie o cos takiego http://ursispaltenstein.ch/blog/images/uploads_img/turkish_coffee.jpg co polecilybyście mi użyc zamiast tego garnuszka do przyrządzenia kawy po turecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek zobacz sobie te zdjęcia z linku o hotelu sea sight, mi się od razu z blue starem skojarzyło, te pokoje podobne umeblowanie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky to prawda to pierwsze zdjecie robi wrazenie ze to blue star. Dopiero jak widac go zboku to juz nie. Basen tez podobnie za murem i idze pewne podobienstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinooka----nie wiem jak się parzy kawę po turecku ,ale powiem jak się robi po arabsku w takim dzbanuszku po arabsku to rakwy:gotujesz wodę z cukrem ,następnie wsypujesz kawę to wszystko ma być na bardzo wolnym ogniu gotowane,jak będzie kawa się podnosić i robić piana znowu odstawiasz mieszasz i jeszcze raz na ogień.POmalutku wlewasz to małych filiżanek tak aby nie opadła pianka.Przed wypiciem tej kawy powinno się wypić pare łyków czystej nie gazowanej wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jestem a więc Turcja super zdecydowanie lepsza od Tunezji, stwierdzam pomimo że za dużo nie widziałam bo byłam tylko na jednej wycieczce i to w delfinarium w Belek bo z moją emilką to raczej może następnym razem standardowe wycieczki zalicze teraz jest za mała. Hotel Limak Lara super wypas wszystko czego się tylko zachciało tam było, baseny, restauracje, plaża nopięknie poprostu i już, co do sklepów to oczywiście same oryginalne Gucci, Prada, Swarowski. jadąc z lotniska do hotelu potrze po drodze a tam neon sultan bazar albo shoping mall myśle sobie super dużo sklepów do okoła porobie tanie zakupy a tu szok ide do pierwszego lepszego centrum niby bazaru a tam wchodzisz przez bramki do wykrywania metali jak na lotnisku, strażnik cię ogląda z góry na dół no ale nic wchodze dalej a tam bez potężnej kasy to lepiej nie idz same firmowe sklepy nawet znalazłam sklep Guessa ale torebki takiej na jaką ma ochote Pariss i ja zresztą niestety nie było. obeszłam całą dzielnicę no i znalazłam kilka sklepików z rzeczami \"made in turke\" ale ceny też dość wysokie chociaż pod koniec targowanie się opanowałam do perfekcji bo ceny zbijałam o połowę hihi. zresztą czego się mogłam spodziewać jak nie samej drożyzny w dzielnicy 5* hoteli. Następnym razem pomyśle o Alanyi ludzie z mojego autobusu byli zachwyceni. ale sie rozpisałam hahah no może dopisze coś jeszcze wieczorem jak moja emka pójdzie spąć, buźka kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALIZKA
HEJKA TO BYŁY MOJE PIERWSZE WAKACJE W TURCJI. CO DO SKLEPÓW TO TEZ MAM PEWNE OBIEKCJE, GDYŻ CENY DOŚĆ PORÓWNYWALNE JAK U NAS. NIE MÓWIĘ TU OCZYWIŚCIE O BAZARACH - KTÓRYCH W OKOLICY ALANYI BYŁO NAPRAWDĘ DUŻO - ALE NIE MA CO SIĘ OSZUKIWAĆ TAM ORYGINALNYCH RZECZY NIE KUPISZ - TAK... WSZYSTKO NAZYWA SIE ADIDAS PUMA NIKE DOLCE GABANA ITD. ALE Z ORYGINAŁEM TO NIE MA NIC WSPÓLNEGO... NIESTETY ALE JA TAM POJECHAŁAM WYPOCZĄĆ ... I RZECZYWIŚCIE WYPOCZĘŁAM ... WIDOKI NIESAMOWITE - Z JEDNEJ STRONY GÓRY TAURUS Z DRUGIEJ STRONY MORZE - I HOTEL... W KTÓRYM NAPRAWDĘ NICZEGO NIE BRAKOWAŁO - OBSŁUGA THE BEST ZAWSZE WSZYSTKO NA SWOIM MIEJSCU. AHA POLECAM WYSKOK NA DISCO DO - OBOJĘTNE KTÓRE WSZYSTKIE MAJA SWÓJ UROK - NIGDY NIE BYŁAM NA TEGO TYPU IMPREZACH - TO NIE JEST TO CO U NAS W POLSCE - PEŁNY LUZ ... KAŻDY TAŃCZY GDZIE CHCE I O DZIWO NIE WIDZIAŁAM ŻADNYCH DZIWNYCH SCEN.. WIECIE O CO CHODZI KTO MA OCHOTĘ ... TO WYCHODZI I TYLE - OCHRONA TEŻ OK. PEŁNO NARODOWOŚCI KAŻDY NASTAWIONY POZYTYWNIE. POZA TYM POLECAM WYCIECZKI FAKULTATYWNE. JA CO PRAWDA MIAŁAM 2 CÓRECZKI 2 I 6 LAT - WIĘC NIESTETY NIE Z WSZYSTKICH UROKÓW MOGLIŚMY SKORZYSTAĆ ALE ... POMIMO TO JUŻ TERAZ WSIADŁABYM W SAMOLOT I POJECHAŁA TAM JESZCZE RAZ... MACIE PYTANKA TO PISZCIE!!!! POZDROWIONKA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomniałam Was koleżanki przed moim wyjazdem zapytać, która z Was chciała by dostać kartkę z Turcji ale oczywiście jak to zwykle u mnie bywa moje dziecko na dwa dni przed wyjazdem rozchorowało się i biegałam do lekarza i po aptekach z antybiotykiem, myślałam że lot będzie koszmarem jak jej nie przejdzie bo kaszlała tak mocno że aż wymiotowała, ale po dwóch dawkach leku jej przeszło i lot minął zaskakująco dobrze, a co do międzylądowania to nie było aż tgak źle wsiedliśmy do samolotu we wrocławiu ledwo wystartował a już lądował w krakowie tam kazali nam wysiąść z samolotu, dali nam zastępcze karty pokładowe i zawiezli do hali gdzie czekali ludzie z krakowa, po jakiś 30 min odprawili nas ponownie i polecieliśmy już do Turcji, powrót już miałam normalnie bez międzylądowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ mnie odwiedziła koleżanka, obaliłyśmy żubrówkę i idę spać bo rano trzeba wstawać do pracy :O aa zaprosiłam ją jutro na obiad napiszę tutaj żebym do jutra nie zapomniała :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam się jeszcze raz 🖐️ tym razem ze świeższym umysłem :D kto się zna na komp ?? kumpel mi robił coś na komp. i włączył mi jakąś opcje że moje ulubione tematy się nie przechowują 😭 muszę codziennie od nowa szukać. Patrzałam w opcjach prywatnych danych ale w sumie nic mi nie pasuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim z rana. W wawie tak goraco i duszno ze idzie oszalec. Zaraz zbieram sie na zakupy a potem jade do rodziców na działke. Coraz bardziej podobaja mi sie moge suwaczki ;). Pakowanie zaplanowane na jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry;) szybko sie witam skoro mam szanse być dziś trzecią co nie jest łatwe u Nas,gdyż Szazza i crazy_woman czasami powalają ( mnie przynajmniej) godziną pobudki:D i duże buziaki dla nich😘 a teraz cofam się o stronę,bo trochę napisałyście wczoraj,przede wszystkim widziałam,że magdaole sie odezwała:) hej hej Fannky i Kwiatuszku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss Słońce i jak tam?????!!!!!😘 Fannky niestety nie umiem Ci pomóc:O Kwiatuszku jak Ci fajnieeeeeeeeeeeeeee:D ajj... Ciekawe jak przygotowania Milki?.. Czarna Kobra- ja na swoją pracę nie narzekam:P jeszcze:P a w Grecji byłam na objazdówce,też mi się bardzooo podobało więc jak najbardziej również polecam:) Magdaole to co za rok Alanyia?:D ahh zapomniałam nawet,że dzisiaj sobota:P hihihi więc udanego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny;) Nareszcie po sesji i upragnione wakaacjeee. Widzę, że pierwsze powroty juz są;) Wszyscy się cieszą, podoba mi się ten nastrój ; ) Pozdrawiam Wasz wszystkie bardzo serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelica220 gratuluje:) bo doskonale wiem jak fajnie mieć już wszystko za sobą,ja jeszcze w śr yhh:O pzdr;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fanky,frogi wy ranne ptaszki 🌼 Pariss masz dla nas tych marynarzy ? ;) Chyba wczoraj coś poderwałaś ,bo już ta godzina i sobota a Ciebie ani widu ani słychu :( U mnie gorąco :) Od rana jestem zalatana ,chcę wyszykować moim chłopakom chałupe przed wyjazdem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim No więc...jeszcze tylko 4 dni :D Tak w zasadzie moje przygotowania są...jeszcze zerowe :P Oprócz tego,że zakupy już były-ostnie w czwartek-gdzie tym razem uposażyłam mego męża w letnie ciuchy,których niegdy za wiele :) Jutro mam zamiar wszystko poprać-mimo,że niedziele,ale chcę mieć wszystko \"na świeżo\",a w poniedziałęk to już trochę za późno bo czasem mi nie wyschnie...do wtorku :) Czyli jutro pranie,w poniedziałek prasowanie a we wtorek-pakowanie :) Ech...ostanio mam problemyz interrnetem,dlatego tak często nie piszę... A...dzisiaj dzwonił Pan zbiura i potwierdził wyloty :) :D Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolczi
hej zazdroszcze tym wszystkim, ktore jeszcze wakacje maja przed soba. Niewazne gdzie- czy w Turcji czy w Meksyku czy gdziekolwiek indziej. Wazne,ze slonce i cieplo... mnie juz nic nie czeka egzotycznego takiego, ale kombinuje jakby na pocieszenie na koniec lata zrobic kilkudniowy wypad do Londynu. moze sie uda a za rok Hiszpania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jak ja jestem to tutaj takie pustki, czyżbyście wszystkie imprezowały :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie imprezuje ale złapał mnie taki kaszel ze myslałam ze wykorkuje. Poleciałam do apteki 24 h i pani mi dała lek i pomogło. Jutro sie pakuje i robie dzien dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatuszku jak patrze tak na Twój suwaczek to coraz bardziej Ci zazroszcze u nas tak zimno a Ty będziesz sie dwa razy wygrzewać w słoneczku ach a mi pozostaje już tyko wypad nad nasze morze za dwa tygodnie, napewno bez pieknej pogody jak znam życie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochan u mnie leje jak z kranu co chwila jak nie grad to okropna burza, odkąd wróciłam nie było dnia żeby u mnie nie padało a mieszkam w okolicach zgorzelca na dolnymśląsku konkretni na styku granicy polskiej czeskiej i niemieckiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w Wawie bardzo goraco. Burze i deszcze tez ale raczej przelotne. Mam nadzieje ze w srode jak bede jechala na lotnisko to nie bedzie padało. Jeszcze tylko dwa dni pracy. Zawsze jak jechałam to miałam 1-2 dni wolne wczesniej ale w tym roku na wieksza ilosc wyjazdu trzeba było zaoszczedzic wolne i dlatego ide tez w poniedziałek i wtorek. Przynajmniej czas zleci bo roboty jest całkiem sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frogi, o tak to błogoslawieństwo ze juz koniec ; D A Tobie zyczę powodzenia, przetrwasz i wolne, spokój ; ) Ale parno, chyba dziś nie zasnę;o Przydalaby się burza... No i dzień dobry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×