Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Aniaa witaj! Opowiadaj! Jak hotel? jak Turcja ogólnie? Gdzie byłas? co widziałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania000000
Turcja przepiękna,brak słów żeby to opisać ..Turcy prze kochani..kulturalni,wcale nienachalni jak ktoś tu wcześniej napisał. Hotel znakomity,jedzenie pyszne urozmaicone. Pamukale szok..przepiękne!!! Jestem zadowolona z wakacji w tym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny:) Ja wlasnie jestem w trakcie pakowania walizek i juz zaczynam sie stresowac przed podroza:D Mam jeszcze jedno pytanie do Was. Czy moge zapiac walizki na klodeczki,czy powinnam zostawic zamkniete tylko na zamek,tak by na lotnisku mogli do nich zajrzec w razie watpliwosci?Jak Wy robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka452
Aniu , ja wrocilam z Turcji 5 sierpnia. Walizke mialam zamknieta na klodeczke i nie bylo zadnych problemow z tego powodu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania to świetnie, ze sie Tobie podobało. AniazNL - walizki zamknij na kłodeczkę. p.s. Margolcia, zawsze mam napisac o tej Mahdii. W Turcji bedzie sie Wam bardziej podobało pewnie. To chyba jedyne miasteczko, ktore mnie w Tunezji zachwyciło wodą i plażą, ale Turcja i tak fajniejsza ;) Zreszta ciekawa jestem Twojej opinii po powrocie. A czy Przyszłolecąca do Alanii cos juz wybrała???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Dziewczyny za odpowiedz:) Zrobie jak radzicie.Najwyzej w razie czego wezwa mnie przez glosniki do stanowiska odpraw:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej B. 🖐️ taaa zbliża się mój urlop wielkimi krokami :classic_cool: ale jak znam życie Ty sobie połowę lata w Hiszpanii spędziłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka452
Aniu , teraz zobaczylam , ze bedziesz w Side - ja tez bylam 2 tygodnie w tej miejscowosci,gdybys miala jakies pytania, to odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka452
Aniu , teraz zobaczylam, ze jedziesz do Side.Ja tez bylam w tej miejscowosci,gdybys miala jakies pytania,to chetnie odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka oczywiscie ze mam pytanka:D Napisz prosze czy wieczorami jest co robic na miescie,bo to mala miejscowosc i nie wiem czy nie bedziemy sie z Mezem nudzili,czy moze odkrylas jakis fajny lokalik gdzie mozna smacznie zjesc i prosze napisz jakie jest tam zejscie do wody na plazy,czy lagodne,czy szybko robi sie gleboko i jakie jest dno(kamienie,czy piasek?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu gdybym nie zdążyła juz dzisiaj to zyczę Tobie super urlopu w pieknej Turcji. Obys rowniez wrocila zachwycona jak wiekszosc tutaj. Baw sie dobrze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje slicznie Parris za zyczenia:) Dzieki Wam jade z pozytywnym nastawieniem,za co niech Wam beda dzieki:)Jak wroce to zdam relacje z pobytu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam oczywiscie Pariss,a nie Parris-cos mi sie palce pomieszaly na klawiaturze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolcia.mis
Aniu-- nie wiem jak w samym Side ale w titreyengol -6 km od side wieczorami były komary czy też meszki więc warto zabrać ze soba OFF lub coś podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj,nie bylam na to przygotowana,bo wczesniej dziewczyny pisaly ze w Alanii nie ma komarow i myslalam ze w Side jest tak samo. Zuzko napisz tez prosze jak to jest w Side z tymi owadami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolcia.mis
miskaaa- dziecięce ręczniki kupowałam po 5 E ale zbytnio się nie targowałam bo jak sprzedawca widzi że dziecko się napali to nie spuszcza :) ale i tak warto :) poncho kupiłam za 7$ Ja miałam dolary i euro i nieraz kupowałam tak a nieraz tak bo rózni sprzedawcy mieli różne przeliczniki. Żałuję że nie miałam lirów bo najbardziej opłaca się kupować w ich walucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka452
ANIU , JA PRZEZ CALY OKRES POBYTU NIE ZAUWAZYLAM ZADNEGO KOMARA!MIESZKALAM W HOTELU HANAY - ODDALONYM OD CENTRUM OK.20 MIN.NAPRZECIWKO MOJEGO HOTELU BYLY RESTAURACJE,W KTORYCH JADALI TURCY,WIEC JEDZENIE BYLO DOBRE.W JEDNEJ Z NICH CODZIENNIE WIECZOREM BYLY DYSKOTEKI.OGOLNIE CENY W RESTAURACJACH BARDZO ZBLIZONE DO POLSKICH , A CZASAMI WRECZ NIZSZE.SIDE JEST SPOKOJNA MIEJSCOWOSCIA W POROWNANIU Z ALANIA.JA BYLAM BARDZO ZADOWOLONA Z POBYTU - GENERALNIE NASTAWIALAM SIE NA ODPOCZYNEK I RELAKS - I TEGO WLASNIE W SIDE ZAZNALAM.GDYBYSCIE POTRZEBOWALI POMOCY LEKARSKIEJ ( OBY NIE ) W SIDE JEST SZPITAL , SA TEZ LICZNE APTEKI,W KTORYCH SPRZEDAJA WIEKSZOSC LEKOW BEZ RECEPTY - JA CIERPIE NA MIGRENY I WLASNIE TAM ZAOPATRZYLAM SIE W LEKI.ZYCZE UDANEGO WYPOCZYNKU !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Zuzko:) Moj Maz tez cierpi na migreny,ale biore zapas lekow ze soba. Napisz jeszcze prosze o tej plazy i zejsciu do wody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turcja jest piekna
dziewczyny szukam w internecie i sama juz nie wiem mam problem taki: znalazlam ze w turcji najpiekniejsza plaża to fethiye ale slyszalam o lagunie oldeniz i obejrzalam zdjecia w necie no i dla mnie to wyglada podobnie wiec moje pytanie : czy laguna i fethiye to ta sama plaza? bo to raj i chcialabym to zobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka452
Aniu , nie bylam na plazy hotelowej.Chodzilam na plaze publiczna, w wiekszosci byli tam Turcy.Plaza byla szeroka,ale piasek zwirowaty,zejscie do morza lagodne-koniecznie klapki! piasek parzy w stopy,nie ma mowy,aby stapac bosa stopa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z turcji miesiąc temu i do tej pory bardzo tęsknie :( Mieszkałam w 3* hotelu sural garden (bardzo dobre jedzenia,obsługa równiez bardzo miła)jednak mogłam korzystac z dwóch innych hotlei sural resort i sural sary 5* które miały lepsze baseny. Była to miejscowośc colakli położona k. 9 km od Side. Z kolezanką martwiłyśmy sie że to bedzie małe miasteczko i bedzie nam sie nudziło wieczorami. Co do wielkości miałyśmy racje jednak na przeciwko naszego hotelu znjadował sie bar w którym mozna było sobie potanczyc ale równiez posiedziec i porozmawiać. Ok. poł kilometra od helu był night club Alya naprawde godzien polecenia. wstęp kosztuje az 5 euro jednak w cenie jest drink. dwa razy w tygodniu oraganizowana jest piana pary oraz tqilla night w clubie tym jest duzo ochroniazy którzy zwracają uwagę jesli zauwaza ze cos jesy nie tak :). Plaża była około 300 m. Polecam przepłynięcie sie bananem naprawde miłe przezycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turcja jest piekna---> laguna w Oludeniz i Fethiye to dwie rózne plaże. Na lagunę masz wstep płatny i nie ma tam żadnych absolutnie hoteli. Z Fethiye do Oludeniz jest zaledwie kilka km. Gdzie nie pojedziesz czy to Fethiye czy Oludeniz to bedziesz miec blisko jedno do drugiego. Koło laguny jest tez bezpłatna plaza. Warto tam skorzystac z lotu paralotnia nad samą laguną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turcja jest piekna
dzieki Pariss ale czy ta plaża fethiye jest tak piekna jak laguna? bo wpisalam w google to byla podobna do laguny hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam się wieczornie... Pariss napisze Ci na emailu;)😘 któraś jutro znów nam frunie..chyba Ania..wybacz,że nie jestem pewna ale ostatnio dużo tu nas:D dobrze,że jeszcze Pariss ogarnia;) więc megaaaaaa udanych wakacji i obyś wróciła z jeszcze większymi wrażeniami;) czekamy na relacje"po"... iyi geceler!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Frogi i Wam wszystkim:)Jestescie nieocenione:) Oczywiscie relacja bedzie po powrocie. Zmykam spac,bo rano wczesnie wstaje:) Pozdrowionka i dobrej nocki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia704
Deszczowe dzień dobry, jak mnie dawno tu nie było...mam sporo zaległości do czytania. Na Śląsku dzisiaj pada...i jakoś nie narzekam, odrobina świeżego powietrza. Niestety juz nie Wrocław tylko Gliwice (zmiany wymouszone pracą) i w związku z tym pytanie, czy któraś za forumowiczek zna jakieś biuro podróży Gliwce/Zabrze które by poleciła? Nie wiem czy ten temat był poruszany, ale nie ogarnia was przed wyjazdami jakas taka niepewnosc czy biuro z którym sie jedzie nie padnie? musze przyznac, że po kopernikowych wydarzeniach mam małe obawy, obserwuje przede wszystkim GTI...i juz sama nic nie wiem:/ W kazdy razie do wakacji został mi miesiac..tylko jeden mały miesiać i Turcjo nadchodze;) póki co pozostaje w cierpliwym oczekiwaniu na lasta... Pozdrawiam serdecznie i zycze miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhabaaaa!!!! turcja jest piekna---> nie wiem dlaczego po wpisaniu w google Fethiye wsykakuje laguna Oludeniz. Nie wiem dokładnie jak wyglada plaza w samym Fethiye bo bylam tylko na lagunie. to jest laguna na 100% znajduje sie na terenie parku wiec nie ma tam dostepu z hoteli. http://www.fostertravel.pl/photo/big/20744_Blue_Lagoon_Oludeniz.jpg Zuzia, Kopernik od dawna mial problemy. Ja sie takimi rzeczami nie stresuje. Z mojego miasta na szczescie zadne firmy "krzaki" nie lataja. Patrz spokojnie na Wezyra, Jet Touristic, Rainbow, itd Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laguna rzeczywiście piękna :) ja tak jak Pariss nie myslę o tym czy biuro padnie, z resztą GTI to prężnie rozwijająca się firma więc chyba w najbliższym czasie nie czekają ich takie problemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×