Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gdyby. w Ginesh klima jest, pokoje czyste ale mebelki stare, za to masz wszędzie blisko, super bar przy basenie! pijesz dźin z tonikiem i lodem, do plaży bliziutko przez ulicę, ładna promenada, park, toalety na plaży i natrysk...i co Ci do szczęścia potrzeba! Myśmy tak ok. 12 lub po lanczu spali w pokoju, bo było zimno, a wieczorem po kolacji w rejs- żażywac uciech miasta. Było mydło, papier, z szamponem różnie, a pokojówce zostawić trzeba jakieś drobne, bo może nie zmienić ręczników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Kemer byłam w Bona http://www.wezyrholidays.pl/m_hotel_opis.php?idreg=7&idhot=340 widzę teraz ceny mają niższe... Pojedziecie z lotniska do hotelu ok. 3 godz. Po wyjściu z lotniska rezydenci czekają na turystów, szukaj swojego biura... W ubigłym roku chciałam pojechać w jesieni do Gunes i niestety nie było już wolnych miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Witam mam pytanko do osób które były w Kapadocji. Jakie są tam drogi jak się jedzie do Kapadocji (podobno aż 600 kilosków),czy sa spoko czy mogę się spodziewać licznych przepaści i wąskich ,krętych górskich dróg bo ja to samolocik może być, ale przepaście to niekoniecznie. Lusi....................ale wczoraj był mecz ,odlot Turcja w półfinale wyobrażam sobie jak Pariss kibicowała i co się działo na ulicach a propo kiedy wraca Pariss?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inko... droga do Kapadocji z Riwiery ok. 600km, prosta, bez przepaści, piękne widoki na góry, potem bezkresne równiny, mało samochodów, ludzi jak na lekarstwo....droga wydodna, i podobno robili ją Polacy!..ale u nas takich nawierzchni nie będzie ani za 20 lat!...w samej Kapadocji są zakręty, jednak niezbyt ostre i nie czujesz dyskomfortu. Nam towarzyszyła na jednym bezkresnym ,równym odcinku trąba powietrzana, może nawet zawirować samochodem, ale nic się nie działo....jedynie mogliśmy obserwować to zjawisko. Za to Kapadocja! przeszłą nasze oczekiwania!, formy skalne są niesamowite!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Dzięki serdeczne,dobrze że już wiem bo przez własne wyobrażenia wiele bym straciła,jadę..............jeszcze raz dziękiiiiiiii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Jeszcze mam pytania odnośnie wody w morzu -czy są jeżowce i meduzy te parzące ,komary w Alanyi icoś odnośnie hotelu Grand Kaptan (od razu wiadomo że jestem pesymistką -widać po pytaniach hi,hi)Odnośnie Kapadocji to już postanowione-jadę bo bym sobie nie mogła darować że tyle straciłam.Zresztą nie będzie tak żle bo mój facet jest optymistą i zaraz mnie postawi do pionu jak moja wyobrażnia zacznie szaleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Kapadocji zabierz filtry, kapelusz, wygodne sandały, polar lub coś ciepłego, bo to w centrum Turcji i pogoda jest inna niż na wybrzeżu. W maju było ciepło, miałąm tylko polar wieczorem, a znajoma była teraz, padało i kupowali swetry ,bo zmarzli....a podstawa APARAT na 500 zdjęć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Dzięki z takimi info od kogoś kto tam był i tak rzeczowo odpowiada od razu łatwiej.....buziaki i do następnego razu aż coś mi nie da spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia nie są w stanie ukazać piękna tej krainy, w kościółkach zachowały się piękne kolorowe freski i można robić zdjęcia bez flesza,ale pod warunkiem ,że masz wysokiego faceta z dlugą ręką, bo nie ma szans na zdjęcia w tłumie! robisz ręce , głowy...bo tam spotkasz niesamowite tłumy ludzi z całego świata! część tych ludzi przylatuje samolotami...pewnie będziesz też w Konyi i podziemnym mieście....męczy tylko jazda, prawie cały dzień. Ale naprawdę warto.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusi39wp.pl
Innka, mecz niesamowity, Turcja do samego końca walczy, tak samo było z Czechami, który wygrywali 2:0 A W KONSEKWENCJI PRZEGRALI . Wrócliśmy dziś z zakupów, pokupowaliśmy kapelusze, klapki, koszulki, spodenki, kosmetyki (niby wszystko mam, ale nie mogłam się powstrzymać hihi) i inne cudeńka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Lusi...Ty już zwarta i gotowa ,na na ten moment przjemności (zakupy) czekam na córkę,uwilbiam z nią myszkować po sklepach,wraca za tydzień i dopiero wyruszymy same do sklepów a strażnika pilota od telewizora zostawiamy w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowy żuczek
Mam pytanie...czy to prawda, że w Turcji nie powinno się chodzi w bluzkach z odkrytymi ramionami, plecami i w krótkich spodenkach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusi39wp.pl
Wróciłam z opalania, trzeba skórę przyzwyczaić do słoneczka może na solarium ze 2 razy pójdę bo podobno od jutra deszcze i burze. różowy żuczku, ja myślę, że można, zresztą na miejscu sama ocenisz jaka pogoda. jaką masz karmację, jasną czy ciemną. dla bezpieczeństwa pierwsze dni pewnie lepiej zakryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusi39wp.pl
żuczku, jeszcze raz przeczytałam toje pytanie? w jakim kontekście pytałąś? zrozumiała że o poparzenia, ale może tobie chodziło o Turków co;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Żuczku..... na ulicę czy plaże tak samo jak u nas ,chyba że zwiedzać meczet to już musisz mieć zakryte ramiona i cos za kolana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
No ..Lusi to już ostatni tydzień i fruuuuu... do Turcji a w następnym tygodniu ja ,już się nie mogę doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Zapomniałam dodać ----- w Antalyi 38 stopni w cieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusi39wp.pl
38 stopni, kurcze, za tydzień pewie ponad 40. Mój mi już teraz marudzi, że gorąco, duszno. Ciekawe co w Turcji powie hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tam nie będzie tak źle, bo w końcu bliskość morza i nieco inny klimat robią swoje. Mam nadzieję, chociaż jak lubię jak jest gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Dziewczyny ,skąd bierzeci takie fajne, uśmiechnięte bużki ,łapki itp,dlaczego ja nie umie? Help....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Innka, te buzki to skrotami np. umiech to piszesz dwukropek i tam gdzie jest na klawiaturze zero jest takie cos jak zamykasz nawiac) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___________
Dziewczyny, to ja _______ kibicuję Turcji! ale grają świetny mecz! Pariss...i Ty u nich...ale Ci zazdroszczę tej atmosfery!!! pozdrawiamy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berkowitz
Witam Was serdecznie. Mam pytanko. Jakimi srodkami transportu najlepiej sie dostac do Istanbulu?. Tanie linie nie lataja, a LOTem wychodzi gdzies ok. 1500zl. No i drogi hotel. Znacie moze jakas stronke po polsku badz angielsku z ofertami wynajmu mieszkan badz pokoi w Istanbule?. Z gory dzieki za odpowiedz i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Dzięki Lusi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusi39wp.pl
Innka nie ma za co:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×