Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Bassi wybacz kochana, ale rozbawiłaś mnie z tymi leżakami. Jak je zobaczysz to też to pytanie Cię rozbawi. Nie wyobrażam sobie taszczyć go na plażę. :D Napoje w all to wszystkie napoje lokalne typu cola, sprite, fanta - tureckie. Poza tym turecki dżin, wódka, piwo (zazwyczaj Efez i ostatnio jakieś siuśki, ale nazwy nie pamiętam ;) ). W hotelu po zakwaterowaniu dostaniesz bransoletkę hotelową, która oznaczać będzie Twoją opcję (czasem w hotelach są goście, któzy mają all i hb więc bransoletki różnią się kolorem). Jak podejdziesz do baru przy basenie i poprosisz o drinka to barman poda Tobie bezpłatną wersję, która mieści się w all. Jeśli beda tam stały alkohole czy napoje importowane, czyli znane nam wszystkim whisky Ballantines, czy dżin Seagrams, czy vódka Absolut, Malibu itd to beda to napoje płatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym na spotkaniu z rezydentką ona da Ci dokładną listę co jest płatne, a co nie. Także nic się nie martw :) My w ogóle nie korzystaliśmy z leżaków na plaży, bo nigdy w ciągu dnia nie byliśmy dłużej jak 2 h, a przy basenie i owszem, ale trzeba sobie najczęściej już w porze śniadaniowej \"przyrezerwować\" ręcznikiem hehe Bo potem to już pozajmowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tą \"rezerwacją\" leżaków przy basenie róznie bywa, u nas były 2 baseny więc leżaków było dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas były trzy, bo tam każdy budynek ma swój, ale uwierz mi, że po śniadaniu ciężko było znaleźć jakiś wolny :) Wszędzie leżały ręczniki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :classic_cool: Wszystkim!!!! Pariss, czy coś już znalazłaś? Nie ma dobrych lastów! jedynie jakaś prowincja....mam dylemat, może jeszcze poczekam do września? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiek32
Taaaa...jeszcze więcej informacji wmediach o wypadkach samolotów i....chyba zacznę wyć...a 3.09 juz tak niedługo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiek pomyśl tak, jak masz zginąć to możesz i w domu prądem się porazić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ja też się boję latania, ale nie aż tak, żeby zrezygnować z fajnych wakacji. Chociaż mam znajomego, co w tym roku tłucze się autokarem do Hiszpani, bo stwierdził, że już latał nie będzie. Jego dziewczyna niezbyt z tego powodu szczęśliwa, ale co zrobić ;) Szczerze mówiąc to na przyszły rok my też raczej planujemy gdzieś samochodem pojechać, do Włoch albo Chorwacji, albo gdzieś w Polskę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się zawsze boję samolotu...ale opcja wspaniałych wakacji pokonuje strach. Ostatnio słyszało się sporo o wypadkach polskich autokarów... iiii...też mam stracha, bo właśnie przed chwilą zarezerwowałam Grecję autokarem...z braku laku... Mam czas do jutra, może jeszcze zmienię plany. Pariss, co u Ciebie? znalazłaś ofertę? Miłego dnia Wszystkim:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autobusem to już mnie chyba nikt nie namówi :o nawet do niemiec latam samolotem, dużo szybciej i wygodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekd34
Zauważylam że ktoś pytał o hotele z GTI za byłam w tym roku z nimi w DORIS AYTUR bardzo polecam ten hotel z dala od centrum, dla mnie to był autut, czysto, bardzo dobre jedzenie, polecam. Ja pod koniec 2 tygodnie kupiłam za 1123 zł od osoby za pokój 2 osobowy, pollecam ten hotel opcję ma tylko hb ale bez problemu kupuje się na miejscu, wpłacasz określoną sumę pieniedzy i dostajesz bransoledkę z czipem i póżniej sciągają ci już z branzoetki, nie muszisz mnieć przy sobie gotówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiek32
no niby tak fannky...ale ten samolot to jakby kuszenie losu ;) echhh...kurde no...boje się... :( akurat teraz jak mamy leciec tyle tego wszystkiego...jeszcze pare miesięcy temu popukałabym sie w czoło gdyby ktoś mi powiedział że będe lecieć samolotem...potem ten pomysł z wakacjami a dopiero później refleksja...no a potem dziewczyny na forum mnie uspokoiły a teraz...jejkuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja latam dość często i staram się nie myśleć co się może stać, jak mawia mój kolega " w niebie jeszcze nikt nie został' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, czy możecie mi doradzić czy w styczniu opłaca się jechać do Egiptu ? chodzi mi głównie o temperatury. Ja lubię ciepło :) Niestety urlop będę miała dopiero gdzieś na początku przyszłego roku :( i nie wiem czy jest sens w ogóle gdzies jechać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie w temacie... ale jak zobaczyłam te zdjęcia z Grecji...zamek w Platamonas przypomina mi twierdzę w Alani...to już wiem, że pokocham to miejsce...byłam 2x w Grecji,ale jak to mówią, Grecji nigdy dość... http://www.grecja.medius.pl/grecja-zamek-platamonas/grecja-zamek-platamonas.php tak jak nigdy dość w Turcji, którą sobie odpuszczę jednak do przyszłego roku.... a...super ta mapa satelitarna, nawet Turcję obejmuje! i Polskę! ...zastanawiałam się nad Teneryfą, Sharm-Jordania- Syria... Może Egipt w styczniu, będzie z pewnością taniej????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbex Egipt to m-ce całoroczne, a jeśli ktoś uwielbia tropikalne upały, to wybiera wakacje... ...osobiście wolę zwiedzać zimą...i taniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie i taniej, tylko właśnie chodzi mi o to gdzie jechać w ogóle, żeby w kurtce nie siedzieć ? :D patrzyłam na Egipt i akurat w styczniu jest chyba najniższa temperatura, tak koło 20. Miałam zamiar jechać teraz do Turcji no ale jednak urlop będzie w styczniu tak więc główkuję co by tu wymyśleć bo Turcja już ciepła chyba nie będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Egipt w styczniu może nie być ciekawy, to okres wiatrów i deszcz tez moze być. Aczkolwiek jest różnie. Jak lubisz duże ciepełko to w ciągu dnia i tak bedzie cieplej niz u nas wiec troche słońca załapiesz, ale godzin słonecznych w styczniu jest niewiele a wieczory są chłodniejsze. Zobacz też na Wyspy Kanaryjskie Teneryfa czy Fuertaventura. Powinno być podobnie. Maroko również. Niestety tylko te kierunki są nam najbliższe i tańsze o tej porze roku. Zostaje jeszcze Meksyk, DOminikana....... ;) A nie mozesz chocby do kwietnia poczekac, bedzie nieco cieplej w tych kierunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss.. prawda jest taka, że te lepsze lokalizacje hoteli, które by mnie interesowały, są wysprzedane, więc biorę co się trafiło...a od grudnia będę szukać czegoś konkretnego...do objazdówek nie mam już zdrowia w tych \"tropikach\"...a koniecznie chcę odpocząć i powygrzewać się w słoneczku...nie czekam na na pażdziernik, bo zdarzają się opady i pochmurne dni... Może coś upolujesz...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Ci wielkie. Tak właśnie się obawiam, żeby klapa z tego nie wyszła bo to 2 tygodnie mają być. Jak poczekam do kwietnia to znowu coś mi wypadnie w pracy i się wścieknę. A ja najchętniej już bym się spakowała :( zobaczę w ofertach ile kosztują Wyspy Kanaryjskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbex...znalazłam z Alfy star Teneryfę, za 2 tyg. nawet w 2.500 się mieści HB...a wiesz, że rozpiętość cenowa jest ogromna...w styczniu nawet taniej...tylko też się zastanawiam nad zimowym terminem,bo z pogodą może być różnie/deszcze/zwłaszcza na północy... Teneryfa jest z pewnością tańsza od Egiptu, mówię o zakupach, alkoholu...a i atrakcji sporo..wulkan, rejsy na sąsiednie wyspy lub loty. W tym roku w styczniu można było tanio kupić wyjazdy wiosenno letnie, bo były duże promocje, ale jak będzie w przyszłym roku? Pariss, a Ty co sądzisz? Jeszcze nie opłaciłam Grecji i nadal mam myślenice...zwłaszcza po opiniach na forach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wczoraj wróciłam z Turcji przecudnej przepięknej gorrrącej TURCJI!!!! Byłam z wezyrem na 7+7 świetna sprawa inaczej sobie nie wyobrażam Strasznie teraz gorąco szczególnie na riwierze jestem na razie zakrecona kupa prania rozpakowywania odezwe sie pozniej moge coś doradzić jak ktoś ma jakieś pytania warto jechać !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiecie...gdyby mnie było stać na Teneryfę albo Fuertaventurę czy Gran CAnarię to na pewno bym tam już była. Vanilli na pewno byłabym tam przed Grecją bo do niej mnie jakoś tak nie ciągnie (chociaż zobaczyc bym chciała ;) ) Wiem, ze na Wyspach K. są tanie perfumy, ale ceny jedzenia na mieście są niestety iście europejskie (ale nie polskie). Tam jest dużo Angoli i ceny są pod nich dyktowane. Widziałam zdjęcia z Tene i były boskie. Wyspa jest piękna. Moi znajomi byli kiedyś w lutym i mieli super pogodę i się opalili ładnie. Ja i tak czekam. Póki co do koleżanki bilety mam za 170 zł w 2 strony więc ok. Boję się tylko, ze jak do niej pojadę to bedzie pozniej mozliwość, ze mnie puszczą z pracy na urlop w grudniu i bede sobie w brodę pluć, że nie mam już urlopu do ciepełka. Mam oferte na Sharm do hotelu traf za 1258 zł . Wszystko się pomieszało ;O Magisterka pisz jak było z Wezyrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxi 11
Witam. Vanili Autokarem do Grecji to bardzo męcząca droga ja kiedyś wracałem z Riwiery Olimpijskiej trwało to 36 godz. Może jednak poszukaj samolotem. http://www.urlopy24.pl/ Na tej stronie jest Grecja , ale inne biura też pewnie coś mają. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzięki za troskę! już kupiłam autokarem na 2 tygodnie, wytrzymam! bo dość już mam samolotów! Musiałabym do Warszawy, bo z Krakowa nic nie ma interesującego...przeliczyłam cenowo i godzinowo...ale jak pech to pech! kupiłam u agenta, zapłaciłam..po czym okazało się, że brak m-c, szybka decyzja...inna propozycja...last? jutro się okaże czy nie każą mi dopłacić?.....miałam inne plany, przewertowane trasy...w końcu stanęło na Nei Pori, gdzie byłam w 2001, ale jednak jadę mam hotel , HB, piękną plażę i rejsy na wyspy greckie...urlop!!! i nic ciekawego!!! więc wzięłam co było! Pariss, w 2009 planuje Teneryfę na 2 tygodnie + Gran Canaria na 1 dzień...już mam 2 hotele z wyżywieniem, ceny nawet przystępne, podeślę strony.. Tak więc, zaczynam pakowanie! nie biorę dużo!...o powiem tak...gotówkę biorę! Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już spakowana za 30 min wyjeżdżam na lotnisko :) i już jutro będę w alanii, huraaaaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×