Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gość tarlusia
Witajcie!Przeczytalam cale forum od1szej str do ostatniej.szukalam inf na temat Turcji poniewaz chce spedzic tam wakacje2009r.Tyle informacji dzieki Wam serdeczne,Zamierzam jechac7+7i jestem pewna ze to rozsadny wybor.Juz przegladam oferty ale nie ma ich jeszcze licze na promocje bo z dwojka nastolatek to koszt no i facet.....BARDZO WAM DZIEKUJE ZA WSZYSTKO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turlusia, zapraszamy częściej. Niedługo oferty na 2009r. wiec może coś wybierzesz juz w styczniu? Mozesz z takim wyprzedzeniem zaplanować wyjazd? Jesli tak to first minute jest dla Ciebie. Planujesz pobyt po objezdzie w Marmaris/Fethiye/Oludeniz czy na Riwierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze mozecie sobie wszystko planowac z takim wyprzedzeniem. Mnie niestety nie pozwala na to praca i wszystko jak zwykle na ostania chwile. Teraz bym chciała zaplanowac sylwestra w Alanyi albo Gazantep ale nie moge. I znowu na ostania chwile. Rok temu bilet do gazantep kupowałam tydzien przed sylwestrem a jeszcze na dwa dni wiecej zmieniałam na powrtony bilet na wczesniej bo mi szef kazał szybko byc w pracy. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiora222
Witajcie! Mam pytanie, wybieram się w przyszłym roku do Turcji gdzieś na riwierę tylko niewiem jakie miasto wybrać. Chciałabym trochę pozwiedzać, mieć cudowne widoki, niebiańską plaże, trochę zakupów chcę porobić. Wieczorami dyskoteki, pomyślałam o Side... Polećcie coś, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja też do Turcji....tak planuję... Ale miałam dzisiaj pobudkę!...jakiś dziwny szum, myślałam, że samolot spada! jednak za cicho..wyskoczyłam z łóżka i co widzę? nad moim domem, tak nisko, wolno przesuwa się balon..narobiłam krzyku...on był już nad drzewami..potem coraz dalej... ...to była jednak romantyczna pobudka! ..tylko dzień do niczego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Hos geldiniz! Asiorka w Side faktycznie są ładne plaże, ale mało dyskotek i nie ma takiego klimatu jak w Alanii. Wybieraj hotel przy plaży Kleopatry, żadne Konakli, żadne Obagol i Mahmutlar. No ewentualnie Obagol. Patrz na firsty ze Scan holiday. Ciekawa jestem po ile bedzie moj wymarzony Grand Zaman Garden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilli a ten balon to gdzie wo końcu wylądował? TRzeba było wsiąść i lecieć dalej z nimi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarlusia
Czekam na wasze dobre rady z jakim biurem i w jakim miescie wypoczac?Zeby moje nastolatki za bardzo przy zwiedzaniu nie marudzily.Dzialam z wyprzedzeniem poniewaz licze choc na male upusty.A biuro?cos mi swita,ze pisalyscie cos o itace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja i moi znajomi zawsze jezdzilismu do Turcji z firmy GTI i jak dotej pory nie było zadnego kłopotu. Zgodnie z tym co oferowali a i z doswiadczenia osob ktore były w tym samym hotelu a jechały z innej firmy GTI miało najtansza oferte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja, jak bym miała coś polecać....to bezwzględnie polecam Wybrzeże Egejskie..no i oczywiście moje ukochane Bodrum.....też tam w przyszłym roku wrócę :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to raczej nie wypoczynek, tylko praca...w każdym razie, tak, czy tak chcę tam wrócić. Poza tym jak sobie słucham muzyczki przesłanej mi przez Pariss, zwłaszcza Asli Gungor, to aż mi serce płacze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety praca :( ale...mam zamiar zobaczyć tak dużo jak tylko będę mogła. Pariss już mi wszystko napisała co trzeba koniecznie zwiedzić, więc mam już cele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia Asli Gungor chwyta za serce prawda? i te słowa.... Leniwa małpa a ja myślałam, że Ty w tym tygodniu już byłaś i nam się już zameldujesz, że wróciłas :) Pamiętaj, ze chałwę u Koski trzeba koniecznie kupić dla rodzinki do spróbwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wizę kupujesz na lotnisku w okienku. Wklejają znaczek i to wszystko. DAjesz 15 dolarów lub 10 E . W euro lepiej wychdzi przelicznik- taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, jutro lecę. już teraz to na pewno. opowiem oczywiście po powrocie, albo nawet i w trakcie o ile uda mi się gdzieś podłączyc do netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwa małpa czekamy na relacje z niecierpliwością.... Turlusia pisałaś, że chcesz jechać na 7/7 wiec masz do wyboru biura takie jak: Triada, Wezyr, Jet Touristic. to te najpopularniejsze. Triada robi objazd z pobytem i w Alanii/Side i w okolicach Marmaris. A ile lat mają Twoje nastolatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarlusia
Moje dziewczyny maja14 i 15lat.Bardzo bym chciala zeby byla to dla nich ciekawa i pouczajaca wycieczka no i mjejsce do odpoczynku fajne.Nie powiem,ze na dyskoteke tez moga skoczyc ze staruszka.No i zakupy oczywiscie.Prosilabym zebyscie mi troszke nap jak wyglada ten objazd.Niestety zawsze bywalam na typowym wypoczynku7mio dniowym.Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×