Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

a Ty Kwiatuszek w jakiej branzy pracujesz ?? bo chyba nie napisalas na poczte. tutaj pogoda dosc dobra jak nigdy, bo tu zawsze leje jak jestem, teraz z rana chlodniej a w poludnie ok 25 st i duzo slonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cholera to faktycznie masz teraz ciezko. mnie osobiscie przejelo to ze zwykla burza ktorych jest teraz pelno doprowadzila do takiej tragedii :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
burz nie miała niz z tym doczynienia. Aby było weselj to ja dokłądnie takim leciałam do Pekinu. Za to powrto z Hesinek na Okecie był tak rewelacyjny w sniezyce ze malutki airbus podchodził 4 razy do ladowania i wkoncu za 5 sie udało. Generalnie latam bardzo czesto i posdchodze do tego ze co bedzie to bedzie. Nie da sie przewidziec i nie wsiasc do samolotu. Juz opłakiwałam kolege z załogi ktory siedział na kawie a za godzine wsiadł do amolotu i juz nie wrocił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Mnie tez ten wypadek samolotowy wstrząsnął, bo mąż wracał tym lotem w kwietniu z Brazyli. Nawet nie dopuszczam myśli coby...gdyby brrrr.. Życzę ciepełka na jutrzejszy dzień bo podobno temperaturka w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ogolnie nie boje sie latac, ale czasami takie wypadki dzialaja na moja wyobraznie :O ale dokladnie co ma byc to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja latam tylko kilka razy i pomimo tego ze sie nie boje latac nie chcialam byc pracowac w lotnictwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już wyćwiczona i odświeżona :) Straszne z tym samolotem. Ja zawsze jak są takie wypadki to też myślę o tych ludziach i o tym jak bym sie zachowała. Jaki to musi być niesamowity strach takie świadome spadanie, i ze nie ma ratunku. Okropne uczucie. Nie chciałabym tego przeżyc i nikomu nie zyczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie powinno sie czuc spadania poniewaz w wiekszosci przypadkow traci sie przytomnosc a pasy własnie sa po to aby ludzie nie wpadli w panike.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki:) właśnie pozaglądałam na oferty do Alanyi na drugą połowę września i się trochę przeraziłam i zdołowałam:( ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh a może do Wrocławia wskoczycie?:P Śpijcie smacznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) No faktycznie z ta katastrofą to szok...też słyszałam wywiad z jakims pilotem i mówił, że raczej mało prawdopodobne, żeby tą katastrofę spowodował piorun.. Ale za to jakiś inny mówił, że jeśli piorun uderzył w dziób samolotu to cała nawigacja wysiadła i pilot zupełnie nie widział gdzie ma lecieć i jaką ma wysokość.... No ale podobno ciężko będzie odnaleźć czarne skrzynki w oceanie... No ja się chwalę hehe: wczoraj zapłaciłam resztę kasy za wycieczkę i wylatujemy 29 lipca o 8:00 rano :D Już coraz bliżej i bliżej.... :) Pozdrawiam Was wszystkie :) ale u mnie pogoda dziś..brrr...iście jesienna: wieje, pada i zimno... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochaniutkie!! :) Właśnie skumulowałam siły i piszę :D Kwiatuszek my wylatujemy o 4:30... :) Ty kwiatuszek jesteś stewardesą? :) A jeśli chodzi o te czarne skrzynki z katastrofy airbusa,to wydaje mi się,że może być ciężko z ich odnalezieniem...przykładem może być odnalezienie zatopionego wraku Titanica po dziesiątkach lat na ogromnej głębokości 3800m :/ Cała ta katastrofa jest straszna.Ci ludzi,ich bliscy...:( Co oni musieli czuć...coś strasznego...:( Boję się lecieć teraz...szok. A jeśli chodzi o pogodę,to w wielkopolsce jest poprostu bez komentarza.Wczoraj popołudniu ładnie-cipeło,później nadeszła burza,ok.22 druga i ogromne ulewy...a dziś dołek pogodowy-szaro,buro,zimno,mokro... :/ prawie jesień... Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba Arkadaszki! U mnie dzisiaj cały czas leje - z małymi przerwami. Beznadzieja. Kiedys Wam pisałam o hotelu Eliz Beach o fajnej ofercie. Bylam w tym hotelu przed remontem i jest fajny a teraz wyglada super. Polecam. To kawałek od Alanii, dosłownie 10 min busikiem od centrum. Maja dobre ceny na niego. Milego dnia i Słońca! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ho frogi Ty jesteś z wrocławia to powiedz mi czy ulica wyścigowa jest już zamkniętya i są objazdy czy jeszcze nie, nie pamiętam czy znak na lotnisko od strony autostrady od legnicy był przed wyścigową czy już na wyścigowej, chyba musze kupić plan mista bo bedzie ci ężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielka37
czesc dziewczynki! Oczywiscie też jestem w szoku w związku z katastrofą samolotu:( Zginęły całe rodziny,a jedna kobieta stracił 6 osób,to niepojęte,a jej ból musi być straszny. Nie pisałam wczoraj,bo mam doła:( i nie chciałam Was zarazić. CZytałam,ale postanowiłam siedziec cicho. Milkaa..............gdzie mieszkasz? ja pod Gnieznem:) Szykuje się fajne spotkanko turkomaniaczek,trzeba mieć dłuższy staż,by załapać się na nie?:) Przyznam,że Kraków daleko od Gniezna,ale w samochód i w 7 -8 godzin jestem:) Miłego i spokojnego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ MArzycielka nie trzeba miec stazu, jesli masz ochote to prosze bardzo ;) zreszta do października nabedziesz staz ;) Ja gdybym miala dobry dojazd do Wrocławia to spoko, ale mam przesiadke i caly dzien jade. A podgladam Wrocław czasem w takim serialu na polsacie i wydaje sie byc ładnym, zadbanym miastem. Frogi jak egzamniny w pon.? Dolar mi polecial wiec ide dzisiaj kupic sobie 2 setki dla poprawy humoru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Bobo dzisiaj zaczyna dopiero drugi tydzien leniuchowania :) fajnie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Tak z tym samolotem to straszne:( A mam takie pytanko, czy te autobisiki to kursuja i w nocy? Bo jesli np mialabym hotel troche dalej od centrum i chcialabym wrocic z dyskoteki hmm, moze wiecie co ile one kursuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielka37
Pariss...........faktycznie taki suchy staż to do października nabędę:) Ja też planuję zakupić dolarki,ale kasiurkę będę miała dopiero za dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielka37
Ale ulewa.......brrrrrrr zimno,napalę w kominku:( Co do Wrocławia,jest fantastyczny i czysty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja też się melduję na posterunku ;) Wczoraj dostalam wiadomość że mój lot do Antaly jest przełożony na godz.5.00 rano ,nie jestem tym zachwycona ,ponieważ miał się odbyćo 22.45 tureckimi liniami a teraz mają to być litewskie linie.No ale cóż i to dobre,byle nie odwołali wczasów. Pariss ---po ile u Ciebie dolar ?Wczoraj mąż kupił po 3.17 . Jak dzwoniłam w poniedziałek do kantoru to nie mieli większej ilości ale powiedział że wtorek będą po 3.16 zł jak podjechał kupić to się okazało że po 3.22zł ale większą ilość sprzedał po 3.17zł. Życzę miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc arkadaszki. Jejku siedze i od rana tyram z dokumentami mam ich serdecznie dosc. Co chwilke jak lukne w kalendarz to jakso miło mi sie robi na sercu ze juz niedługo. Generalnie tylko 5 tygodni. A własciwie za 5 tyogdni bede w trakcie odprawy w Antalyi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej właśnie wróciłam z uczelni i miasta i od razy zrobiłam sobie ciepłą herbatke, bo strasznie u mnie zimno brrrr !!!:O:O:O wiatr straszny...u mnie wczoraj po 00:00 była wielka ulewa,burza i wiatrzysko.. Pariss obiecuje,że dzisiaj się zbiorę i napisze emaila:) i do Kwiatuszka również. Pariss nawet wiem jaki to serial :P magdaole pomimo,że jest to bardzo blisko mnie nie wiem dokładnie jak tam jest,bo dawno nie jechałam w tamta str ale postaram się wieczorem odpowiedzieć dokładnie,chociaż na chwilę obecna wydaje mi się że wjeżdżając od str autostrady A4 do Wrocławia(bo chyba to Cie interesuje) to skrzyżowanie funkcjonuje normalnie i na nim skręcasz w lewo i dojeżdżasz na lotnisko jadąc przez Klecine:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzycielka a Ty skąd jesteś? u mnie dzisiaj dolar3,18:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek przez 2 tygodnie..
wsiada codziennie do samolotow, stuardessa nie jest bo napisala ze wsiada , nie lata, moze je sprzata?, bo konczy o 15? a stuardessa niestety jestem ja i latam przed 15 i po 15-tej a moja siora pracuje w policji----na kuchni, kucharka jest, ale pracuje w policji !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolczi
a ja juz w niedziele lece:) HURAAA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×