Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Witam wieczorową porą I znowu ta sama melodia, zanim Was przeczytałam , zanim poczytałam sałatki, zanim posłuchałam muzy , to pewnie już śpicie. Na faworki ZAPRASZAM Sałatka Gyros jest pyszna tylko ma jeden minus , jest z majonezem. A tą z chińskich zupek zrobię w sobotę , też zapraszam. Fanki -kiedy otwarcie. Mam zapas dobrego szampana wiec .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto wie co się dzieje z naszą Frogi- ?????? Ktokolwiek widział , ktokolwiek wie, gdzie nasza Frogi podziewa się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanili - jak znajdziesz dobrą ofertę na Maroko to daj znać. Ja szukam ale nic ciekawego nie znalazłam.Dzisiaj na pocztę dostałam ofertę z dziwnego biura i tak się napaliłam bo za 2300 były 14 dni , ale jak zobaczyłam hotel 2* to szybko mnie to ostudziło. Miłej nocy koleżanki , psiółki.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie proszę nie przeszkadzać Frogi bo biedulka pisze esej . Jutro obiecała do nas wrócić. Miłej nocy i pozdrowienia dla 1-ej zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!!!!! Miłego dzionka moje drogie koleżaneczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja kumpela wyjechala dzisiaj na 3mce na erassmusa do turcji, normanie ta to ma zycie :P esz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dzień dobry:) Oświadczam, że żyje i właśnie skończyłam pisać esej,jak miło... Jutro znów początek weekendu więc niech Wam szybko zleci czas w pracy! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to teraz oficjalnie pozwolę sobie jako pierwsza otworzyć I zmianę:D iyi günaydın Turkomaniaczki ..odwiozłam Mame do pracy i właśnie zastanawiam się czy iść spać czy nie...hmm zobaczymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co tu robic?...poczytałam co tam w serialach:p przeanalizowałam po raz setny swój nowy plan,z którego nie jestem zadowolona i kombinuje jak go zmienić...wyników z ostatniego egzaminu brak:o ale w końcu mogę powiedzieć,że zakończyłam szaleństwo międzysemestralne:D Zdążyłam już odwiedzić nasza Alanyię:D W nocy chyba padało teraz sie rozpogadza i słoneczko wstaje:) a morze spokojniutkie... Bobo już wrócił widok,za którym tak tęskniłaś:) kamerka nr2 :) yhhh ta godzina,że chyba wrócę do łóżeczka.. Ciekawe kiedy sie pojawicie?..a może i dzisiaj ktoś nowy nas odwiedzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola! Frogi ja jestem, ale jestem znowu padnięta jak wczoraj. Chyba ciśńienie za niskie jest a ja niskociśnieniowiec wiec dwie obniżki to nie jest dobrze ;) Ja na Twoim miejscu poszłabym spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam pierwszą i drugą zmianę dziś razem :) ja już zjadłam śniadanko, zagram w ukochane scrableki i idę do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi no nie da się ukryć kto:P ale nie wiedziałam że \" ❤️ \" ... co tu się stalo,że nikogo nie było? ja co prawda tez w między czasie miałam problem z wejściem w dzień,ale czyżby to tak długo trwało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tak , pewnie dziewczątka się wkurzyły na Kafe i poszły spać. Cieszę się że zaliczyłaś sesję. Co tam u Ciebie i w Tr. I jak lira TR - kupiłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do sesji to nie mów HOP:P Dzisiaj w ogóle byłam na władcach móch:classic_cool::classic_cool::classic_cool: hihihi Liry...hmm..nie no co Ty,jeszcze nie mam nawet zarezerwowanej oferty to nie myśle o kupnie.. Chodź na nk:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł, Przyszłam, przywitm się i idę spać. DOranoc [czesc[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Pariss-- a co się tu dzisiaj wydarzyło że od południa nikt tu nie zaglądał.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim naszym Turkomaniaczkom najlepszego z okazji Walentynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , prześpicie całe walentynki!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 😍. Ja już po kawce i jadę do fryzjera. Wstawać spioszki.!!!!!!!!!!!!!!!!!! Miłych Walentynek !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SEVGÝLÝLER GÜNÜN KUTLU OLSUN Turkomaniaczki ..ahh ten turkish turkish :P 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja wczoraj miałam spotkanie klasowe i w związku z tym zawagarowałam dziś :) ale w rekompensacie posprzątałam już chałupkę i zaraz biorę się za obiad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanki- sorrrrrrry zapomniałąm o Twoim zebraniu klasowym Frogi--a Ty już wstałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool: Powodzenia w Walentynkach...:O:O:O:O Bobo, nic nie mam, bo jak niby cena niska , to okazuje się są takie dopłaty! albo studio dla 3 osób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×