Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Selam! U mnie z pogodą też nieciekawie:( wręcz beznadziejnie! Kari ja to to bym chciała połowe tego ciepła co u Ciebie chociaż:) Pariss widzę,że było mniammmiii!:D Bobo Ty odpoczywaj dzisiaj,kiedyś trzeba! Fannky miłego seansu:) Cieszę sie również,że spodobał Wam się link:P mi tez tam sie podobają chyba ze 3 torebki hehehe No nic ja z kolei uciekam na obiadek... dinlenmekkobitki !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ugotowałam obiadek i prawie nic nie zjadłam,jakoś tak mi się nie chce, a poza tym odchudzam się jak każda .....hihihi. Kari-ale masz fajnie,do piątku już niedługo więc się pakuj pomału,żebyś czegoś nie zapomniała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie Kari, co to za jakieś \"załamanie\" . Ja to bym była w takiej euforii, ze pewnie juz bym siedziała spakowana ;) Dzisiaj mam kryzys na słodkie. Zrobiłam sobie galaretkę truskawkową i juz sie nie mogę doczekać az stężeje. Pochłonę ja odrazu całą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola dziewczyny, ależ ja wspaniale spędziłam te pierwsze dni wiosny.......a jaka zaświergolona wróciłam :D Pogoda też była przecudna, a ta w moim serduchu z pewnością ;) Boszee, dzięki Ci życie jest piękne!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola dziewczyny, ależ ja wspaniale spędziłam te pierwsze dni wiosny.......a jaka zaświergolona wróciłam :D Pogoda też była przecudna, a ta w moim serduchu z pewnością ;) Boszee, dzięki Ci życie jest piękne!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj Dżunia jakoś tak romantyzmem powiało :) fajnie, że chociaż Ty czujesz tą wiosnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia , gratulacje. ]Dwa strzały w jeden dzień no no.🌻 i 😍 nonono. Paris- Frogi-Fannki witam wieczorowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Pariss jak to jest - Wiosna najczęściej jest do lata ..... ale oby tu to się prawidło natury nie sprawdziło ;) a w sumie co będzie to będzie....póki co jest mi dobrze :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo....hehehehe to dla podkreślenie wagi sprawy :D a tak serio coś mi się przycina kafe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę spać, może mi się jakaś Wiosna fajna przyśni. Dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym wolała żeby ta Wiosna przyszła a nie tylko się śniła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannki , na wszystko przyjdzie czas !. Do mnie zapukała wczoraj w nocy i wiem że jest.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzień dobry miłe panie. wiosna nie wiosna trzeba się zabierać do roboty :D miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i nie ma że pogoda beznadziejna! idę na spacerek z Babciusią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no heloł....ja jestem..teraz, ale fakt co się tu porobiło!!!!! zostawić Was na chwilkę i juz się porozbiegały :D do meldunku!!!! ale po kolei proszę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×