Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Ja się zdążę tylko przywitac:) Selam:D i...uciekam na poczte i do pracy... miłego dnia arkadaszki😘 p.s.nie mam czasu na więcej ale zaglądnąć musiałam!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam arkadaszki. Ja juz posprzatałam, zjadłam dopiero śniadanie i bede wypoczywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko. Przepraszam,że nie mogłam być z Wami wczoraj ale miałam wirusa i nic nie mogłam napisać.Mój synuś najstarszy już mi to naprawił. Właśnie wróciłam z miasta bo jeszcze drobiazgi na podróż kupowałam. Walizki już stoją w pokoju do spakowania. Teraz idę na działeczkę po truskawy. To holenderskie dlatego już są. To na razie tyle. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss-oczywiście jak wrócę to dam informację z pierwszej ręki odnosnie naszego hotelu i pobytu :) Mam nadzieję,że wybór okaże się trafiony :) My wycieczkę zamawialiśmy na początku lutego i była jeszcze promocja na ten hoteli za 2600zł od os. oczywiście z all...(Jet Touristic) Wszystkie inne hotele oprócz Sanatany i Plazy były dużo droższe,nie mówiąc już o hotelach przy samej plaży Kleopatry czy też na Wybrzeżu Egejskim...( a i tak ponoć Jet ma najtaniej) Ale cały czas męczy mnie jednak ta cena...bo zupełnie mało to też nie jest,ale naprawde nic tańszego nie mogłam znależć,też zewzględu na ograniczenie dot. agencji turystycznych,ponieważ u nas są tylko dwie :( A u nas w tym roku \"last minute\" musiał odpaść,gdyż jedziemy we czwórkę,a wiadomo im więcej jedzie osób tym trudniej znależć coś odpowiedniego... :) Ech,ale co tam-musi być dobrze :) ps.a...i mamy pokój studio,tzn.2 sypialnie,pokój gościnny i aneks kuchenny :) -co wyszło o dziwo jeszcze taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz weszłam sobie na stronkę jeta i obliczyłam koszt wyjazdu na 14 dni-taką samą ofertę dokładnie jak my mamy i wyliczyło mi 3tys. a jak pokoj jednoosobowy to 3700.Chyba dużo...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z innej beczki :) : ma ktoś maszynkę do wypieku chleba ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka21 ---> zawsze pokoj jednosozobowy w krajach arabskich jest drozszy około 500 zł na tydziń. W europie jest jeszcze drozej. Fannky ---------> ja pieke chleb w mikrofalii tylko taki dietetyczny ale smakuje mi lepiej niz normaln chleb bo takiego nie jadłam juz 3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Właśnie czytam cały ten topik od początku, jestem na 18 stronie :-) Kiedyś (parę miesięcy temu nawet coś tu pisałam, ale mało no i teraz), bo w lipcu lecę do Side. Chciałam zapytać czy macie jakieś namiary, adresy, maile do biur organizujących wycieczki w Side? Czytałam wcześniej,że TROJANUS to jakieś biuro w Side, ale czy WY coś o nim słyszałyście?? Chciałąbym uzyskać jakiś kontakt z biurem tureckim w Side (chodzi mi o wykupienie u nich wycieczek np Kapadocji, Pamukkale) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dixi ja Ci nie pomogę ale jak znam Pariss to będzie coś miała pewnie do powiedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milkaa widzisz gdybyś tak jak ja zarezerwowała sobie wczasy przez internet to może miała byś większy wybór jeżeli idze o cene niż w tych dwóch biurach w Twoim mieście, jak w każdym bądz razie tak zrobiłam bo mieszkam w małym miasteczku i biura to może i unas są ale jakoś nie mam zaufania do biura podrózy, które mieści się w blaszanym baraku i zdecydowanie wole sprawdzone portale turystyczne, tak zresztą robi większość moich znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdaole masz racje , my też zamawiamy wczasy przez neta i nie ma z tym problemów. Za te które lecę w środę zarezerwowaliśmy przez neta i później przez telefon z Alfa Starem utargowaliśmy jeszcze 5% i dopiero wtedy Pani przesłała nam dokumenty do podpisu. O Side nie wiem prawie nic więc nie pomogę Ci Dixi.Jakbyś zapytała o Alanyę to nie ma problemów służę . Poczekaj na Paris Ona ci coś podpowie. Oto adres do biura w Alanyi do Leny na Ataturka , oni organizując wyjazdy do Pamukkale i Kapadocji zbierają turystów z Side. kemallena@msn.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny,może kiedyś jak będzie dane nam jeszcze gdzieś pojechać,to skorzystam z portali internetowych biur :) Póki co przy drugim wyjeździe nie byłam przekonana... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo Bo - dzięki za adres biura w Turcji do Leny.... Byłabym wdzięczna, gdyby ktoś miał adres jakiegoś innego biura, najleppiej w Side. Co słyszałyście o biurze Leny???Bo ja na jednym forum przeczytałam bardzo złe opinie o jej biurze, ale dalej było kilka pozytywnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky imprezuje, Frogi pracuje, Bobo się pakuje, Kwiatuszek leniuchuje, a Dżunia z Kari pewnie sie super bawią w Madrycie :) Milkaa to dobrze ze macie taki pokoj zamowiony. One sa bardzo duze i bedzie duzo miejsca. Ja kiedys bylam po objezdzie jedna noc w takim fajnym hoteliku 2* Ada Apart z Triady, ale jedzenie bylo super a pokoje....rewelacja. Jeden ogromny z aneksem kuchennym z krzeslami, kanapą, drugi pokoj z 3 łózkami i oddzielna łazienka. Miałsysmy tyyyyyle miejsca z kumpelą, ze wszedzie sie rozłożyłysmy na tą jedną noc :) A pokoje dla SIngla zawsze sa drozsze. Ja raz dopłaciłam 500 zł. Fannky ja nie mam maszynki do chleba. Czasem kupuje taki w spozywczym w Niemczech i pieke. Wyglada jak maka. U nas tez sa takie, ale polskich nie jadłam jeszcze i nie robiłam. Dixi ja Ciebie pamietam bo chyba z siostra pisalas co? Niestety nie znam biur w Side bo tam bylam tylko przejazdem zawsze i na chwile a nie na pobycie. Na pewno jednak cos znajdziesz. Magdaole jesli w Twoim miescie rzeczywiscie jest kiepsko z biurem to musisz sie przekonac do internetu. Masz wtedy wiekszy wybor. Placisz przelewem. Zalatwiasz telefonicznie i mailowo i sie da. A telefonicznie zawsze mozna sie dowiedziec czy cena jest aktualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz od tego lenistwa tak wypoczełam ze mi odwala i sobie godzine potanczyłam tak bez ładu i składu niczym w wariatkowie. Jakas ta oponke trzeba stracic bo po tym odchudzaniu wszystko mi opadło i zadomowiło sie na biodrach wrrr. Dodatkowo sobie poprzymeirzałam kreacje na disco w Alanyi. Tam dzis podobno duzo ludzi wieczorem sie przechadza po porcie i dyskoteki juz wszystkie pootwirane. Wąłsnie skonczyłam rozmawiac z Alana ale wieczorkiem jeszcze musze pogadac. Nawet mam pochwały ze juz mi całkiem niezle idzie turecki i zdecydowanie wiecej rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss kochana to milka nie ma jak narazie zaufania to biur internetowyvh bo ja to już drugi raz lece na wczasy załtwione przez internet ja od tego netu to sie uzależniona chyba robie hihihi wiecie allegro, kurnik itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skończyłam dzisiaj wcześniej z jednej strony fajnie a z drugiej średnio bo napiwki były yhhhh:(..ale mniejsza.. Zuzia jesteś z wrocławia?i gorąco gratuluje przebrnięcia przez nasze stronki:) jestem przekonana,że Ci się to zwróci:) dixi ja coś też Cię kojarzę:) co do last minute we wrześniu, rozmawiałam jakieś1,5 tyg temu ze znajomą z biura-gdyż sama również planuję na drugą połowę września wakacje w Alanyi ❤️-i rzeczywiście jest tak,że sami agenci nie są wstanie powiedzieć jak będzie,wszystko przez kryzys i oczywiście zależy też jak będzie walutą...jedynie co zdecydowanie można stwierdzić, to że turystyka wyraźnie odczuła kryzys..podobno cześć lotów zmniejszono,ale wiadomo,że jeśli będzie duże zainteresowanie to mogą zwiększyć...dużo też zależy od kupujących..biura mogą postąpić na dwa sposoby albo będą chcieli jak najszybciej mieć zaklepane miejsca i kasę wtedy dadzą wcześniej lasty i większe rabaty,albo zaryzykują i poczekają ... Pariss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku ja z kolei słyszałam,że jest dość dużo Polaków:) a dance dance zawsze :D a za turecki gratuluje:) musiałam pójść się wyczyścić z sierści Toski bo się wierciła na kolanach:P acha tak w ogóle właśnie piję sobie drineczka,bo stwierdziłam,że w końcu trzeba ruszyc blue curaco :D Pariss a Ty może martini-ulubione:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytajcie sobie, zeby nie bylo ze tak wszystko jest cacy :) http://kobiety-kobietom.com/feminizm/art.php?art=2527 Frogi z Gdanska poki co leci co środe 5 samolotów do Antalii a w poniedziałek jeden do Dalamanu. Jak na lotnisko lokalne to bardzo duzo. I tak jest od dwoch lat chyba, tylko od roku do DAlamanu dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy mnie szybko weźmie,bo jadłam o12 serek wiejski z ogórkiem i papryczka pokrojoną , teraz draże i na tym koniec:) a praca jak dla mnie póki co to świetna okazja to nie jedzenia:D jeszcze przydałoby sie pójść w ślady Kwiatuszka i solidnie zacząć ćwiczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss juz to kiedys czytałam i to straszne jest. Ale tak jest bo bedac tam na wschodzie w malym miescie dało sie zauwazyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie,że część z Was mnie troszkę kojarzy, bo pisałam jednak chyba zimą, potem długo nic.... :-) Znalazłam stronę biura Mariolka i wujek, ale są różne opinie też o nich, o wycieczkach... Tak jak i o biurze Leny... Korzystała któraś z Was z tych biur? Co możecie napisać np o Lenie, czy Mariolce? Zdania na innym forum są podzielone, a wolałabym by któraś z Was coś napisała, bo \"trochę\" czytam ten topik i wywnioskowałam,ze szczerze piszecie, doradzacie itp :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dixi --> ja Ci niestety nie pomoge ,bo nie wiem.. Pariss dzięki Tobie chyba sobie dzisiaj podyskutuje:) Bobo Ty dalej na działeczce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wróciłam właśnie z grilla i wiecie co, ja już na zawsze pozostanę pucowata. serio o ile w tygodniu umiem sobie jakoś zaplanować i pilnować to w weekend wolna wola :O dziś grill wracam do domu a tu kołacz ktoś na wesele przywiózł :O więc jutro od rana będę go pewnie podjadać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze dwa linki jakby ktos byl zainteresowany, ja juz jutro poczytam musze podrukowac to najpierw. Nie potrafie czytac z kompa. Nie wiem jak ludzie czytają e-booki http://sheikyermami.com/2008/11/27/wife-beating-in-islam/ trzeba nizej zejsc http://www.omct.org/pdf/VAW/Publications/2003/Eng_2003_09_Turkey.pdf niestety po angielsku :O Fannky mowisz o kołaczu czyli sękaczu? Tez bym podjadła. U mojej rodziny na wschodzie zawsze jest na weselach. Uwielbiam to. Ja dzisiaj zjadłam tylko jednego małego Twixa. Za to wczoraj te 5 kawałków ciasta mnie zmuliło :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dixi ja nie byłam z biur lokalnych nigdy. WIem, ze opinie sa rozne o tych lokalnych biurach i ciezko jest wybrac. Ale pewnie trzeba zaryzykowac z kims. Bobo byla w Kapadocji chyba Leną z Pacho Tours i jest zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×