Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gość jak to rozumieć
Hotel Kleopatra Life, Turcja Termin: 29.05. − 05.06.2009 Długość: 8 dni Pierwotna cena: 1 850 zł Podstawowa cena za osobę: 290 zł Rodzaj wycieczki: Pobytowe, Nad morzem Zakwaterowanie: Hotel Wyposażenie hotelu:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to rozumieć
-80% nawet nie potrafię zapytać czy ta cena jest realna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to rozumieć
weszłam na jetturist

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to rozumieć
znalazłaś? co to u licha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasuwa sie pytanie czy nie nalezy doliczyc opłat lotniskowych i ubezpieczenia . Bo o tym czesto nie informuja bo dodaniu tych kwot (lotniskowe 240 zł + około 100 ubezpieczenie daje kwote ponad 500 a to mogło by byc realne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to rozumieć
no tak masz rację,ale wyraźnie pisze -80%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to rozumieć
a może złożyć niezobowiązujące zamówienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze słysze o tym. W zasadzie sie nie płaci wiec mozna złozyc zamowienie. Tam jest kalulator i ciekawa jestem na jaka ostateczna cene podliczy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to rozumieć
dwie osoby na 580 zł obliczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bilety lotnicze dostajemy na lotnisku,tak? dokładnie przy stanowsiku z biura jakiego lecimy? Tam idziemy tylko z umową? Pytam bo nie pamiętam jak to było w przypadku Tunezji (nie pamiętam z czym szliśmy-czy była to umowa),w biurze nam powiedzieli,że z tą umową mamy tam iśc a oni wydadzą nam bilety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka tak. idziesz do wyznaczonego okienka swojego biura i tam odbierasz bilet i karte ubezpieczeniowa. A w Anlalyi na lotnisku dowiadujsz sie czy ci przypadkiem hotelu nie zmieniki. Mnie sie to nie przydazyło ale koledze tak. Była wielka rozruba i wkoncu z hotelu 3* dostał 5* tylko tam nie było Polaków az był sam wiec przez cały tydzien nie miała do kogo geby otworzyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kwiatuszek -wiesz kto pyta nie błądzi,wolę wiedzieć,żeby później nie było... :) Tunezja była naszą pierwszą wycieczką za granicą,także byłam tak podekscytowana że wiele rzeczy niespamiętałam :) Teraz napewno będę bardziej uważna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzę na tą ofertę za 290 zł i nie kumam. Nigdzie nie ma napisane co jest wliczone w cene. CO to za invia?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielka37
To ja znalazłam tą ofertę za te śmiesznie małe pieniądze,a moja siostra wam ją przedstawiła. Byłam pewnwa,że Ty Pariss będziesz wiedziała,co i jak:) Przez chwilę pomyślałam,że to coś dla mnie,ale przecież nie można być naiwniakiem. Kto sprzeda wycieczkę za 290 zł,przelot,hotei i cała reszta. Przeczytałam cały regulamin i właściwie wszystko co tyczy się tego biura. Wszystko wygląda jak w przypadku innych biur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielka37
znalazłam takie opinie na temat tego biura........ INIVIA [2008-07-08 17:25] nie warte uwagi to biuro,szkoda sobie glowe zawracac, wyslalam kilka zgloszen i na rzadne nikt mi nie odpowiedzial, kiedy udalo mi sie dodzwonic bardzo mila pani powiedziala, ze bedziemy w kontakcie i oddzwoni lub napisze meila jak tylko cos bedzie, do dzis odpowiedzi niemam a mija juz 3 tydzien, oferty jakimi bylam zainteresowana sa dostepne na ich stronie, nie wysylam ponownie zgloszen bo prawdopodobnie znow bede tak samo potraktowana, ze znajomym zrobili tak jak ze mna OLALI W 100% Ponoć zadebiutowali w Czechach i odnieśli sukces,a u nas są od roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolczi
Witam ponownie wszystkie maniaczki crazy woma ja jade za 2 tygodnie- dokladnie 7 czerwca i mnie juz skreca,a co dopiero Ciebie... dziewczyny macie sugestie czego tzn, jakich slowek po turecku sie nauczyc nalezy przed wyjazdem (mam co prawda super angielski,ale lubie miec podstawy jezyka kraju, do ktorego jade) i ewentualnie jak to sie wymawia:) od przyszlego tygodnia zaczynam nauke, nie ma "ze boli" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej koleżanki a Wy jeszcze śpicie???? a ja zaraz biore sie za sprzątanie :( ale najpierw jakaś kawka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunaydin :) Marzycielka ta oferta moze i taka jest, trzeba by bylo zadzwonic do tego biura i zapytac. Moze akurat tyle wlasnie kosztuje. Kto wie? Ten hoel jest w Kemer i z tego co sie orientuje sprzedawany jest tylko przez GTI a tam jest drozej na ten termin wiec nie wiem o co chodzi. Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia704
Witam wszystkie Panie, przeczytałam cały wątek od początku do końca... Musze przyznać, że jestem pod ogromnym wrażeniem- tyle infomacji, wskazówek, czytanie tego to sama przyjemność:) Sama wybieram się w drugiej połowie września na wakacje i o ile jeszcze jakiś czas temu było mi wszystko jedno gdzie..o tyle teraz nie wyobrażam sobie innego miejsca jak Turcja;) Z uwagi na fakt,że to będzie taka moja pierwsza podróż raz, że samolotem, a dwa że w formie last minut to mam sporo wątpliwości. Zaczęlam czytać, pytać i to co mnie m.in zaskoczyło to stwierdzenie Pana z biura podróży (przy okazji jak brałam cennik gti), że tak naprawde nie można przewidzieć w tym roku jak się będą kształtowały ceny we wrześniu. Na pewno zasugerował, żebym zaczęła szukać już pod koniec sierpnia i że istnieje możliwość, że ceny pójdą w dół bo ludzie ze względów kryzysowych odkładają wakacje, albo odwrotnie zobaczą jeszcze kase w portfelu właśnie we wrześniu i będzie na wrześień małe oblężenie...Nie wiem co o tym myśleć, chyba muszę przyjąc póki co zasadę poczekam i popatrze co będzie po koniec sierpnia. Co o tym myślicie? Mam pytanie co do miejsca wypoczynku, Turcja a co do regionu to nie mam jakiś wymagań jednoznacznych, każdy region ma coś pięknego do zaoferowania:) niemniej prosiłabym może o jakieś wskazówki co do hotelu...nie zależy mi na luksusie, owszem chciałabym all in bo po co kase na miejscu wydawać, żeby się chociaż drinka napić;) ale poza tym, wystarczy mi miły, czysty pokój, no i marzenie...żeby do plaży nie było daleko, pokój z widokiem na morze to byłoby miodzio:) Może przez przypadek, któraś z Pań może polecić hotel w którym spedzała urlop??? A może godne polecenia biuro podróży we Wrocławiu? z góry dziękuje za wszelkie wskazówki, pozdrawiam serdecznie i życze miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielka37
Witaj Zuzia,ja także chcę polecieć we wrześniu do Turcji:) Ja jednak poczekam do września i zakupię coś z lasta,w ostatniej chwili.Jeśli chodzi o miejsce,to wybrałam Alanie.Tyle się o niej naczytałam,że muszę ją zobaczyć:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda Alanya działa jak narkotyk. Jak sie juz do niej pojedzie to sie chce jeszcze jechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam ja niestety nie doradzę w kwestii hotelu bo mój ma 700 m do plaży i cenowo nie jest najtańszy. za to z czystym sumieniem mogę polecić Alanyę :) na pewno się nie zawiedziecie. ja jeszcze do 13 w pracy a później będę biegiem w domu latać i pucować bo o 15 mam gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia, ja mysle, ze ten Pan ma po czesci rację. Nie wiadomo jak bedzie wygladał ten sezon i jakie beda ceny. Ja myslałam, ze to juz bedzie widac w lastach na maj-czerwiec i bedzie drozej ale jak sie okazuje poki co hotele 3* ktore najczesciej obserwuje są jeszcze tańsze niz rok temu. Z wrzesniem jest zawsze problem bo to koniec wakacji i sezon. Moze nie byc szybko wylotów wiec juz w sierpniu najlepiej sie rozgladac. Chyba, ze mozna wziasc urlop naprawde tydzien przed i nie wazne czy pojade tydzien wczesniej czy pozniej. Wtedy cos sie znajdzie. Jesli chodzi o hotele to nie ma co teraz juz patrzec. I tak pozniej liczy sie cena i to co aktualnie jest. Mozna oczywiscie wybrac sobie jakis interesujacy poczytac opinie i obserwowac czy sa na niego lasty i jakie. Najlepiej brac hotel w okolicy plazy Kleopatry, ale hotele od plazy Keykubat tez nie sa złe i tez blisko centrum. Teraz niedawno widzialam dobrego lasta do 4* za 1200 zł do hotelu Premier Tac z Alfy Star. To odnowiony hotel, z dobrym połozeniem i w centrum. Jestem tez ciekawa opinii z pierwszej reki od Milki jak wroci z hotelu Ark Suite Hotel z Jet Touristic. Hotel wyglada dobrze, jest moze daleko od plazy ale jezdza busiki i ma dobre polozenie. Do tego jest z Jeta, ktory ma dobre lasty. Fajny hotelik to tez Gunes House. Moze dziewczyny jak wroca to napisza cos o swoich hotelach i bedzie jeszcze wiekszy wybor. W kazdym razie zapraszam blizej wyjazdu jak bedzies zmiec juz cos upatrzone to zobaczymy jaki jest wybor i cos sie wybierze. Kolczi podstawowe słowka: dzien dobry - gunaydin do widzenia, na razie - hoscakal dobry wieczór - iyi aksamlar [iji akszamlar] dobranoc - iyi geceler [iyi gedże] co słychac - nasilsiniz [ nasylsynyz] proszę - buyrun dziękuję - tesekkur ederim , tesekkurler [ teszekur ederim][teszekurler} tak - evet nie - hayir bardzo dobrze, ok - tamam anladim - rozumiem anlamadim - nie rozumiem drogo - pahali cok pahali - czok pahali - bardzo drogo te dwa ostatnie mozna przy targowaniu uzyć. Jak mowi sie ze cos jest drogo a cena ciebie nie satysfakcjnuje to odchylasz glowe do tylu robisz takie \"cmok\" (uderzając jezykiem o podniebienie) i mowisz : ooo! pahali, cok pahali :D :D pomaga !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×