Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

🖐️ hej ja nie mialam czasu zagladac bo odstawilam mala rano na 2 h do przedszkola a sama wzielam sie za pranie i obiad. powiem wam ze ciezkie jest zycie kury domowej :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna Kobra
Tez chciałam jechac do Turcji ale te wycieczki sa teraz strasznie drogie- czy sa jakies poniezej 3000 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! własnie skonczyłam z robota i siedze sobie bezczynnie do 13. Potem wyjazd słuzbowy i do domu. Popracy mam wypełniona kazda minute i nawet nie wiem jak mi czas zlatuje. A jeszcze musze wpłacic pieniedza za Egipt i turcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ho fannky doskonale Cię rozumiem, z tą różnić tylko że ja jeszcze nie moge dziecka podrzucić do przedszkola :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie sie ktos zameldował :) Fannky widzisz jak to jest? A jeszcze facet przychodzi czasem i powie, ze nic tylko siedzisz w domu ;) Ja jak jestem u moich koleżanek, ktore mają dzieci to jestem wykończona czasem. A wieczorem jak mamy usiaść w końcu na plotki to nie ma siły. Czarna kobra a kiesy chcesz jechac i do jakiego hotelu, ile gwiazdek skąd i na ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna Kobra
Chce jechac w terminie od 24 lipca do 15 sierpnia - tak mam urlop. Interesuje mnie pobyt na dwa tygodnie. Hotel moze byc 3 gwiazdkowy, z opcją ALL, HB ablo BB- jest mi to obojętne wygórownaych wymagań nie mam. Byle by było ciepło i ładnie :) Wiedziałam, że Pariss ty mi pomozesz :) Buziaczki dla Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna Kobra
A co do Hotelu - to nie mam pojecia jaki. Wszystko jak patzre na oferty z biur to ceny od 3000 i wyzej :o Chociaz zeby było tak 2500 za osobe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss mam zdjęcia i filmiki:D ale właśnie coś nie moge sobie poradzić ze ściągnięciem na kompa z telefonu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna Kobra a ile osób? Bo jeśli tak możesz to może lepiej poczekać na lasta? Ale też już patrze w oferty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna Kobra
frogii - dwójka :) Chyba tak trzeba bedzie zrobic, albo wybrac inny kierunek, troche tanszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna Kobra nie wiem czy znów taki tańszy kierunek znajdziesz,bo w europie jednak wszędzie euro a tu możesz ominąć kupno. Z drugiej str jak jest Was 2 to możesz na lasta sobie pozwolić albo najlepiej wybrać jakieś oferty i je obserwować:) a jaki kierunek/miasto w Turcji Cie interesuje?bo to tez istotne troche..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna Kobra
frogi Ja sie kompletnie nie orientuje jakie miasto. Jedyne co wiem, to z polcenia koleżanki , że miasto Alanya jest fajne, bo tam była i poleca. Jeszcze myślałam o Bułgarii-ponoć tam jest taniej, ale chyba też euro, wiec nie wiem jak to jest. Jdnak ciągnie mnie, by pojechac do Turcji. A Ty gdzie byłaś w Turcji i co polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna Kobra, a skąd wylot? Ja bym czekała na lasta, ewentualnie na jakies promocje na poczatku lipca.koniec czerwca. Zobaczę w domu dokładnie, bo narazie nie ma nic ciekawego, ale poszukam. Narazie Frogi niech cos znajdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna Kobra
Dziekuje! Jesteście kochni :D Wylot z Katowic,ale moze tez być z Krakowa ewentulanie. Bede tu zaglądac, zreszta juz od pewnego czasu sledze topic, choc nie udalo mi sie przczytac wszsytkiego... Czemu Bułgaria nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam w tamtym roku po raz pierwszy w Turcji i..właśnie w Alanyi:D Co tu dużo mówic jest pięknieeee ale z kolei też dziewczyny tutaj mówiły np. o Marmaris( spotkałam sie też z opiniami że nawet piękniej jest i bajkowo, tam jest bardziej górzyście) wszystko zależny kto co lubi. Nie ma też co ukrywać ,że Pariss może najwięcej tutaj doradzić ,bo wiele juz widziała i Kwiatuszek też była już sporo razy. Nasza Bobo się np.zakochała w Alanyi i coś wspominała,że wróci tam i trzeci raz, chociaż jeszcze z niej nie wróciła ,bo właśnie tam wypoczywa aktualnie:) (w tam tym roku też była po raz pierwszy) Także można zauważyć tendecję,że kto pojedzie ten zazwyczaj wraca za rok:D Fannky już chyba 4 raz - o ile dobrze pamiętam- nawet jedzie to tego samego hotelu:) a przy okazji bardzo serdecznie ją pozdrawiam🌻 dzielna gospodyni z niej właśnie:) Ja też zamierzam ale w drugiej połowie września..z tym,że ja nie moge patrzeć na lasta, bo jedzie nas 5 os. Alanyia jest typowo rozrywkowa ale widoków cudnych nie brak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna Kobra
Dzieki :) Cos bede kombinowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popatrz np. na wakacje.pl albo easygo tam masz zbiorowe oferty i troche się zastanów jakie chcesz warunki i wtedy coś pewnie doradzimy:) I ja jestem za all,zwłaszcza,że będziesz w środku sezonu a upału będziesz miała jeszcze dosyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znalazłam najtaniej Kleopatrę Gondola 3* all za 2,579 zł/2 tyg. (Exim TOurs) a najdrożej (ale ponizej 3.000 ;) ) Hotel Sea Sight 4* all przy samej Kleopatrze również - Alfa Star

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przeglądałam oferty na easygo i tam jest duży wybór w tym terminie i poniżej 3000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss ta Gondole też znalazłam:P ależ właśnie jestem wściekła!chciałam sie jeszcze pomęczyć z tym przenoszeniem na komputer tych filmików z wczoraj i..skasowałam!jenyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna Kobra
Właśnie przeglądam oferty, dziękuje za podpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Ty Frogi :O Niedobrze :( Moze na youtube sa jakies filmiki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss to się ciesze;) ale teraz filmiki mi szlag trafił:( jakaż jestem zła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss pewnie gdzieś są,ale wiesz to nie to samo jak robione przez Ciebie,nawet w gorszej wersji ale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko:P już się trochę pocieszyłam,ale takie rzeczy tak mi działają na nerwy że eh.. te filmiki są chyba najlepszej jakości,czasami kręcący bez sensu daje na ludzi bo tak nie widać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frogi,ty szczęściaro! ta fontanna ! to musiało być niesamowite na żywo,widziałam na you tubie, i tak dech zapierało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×