Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Fannky z miłą chęcią, ale ja jeszcze musze kupić mnóstwo przeróżnych rzeczy i dopiero od kwietnia zacznę o czymś myśleć na co mi starczy. Może tylko na Zakopane? ;) :D a nie Londyn :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss masz rację w końcu na Portugalię też nam trochę kasy trzeba :D:D:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Fannky :D :D :D Ja jeszcze mam 18-tkę u mojego chrześniaka 4 stycznia i też muszę z kasy wyskoczyć, ech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhmyhm
kwiatuszek zamek na 200% wszyjesz u szewwwwca, a szeffffiec to po jakiemu?? ;);););

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och! Jak ten tydzień szybko zleciał. Znowu piątek :D Rogale marcińskie zrobione/kupione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patriotyczne dzień dobry :D wy też macie taki nudno-leniwy dzień ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę, proszę kto tu zaszczycił nas swoją obecnością !! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny a czy w turcji
są jakieś godne polecenia słodycze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kufa no! to juz nic nie pisze. W skrocie o slodyczach tylko: turkish delight chalwa od Koski tutku bali cerez czyli bakalie w miodzie slodkie bardzo kasztany w czekoladzie ciasta: revani, kadayif i przepyszna baklava i o Stambule mysle i mysle i chyba cos wymysle na wiosne albo lato....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss ja już też nie wiem gdzie i kiedy, ta niepewność mnie dobija 😭 B. co to za ubogie słownictwo wśród dam ???? :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam! Dziewczyny jakos ostatnio nie mam czasu Was potczytywac, ani pisac, ale serdecznie Was pozdrawiam;) No i spiesze Was poinformowac, ze na 90% mam zaklepany APARTAMENT W TURCJI!!!;);); w Kusadasi, 150m, dwupoziomowy, dwie lazienki i 3 sypialnie!!!!:D:D:D basen i teren zamkniety ze strozem;) nawet Polacy tam tez kupili mieszkania a reszta to angole, Holendrzy i Irlandczycy. Nawet nie wiecie jak sie ciesze;;););) Teraz tylko tam poleciec, pozalatwiac..... i na drugi rok tam sie bycze;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotarłam tutaj w końcu :) Kari gratulacje!!!! 🌼 Fajnie, że już kupiłaś, ale dlaczego nie w Antalii ? :( Zrobiłaś jakieś fotki okolicy? Nie wiem jak jest w Kusadasi bo nigdy tam nie byłam. Ja byłam w niedzielę w teatrze na Fame i było super. Bardzo mi się podobało. Wczoraj na delegacji w Warszawie i dzisiaj odpoczywam. W Warszawie na dworcu kupiłam baklavę i kadayif. Nie był to taki smak jaki lubię ale ujdzie. Pozdrówka dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss no co Ty przecież my nie będziemy wybrzydzać gdzie na parapetówę pojedziemy :D byłam na fame może być nawet. ja w weekend jadę na 3 dni do szczyrku na targi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky masz rację. Nie bedziemy takie ;) Też bym chciała zobaczyć film dla porównania. Kwiatuszek ja byłam tylko na chwilę. Z dworca do hotelu Radisson i z powrotem na pociąg. Miałam 20 min wolnego czasu tylko. Będę pewnie w maju albo czerwcu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss szkoda ale wrazie co pamietaj. Zreszta na poczcie masz moj telefon A co do filmu Fame to byłam w sobote i powiem ze był beznadziejny. Teraz na sobote juz mam rezerwacje do kina na film Ksiezyc w nowiu. Bardzo mi sie podobałą pierwsza czesc nie mowiac ze jestem fanka 4 tomowej sagi. grube ksiazki któe pochłonełam w tydzien no moze 1,5. Prosta i młodziezowa tematyka ale napisana tak ze gdzie nie zobacze tam kogos wypatrze kto czyta ta ksiazke. W turcji, w egipcie w roznych jezykach, w autobusie i pociagu. Smieszne ale sama jak wariat przeczytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Kwiatuszek na wiosnę to możesz w większym gronie kawy się napić ;) kto chce jechać do alanyi ?? mam gorące zaproszenie z os. towarzyszącą ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia wszystkiego naj, naj...podróży i tej super Miłości ❤️ i spełnienia marzeń i uśmiechu i slońca i zdrowia 👄 🌼 Fannky, Kwiatuszek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) puk puk puk :D ja Dżuni naszej złożyłam już na nk ;) hihi u mnie bez zmian... Kwiatuszek dzięki za "żarcik" juz znałam to ale dobre , nie powiem:) kiedy Ty wyruszasz? Pariss fajowsko z tymi pociągami;) straszniee się ucieszyłam:) Fannky jak tam,znalazłaś kogoś chętnego?:P:P:P buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi nawet gdybym znalazła to i tak bym nie pojechała :D aż tak durna nie jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a te słodkości to
normalnie w supermarkecie do dostania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×