Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

widziałam że w Alanii jest na tyle ciepło że jeszcze chodzą w krótkim rękawku i spodenkach. Ja też tak chcę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatem ja się witam w piąteczek ..ja zaczęłam go dosyć pechowo a przede wszystkim z brakiem zdecydowania się,co podziałało mi na nerwy dość mocno,ale mam nadzieje,że Was lepiej i w weekendzik więcej się tu odezwie.. a tak żeby było turecko:D to nie wiem czy wiecie ale nasza Dodzia przegrała na MTV Europe Music Awards z tureckim zespołem Manga:P Swoją droga uwielbiam ich jedną piosenke,którą poznałam i codziennine po kilka razy była w moim hotelu.Oto ona:) http://www.youtube.com/watch?v=KKDxBE40Lc0&feature=related Selamlar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się z Wami piękną jesienną pogodą ! Chcę powiedzieć, że mam już załatwione wczasy na maj 2010 roku. Na razie nie powiem gdzie. Życzę miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo!jak to!gdzie się wybierasz to chyba wiadomo:) ewentualnie kwestia miasta zostaje;) jenyyyyyyyyy i znów pierwsza pojedziesz:) mega mega fajowsko :D pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Frogi! Oj kochana totalny błąd!!!!!!!!!!!!!!!!! Zgaduj dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Bobo jak już masz załatwione to chyba możesz nam powiedzieć?? nie lubię zgadywanek :P Frogi zaraz zobaczę tą Twoją piosenkę :) pewnie ją znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
błąd wcale jej nie znałam :) serio jakoś wcześniej nie wpadła mi w ucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wieczorkiem bo teraz lecę do pracy. A może do tego czasu zgadniecie???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzunia
Hola, hola kobitki, jestem, zyje i na wstepie chcialam bardzo, ale to bardzo przeprosic za ten Krakow, ale nie wyniklo to z mojej winy. Sporo problemow w miedzyczasie sie u mnie pojawilo np. operacja kolana mojego syna :( Co prawda jeszcze na nia czekamy, ale ile z tym problemow i zachodu....to lepiej nie mowic - bo niestety prywatanie wylozyc 10 tys. to mnie nie stac :( Efekt jest taki, ze ma miec operacje, ale niestety ze swojej pasji sportowej jest zmuszony zrezygnowac, mam nadzieje, ze poki co. Nawet nie mialam okazji podziekowac za kartunie Pariss z Meksyku, ale mam nadzieje, ze znajde u Ciebie pelne zrozumienie i przyjmiesz moje podziekowania :) W zyciu tez mi sie pozmienialo co nie miara....np. zmienilam "Milosc" :P i sluchajcie, mam nadzieje, ze to jest to....a przynajmniej prosze Was trzymajcie za nas kciuki ;) Mam nadzieje, ze nie bylo to ostatnie spotkanie i jak moge przypuszczac, cosikuj organizujecie......pliska nie zapomnijcie o Dzuni :) Pozdrawiaki-calusiaki i moge obiecac, ze czesciej bede sie uaktywniala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie Bobo, mówię że jest to państwo na "M" :) Dżunia wybaczamy wybaczamy:) co do bycia zmuszonym do rezygnacji ze swojej pasji doskonale wiem jak to jest więc współczuje Twojemu synowi,ale niech wierzy że bedzie ok:) A Tobie gratule miłości i trzymam kciukasy juz od teraz!:D iyi aksamlar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola! Bobo Ty szczęściaro! Czyżby Maroko? Byłoby super! 🌼 Dzunia masz wybaczone - juz dawno :) A za Milosc trzymam kciuki. Czuje po Twoim poscie, ze to jest TO! Czyzby to jeden z przystojniakow na zdjeciu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór! Obiecałam ,że powiem to powiem. Lecimy w maju do EGIPTU . Dżunia -witaj i trzymaj się ,powodzonka Pariss- Maroko jeszcze nie teraz. Frogi-dzięki za domysły. Pozdrawiam wszystkie i życzę miłej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunaydin Bobo w życiu bym nie sądziła,że ten rok postawicie na Egipt!ale najważniejsze,że macie już zaklepane:) Ide na kawusie,a Wam życze udanego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam! Czy wszyscy jeszcze odpoczywają? U mnie jest taka mgła, że ledwo widzę blok w którym mieszka moja siostra.Temp. to zaledwie 2 st.Okropnie brzydko. A jak jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja też bym nie zgadła tego Egiptu :) myślałam prędzej o Portugalii :) ale fajnie zawsze że już macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzewczyny Bobo mowi ze u niej mgła a w Wawie całkiem niezła pogoda. Mam uchylony balkon i nie jest m specjalnie zimno. Najwazniejsze ze nie pada. Chociaz czekam na sniezek bo moge go w tym roku sporo przegapic. Ja juz od dwóch dni sprzatam wywalałam. Taki coroczny totalny bałagan. Wszystko co mi wpada w rece i tego ne uzywam to do wyrzucena. Konec z tym a moze mi sie przyda i wkoncu mijaja lata i nawet nie pamietam ze to mam. hihihi Bobo gratuluje Egiptu ja pokochałam Hurghada tak jak Alanyie. W tom hotelu byłam na chwile i sadze ze w stycznu tez bede. Coprawda tylko w recepcji ale wiem który to hotel. Ja juz pomalutku przygotowuje sie do wyjazdu. Robie zakupy prezenty. Jeszcze tylko szefc i musze znalzc kogos kto mi zreperuje zamek od bluzy. Kocham ja a zgububiłam gdzies suwak czyli to co łaczy zabki. Zobacze co da sie zrobic. Paszport mam juz w konsulacie i w czwartek odbieram z wiza. Czeka sie tydzien. Prezenty w połowie pokupowane. MArtwi mnie tylko to co ja bede robła 6 godzin na lotnisku w Rzymie. Napeno nie pojde zwiedzac poniewaz jest ono oddalone jakies 30 km od samego rzymu. Wiec wole sie ne zgubic albo utknac w korku. Przynajmniej jak bede jakies opznienia perwszego samolotu np przez mgły albo sniezyce nie bede se stresowała ze spoznie sie na nastepny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek A ja już myślałam,że się spotkamy w Egipcie! A może ? Bo pewnie jak Ci się tam spodoba to zostaniesz na dłużej. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo nie mowe nie i nie mowe tak . uff a ja sprzatam i sprzatam. Kolejna szafa z głowy. Jeszcze jedna. Najgorsze ze mam cały przedpokoj w rzeczach do wyrzucenia. I jak narazie nie mam checi latac na zewnatrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek poszukaj gdzie reperują zamki u mnie jest tylko 1 miejsce gdzie to robią, niestety dziś to już rzadkość, a szkoda w sumie pracy nie wiele a nie trzeba całego zamka wszywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem :) poszukaj reperacja/ naprawa zamków błyskawicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola! No proszę Bobo, Egipt w 2010r. Pięknie. Na tydzień czy dwa? Kwiatuszek udzieli Tobie pewnie niezbednego info przed wyjazdem. Ja tez cosik pamietam to sie polecam. Dzunia tez swiezynka po Egipcie wiec znowu masz informacje z pierwszej reki ( i pewnej ;) ) Ja dzisiaj jak Kwiatuszek, sprzątam i sprzątam i nic nie widać. Jutro jade po karnisze i żyrandol. Moze tez dywan sie uda a jak nie to z allegro zamowie chyba. Zaryzykuję. Zaczęłam układać moje książki i .....jakoś ich dużo i nie mam koncepcji co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss! Oczywiście, że na dwa tyg. Troszkę info na pewno by się przydało ale piszcie na mojego maila . Bardzo dużo info jest na stronie Hurgady ale wasze spostrzeżenia i uwagi będą bezcenne i co nie które świeże jak bułeczki z Intermarche. Miłęgo wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo jak coś to pytaj albo pros aby znaleźc odpowiedz. Jak nie bede znała odpowiedzi to grudnia to w lutym na 100 %. Zreszta zapewne pojawie sie na necie podczas pobytu tam. Tym bardziej ze klatka bloku w którym bede mieszkała znajduje sie 2 metry od kafejki internetowej ;). Na maila podam namiary na mojego skypa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam do Was pytanie czy miałyście do czynienia z biurem TRIADA bo zastanawiam się nad wczasami z tym biurem a w necie czytałam niezbyt ciekawe opinie na temat tego biura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny :) magdaole--> ja byłam w tym roku z Triadą w Turcji - wszystko było OK, nie spotkały nas żadne niemiłe niespodzianki. Też słyszałam różnie opinie na ich temat ale jak widać nie zawsze to się sprawdza. Jak bym miała wybierać znowu biuro to nie będę miała obaw przed Triadą jeśli będą mieli jakieś ciekawe oferty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a ja mam plany jechać w lutym na parę dni do Londynu yeahhhhhhhhhhhh :))) typowo w celach turystycznych of course :classic_cool: a najlepsze że zastanawiamy się nad couchsurfingiem :) będzie chyba bardzooo ciekawie :) *couchsurfing- jedzie się do kogoś obcego do domu kto tylko ma chęci nas przyjąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Magda ja bylam z Triadą na 4 objazdówkach i nie narzkałam bardzo, ale jestem baardzo niewymagająca. Chociaż ostatni objazd w Syrii dał mi się we znaki. Są niedociągnięcia, ale da się przeżyć. Zmieniają hotele, u nich to jest ruletka. Moze byc ok a nie musi. Roznie jest. W Grecji fajne hotele ma Rainbow, kiedys ogladalam i czytalam opinie o ich hotelach z katalogu. Nawet fajne 3* mają. Fannky to super wyjazd sie Tobie szykuje. Duze miasto! Uwielbiam. Ja jestem zakochana w Tower Bridge, mogłam pod nim chodzić dzień w dzień. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss zawsze możesz do nas dołączyć :D póki co jesteśmy na etapie zbiórki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×