Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wk******a

18 letnie mamy tu jest wasz topik- innym wstęp wzbroniony

Polecane posty

Gość babbullla
aaaabbbbbccccc - napisałaś, że kiedyś były inne czasy i przez to 18 letnie dziewczyny miały dzieci. Nieprawda, owszem ale to się zdażało bardzo rzadko, własnie jestem trochę z tych czasów "kiedyś" i gdybym w wieku 18 lat byla w ciąży, to po pierwsze dostałabym wp....dol taki od ojca, że przez pół roku nie siadlabym na dupę, po drugie byłabym wyrzucona z domu. I grą większości tak rodzice reagowali na ciążę gówniary. Nie tak jak teraz, boją się córci cokolwiek powiedzieć, pozwalają się na p...nie już w wieku 14 lat. Jak nie wiecie to nie opisujcie bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dota123
a może tym które piszą że kiedyś młode kobiety zaczynały bardzo wcześnie popierdzieliło się z rodem cygańskim ... hehe fakt - tam facet może upatrzyć sobie nawet 12-to latke i nikogo to nie dziwi, w wieku 18-tu lat uważane są już za stare panny -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko majace dziecko to 16 tolatka albo 14 tolatka..nie wiem jak wy ale jak mialam 18 lat to zdawalam mature i szlam na studia i jakos glowe mialam na karku, nie bylo tez mowy o tym zebym byla dzieckiem!!! pracowalam,mialam chlopaka..podrozowalam..dzieckiem bylam kiedy bylam zalezna i niesamodzielna i kiedy wolalam jesc...to co lepiej zeby 18 tki pozbywaly sie ciazy aby zajsc w nia majac 22 lata..bo to juz ok wiek..dla niektorych ...paranoja..paranoja totalna.. proponuje na stos wszystkie mlode matki..podalic tanczyc dookola wrzesczec nawyzywac,zmieszac z blotem i czuc sie bardziej wartosciowym..a jezeli ktoras z was miala by dziecko w wieku nastu lat innaczej by byly pisane wypowiedzi.. az ma sie ochote miec znowu te 18 l;at zajsc w ciaze i tanczyc przed co poniktorymi babiszonami ..o co chodzi ludzie..dlaczego nie mozna powiedziec moim zdaniem tak i tak..dlaczego od razu klapac pluc wrzesczec i byc najmadrzejszym na swiecie i nie miec szacunku..nie wiem kto tu jest dzieckiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrrrrrrr
pewnie ty nie możesz mieć, nie martw się, dziś można to leczyć, główka w górę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykła zazdrosnica
znam takie, co to mają problemy z zajsciem, nie zaznaly w zyciu mlodosci,spontanicznej czystej milosci i zwyczajnie zazdroszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metafora .
kuźwa kobiety, przeczytajcie sobie temat jeszcze raz i wypowiedź autorki - wstęp wzbroniony chyba ?! Konflikt jest w temacie "odczepcie się od młodych matek" i nie roznoście go na wszystkie inne !!! Tutaj niech 18tki się wymienią swoimi doświadczeniami, a nie Wy !!! Dajcie im choć jeden temat, gdzie mogą porozmawiać w spokoju !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu jadu :( swoim gadaniem ze mlode matki to... nic nie zmienicie a innym proponuje zapoznanie sie z czytaniem ze zrozumieniem to mial byc temat dla mlodych mam, a kto sie wypowiada???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnicskapospolita
no a co tu mozna powiedziec? Nikt mi nigdy nie przekona , ze nascie lat to dobry wiek na macierzyństwo. Szkołę skonczyc, dopiero brac sie za łozkowe randki z chłopakami. Tak trudno dac sobie na wstrzymanie. Co poza ta miłoscią i najcześciej samotnym macierzynstwem moze tak matka ofiarowac dziecku? Nie oszukujmy sie , rodząc przyjmuje sie i dpowiedzialnosc, za tego człowieka, a taka dziewczyn ao siebie nie potrafi zadbac. przydarzyło sie trudno, ale powodu do dumy nie ma.kiedys to przynajmniej jak rodziła to było wiadomo, mogła usunąc , urodziła bo chciała, teraz ustawa zmusza do tego i koniec bajki. I dla mnie to odpowiedzialnosc jest, jak ktos sam zapewnia sobie i dzieciom byt. A jak tu słysze, tu zapomoga z Opieki, tu starania o mieszkanie komunalne. Zadnych ambicji, tylko postawa roszczeniowa, bo mnie sie nalezy, bo dla takich sa fundusze. Dla jakich ja sie pytam? Czy dal takich, którzy mają problemy bo wypadek losowy, choroba , utrata pracy, czy dla takich, którzy nawet nie wystartowali z pracą ,a juz lecą po jałomużnę.Bo isc do łozka i zajsc w ciąze potrafią, ale dalej w przyszłosc t juz nie patrzą. Bo co , bo hormony, bo wczesniej dojrzewają, ale człowiek moze nad tym zapanowac, w koncu dziewczyna to nie kotka w ruii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaa
a mnie najbardziej boli to, że dzieci mają dzieci, często nie są w stanie zapewnić im bytu (nie zawsze, ale przeważnie), dzieci są molestowane, bite, lądują w domach dziecka itd itp a ci którzy są na nie przygotowani i gotowi oddać wszystko co tylko można ..... to niesprawiedliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaaaaaa
to niech wszystkie te kobietki nastawione bardzo anty na mlode mamy wpiszą ile mialy lat jak rozpoczely wspolzycie. tylko szczerze!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylamussu
słuchaj powszechnośc zjawiska , nie musi swiadczyc o tym, ze jest to normalne i dobre.chcesz sie wyrózniac, nie ćpaj, nie uzywaj wulgarnego języka, nie naduzywaj alkocholu, nie idz do łożka z byle obszczymurkiem, bo on tego chce. Szanuj siebie, bo jak ty nie bedziesz siebie szanowała to napewno nie zrobią tego inni. A swoją drogą to mit, ze nastoletnie dziewczyny tak chetnie ida do łozka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaa
dalej te niby porządne nie wpisuje ile mialy lat jak rozpoczely wspolzycie!! no dziewczyny co jest z wami?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggginnkka
25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaa
czyzby co nie ktorym zrobilo sie glupio??? na to wychodzi , jestem pewna ze polowa kobiet nastawiona bardzo anty na mlode matki rozpoczela wspolzycie wlasnie przed 18. a teraz udają takie swiete krowy. to że wy mialyscie duzo szczescia i ze wam sie udalo to nie znaczy żeby z blotem mieszac mlode matki fakt, niektore są glupie ze sie nie zabezpieczają ale wiele jest takich ktore to robily i ktore nie mialy tego szczecia co wy żadna metoda antykoncepcji nie daje 100 % pewnosci , a za to ze urodzily w tak mlodym wieku i wychowuje dzieci powinnismy je podziwiac i bic brawo a nie gnoic !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaa
no i widzimy pleno topikow 24, 25 lat-nadal dziewica itp. wiec wychodzi na to ze w tym wieku malo kto jeszcze nie wspolzyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrabutt
droga justo, to , ze ja i mnie podobne osoby nie chcemy tu pisac o tym , kiedy jak i gdzie, nie znaczy, ze mamy sie czego wstydzic, dla pewnego rodzaju osób sa to sprawy intymne i nie omawiają tego na forum.napisze ci tylko, ze nigdy nie powiwrzyłabym swojej przyszłości , przypadkowi . Moim zdanien najpierw matura, dopiero czas na powazniejsze związki i seks. Co do wpadek, dziewczyno, jak koniecznie musisz współzyc, a twierdzidz , ze nie ma 100% antykoncepcji, co poniekąd jest prawdą, to bądz n a tyle mądra i stosuj dwie metody antykoncepcji, np. prezerwatywa i metody naturalne, prezerwatywa i globulki. jak prezerwatywa to koniecznie z płynem plem,nikobojczym,poznaj swoj organizm i nie wspołzyj nawet z zabezpieczeniem w dni płodne. Z\rozumcie, ze co dla dziewczyny 20paro letniej będacej w stałym związku , będzie tylko komplikacją mowie tu o ciązy, dkl a WAS i WASZYCH rodzin będzie dramatem. Nie ma powodu, aby jezeli juz MUSICIE wspołzyc liczyc na szczescie, bo mozna sie skutecznie i pewnie zabezpieczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrabutt
i jeszcze jedno Justo, ze zapytam, ile Ty masz lat? I CZy nie lepioej zamiast wchodzic n a topiki erotyczne, byłoby przeczytac dobra ksiązkę, isc n a WYstawe, do teatru, kina. Moze wtedy jak spotkałabys wartościowego chłopaka miałabys z nim o czym porozmawiac, bo wbrew pozorom prawdziwego związku nie zbudujesz n a oralu, analu, i innych tego typu rzeczach. Nie wyobrazaj sobie, rzeczywistego swiata i seksu n a podstawie wypowiedzi osob udzielających sie n a tych forach. To co powinno łączyc ludzi to miłośc szacunek , przywiązanie, lojalnosc, to trzeba zbudowac, a nie zaczynac budowe związku od pozycji seksualnych. BO z tego to tylko sa niechciane ciąze i samotne matki . no i jeszcze moze aids. jednym słowem , mało przyjemnosci, wysoki rachunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaa
wogole nie rozumiem dlaczego akurat to do mnie piszesz?? tu nie jest topik erotyczny i wogole. mam bardzo wartosciowego chlopaka znaczy sie narzeczonego ktory studiuje a jednoczesnie prowadzi firme interesuje sie polityką itp. wogole mi imponuje , a gdzie ja pisalam o oralu i analu?? cos ci sie chyba wypowiedzi pomylily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppp
wypowiadając się podpierałas sie wypowiedziami z forum o dziewicach , ja ci tylko napisałam, ze to nie jest dobre i wiarygodne zródło ".no i widzimy pleno topikow 24, 25 lat-nadal dziewica itp. wiec wychodzi na to ze w tym wieku malo kto jeszcze nie wspolzyl" Ale Rzeczywiscie nie napisałas , ze topiki n a forum erotycznym, ale takie chyba własnie tam są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nono jak zwykle...:) temat zalozony by 18 letnie dziewczyny spodziewajace sie dziecka sobie pogadaly a wy tu o dziewictwie heheheh no wybaczcie ale ja juz z was nie moge :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzód na mózgu
niech te 18 stki epiej zajmą się dziećmi jak juz wpadły a nie tu buszuja i nam krew psują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba martwica mozgu jak taka delikatna i nerowa jestes to tu nie zagladaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh24
Przykro mi ale jak czasami słucham tych gówniar, które z dumą opowiadają jak to one założyły rodzinę i jakie są odpowiedzialne to mi sie ... W wieku 18 lat powinny się pilnie uczyć, zdać maturę, ale po co ? jak można rozłożyć nogi i "być dorosłą ". Ciekawe ile z nich jest na garnuszku rodziców, bądź faceta. Ja jestem dumna, bo mam swoją pracę i nie muszę być niczyją utrzymanką. W wieku 18 lat wybrałam studia, za które sama zapłaciłam, bo poszłam do pracy, a o puszczaniu się jakoś wtedy nie myślałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sex ze swoim wlasnym chlopakiem ktorego sie kocha i dlugo sie z nim jest nazywasz puszczaniem sie? widac nie jestes taka madra jaka z siebie robisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzód na mózgu
no takich porządnych jak my jest niwiele. wazne by rozłozyc nogi:D oj co za czasy i to wszystko babcia musi utrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnbnbnb
18 lat i już swoj chłopak od lat, dziewczyno zajmij się nauką a nie chłopakami, tylko jedno wam w głowie, 18 lat to nauka i podjęcie pracy a nie seksić się, a później dziecko do utrzymania rodzicom, owszem pomogłabym dziecku, ale matce dałabym najwyżej chleb ze smalcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo nastepna madra:) a skad pewnosc ze babcia musi utrzymac? akurat w moim przypadku wcale nie ! :) zal mi was takie macie pojecie o tym wszystkim nic tylko ze sie puszczamy bedzie bieda .... nono :P ja wole byc taka jaka jestem niz mialabym byc jak ktoras z was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym o czym mowa ? :) skonczylas studia to powinnas wiedziec ze nie powinno sie wypowiadac na temat o ktorym nie ma sie pojecia i wchodzic z butami tam gdzie cie nie chca... :) \"18 letnie mamy tu jest wasz topik-innym wstep wzbroniony\" nic wam to nie mowi? napisac wielkimi literami? takze nie bede z wami dyskutowac na temat \"puszczania sie\" wybaczcie mi... chyba jestescie poza tematem i raczej nieproszone :) pozdrawiam buziaczki :):):) hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×