Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Passoa

Sposób na szczupłe nogi!!!

Polecane posty

Jestem, jestem :) Ostatnio nie mialam czasu zeby tu zagladac ale caly czas uparcie krece nogami w powietrzu ;) juz mi nie sprawia to takiego bolu jak na poczatku. Co zauwazylam: moje nogi sa smuklejsze, twardsze:) to zauwazyl nawet moj chlopak :D za niecaly tydzien bede sie wylegiwac na plazy wiec musze jakos wygladac hehe no i ogolnie uwazam ze jest to fajne cwicznie rowniez na brzuch. Pzdr!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilly paola
passoa - a ile czasu to robisz? tzn. ile minut? ja kiedyś robiłam rowerki nawet przez godzinę i 10 minut,ale wtedy byłam chudziuteńka przez drakońską dietę i bzika na punkcie ćwiczeń,więc nie mogę powiedzieć co mi pomogło najbardziej ;] w każdym razie teraz trochę przytyłam i wyglądam lepiej ,ale nogi zawsze mogłyby być doskonalsze :P dlatego też zaczęłam pedałować tzn. najpierw 8 minut abs na pośladki, potem 25 minut na stepperze, potem pół godziny rowrków w powietrzu i kończę 8 minut abs na nogi :) a rano przed śniadaniem 20 minut rowerka :) jak na razie to dopiero od tygodnia dodałam do swoich ćwiczeń rowerki,ale to chyba naprawdę daję więcej niż inne ćwiczenia :D nogi są już trochę bardziej smuklejsze :) mam nadzieję,że jeszcze trochę i będziemy miały perfekcyjne nogi hehe :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue 7
:) podnoszę temat i życzę wszystkim wytrwałości w ćwiczeniach.pozd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. witam wszystkie rowerowiczki. J mam swieny sposob na smukle lydki: codziennie przez pol godziny: nogi w gorze i robimy wymachy piet. tak jakbysmy stawaly na palcach tylko ze w powietrzu. Nalezy robic to 50 razy. Potem przez 10 minut nlezy rozciagac miesnie nog. To wazne, jesli nie chcemy ,aby zamiast tluszczu pojawily nam sie miesniejak u facetoa. potem, po dziesieciu minutach rozciagania powtarzamy znowu cwiczenie z nogami. Potem znowu rozciaganie itd. przez pol godziny albo dluzej jak kto woli. W cwiczeniach na niesnie lydek jak i calych nog wazne jest aby doprowadzic do krazenia krwi. Bo wlasnie kiedy cyrkulacja krwi jest slaba w nogach powstaje tkanka tluszczowa. Wiem , co mowie,poniewaz od okolo 2 miesiecy robie te cwiczenia. mialam rzedtem niezle \\\"lydy\\\". grube jak u faceta. dopiero od wykonywania tych cwiczen zauwazylam zmiane w wygladzie moich lydek. zadna dieta nie pomoze gdyz pozbycie sie tluszczu z dolnej partii nog jest niezwykle trudne. przedtem moj chclopak mowil mi ze mam nogi jak sloniotko. teraz mam szczuplutkie nozki. I co najwazniejsze jest to efekt staly. nie tak jak po glodowce. jak zaczynasz powracac do dawnego trybu zycia waga wraca podwojnie. Ale nie po cwiczeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilly paola -- roznie to bywa raz pol godz a czsem i godzinka zleci jak ogladam jakis ciekawy film :) Xashax007 -- dzieki za cenne wskazowki, na pewno wyprobuje to cwiczenie na lydki. Pozdrawiam wszystkie rowerzystki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłączam sie do was kobietki:) dzisiaj bedzie dopiero mój drugi dzień ćwiczeń wczoraj po 3 min wymiękłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maptynka
ja rowniez sie przylaczam i juz jestem ciekawa efektow:) a tak a propos cwiczen to ostatnio wyczytalam na necie bardzo ciekawe cwiczenia i dzis je zaczelam stosowac a polega ono na tym ze stajemy w lekkim rozkroku i podskakujemy a gdy juz ladujemy stopami na podlodze to dla zamortyzowania podskoku uginamy nogi w kolanach i tak przez 5 minutek. musze sie wam przyznac ze po tym cwiczeniu strasznie bola miesnie ud. wiec polecam i sama od dzis zaczynam cwiczyc ten rowerek i bede tu do was zagladac zeby sprawdzac efekty "rowerka". pozdrawiam wszystkie cwiczace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maptynka, to cwiczenie z podskokami jest niezle! wyprobowalam je. i niezle daje mi wycisk.jestem wlasnie w tRakcie cwiczen musze chwilke odpoczac bo padne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maptynka
ja za godzinke zaczynam trening i juz sie boje tego zmecznenia z rowerkiem:) a jak wam dziewczyny idzie??:) widac juz jakies efekty?? mi bardzo zalezy zeby wyszczyplic uda i troszke brzuszek splaszczyc bo tak poza tym to ogolnie jest dobrze:) :):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizu
heello kobitki ;) ja kiedyś już robiłam ten rowerek ale szybko wymiekłam wiec zaczynam od nowa :D, obecnie ćwicze pilatesa za mną 30 minutek hula hop, musze jeszcze porobić ćwiczonka na uda no i ten cholerny rowerekw powietrzu :p ale mam nadzieje że szybko sie przyzwyczaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim!! Za godzinke zaczynam cwiczenia. Juz widze zmiane. jeszce tylko 2 tygodnie na oko i bede mogla wyjsc do ludzi w spodniczce. Cwicze juz przez prawie 3 miesiace. Czasami mam juz dosyc, ale potem sobie mysle ze skoro wytrwalam 2,5 miesiaca o moge te 2 tyg wytrzymac. Ja pracuje glownie nad moimi lydkami i troche nad udami. Najwiekszy efekt na moje lydki ma streching, podskoki w przysiadzie oraz to cwiczonko o ktorym pisalam wczesniej. A jak tam u was laski? Widac efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maptynka
siemka kobitki!! nic nie piszecie o efektach waszych cwiczen:) ja cwicze ten rowerek ale strasznie szybko nogi mnie zaczynaja bolec i pocwicze ze 3-4 minuty i musze odpoczynek robic:) czy wy tez tak macie ?? i cos mam przczucie ze u mnie to niezbyt be4dzie dzialac:( ale cwicze dalej :) a po jakim czasie u was juz widac efekty??:);):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afffka
a moze ktos przyblizyc mi cwiczenia ze stretchingu? Chetnie bym sie tym zajela podobno daje swietne efekty. A poza tym to przylaczam sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralalalala
Dziewczyny, ja podczas przerw (robie co 10minut) rozciągam się :) To chyba lepsze niż takie nic nie robienie, prawda :)? Jeszcze pytanie- czy taki rowerek wyszczupla lydki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afffka
łosz:P wlasnie zrobilam 15 minut rowerku niezle bolą uda i miesnie brzuszkaaa!! przyda mi sie to wlasnie na te partie ale musze byc wytrwala:P ale sie namachalam:P a teraz ide pod prysznic i biegne szukac sklepów dzieciecych w poszukiwania hula hopu :P (Czy jak to sie tam pisze) ktory podobno dziala cuda;) piszcie piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaassskaaa
czesc dziewczynki ... tak poczytalam was troszke... i sama wzielam sie za smiganie nogami w powietrzu... tylko matko boska..wytrzymalam 3 i pol minuty ..i mi nogi opadly.. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue 7
hejcia:) dziewczyny:) ja już "pedałuję" prawie 3 tygodnie przez ok 20 minutek. W przyszłym tyg. zamierzam jednak zwiększyć o następne 5 , tak by w sumie dojść do 30 . Nie wiem czy coś ubyło w centymetrach, ale nóżki zdecydowanie lepiej wyglądają. Zmierzę za tydzień i dam Wam znać. pozd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka20fg
hej, jezeli chodzi o moj sposob na szczuple nogi to swego czasu swietne efekty prez przypadek przyniosly mi cwiczenia rozciagajace, mialam ambicje zrobic szpagat i po godzinie dziennie cwiczylam na lezaco z nogami w gorze naciaganie jednej i drugiej nogi na roznych plaszczyznach, nozyce, nozyce w pozycji "swiecy" etc natomiast jezeli chodzi o brzuch to polecam bieganie nawet krotkie dystanse ale czesto i regularnie, chcialam wyszczuplic nogi ale jedyne co zauwazylam to poprawa stanu brzucha juz po 2 tygodniach, zrobil sie plaski i twardy (bez zadnej diety, jestem leniem i biegalam dla zdrowia:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość affffka
o rany... obudzilam sie dzis i nie moge sie ruszyc;p wczoraj 20 minut 'powietrznego rowerku' oprocz tego sporo cwiczen na brzuch i male rozciaganko i jakies 14 km na zwyklym rowerze i dzis bola mnie nogi biodra brzuch krzyz i co tam jeszcze..;p nie wiedzialam ze ze mnie taki flak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość affffka
eh wzielam sie na prawde za siebie tzn za cwiczenia ale ciagle mi malo i malo chyba wpadlam w mala manie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiaczkowa
No to ja wam bardzo gratuluje!!!! fajnie, że szczuplejecie tylko nie zdziwcie sie za kilka lat jak wam kregosłup siądzie. Rowerek w powietrzu to w rzeczywistości ćwiczenie bardziej na mięśnie brzucha niż na nogi, a poza tym obciąża wasz kręgosłup 2-3 krotną masą całego ciała, dlatego uważa sie go za bardzo szkodliwy. Wiem, bo kiedyś zajmowałam się cwiczeniami na poziomie profesjonalnym. Więc lepiej znajdźcie sobie inne ćwiczenia, jeżeli nie chcecie na wózku skończyć :/ Dziwie sie waszej niecheci do zyklego rowerka, bo jest on duzo bardziej skuteczniejszy, a jak chce sie wysmuklić nogi to sie jeździ z małym obciążeniem a szybko pedałuje i przynajmniej jest 100% bezpiecznie....no...wybór należy do was....ja już wybrałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue 7
no to ładnie:( już mi się odechciało. Ktosiaczkowa a możesz napisać co się dzieje wtedy z kręgosłupem i czy 20 min jest już dawką niebezpieczną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonko257
Lili paola, a masz może gdzieś link do 8 minut abs na nogi? Bo powiem uczciwie, że przez pół dnia szukałam na necie tych ćwiczeń i linki, które znalazłam albo były nieaktywne albo usunięte. Dzisiaj zaczęłam \"pedłaować\" ale wytrzymałam 15minut, ciężkie to jak cholera uff... Skorzystałam też ze wskazówek Xashax007 i nie powiem, ćwiczenie do lekkich nie należy, nóżki troszkę ciągną :-) Dziewczyny, błagam pomóżcie znależć te 8 minut abs na nogi, bo ja mam \"łydy\", a bzrdzo ciałabym je wyszczuplić. pozdrawiam slonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedzialam ze ten rowerek nic nie daje.... tylko miesnie od niego rozna a potem i kregoslup cierpi ....lepiej zajac sie normlnymu cwiczeniami. a nie kazda sobie mysli ze jak bedzie lezec na lozku przed telewizorem i ruszac nogami to jej tluszcz zejdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilly paola
oj już bez przesady... myślę,że jak porobimy to pare miesięy to od razu nic nam się nie stanie,a jak już schudniemy tyle ile chcemy to zrezygnujemy z rowerków i postawiym na inne ćwiczenia. Kto mówi,że będziemy to robić kilkanaście lat?! Ja jak już kiedyś mówiłam robiłam to kiedyś ,przez rok i trochę i nic mi się nie stało,w dodatku byłam na ostrej diecie i byłam bardzo chuda,wiec tym bardziej powinnam być twedy na coś narażona. A takie rowerki itp. to także ćwiczenie rehabilitacyjne,więc wątpię,żeby wpływało ż tak źle na kręgosłup. Może gdyby ktoś to robił przez 20 lat to tak,ale ćwiczenia na pół roku czy rok to wg mnie nie za dużo. Ale róbcie jak chcecie. pozdrawiam :) ps linku do abs na nogi niestety nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilly paola
sorka,że tak dużo błędów,ale trochę to mną wstrząsnęło :P hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja000000000
mam pytanko.ma ktoś może jakiegoś linka z którego można ściągnąć abs na nogi??jak tak to mogłby ktoś podać??prosze.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonko257
pumka_83, a masz gdzieś może zdjęcia do tych ćwiczeń, bo co prawda "blondynką" nie niejestem ale te wszystkie pozycje wykroczno zakroczne, zasadnicze mnie przerażają i nie bardzo wiem jak się ustawić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×