Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Passoa

Sposób na szczupłe nogi!!!

Polecane posty

Gość fryciaaaaa
ja chyba tez zaczne cwiczyc...mam 1,60m i uda wielkosci 50cm albo cos zle zmierzylam...to duzo czy malo??:Pale tego rowerka to sprobuje jutro bo jestemwlasnie po moich cwiczonkach i juz mi sie nie chce:P a jak ktosby mial te 8min abs to niech mi wysle mojadres e-mail to yaguara1@wp.p bardzoprosze to sobie pocwicze z gory dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryciaaaaa
te 8min abs to na nogi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt inny
przyłączam się do prośby... ma ktoś może linka do plików z 8minute legs???jak tak to baaaardzo prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A czy to działa również
na ŁYDKI????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandera
właśnie, wyszczupla łydki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majojeja
na lydki chyba tez, ale w mniejszym stopniu. A jak chce ktos zrobic szpagat to radze co jakis czas 5 minut stac i probowac dosięgnąc palcow ( chyba ze ktos umie). Na początku trioszkę boli, ale mija . Mi po 3 r5azach sie udalo i juz slicznie szpagat robię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majol
Aja byłam kiedyś na dwutygodiowym obozie, ale na basen(całodzienny)mieliśmy tylko sześć wejść, więc tak naprawdę po sześciu dniach spędzonych non stop na basenie nogi maxymalni, widocznie zeszczuplały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suma wszystkich strachów
ja dziś robiłam rowerek w powietrzu:p straszne męczocę, jutro postaram się zrobić dłużej to ćwiczenie:) a co robicie z rękami w czasie ćwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poliiil
jakie macie efekty z tych ćwiczeń- ile minut ćwiczycie i po jakim czasie widać efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny jak Wam idzie miały
miałyście pisać o efektach :) ja zaczynam od dziś :) Pozdrawiam Was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PASSOA / BLUE odezwijcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej
jak Wam idzie? ja cwicze dopiero 3 dni okolo 12 minut bo nie umiem dobic do 15-u :) Fakt cwiczenie wyczerpujace ale dodajace energii :) bardzo wazne tez jest rozciaganie cialka ja to robie codziennie po kilka razy od kilku lat. Moja recepta na super tyleczek z slicznymi doleczkami to napinanie miesni posladkow z calej sily, kilka sekund tak potrzymac puscic i powtarzac kilka razy. Cwiczenie fajne bo mozecie je robic gdziekolwiek jestescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyłeczek - jak dłuo
albo ile razy trzeba go tak napinać?? Po jakim czasie można spodziewać sie efektów i jakich (podniesienie, wyszczuplenie..??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do HEJ HEJ
Jak długo i jak często trzeba napinać ten tyłeczek, żeby mieć efekty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej
Sorki dziewczynki ale dlugo nie wchodzilam na forum i nie widzialam, ze piszecie :) Tyłeczek napinam na pare sekund z calych sil, puszczam i znowu napinam i tak z kilka razy. Efekt murowany!!! A jak Wam idzie rowerek? bo ja codziennie 15 minut "jezdze" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej
aha a efekty to ogolnie lepszy wyglad :) i superowiutkie doleczki w posladkach :) a po jakim czasie to ja nie wiem bo trenuje sobie go juz kilka lat i w sumie to nie pamietam po jakim czasie zaczely pokazywac sie efekty napinania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blond-rose
Witam wszystkie Panie :) Od zawsze moim problemem były...niezgrabne,masywne nogi..:( Mam 179cm wzrostu i waze jakies 66-67 kg.Ważyłam 74,ale sie odchudzałam..efekt taki,że wszystkie staniki są za duże,żebra mam na wierzchu,a nogi...sporo schudły,ale i tak wyglądają niezadobrze...;( Największym moim problemem sa koszmarnie grube łydki,ktorych obwód różni się o 1-1,5cm w zaleznosci od pory dnia... czasem rano wstaje i moje łydki mają ok 37,5 cm wtedy nie jest tak źle,a za drugim razem mają 39..wiecie może dlaczego one tak fatalnie puchną?:/ Xashax007-Twoje posty są bardzo motywujące i chce sprobować cwiczen na wyszczuplenie łydek...mogłabys napisać jaki masz obwód łydki teraz,a jaki był wczesniej? i ile w sumie cwiczyłas? Przeczytałam w ktoryms poscie,ze ktos polecił cwiczenie na łydki( stojąc w lekkim rozkroku wspinać się na palce po 3min etc...) nie radziłabym tego wyprobowywać,chyba ze ktos ma kompleks za chudych łydek,bo to cwiczenie skutecznie...powoduje ich rozrost...przez jakis czas jeździłam takze na rowerze-efekt był taki,ze porozrastały mi się mięśnie boczne ud jeszcze bardziej(a moje nogi i tak są umięśnione pod ta górą tłuszczu,bo cwicze taniec nowoczesny od paru lat). Jak ktos zna jakieś cwiczonka na łydki jeszcze to ja jestem chętna :) o co chodzi z tym abs-em i pilatesem?(wybaczcie drogie panie,ale narazie w tym zielona jestem:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sposób
po prostu genetyka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blond-rose
ale ja nie wierze,ze z tym nic sie nie da zrobic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Punka
Nie ma co. Trzeba się brać za siebie. Wakacje tuż, tuż ;) A chyba chcecie oczarować wszystkich mężczyzn przechadzająć się po piaszczystej plaży w stroju bikini, czy też idąc ulicą w spódniczce. Rowerek w powietrzu jest dobry. Polecam także skrętoskłony, przysiady ( starajcie się jak najwięcej ), dla uszczuplenia bioder dobre są także "krążenia bioder". Oczywiścia dobra dieta. Ja tam staram się mało jeść, jak najmniej i nic słodkiego. Za niedługo zacznę uczęszczać na lekcje "jogi". Myślę, że będzie dobrze. Wam również życzę powodzenia. Będziemy w kontakcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady punk
A i zapomniałam dodac.. Na tej stronie znajdziecie różnorodne, pomocne ćwiczenia na waszą idealną sylwetkę ;) http://www.puellanova.pl/index.php?showart=200 Ćwiczen jest mało, ale jeżeli wpiszecie w googlach " szczupłe uda, biodra" to pokaże wam się lista różnych stron, z najróżnorodniejszymi ćwiczeniami. Dobrymi. Ja też od tygodnia się rozciągam. Chce do 2 miesięcy zrobić szpagat. Wtedy będę bardzo zadowolona. Jeżeli ktoś też tego próbuje, to polecam stronę : http://www.sfd.pl/temat158106/ i przeczytajcie sobie wpis "nofix'a" Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blond-rose
oczywiscie,ze chcemy! :D a wakacje hmm...masz racje,ze juz niedlugo :P ja pracuje rowerkiem na nogi dosyc krotko i widze roznice juz :D tyle tancze,a tluszcz nie chcial spadac...a tu glupi rowerek zaczął pomagac...tak ogolnie to w nowym SHAPIE jest 20 minutowy trening jak stracic 200kcal w 20 min i ja wlasnie go wieczorkiem robie(kazde cwiczenie,ktorego nie jestem w stanie zrobic zasstepuje 2 min szybkiego biegu) i na koncu robie serie 150 brzuchow,a potem 4-5 min rowerek...nastepnie do wanny-kapiel i nacieranie nog gąbką i zimno-cieply prysznic,zeby pobudzic krązenie i na koniec zel wyszczuplający garniera -naprawde pomaga :) pozdrawiam wszystkie kobitki :) powodzenia :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość constancera
blond-rose ale ten żel garniera to jest pod prysznic?? ile kosztuje?? odpowiedz proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmotywowana
jejku! ale sie naczytalam...... a taka motywacja. chyba zaczne jezdzic na tym waszym "rowerku" zobaczymy, zobaczymy. no i oczywiscie sprobuje te cwiczenia na lydki bo nie sa zgrabne, a uda z reszta tez nie. a wiec trzymajcie kciuki. od teraz zaczynam. abym tylko nie zrezygnowala po tygodniu. heh. to moja ostatnia nadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blond-rose
Constancero moja droga ten żel garniera to jest z serii tych wyszczuplających do wsmarowywania w ciało :) taka żółta tuba ...mi pomogl,ale nie wiem czy Tobie pomoże bo to jest indywidualnosc organizmu...kolezanka kupila i nic nie dalo :/ ehh ale sprobowac warto-->3mam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytrwale ćwicząca
hej i jak Wam idzie? albo nie idzie? ;) ja ćwicze wytrwale ten rowerek plus inne cwiczonka i nozki nabieraja ksztaltu, robia sie bardziej sprezyste ale nie schudly :( poki co macham dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blond-rose
ja nie cwicze juz rowerku bo niestety,ale nogi mi sie zaczely rozrastac po bokach i jak siadam to są grubsze niż były :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytrwale ćwicząca
blond - rose a jak dlugo cwiczysz? bo ja juz dlugo i widze ze nogi nabieraja sprezystosci ale nie schudly raczej ,ale tez sie nie rozrosly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blond rose
no ja cwiczylam tak ze 2 tygodnie? strasznie łatwo rozrastają mi się mięśnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×