Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Passoa

Sposób na szczupłe nogi!!!

Polecane posty

Gość dghgrhwerdwrgdsg
ups nie ten watek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna stronka
www.modeling.pl, polecam są tam ćwiczenia na wszystkie partie ciała, mozna jes robic samodzielnie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na szczuplejsze nogi
to ja stosowałam foliowanie.. pomaga ostatnie seria 10 zabiegów.... pomogła bo udało mi się wyszczuplić uda ok 3 cm, bardzo prosty, do mowy sposób, nie tylko wyszczuplanie ale również na celulit.....fajne proste????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko małe
do a na szczuplejsze nogi napisz dokładnie co i jak robisz bardzo prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula86
Rowerek powiadacie?? To ja tez zaczne robic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfjofbjfirnmfo0fogr
grgtgh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczyny
co to jest dokladnie to foliowanie?? na czym to polega i jak to robisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_worms
5 kropli olejku:geraniowego,jałowcowego i cynamonowego zmieszać z 2 łyżkami balsamu,nasmarować nogi,tyłek i brzuch,zawinąć się folią(najpierw jedną nogę,potem drugą,następnie biodra i brzuch) ciepło ubrać,można wziąć kocyk elektryczny i pod kołdrę i tak leżeć przez godzinę!!Działa!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak czesto to sie stosuje
a jak czesto to sie stosuje?? jaką folią ja mam sie owinąć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ja
moge dostac te olejki?? w jakim sklepie one mogą byc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki to ma być balsam
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśiaczek
1.Zwykły balsam lub jakiś krem-do twarzy nwet,cokolwiek:) 2.Olejki możesz np. zamówić na http://www.mydlandia.pl/ albo szukać gdzieś u siebie w mieście 3.Wystarczy raz-dwa razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy to naprawde dziala
o ile udalo wam sie wyszczuplic nogi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko foliowanie
1.czy to foliowanie naprawde dziala?? 2. po jakim czasie widac efekty....?? 3.a tak wogule to na jakiej zasadzie dziala to spalanie tluszczu bo to przeciez niemozliwe zeby spalil sie tak sam z siebie poprzez jakies oklady 4.a jesli bede stosowac to przez jakis czas i przestane to zowu ten tluszcz powroóci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezla stronka polecam
www.darmowegadzety.pl/?x=register&poleca=38702

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśiaczek
foliowanie naprawde działa,ja nastawiłam się bardziej na redukcję celulitu niż spalanie tłuszczu ale efekty widziałam po 2 tygodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisze jeszcze raz bo widze
ze tylko jesdna osoba sie zainteresowala moim tematem..... 1.czy to foliowanie naprawde dziala?? 2. po jakim czasie widac efekty....?? 3.a tak wogule to na jakiej zasadzie dziala to spalanie tluszczu bo to przeciez niemozliwe zeby spalil sie tak sam z siebie poprzez jakies oklady 4.a jesli bede stosowac to przez jakis czas i przestane to zowu ten tluszcz powroóci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_a_ł_a
a ja przekonałam się do tego rowerka :) od dzisiaj zaczynam- jak zobaczę efekty dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśiaczek
1 i 2.już dałam odpowiedz na te pytania 3.Taki zabieg jak foliowanie przeprowadza się w gabinetach kosmetycznych za wiekszą kasę a my same możemy robić to w domu! "Podgrzewując skórę powodujesz, że jest lepiej ukrwiona, a to pozwala na lepsze rozprowadzenie substancji odżywczych" czyli w tym wypadku też olejków. 4.Wszystko zależy od diety i ćwiczeń.Ale jak narazie wiem na swoim przykładzie,że to naprawde jest SKUTECZNE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhinfrgigtjipt
a ty gdzie kupilas te olejki...moze znasz nazwe sklepu gdzie mogą byc....moze w mim miescie tez jest taki sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśiaczek
Olejki możesz np. zamówić na http://www.mydlandia.pl/ lub na allegro (tam są ciut tańsze).W moim mieście niestety nie mogłam ich dostać.Nie mam też pojęcia w jakich sklepach można je kupić:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddsjdjidfijhfjddkjd
a czy w aptece one mogą byc?? a jaką warste ty tego kladziesz?? taką jak normalnie sie kremuje nogi, czy raczej grubszą jaką jak jakaś maseczka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eMAGieDeA Wu.
Zaciekawił mnie TEN temat...dokł.temat "smukłych nóg". Niedługo wyjeżdżam na 2 tygodnie w góry. Najlepiej byłoby się do tego wyjazdu przygotować ćwiczeniami,właśnie typu "ROWEREK W POWIETRZU","PRZYSIADY","KRZESEŁKA PRZY ŚCIANIE","BRZUSZKI","POZIOME NOŻYCE" itp. Ja rozpoczęłam ćwiczenia dosyć niedawno,ale już odczuwam że mięśnie pracują... *2-3 razy dziennie ćwicze rowerek ,zaczełam od 5 minut(bo wymiękałam) i co kolejny raz ćwicze co 3-5 minut dłuzej. *Codziennie rano robie 20 przysiadów i nie zwiększam tej liczby. *2 razy dziennie robie krzesełka przy ścianie i pobijam rekord czasowy...mój rekord narazie to 2,30 minuty. *Brzuszki robie 1 raz dziennie i codziennie zwiekszam liczbe zrobionych powtórzeń co 10. *nożyce robie wieczorem gdy już leże w łóżku...i pobijam swój rekord(podobnie jak przy ćwiczeniu krzesełek) Dodałam dziś ćwiczenie do ujędrnienie pośladków. pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapalona
ta strona darmowegadety naprawde dziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam pomysła
na czym polega ćwiczenie krzesełkoew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizu
hey hey kochane :) ja dawno robiłam rowerek i znow sie przymierzam bo grubas sie ze mnie zrobił :/ a jak u was kochane? passoa odezwij sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agasia
siemka! dziewczyny nie ma nic gorszego na rozrost mięsi niż siatkówka (przynajmniej w moim przypadku) nie bojcie sie ze od rowerka rozrosna wam sie miesnie bo jesli robimy cwiczenia to najpierw nasz organizm pozbywa się tkanki tluszczowej, dopiero po jakims czasie ksztaltuja sie miesnie. moim zdaniem, gdy otrzymamy upragniony efekt trzeba zmniejszyc ilosc cwiczen i w koncu przestac, a powrocic do nich po dluzszym czasie. na brzuch dobre sa brzuszki ale są bardzo wyczerpujące. ja robilam 50 brzuszków na dzień i po pewnym czasie zaczal mnie kręgosłup boleć. na talie najlepsze cwiczenie to hula hop (mozna zastąpić krązeniem bioder pamiętając, by utrzymywać prosty tułów) i oczywiscie nozyce poziome. moim ulubionym cwiczeniem na talie jest: kładę się na boku i podnosze bardzo powoli nogę. robie to kilka razy z obiema nogami. oczywiscie rozciąganie to tez bardzo dobry sposob na szczuplejsza sylwetke, ale trzeba pamiętac aby te cwiczeniarobic powoli i stopniowo, bo jezeli bedziemy starac się o szybkie efekty zniszczymy stawy. natomiast nic nie wiem jak mozna pozbyc sie miesni u rąk. jak juz wczesniej wspomilnalam gram w siatkówkę i moje rece sa grube ale umiesnione. czekam na odpowiedzi i pozdrowionka dla was :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśiaczek
nie wiem czy w aptece można dostać olejki... A co do warstwy- nakładam jak balsam ale nie wcieram w skóre,rozprowadzam po prostu na ciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienka22
Cześć Dziewczyny...z calego serca chcialabym Wam wierzyć,że ten rowerek działa...pamietam, że robiłam go kiedyś jak byłam mlodsza... ale wiecie co Wam powiem? nie wiem czemu..ale czesto o ćwiczeniach mam takie uczucie jakbym była spuchnieta..w ogóle mój brzuch jest daleki od doskonałości....i nawet głodząc sie nie mogłam sie pozbyc tego cholernego tłuszczu... ale czytam Wasze wypowiedzi i wierze ,że kiedyś mi sie uda i jak bede siedziała to będę miała płaski brzuszek:) pozdrawiam p.s jesli któraś z Was chciałaby sie pochwaić jakims fajnym sposobem na ładny brzuszek to chętnie.... mój mail: moonikaa85@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienka22
do Miśiaczek: a w jakiej cenie sa te olejki(od sztuki) z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×