Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Passoa

Sposób na szczupłe nogi!!!

Polecane posty

ile trzeba na początku zrobić tych rowerków ,a ile tych przysiadów ?.czy następnego dnia zwiększać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżankami doradziła że na szczupłe ua są dobre półprzysiady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaaaaa
kazde cwiczenie jest dobre. zle wyniki daja jedunie cwiczenia bez rozciagania miesni przed i po. a najlepiej to robic co 5 minut cwiczen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś__Ka
Cześć dziewczyny!Wypróbuję ten rowerek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka_Aga
Cześć wszystkim!!Wiecie chyba przekonam się do tego rowerka;)Ale mam pewne wątpliwośći:niektórzy piszą,że to faktycznie pomaga,a niektórzy,ze rozrastają się mięśnie..:(Jaka jest prawda???Plissska!Pomóżcie!~!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama83
Zasada jest jedna. robisz z obciazeniem to miesnie rosnal:) ale jak machasz w powietrzu bez obciazenia to nie. ja jak leze i macham nogami wogole tak napradwe lydek nie czuje. Ale tak naprawde bardzo trudbo rozbudowac tkanke miesniowa wiec tez sie trzeba nad tym pomeczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia_228
Hejka! Kama ma racje... Tak właśnie jest! A pozatym nasz organizm najpierw spala tłuszcz a potem dopiero rozrastają się mięśnie!! Gwarantuje... Jeśli chodzi o przysiady, to ja robie 50 rano i 50 wieczorem... :) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama83
Tez kiedys probowalam przysiadow ale niestety za bardzo mnie kolana bola-strzykaja przy kazdym zgieciu nawet jak chodze. Musze sie przyznac ze jakos nie mam motywacji zeby znow zaczac cwiczyc- cwiczylam 4 tygodnie w sumie z dwoma dniami przerwy a teraz od tygodnia nic. moze od jutra poniewaz zaczynam dietke tym razem musi mi sie udac bo zbliza sie wielki dzien dla mnie i chcialabyl atrakcyjnie wygladac :) A Wy mam nadzieje trwacie i cwiczycie, podzielcie sie motywacja i efektami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eluna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eluna
napiszcie jak długo trzeba ćwiczyć żeby uzyskać jakieś efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eluna
Dzisiaj mierzyłam spodnie poprostu nie wchodzę tragedia no wciąż jestem głodna .Z pracy przychodzę wczerpana i nie mam siły na nic. Doradzcie czym się zmotywować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka_Aga
Cześć wszystkim!!Robię rowerek od 3 dni.Ale się zastanawiam czy to ma sens.Ćwiczę 15 minut,a przed i po ćwiczenia rozciągające..W czasie "machania nogami" czuję mięśnie brzucha,ale nogi wogóle mnie nie bolą!!!!Nawet nie mama zakwasów!!!Czemu tak jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama83
Zasada powstawania zakwasow jest jedna- kwas mlekowy powstaje w czasie niedotlenienia miesnia i wtedy powstaje zakwas. Jesli wykonujesz cwiczenia dobrze, oddychasz i sie rozciagasz wcale nie musisz miec miesni. to jest wlasnie bledne podejscie do sprawy- jak nie mam zakwasow to miesien nie pracuje. a wcale tak nie jest. Ja np kiedys gdy zaczelam robic brzuszki czulam kazdy miesien po 10 razach. teraz nauczylam sie juz oddychac, ciagne "z brzucha" i robie ich 180 dziennie w 6 seriach i co tydzien staram sie zwiekszyc ilosc o jedna serie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama83
w tekscie ktory napisalam wyzej zrobilam blad - dobrze oddychajac i sie rozciagajac wcale nie musisz miec zakwasow :) a napisalam miesni :) sorki i juz sie poprawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka_Aga
Cześć!Czyli nie muszę się przejmować,że w czasie ćwiczeń nie bolą mnie mięśnie???Efekt i tak będzie?Bo Passoa napisała,że ją nogi po 15 minutach bardzo bolą,a mnie wogóle:///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza100
dziewczeta mysle sie do was dołaczyc tylko zastanawiam sie czy to dziala tez na posladki a jak nie tak bardzo to podowiedzcie mi jakies cwiczenia na posladki bo staly sie okrepne i mam celulit uuuffff dziekuje za odpowiedxz i rady buzka powodzenia w cwiczonkach i szybkich rezultatów pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malalalalalala
kazdy ma inne predyspozycje...jednemu uri=osna miesnie drugiemu nie. najlepiej robic rowerek przez jakis 2 tygodnie i zobaczyc czy nastapil przyrost miesni czy zmiejszyl sie obwod. ja mam predyspozycje do latwego rozbudowywania miesni u nog dlatego rowerek u mnie odpada...lepsza dla mnie joga i streching polaczony z dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga...
GDZIE PASSOA?????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia228
Hejka :) U mnie to naprawdę działa. Robię rowerek już ponad tydzień i widzę efekty!! Może i niewielkie, ale pozbyłam się już tych "buł" z kolan i łydki mi dośc dużo zmalały (serio!) Ale nadal będę cwiczyła bo chcę wyszczuplic uda i biodra. Mnie mięsnie bolały tylko na początku. Teraz jest już ok. Nie bolą mnie nawet mięśnie brzucha. A cwicze codziennie przez 15 min. Czasem dłużej. A jak Wam idzie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama83
Hejka! Ja narazie efektów zadnych nie widze ale mam nadzieje że w końcu się pojawią. Pedałuje 8 minut dziennie ale staram sie zwiekszac liczbe minut. do tego sporo innych cwiczen na nogi i wogole. musze sie zmierzyc i po tygodniu powtorzyc pomiar wtedy sie przekonam czy cos dziala to cwiczenie czy nie. powodzonka wszytskim i dalszych sukcesów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kksslskamam
Hejjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cześć wszystkim
Mam problem:od około tygodnia robię różne ćwiczenia:rozciągające,rowerek,wykopy,nożyce,przysiady..A moje nogi stały się jeszcze grubsze!!!Co jest grane?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek17
Hej ;) przylaczam sie do Was ;] mam dopiero 17 lat :) i nie jestem az taka grupa, ale chcialam by miec szczuplejsze nogi ;] to znaczy bez cellulitu ;/ w wakacje jade nad morze i musze ladnie wygladac :). Osobiscie ostatnio bylam po diecie kapuscianej dla oczyszczenia organizmu :) bardzo fajna dietka ,a efektu jojo nie ma bo ograniczam jedzenie. O 17 jest mój ostatni posiłek. Preferuje również herbatke Sim figura- spalanie :)=>fajnie oczyszcza organizm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek17
Aaa no i nie jem słodyczy :). Mam pytanko bo kiedys biegalam i też mi nawet pomagało na szczupłe uda :) ale teraz byłam leniem :P. Rowerki w powietrzu sa lepsze od biegania, daja lepsze efekty ?? A czy któraś z was skakała może dużo na skakance ?? bo mi to również pomaga :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusiek
Ja dość dużo skakałam na skakance i pomogło po jakimś miesiącu.Znacie może jakieś ćwiczenia na za szerokie ramiona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalówa
ja ten rowerek o ktrorym mowa robie przez calą godzine .. i prawde mowiąc nie wydaje mi sie ze mi to cos pomaga ale wiecie co moze problem tkwi w niesystematycznosci a i owszem wymachy tez robie..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz sama nie wiem,silownia 3 razy w tygodniu,ograniczam sie z jedzeniem,wlasciwie wszystko oki,fajnie sie czuje dopuki nie pomysle o moich lydkach,zawsze mialam duze ale boje sie ze powieksza sie jeszcze bardziej,jak sadzicie? na silowni jezdze na roweku ,biegam na bierzni, wiosluje ,cwicze brzuszki. wiec jak, moje nogi beda wygladaly jak u kulturysty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia228
Hejka :) Jeśli chodzi o mnie to rowerek robię już prawie 3 tygodnie... Codziennie 15 min (mam taki sposób, że oglądam 'na wspólnej' od początku do przerwy, to jest 15 min i szybko mi zchodzi). dziś zauważyłam że mam luźniejsze spodnie... Naprawdę... to działa! trzeba byc jednak systematycznym... I jestem zła na siebie bo nie potrafię ograniczyc słodyczy... :( Pewnie efekty yłyby większe... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondyneczka_15**
hej dziewczyny chyba zaczne z wami cwiczyc bo mysle ze beda tego jakies efekty ale nie wiem za jaki czas pazdro!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! Ja też zaczynam ćwiczyć rowerek. Zobaczymy jakiebęda efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×