Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Passoa

Sposób na szczupłe nogi!!!

Polecane posty

Gość Sweet-kiss
Hmm...rowerek tego jeszcze nie próbowałam. No , ale co mi szkodzi. Ostatnio się porządnie za siebie wziełam. Codziennie biegam po minimalnie godzinie. Dzisiaj nawet wstałam przed piątą rano =-= By moc ta godzinke pobiegac. Oprocz tego conajmniej raz w tygodniu jezdze na rowerku stacjonarnym po ok. trzy godziny. No i od tygodnia skupiłam się też na szóstce weidera. No cóż czekam na efekty :/ I jeszcze dojdzie mi codziennie rowerek w powietrzu No ale co sie nie zrobi dla chudszych ud xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśiaczek
to zależy jaki olejek,ale cena wacha się od 3 do 12zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mesia=
Jejku jeżeli ten rowerek naprawdę ma pomóc no to super :)) Dziś zaczynam i będę codziennie ćwiczyć :) Muszę wyszczuplić nogi bo są troszkę otyłe w przeciwieństwie do reszty ciała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabiszonek
hej dziewczynki!! próbuje robic ten rowerek w powietrzu ale jak narazie nie widze zadnych skutków :( mam strasznie grube uda po tym rowerku :(:( wy tez tak mialyscie na poczatku?? czy tylko na mnie tak dziala??? odpiszcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia14
moje nogi są bardzo grube :( więc sprubuje tego waszego rowerka mam nadzieje że pomorze bo bardzo mi na ty zależy :) jak macie jeszcze jakieś cwiczonka na nogi to napiszcie bo napewno się przydadzą :) przeciesz niedługo lato trzeba jakoś wyglądac na plaży :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankafanka
O.K. To ja też dzisiaj zaczynam!!! Dziewczyny jesteście SUUPERR!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od kiedy przeczytalam o tym rowerku sama zaczelam cwiczyc.codziennie.od 3 minut(wymiekalam pierwsze dni)do nawet pol godziny.przy regularnym cwiczeniu naprawde byly efekty,po swietach przestyalam i ...niestety znow mi sie przytylo,ale wracam do cwiczen.aha,zawsze krece rowerek ogladajhac wieczorem jakis film,wtedy niezastanawiam sie nad zmeczeniem i dluzej wytrzymuje,no i nie mam poczucia ze co innego moglabym robic w tym momencie..no i zwykle dzieci wtedy juz spia wiec jest spokoj :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość push upupupuip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama83
Cześć Wszystkim Rowerzystkom! Już jakiś czas temu zaczęlam robić rowerek w powietrzu i parę innych ćwiczeń na nogi i brzuch. Po kilku dniach "pedałowania" wymiekłam i musiałam zrobić kilkudniową przerwę bo nie mogłam wstać rano z łóżka a jak zaczynałam robić już to 2 kółeczka i finito :) Teraz weszłam na Wasz wątek i zmotywowałam się na nowo i od dziś zaczynam na nowo. Mam pytanko odnośnie brzuszka ( bo widziałam że nie tylko tu rozmawia się o nogach ale i czasami brzuch się pojawia). Robie juz 3 tygodnie pół-brzuszki ( brzuszki mi nie służą ze względu na kręgosłup) i zauwazylam ze w miejscu gdzie kończy sie mostek ale są jeszcze żebra pojawił mi się rowek? czy tam spalilam tłuszczyk czy jak? miał ktoś takie cos? A efekty moich wszystkich ćwiczeń są widoczne już gołum okiem. Zrobił mi sie ładny kształtny tyłeczek a i uda lepiej wyglądają. Życzę Wszystkim wytrwałości w ćwiczeniach!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama83
Ja bym prosiła tą panią co podała na ten cudowny okład wyszczuplający na nogi żeby napisała czy ten przepis to wogole prawdziwy. Bo dzis wlasnie go wyprobowalam i po 2 minutach zrywalam to z siebie ile mialam sil w rekach bo tak parzylo. teraz wygladam jakbym sie ciezko opalila a skora jest tak goraca ze oszalec mozna. Jesli to nie byl sparwdzony przepis to radze go nie wypróbowywac na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam rowek pionowy na brzuchu i z cm nad pepkiem taka nawet jakby dziorke czy cos..tez zastanawiam sie z czego to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Kamy. Nie ja podawałam przepis z olejkami ale jak czytam o olejku cynamonowym to przypomina mi się moja z nim przygoda. Jestem na niego uczulona co odcierpiała moja skóra niestety, może i Ty nie możesz go stosować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama83
Elu43 Dzieki za odpowiedz. Na szczęście po nocy mi to zeszło ale czułam się jakbym wylała sobie na nogi bardzo gorącą herbatę i położyła się dodatkowo na słońcu o godzinie 12 w południe. Tez sie zastanawiałam czy nie jest uczulona ale jedyne uczulenie jakie mam to na kurz. Jestem z wykształcenia chemikiem biotechnologiem i przypomina sie jedno o olejkach eterycznych ( oczywicie po fakcie zaczelam myslec :) ) ze nie mozna ich stosowac na skore w formie nierozcieńczonej. Moze ten przepis jest wykorzystywany w gabinetach kosmetycznych ale nie na takich olejkach jakie mozna kupic normalnie w sklepie. Przeciez olejki do stosowania na skore nie sa tak stezone. Postanowilam ze wyprobuje to jeszcze raz ale po 1 nie po 5 kropli tylko po 2 no i nie na godzine. Wszystkie te olejki mozna dodawac do kapieli wszystkie ladnie rozgrzewaja skore i pwooduja lepsze ukrwienie. Tylko mojego meza nie moze byc w domu bo jak mnie wczoraj zobaczyl to myslalam ze mi uszy odpadna tak na mnie wymyslal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama83
Padlinka ja mam ten rowek od jakis 2 tygodni i juz sobie zaczelam myslec ze to moze od robienia tych brzuszkow. w tym miejscu jak robie brzuszki odczuwam bol napinajacych sie miesni wiec to moze to :) moze w koncu sie powolutku powolutku dorobie ladnego brzucha i nog :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama83
Wpadłam na pomysł i zadzwoniłam do znajomej kosmetyczki. Faktycznie one tez stosuja taka mieszanke ale nie z zadnym kremem tylko z najzwyklejsza oliwka dla dzieci lub do masazu. Daje sie mniej kropli tych olejków i sie robi masaż, potem zostawia sie to na 5 - 10 minut normalnie bez zadnego owijania. czerowna skora moze byc bo cynamon bardzo rozgrzewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam kilka pytań. Czy jeśli zazwyczaj dziennie jeżdżę na rowerku stacjonarnym 30 min. i robię około 50 przysiadów, to czy wykonując rowerek w powietrzu nadal uda się wyszczuplają...? Chodzi mi o to, czy lepszy efekt byłby gdybym zrezygnowała np. z tylu przysiadów? A... i czy wykonując \"powietrzny rowerek\" muszę mieć recę wzdłuż tułowia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia 17
Witam miłe panie!!! co prawda mam dopiero 17 lat, ale dużo czytałam na temat szczupłej sylwetki i odpowiednich ćwiczeń. rowerek jest najlepszy!!! dziala nie tylko wyszczuplajaco na nogi ale takze ujedrnia skórę ud i brzycha!!! rególarne cwiczenie i zero fałdek:)) tez to praktykuje;)) dobra rada....: im bardziej rozwarty kat pomiedzy cialem a nogami tym cwiczenie wiecej daje!!! szybszy wycisk. zycze owocnej meki;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkim zmobilizowanym panio. Ja tez ma problem z moimi nogami chciałbym wyszczuplic moje nogi zwłaszcza uda no i zredukowac cellulit. Na udach z tyłu powyżej kolan mam takie zgrubienia i w obcisłych spodniach czy krótkich spodniczkach niestety ładnie to nie wyglada, mam tez grube kolana. Niestety boje sie ze po tych cwiczonkach wyrobia mi sie mięśnie zwłaszcza na łydkach. Tak to nie mam zastrzezen do swojej figury podobam sie sobie tylko te uda i te zgrubiena masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama83
Aneczka nie zrobia ci sie duze lydki bo nie robisz z obciazeniem i prawie lydkami nie pracujesz. polecam rowerek :) ja dodatkowo na celullit robie sobie masaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm a moze stepper
A dziewczyny co myslicie na temat steppera - ja wlasciwie kilka dni temu zaczęłam cwiczyć z myślą o poprawie sylwetki w szczególności nog, wiecie cos na ten temat - ktos mi moze doradzić co i jak, i czy dobrze wybralam dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama83
Ja tez kiedys jakies 7 lat temu chodzilam na silownie specjalnie na stepper i bardzo tego zaluje :( bo teraz mam przez niego bardzo rozbudowane lydki i to mi sie bardzo nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co zrobić
z grubymi łydkami???pomóżcie plisssssssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susa
rewelacja na płaski umięśniony brzuszek to AEROBICZNA 6 WEIDERA zestaw tych ćwiczeń znalazłam w internecie i to działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama83
6 Weidera moze i ladnie rzezbi brzuch ale najpierw trzeba miec co rzezbic. na innych forach dotyczacych odchudzania i cwiczen czytalam wiele opinii dotyczacych tego zestawu. wiekszosc dobrych opinni to opinie facetow a kobietki skarza sie tylko na bol kregoslupa i nic wiecej. Ale cwiczen jest do wyboru do koloru i kazdy robi to co mu pasuje :) Powodzonka Susa z 6 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia_228
Witam wszystkie rowerzystki! ;-) Chce Wam powiedziec, że nie ma się czego obawiac jeśli chodzi o rozrost mięśni!! Tak jak mówiły inne dziewczyny, do tego potrzeba obciążenia. Ale jeśli chodzi o same cwiczonka to najlepszy efekt daje systematyczne picie herbatki SlimFigura spalanie!! Dzięki niej szybko pozbędziecie się tłuszczyku. Możecie ją pic przez cały okres swojego odchudzania, aż do uzyskania odpowiedniej wagi. Jest świetna. Wypróbowana przez moją mamę i po części przeze mnie. Już po tygodniu widac efekty nawet bez cwiczen. Należy jednak wyrzec się słodyczy ;-) W połączeniu z rowerkiem i z tymi wymienionymi przez Was cwiczeniami efekt murowany!!!!!! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deferencja
No właśnie, a co z grubymi łydkami??? Uda mam grube, bo pokryte sporą warstwą tłuszczu, ale moje łydki to po prostu same mięśnie i to spore, 42 cm w obwodzie tak że kozaczki do kolan nie są dla mnie. Sporo kiedyś jeżdziłam rowerem, ok 50km dziennie do pracy i z powrotem i to wtedy właśnie takich ud się dorobiłam. Teraz już nie jeżdżę, ale mięśnie pozostały. Może znajdzie się ktoś, kto zna sposób na redukcję tkanki mięśniowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama83
Tez kiedys sie zastanawialm jak pozbyc sie miesni z lydek i nic ciekawego nie wymyslilam. jesli zna ktos sposob na ta "przypadlosc" niech sie podzieli :) Pilam caly zestaw tych herbat i stwierdzialm ze to pic na wode i juz kasy nie wydawalam. akurat na mnie nie zadzialalo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia228
Hejka dziewczyny! Ten rowerek jest zajebisty. Ja po 2 dniach mam szczuplejsze łydki!! Nie wiem jak to się stało!! Cwicze rowerek (dopiero 2 dni) i przysiady. I pije herbatkę. To działa!! Pozdrawiam PS. Jeśli chodzi o mięśnie to widocznie u każdego działa to inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam grube uda i chcę z wami ćwiczyć , ale moim probleme są jeszcze dosadne biodra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×