Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Passoa

Sposób na szczupłe nogi!!!

Polecane posty

Gość dianka=
Witam:D dziewczyny i ja się do was dołączam....już od 20 dni jeżdżę rowerkiem w powietrzu..mam nadzieje że będą efektyyy< a właśnie po ilu dniach zobaczyłyście zmianę w swoich nogach>!!!!! mam 161 cm wzrostu i waże 55 kg... jak myślicie ile powinnam schudnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianka=
Witam:D dziewczyny i ja się do was dołączam....już od 20 dni jeżdżę rowerkiem w powietrzu..mam nadzieje że będą efektyyy< a właśnie po ilu dniach zobaczyłyście zmianę w swoich nogach>!!!!! mam 161 cm wzrostu i waże 55 kg... jak myślicie ile powinnam schudnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od dzis zaczynam biegac ale chce rowniez 'jezdzic w powietrzu'jak wy:)powiedzcie tylko czy cwiczycie codzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianka=
OJ PRZEPRASZAM że trzy razy dodałam tę samą wiadomość:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela91
Hej :) mam 175 cm wzrostu i waze 60 kg...chcialabym schudnac minimum 5 kg a najbardziej zalezy mi na tym zeby miec szczuplejsze nogi...mam grube uda i nie wiem jak sie tego pozbyc. Prosze o pomoc :) i zycze powodzenia tym ktorzy juz cwicza :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. A czy wiecie coś o tym jak rowerek w powietrzu wpływa na budowę mięśni ud? Czy częste wykonywanie tego ćwiczenia może je dodatkowo rozbudować? Ja mam dośc masywne nogi, nie są one chude oczywiście, ale ich ogólny kształt zawdzięczam specyficznej budowie mięśni i chciałabym je trochę wyszczuplić, ale bez efektu wielgachnych mięśni jak u piłkarzy. A może znacie jakiechś inne ćwiczenie wyszczuplające, ale nie siłowe, które nie obciążają stawów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmazynowa Ż.
ja proponuję rowerek. Jeśli nie masz takiego, który możesz stosować na świeżym powietrzu, to proponuję taki stacjonarny. Jazda na rowerze rewelacyjnie kształtuje mięśnie łydek! http://www.okazje.info.pl/okazje/sport-i-hobby/rower-treningowy-york-c101.html polecam też steppery - podobny efekt... http://www.okazje.info.pl/okazje/sport-i-hobby/mini-stepper-kettler.html oby dwa urządzenia są przyjazne dla ćwiczącego, bo nie zajmują uwagi do tego stopnia, że nie można robić niczego innego. Podczas ćwiczeń można zatem oglądać tv itp. Osobiście polecam jednak aktywność podobną, ale na świeżym powietrzu. dotlenianie organizmu przede wszystkim!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmazynowa Ż.
ja proponuję rowerek. Jeśli nie masz takiego, który możesz stosować na świeżym powietrzu, to proponuję taki stacjonarny. Jazda na rowerze rewelacyjnie kształtuje mięśnie łydek! http://www.okazje.info.pl/okazje/sport-i-hobby/rower-treningowy-york-c101.html polecam też steppery - podobny efekt... http://www.okazje.info.pl/okazje/sport-i-hobby/mini-stepper-kettler.html oby dwa urządzenia są przyjazne dla ćwiczącego, bo nie zajmują uwagi do tego stopnia, że nie można robić niczego innego. Podczas ćwiczeń można zatem oglądać tv itp. Osobiście polecam jednak aktywność podobną, ale na świeżym powietrzu. dotlenianie organizmu przede wszystkim!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmazynowa Ż.
na uszczuplenie łydek ja proponuję rowerek. Jeśli nie macie takiego, który możesz stosować na świeżym powietrzu, to proponuję taki stacjonarny. Jazda na rowerze rewelacyjnie kształtuje mięśnie łydek! http://www.okazje.info.pl/okazje/sport-i-hobby/rower-treningowy-york-c101.html polecam też steppery - podobny efekt... http://www.okazje.info.pl/okazje/sport-i-hobby/mini-stepper-kettler.html oby dwa urządzenia są przyjazne dla ćwiczącego, bo nie zajmują uwagi do tego stopnia, że nie można robić niczego innego. Podczas ćwiczeń można zatem oglądać tv itp. Osobiście polecam jednak aktywność podobną, ale na świeżym powietrzu. dotlenianie organizmu przede wszystkim!!!! a uda można wyszczuplić poprzez masaże :) a z ćwiczeń to chyba np. stanie na czworakach z kolanami opartymi o podłogę i podnoszenie jedengo kolana do góry i napinanie... to też dobrze kształtuje mięśnie pośladków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A znacie jakiechś ćwiczenia wyszczuplające uda, ale nie rozbudowujące ich i nie obciążające stawów? Czy jakikolwiek rodzaj rowerka będzie w tym przypadku skuteczny i bezpieczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kręcę,już 4 dzień,dzisiaj machałam nogami 18 minut:)ale musze przy tym cos czytac,bo wtedy sie wczuwam i nie mysle o tym,ze mnie nogi bolą!No i oczywiscie bez muzyki się nie obejdzie-dzis kręciłam do \"Get down\"Backstreet Boysow,Captain Jacka,Culture Beat,dr Albana oraz Whigfield czyli stare dobre lata 90-te:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monidło
słuchajcie, a ja się napaliłam na zajęcie ze stepu. Podobno też dobrze działa na nogi. Taki fitness klub w Warszawie znalazłam, na stronce http://www.sybil.pl/event/result/city/46800/type/sport/page/0 Co myślicie o stepie? Warto? Sama w domu to się nie zmobilizuję... A może lepiej po prostu iść gdzieś potańczyć? Będzie miłe z pożytecznym.Sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RowerkowaKobietka
Rowerek stacjonarny to świetna rzecz dla wielbicieli telewizji. Siedzisz sobie i bez wyrzutów sumienia serial oglądasz, bo przecież czasu nie tracisz - cały czas pedałujesz i nogi ćwiczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RowerkowaKobietka
Rower stacjonarny najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cwicze od ponad roku to cwiczenie tez jest w moim planie trenignowym wykonuje 5* 2minuty pomiedzy 30sek przerwy pamietajcjie by cwiczenie robic co 2dni nie czesciej bo zalicza sie do silowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaaaaaaaaaaaa
słuchajcie :)! pomozcie... okropnie mi uda urosly ;D w sensie ze sa grube :( co zrobic zeby mi spadla tkanka tluszczowa ? przy okazji nie tracac w piersiach, w brzuchu tez nie koniecznie chociaz moglby... najbardziej mi zalezy zeby nie byly tyle umiesnione ale chudsze:( CO ZROBIC? pomozcie. prosze o sprawdzone pomyslY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ups...........................
Misuri, 174cm i 53,5kg i ty chcesz się odchudzać? ja mam taki sam wzrost i ciągle słyszałam od innych że mam anoreksję i że jestem za chuda a ważyłam 58kg. Życzę trochę rozsądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ups...........................
Misuri, 174cm i 53,5kg i Ty chcesz się odchudzać, ja mam taki sam wzrost i ciągle słyszałam że mam anoreksje że jestem za chuda a ważyłam 58kg. Życzę więcej rozsądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też chyba zacznę pedałować... Moje łydki wyglądają tak: http://zapodaj.net/96342536.jpg.html I nie mówcie, ze są zgrabne, bo z przodu moze i niezle się prezentują, ale z boku i tyłu kiepsko. W łydkach mam 38 cm, przy wzroście 165 cm. Z cellulitem też powalczę, jest nieduży, ale widoczny. Pupę też chętnie ujędrnię i podniosę. Pozdrawiam, zacznę od dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka24
Właśnie za radą skorzystałam z tego foliowania nóg. Wzięłam prysznic, zrobiłam peeling algami do mycia ciała z Bielendy, na suche nogi nałożyłam grubą warstwę balsamu z Nivea SOS, zawinęłam się w folię spożywczą (pośladki też ). Jeszcze 20min i będzie godzina i odwijam się. Ciekawe jaki będzie efekt, na razie lekko swędzi a raczej drażni mnie folia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka24
Właśnie za radą skorzystałam z tego foliowania nóg. Wzięłam prysznic, zrobiłam peeling algami do mycia ciała z Bielendy, na suche nogi nałożyłam grubą warstwę balsamu z Nivea SOS, zawinęłam się w folię spożywczą (pośladki też ). Jeszcze 20min i będzie godzina i odwijam się. Ciekawe jaki będzie efekt, na razie lekko swędzi a raczej drażni mnie folia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phuaga
Hej dziewczeta przypadkiem tu trafilam i powiem wam ze ten rowerek w powietrzu dziala jak najbardziej. Kiedys jak jeszcze dbalam o siebie ćwiczylam tak non stop i widzialam wyrazna poprawe:) zadne inne cwiczenia nie aly takiego rezultatu jak te. Teraz tez pora o siebie zadbac wiec wracam do tych cwiczen bo jestem pewna rezultatow tylko troche wysilku:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phuaga
aha i propo techniki to najlepiej krecic nogami tuz nad podloga a nie za wysoko wtedy najbardziej miesnie pracuja i najciezej jest :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulunianiania
Czy ten rowerek poprawi stan tyłeczka? ;]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monique23
ooo...no widze ze temat tego rowerku sie ciagnie i ciąąąąągnie...hehe!no i jak??dziala?bo mnie ostatnio poszło w uda...brzuch mi spadł sam,momo ze nie cwiczylam,ale znowu mi poszło w uda...to jak?dobry ten rowerek w powietrzu czy nie??myslalam ze przysiady sa bardziej skuteczne...wyczytalam ze ten rowerek to 15min dziennie tak?no ale dziala czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzius1504
Dziwczynki nie ma zadnego sposobu na szczupłe nogi. Bo mozemy miec figure, ktora jest niezależna od nas, chodzi mi głownie o kosci, jak to mowia dziewczyna jest dobrze zbudowanaz czyli z grubszej kosci i nie zmienicie kształtu swoich nog. A wprowadzajac sobie w czas wolny cwiczenia, typu rowerek w powietrzu i takie tam, to po prostu wyrabiacie sobie miesnie zarówno w udach jak i łydkach i dlatego pojawiaja sie takie bole, tak samo nie ma zadnych cwiczen na powiedzmy płaski brzuch, te wszystkie cwiczenia na jakas czesc ciała nie wpływaja na, to że stajemy sie szczuplejsi tylko jeszcze bardziej nadajemy im kształt czyli wyrabiamy sobie miesnie, a co temu słuzy?? Włąsnie to że jesli nasze odzywianie jest bogate w ilosc kalorii, to na te miesnie nog nachodza nasze spozywane kalorie. Wiec moze wprowdzie sobie jakas taka diete ktora nie bedzie sie opierała na pokarmie miesnym tylko na warzywnym ale nie przsadzajac zbytnio. Od czasu do czasu dobrze jest schrupac cos miesnego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzius1504
Dziwczynki nie ma zadnego sposobu na szczupłe nogi. Bo mozemy miec figure, ktora jest niezależna od nas, chodzi mi głownie o kosci, jak to mowia dziewczyna jest dobrze zbudowanaz czyli z grubszej kosci i nie zmienicie kształtu swoich nog. A wprowadzajac sobie w czas wolny cwiczenia, typu rowerek w powietrzu i takie tam, to po prostu wyrabiacie sobie miesnie zarówno w udach jak i łydkach i dlatego pojawiaja sie takie bole, tak samo nie ma zadnych cwiczen na powiedzmy płaski brzuch, te wszystkie cwiczenia na jakas czesc ciała nie wpływaja na, to że stajemy sie szczuplejsi tylko jeszcze bardziej nadajemy im kształt czyli wyrabiamy sobie miesnie, a co temu słuzy?? Włąsnie to że jesli nasze odzywianie jest bogate w ilosc kalorii, to na te miesnie nog nachodza nasze spozywane kalorie. Wiec moze wprowdzie sobie jakas taka diete ktora nie bedzie sie opierała na pokarmie miesnym tylko na warzywnym ale nie przsadzajac zbytnio. Od czasu do czasu dobrze jest schrupac cos miesnego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzius1504
Dziewczynki nie ma żadnego sposobu na szczupłe nogi. Bo możemy mieć figurę, która jest niezależna od nas, chodzi mi głownie o kości, jak to mówią dziewczyna jest dobrze zbudowana , czyli z grubszej kości i nie zmienicie kształtu swoich nóg. A wprowadzając sobie w czas wolny ćwiczenia, typu rowerek w powietrzu i takie tam, to po prostu wyrabiacie sobie mięśnie zarówno w udach jak i łydkach i dlatego pojawiają się takie bóle, tak samo nie ma żadnych ćwiczeń na powiedzmy płaski brzuch, te wszystkie ćwiczenia na jakąś część ciała nie wpływają na, to że stajemy się szczuplejsi tylko jeszcze bardziej nadajemy im kształt czyli wyrabiamy sobie mięśnie, a co temu służy?? Właśnie to, że jeśli nasze odżywianie jest bogate w ilość kalorii, to na te mięśnie nóg nachodzą nasze spożywane kalorie. Wiec można wprowadzić sobie jakąś dietę, która nie będzie się opierała na pokarmie mięsnym tylko na warzywnym ale nie przesadzając zbytnio. Od czasu do czasu dobrze jest schrupać coś mięsnego. Więc odradzam wam męczenia się z tymi ćwiczeniami, bo zapewniam was, że one nie rozwiążą waszego problemu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzius1504
Dziewczynki nie ma żadnego sposobu na szczupłe nogi. Bo możemy mieć figurę, która jest niezależna od nas, chodzi mi głownie o kości, jak to mówią dziewczyna jest dobrze zbudowana , czyli z grubszej kości i nie zmienicie kształtu swoich nóg. A wprowadzając sobie w czas wolny ćwiczenia, typu rowerek w powietrzu i takie tam, to po prostu wyrabiacie sobie mięśnie zarówno w udach jak i łydkach i dlatego pojawiają się takie bóle, tak samo nie ma żadnych ćwiczeń na powiedzmy płaski brzuch, te wszystkie ćwiczenia na jakąś część ciała nie wpływają na, to że stajemy się szczuplejsi tylko jeszcze bardziej nadajemy im kształt czyli wyrabiamy sobie mięśnie, a co temu służy?? Właśnie to, że jeśli nasze odżywianie jest bogate w ilość kalorii, to na te mięśnie nóg nachodzą nasze spożywane kalorie. Wiec można wprowadzić sobie jakąś dietę, która nie będzie się opierała na pokarmie mięsnym tylko na warzywnym ale nie przesadzając zbytnio. Od czasu do czasu dobrze jest schrupać coś mięsnego. Więc odradzam wam męczenia się z tymi ćwiczeniami, bo zapewniam was, że one nie rozwiążą waszego problemu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×