Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Passoa

Sposób na szczupłe nogi!!!

Polecane posty

oh tak, po co spalać zbędny tłuszcz jeśli można potrzebne organizmowi mięsnie? lepiej przecież mieć chude ale galaretowate nogi, niż szczupłe (grubsze niz chude) i spręzyste! Lauro - nie wiedziałaś?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dulce
Chociaż jedna, która mnie popiera! Dzięki Samantho :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Any
Ja skaczę na skakance codziennie przez kilka sekund od jakiegoś tygodnia. Już zauważyłam, że moje łydki nie są takie 'sflaczałe', ale bardziej jędrne i sprężyste. Boję się jednak, że zrobią się bardzo umięśnione :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xXxAMELKAxXx
Ja ćwiczę dopiero 4 dni, a już czuję, że coś sie zmienia w moich łydkach pozytywnie. Wystarczy mi tylko 45 min dziennie i czuję różnicę. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loysia
xXxAMELKAxXx * wow! dobra jestes ja skacze tylko 20min ale też czuje efekty;D zobaczymy co będzie później ale chyba wole mieć troszke umieśnione niż lejace się i tłuste łydki, przecież zawsze można przestać na jakis czas;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Any
Rany...jakim Wy cudem wytrzymujecie 45-20 min? Ja nawet przez minutę nie dam rady ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lauro, gdybym była niepoważna to napisałabym, że najlepszy efekt wychudzenia nóg dałoby włożenie ich w gips na parę miesięcy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dulce
Haha, Laura Diaz i Samanta to ta sama osoba! Co za idiotka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dulce
Tak, słodziutka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczyny...
ja tez gdzies wyczytalam ze skakanka dobrze wplywa na nogi ze staja sie smuklejsze itd. i chyba cos w tym jest wczoraj poskakalam sobie 10 min. potem robilam jeszcze inne cwiczenia (o ktore tez wyczytalam w necie) i powiem wam ze \"poczulam\" troche miesnie...czy ktoras z was zna jakies dobre cwiczenia na wysmuklenie nog (konkretnie ud)? poza rozciaganiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny - może callanetics - poczytaj co dziewczyny piszą na wątku o nim :) Słodziutka, nie wierzę :P Laura też nie wierzy :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta czyli ja radzi jeszcze pilates, też dobrze wpływa na nogi. Pilates, callanetics, joga, stretching - to pomoże wam wysmuklić nogi, jestem tego pewna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dulce
Oczywiście, że nie wierzycie, bo jesteście jedną i tą samą osobą. ŻAL ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dulce
Gdybyście były dwoma różnymi osobami, to nie zależałoby "Wam", żebym coś udowadniała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dulce
Widzę, droga Sami-Lauro, że się mną zainteresowałaś. Pofatygowałaś się nawet, żeby zajrzeć do słownika WO, by sprawdzić znaczenie mojego nicku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleś Ty spostrzegawcza.. nie musiałam sprawdzać, to dość \"podstawowe\" słowo ;) w każdym razie - lepiej zajmij się czymś dla siebie pożytecznym (dietą..??) a nie zaśmiecaj topiku bezsensownymi radami pt ćwiczenia są gorsze niż niejedzenie - gdyby komuś chodziło o takie podejście na kafeterii jest też dział Diety 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skuteczne cwiczenie sprawdzone
na mojej mamie:) siadamy na lozku czy wersalce i machamy nogami tzn robimy nozyce ale pionowo, to jest bardzo proste cwiczenie, ale jak skuteczne, moja mama tak sobie wyszczuplila nogi ze sobie niewyobrazacie, ma 56 lat i fakt nigdy nie miala cellulitu( ale to przez to ze kiedys nie bylo tyle chemiiw zywnosci) sama widze na wlasne oczy...sprobujcie przy jakims filmie najlepiej wtedy czas szybko leci, siadamy i machamy nogami w powietrzu...ja sama zaczelam tak robic..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura i ja znamy języki obce:-P niestety z idiotami nie jesteśmy w stanie się dogadać:-P Ups, Samanta i ja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgdfgdf
po jakim czasie widac efekty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzietoułomki
Dulce skończyły się argumenty więc zaczęła obrażać innych...Tak jest jak się nie ma nic mądrego do powiedzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też spróbuję rowerku, ale póki co jestem oddana skakance. Daje niesamowite efekty. Staram się skakać codziennie przynajmniej po 20 minut, można się nieźle spocić, no i nogi na początku bolą :) Ważne jest żeby skakanka była odpowiednio wyważona, bo taka lekka z dziecięcego do niczego się nie nadaje. Ja zamówiłam przez internet. Nie jest droga, a ma nawet gwarancję! http://mmo.pl/skakanka-z-licznikiem-sk-689-p-346.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dulce
A tobie SamLauro skończyły się już pomysły na nick, co? Ale trafiłaś z tym, jesteś w końcu ułomem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dulce
citron: dzięki skakance będziesz miała łydki niczym Pudzianowski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dulce
Skończyły ci się argumenty, więc zaczęłaś obrażać innych. Tak to jest jak się nie ma nic mądrego do powiedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×